Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynės priežiūra

Man asmeniškai geriausias būdas, tai nuvalius druskas, valau su drėgnu skudurėliu, po to ištepti batus batų tepalu, palaukti kol jis įsigers ir išdžius, o tada išpurkšti impregnatoriumi (batų parduotuvėse tikrai galima rasti)po to gerą mėnesį nesuku galvos dėl druskų dėmių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vytule: 10 kovo 2006 - 21:31
Bet kartais nuo druskų lieka kokis tai reljefas ant odos, ką tada daryt g.gif . Nuplovimas ir patepimas nepadeda. Gal čia kalta batų oda?
Atsakyti
QUOTE(JAZZ @ 2006 03 13, 11:55)
Bet kartais nuo druskų lieka kokis tai reljefas ant odos, ką tada daryt g.gif . Nuplovimas ir patepimas nepadeda. Gal čia kalta batų oda?


Pas verysad.gif mane tos pačios bėdos.
Atsakyti
O aš savo šviesiai rožinėms zomšinėms batams naudoju Camel šampūna, kainavo labai nebrangiai, gal kokie 4 lt. Salamander plaunamas putas irgi naudojau, žymiai silpnesnis poveikis, o kaina 5 kart didesnė ax.gif
Atsakyti
Nežinau, gal naudoju netinkamas batų priemones (toli gražu nepigias), bet man nei tepalas nei purškalas nepadeda schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
Aš ir turiu juodus zomšinius batukus. Paėjau tik vieną sezoną ir man ta oda kai kuriose vietose nusitrynė ir zomšo nebeliko.gal žinot kaip tas vietas užtušuoti gal kokių spec.dažų yra. Mokėjau brangiai negi reiks išmesti
Atsakyti
QUOTE(Krista @ 2006 03 16, 09:45)
Aš ir turiu juodus zomšinius batukus. Paėjau tik vieną sezoną ir man ta oda kai kuriose vietose nusitrynė ir zomšo nebeliko.gal žinot kaip tas vietas užtušuoti gal kokių spec.dažų yra. Mokėjau brangiai negi reiks išmesti

Tikėkimės, kad tavo batai tikrai iš zomšo (rašau taip todėl, kad kai kas neskiria dirbtinio zomšo nuo tikro). Tuomet greičiausiai jie ne išsitrynė dėmėm, o nuo nešvarumų plaukeliai taip sulipo ir prisiplojo, kad atrodo lyg nusitrynusi blizganti dėmė.
Kas norėjo liaudiškų priemonių, tai galima valyt su juodos duonos čiut padžiūvusia žiaubere (tik ne su plutos viršum, aišku). Paskui tą vietą pagarint virš garų, vėl pavalyt, vėl pagarint. Garint gali tekt ilgokai. Kartą turėjau zomšinius bordo spalvos batelius, atrodė, kad nudėvėti nepataisomai. Jau išmečiau į šiukšlių dėžę, bet vėl išsitraukiau ir su duona bei garais taip išvaliau, kad atrodė lyg nauji.
Dabar viską valau su spec. šepetėliais, arba plaunu zomšinius batus. Jeigu juodi- galima po to išpurkšt su atnaujinimo-dažymo priemone.
Atsakyti
Man tai laaaabai padeda - nuvalau druskas nuo batų šiltu pienu. thumbup.gif O odinius batus džiovinu ne prie radiatoriaus, nes jie nuo šilumos traukiasi, o prikišu į juos sausų laikraščių. Ir išdžiūsta ir forma išsilaiko. Be to nuvalius batus batų tepalu reikia puse valandos palaukti, kol tepalas įsigers ir tik tada tepti blizgiklį. Apsaugai nuo drėgmės kartais batus tepu ricinos aliejumi, vaistinėse būna pirkti. tongue.gif Ir batus nešioju 5 metus, nors ir tampa nebemadingi, bet išmesti gaila.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AsJa: 16 kovo 2006 - 16:45
Prasau patarkite, kaip isvalyti odine avalyne nuo drusku. Jau bandziau ir su actu, ir plauti. Batai is juodu pasidare balksvi ir tiek.
Patarkite! Dekoju.
Atsakyti
QUOTE(Zirziukas @ 2006 03 16, 20:14)
Prasau patarkite, kaip isvalyti odine avalyne nuo drusku. Jau bandziau ir su actu, ir plauti. Batai is juodu pasidare balksvi ir tiek.
Patarkite! Dekoju.

ieškok 101 patarime, yra tema apie batų priežiūrą mirksiukas.gif
Atsakyti
Čia galima rasti patarimų:
Batų priežiūra
Atsakyti
pas mane ne tik ant batu, bet ir ilgesni dzinsai visi druskuoti doh.gif baltos demes tragiskos doh.gif kol kas issiplauna su vandeniu +muilu, bet jauciu audiniui tos druskos tikrai ne i gera .. unsure.gif
Atsakyti