Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynės priežiūra

O pas mane bėda - nenusaugojau savo baltų žieminių batų, atidaužiau nosį, susitepė visa oda, joks tepalas ar valiklis nepadeda.. Gal yra alimybė kokioj nors batų taisykloj ar kažkur pan. juos naujai perdažyt?
Jau man jų taaaaaaaaaaaaip gaila, taaaaip gaila.. cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AšNeTau: 12 gruodžio 2007 - 12:42
Batus perdažo,bet blogai laiko tas dažymas greit sutrūkinėja.Aš tai su korektoriumi patepdavau laiks nuo laiko.Nudaužau-ir vėl patepu.
Papildyta:
QUOTE(laloka @ 2007 08 02, 08:48)
sveikos,
turiu verstos odos zieminius batus.Kokias prieziuros priemones jiems reikia naudoti? Ir kaip is ju isvalyti druskas?  4u.gif

Gali su trintuku patrint,arba sena duona pavalyt.Purkšk universaliu impregnatoriumi.
Bet turi susitaikyti,kad versta oda niekad taip gerai nesinešios,kaip neversta.
Atsakyti
Kisiukas, turiu ir aš kažkokius 'dažus' batams (turbūt tai ir yra tas vadinamasis korektorius). Tačiau, o siaube, - vos tik lauke kiek drėgniau, ne tik kad tas baltas 'dažas' nusivalo, tai dar ir visi džinsai išsipurvina, jau nekalbant apie tai, kad batai nuo džinsų pamėlynuoja..
Atsakyti
Sveikos, nusipirkau žieminius fainus batus, o jie pasirodo tokie slidūs. Lyg ir girdėjau, kad yra kažkokie priklijuojami dalykėliai prie padų, kad ne taip slidu būtų. Gal kas žinote tiksliau kur galima būtų įsigyti.
Atsakyti
sveikos,

niu del blogo kvapo batuose, tai girdejau, kad ideda vatos gumulus su spiritu i batus, tada surisa visa sita "bomba" celofniniame maise ir palaiko pora dienu.

sis receptukas skamba visai neblogai, tik su kuo vaiksciot tas pora dienu, jei neturiu kitu batu? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo isdykekle: 24 sausio 2008 - 21:24
QUOTE(laloka @ 2007 08 02, 08:48)
sveikos,
turiu verstos odos zieminius batus.Kokias prieziuros priemones jiems reikia naudoti? Ir kaip is ju isvalyti druskas?  4u.gif

As naudoju KIWI aerozoli veliuro ir nubuko gaminiams priziureti ( renkuosi pagal spalva) thumbup.gif ir toki specialu sepeteli turiu, su dviem galais-vienu nuvalai purva, kitu susiausi ir tada tuo aerozoliu purski mirksiukas.gif Man labai thumbup.gif ir spalva atnaujina tongue.gif ir impregnuoja thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asio: 24 sausio 2008 - 21:34
Gal zinote kokia nors gera batu taisykla Vilniuje, nes man atsitiko tokia problema : nusipirkau grazius raudonus pavasarinius batukus, kuriu kulniukas( tiksliau paaukstinimas) buvo aptrauktas oda, o ta oda man visa nusivare. Nuejau i batu taisykla taj nieko patart negalejo nebent uzdazyt, bet tas uzdazymas trim dienom, tai galvoju gal visa kulna pakeist, bet nezinau kur taip daro...
Atsakyti
tai daugiau nėra jokių purškiklių kvapui panaikinti?
Atsakyti
Sveikos. O, įdomu, pakeistų batus į kitus tokius pačius, tik didesnio dydžio? Arba į kitus, kurie tiek pat kainuoja? Čia apie Daniją kalba eina. Nes vakar pirkau, grįžau, truputį spaudžia namuose pavaikščiojus, tai jeigu kur nors eit reikėtų... doh.gif
Atsakyti
Laba diena,
gal kuri esate susidūrusi su tokia problema ax.gif Dukra"nuvale" rudu batų tepalu beveik naujus ryžos spalvos vyro batus doh.gif Ir dabar vaizdelis nekoks unsure.gif tas tepalas lyg ir įsigėre, batai tokiais tamsiai rudais ruožais išterlioti.. Kaip manot, ar yra galimybių juos išgelbėti? g.gif Labai ačiū iš anksto už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
kreipiuosi i visas turincias ilgaaulius batus.

na turiu ir as juos, bet yra viena problemyte. uztrauktukas (kai uzsegta - netoli kelienio) vis kesinasi sutraukyti pedkelnes. visas pedkelnes gadina, o gaila..

gal kuri yra issprendusi sia problema?
laukiu patarimu
Atsakyti
Sveikos 4u.gif jau kaip ir pradejau delioti zieminius batus i lentynas, kaip sakant uzdarau sezona mirksiukas.gif ir noriu kruopsciai isvalyti batus
pasirodo didziausia beda su verstos odos - liko druskos ir niekaip ju nesivalau: ir su spec. sepetuku, ir trintuku valiau ir purskiau po to priemonem, bet baltos drusku juostos kaip buvo taip ir liko doh.gif

galbut kazkur sios temos pradzioje ir yra geras receptelis, bet labai daug reikia sakityti is naujo ax.gif patarkit ka veiksmingo, kad ir laiudisko 4u.gif
Atsakyti