Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Avalynės priežiūra
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai > 100 ir 1 patarimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Gorada
o as turiu toki klausimuka........ nugi pamaciau daichmano pardej kaune basutes ir nutyso man seile lotuliukas.gif ausktas kulnas, sidabrines, nu tokios aki traukiancios. dydis mano 38, bet beda kad pedute siauroka, ir priekyje ties pirstais ten trys dirzeliai ir man jos placios cray.gif cray.gif kazi ar koks rimtesnis batsiuvys negaletu man ju pasiaurinti??????? nenoriu pirkti ir padeti i spinta, bet jos man akyse stovi lotuliukas.gif lotuliukas.gif gal kokiu minciu turesit???
syri

pamačiau man naujieną bigsmile.gif - batų kalne batus pratampo nemokamai (stovis toks aparačiukas pas pardavėjas), tai kol neužėjau į šią temą, tai ir neprisiminiaum kad ir man pačiai reik nusinešt ten vienus batus, tiesa, tampo tik odinius, už kitus neatsako.

gintte25
O kokia gera naujiena. Ačiū, tikrai pravers. Tik kaip nepamiršti.. biggrin.gif
Zemiete
Net nebuciau pagalvojus, kad parduotuvese pratampo smile.gif
Neringaindr
Merginos, man atsitiko toks nemalonus dalykas, nusipirkau naujus batus lakuotos odos ant auksto kulno, tik tas kulnas na uzpilduytas visas, na ner atskiros spilkos, atsiprasau nemoku paaiskinti 4u.gif , tai va panesiojau pora kartu ir reikejo profilaktiskai pakalti kulniuka...tai ka jus manote senas diedas taisykloje man bededamas naujus kulniukus apraske oda apie kulniuka, uztepe tais matiniai klijai ...na kulnas sugadintas verysad.gif labai susinervinau, gal kuriai taip buvo, gal zinot kaip paslepti ar bent pamazinti defekta? verysad.gif verysad.gif verysad.gif Buciau labai dekinga uz pagalba 4u.gif
gintte25
O dabar mums nelaimelems, Zygio batuose smagi akcija ir i tema.. pirkau batukus tai dave urgo pleistra nuo pusliu:)Neva jei netycia batukai nutrintu. Pralinksmino:) aciu dievui naujieji batukai kolkas netrina, bet tikrai pravers- rankinej pasinesiosiu smile.gif
wai2te_m
Nuo trynimu yra gripsai - juosteles kurios klijuojasi i batuko uzkulni, buna odines ir silikonines (pati naudoju odines, tai isties puikus daiktas thumbup.gif silikoniniu dar neteko naudoti)
Batu pratampymui yra purskalas.
Jei ka domina, rasykit i AZ, parodysiu kokios buna mirksiukas.gif
pasiutele
sveikos
man iskilo tokia beda turiu pilkus batelius,bet man jie niekur netinka ar imanoma perdazyt juodai?kur Vilniui tai galima padaryt??
Izaa
QUOTE(pasiutele @ 2009 07 12, 19:02)
sveikos
man iskilo tokia beda turiu pilkus batelius,bet man jie niekur netinka ar imanoma perdazyt juodai?kur Vilniui tai galima padaryt??
*

mane irgi domina panasus dalykas, nes....po vieno baliaus mano naujus sviesios odos batelius numinde.....net nezinau kaip isvalyti...tad jauciu tems dazyti, bet vatkur galima ai padaryti...pasidalinkite info 4u.gif
wai2te_m
QUOTE(Izaa @ 2009 07 30, 17:00)
mane irgi domina panasus dalykas, nes....po vieno baliaus mano naujus sviesios odos batelius numinde.....net nezinau kaip isvalyti...tad jauciu tems dazyti, bet vatkur galima ai padaryti...pasidalinkite info  4u.gif
*

Tai uzeikit pas rimtesni batsiuvi ar i firma kur batus taiso ir paklauskit, jie turi zinoti apie tokius dalykus smile.gif
lakas*plaukams
QUOTE(wai2te_m @ 2009 07 03, 12:54)
Nuo trynimu yra gripsai - juosteles kurios klijuojasi i batuko uzkulni, buna odines ir silikonines (pati naudoju odines, tai isties puikus daiktas  thumbup.gif  silikoniniu dar neteko naudoti)
Batu pratampymui yra purskalas.
Jei ka domina, rasykit i AZ, parodysiu kokios buna  mirksiukas.gif
*

bet tie purskalai pratampimui tinka tik odai, kitu batu taip namie jau nelabai prasitempsi ir tai turi spausti ne daug, nepadidinsi puse ismeros lotuliukas.gif
Daivuskaa
Man odiniai bateliai visada praejus kokiam menesiui issitampo ir pradeda smukti doh.gif
donatella0
Sveiki, noreciau pasiteirauti gal zinot kaip reikia nudazyti batus? Nes turiu pilkus senus batus,jie truputi prarade savo isvaizda, todel noriu nudazyti juos juodai. Gal zinot koki gera buda kaip tai padaryti? Arba kur tai daro Siauliuose? buciau labai dekinga jei atrasytumet 4u.gif ax.gif
brita33
patarkit, kaip panaikinti pelesio kvapa is odiniu batu 4u.gif
Kisinka
dar vienas budas, kaip pavyz. is 36 ismeros padaryti 37 ax.gif http://www.youtube.com/watch?v=qf5mJ7aR2t8
Odora
as batus "pravaiksciojau" taip, pripyliau karsto vandens (is krano) pateliuskavau, ispyliau, apsimoviau dvejas kojines ir ejau tvarkytis namu smile.gif dar truputi verzia vienoj vietoj bet nepalyginsi su tuo kas buvo, beje batai odiniai ir labai bijojau sugadinti, bet neturejau pasirinkimo
jei batai neodiniai tai ju forma pataisyt galima gerai pakaitinus su fenu ir apsiavus, nes dirbtine oda nuo karscio suminksteja.
JonVytė
labukas 4u.gif

nusipirkau batukus 36 ismieros, man reiktu 36,5 bet labai grazus buvo ir dar paskutine ismiera, tai maniau paimsiu ir vis vien pratampysiu. Paskambinau i batu kalno parde, nes esu girdejusi, kad ten pratampo batus, tai pasake, kad 2 sav. i prieki eile, atneskit batus ir pasiimsit po 2 sav blink.gif nu blemba galvoju man sezonas baigsis ir neturesiu ka nesiot tas 2 sav. Tai sakykit mergaites, ar tie purskalai tikrai padeda pratampyti batukus? Kokia ju kaina?

aciu 4u.gif
Odora
purskalai man rodos 10-15lt, bet man jie nieko nepadeda, arba padeda tiek pat kiek sudrekinus oda ir ja tempiant su nuosava koja smile.gif manau neverta leist pinigu, nes turbut jie is esmes veikia taip pat kaip dregme bate, nors is pradziu tokiom putom purski bet jos greit dingsta ir lieka tik dregme
Extraordinary
Istiko "beda" - turiu odinius batukus, kuriu neimpregnavau doh.gif isejau i gatve, lyt pradejo ir bato nosyte suslapo, isdziuvus vis tiek atrodo kaip slapia - batai i ryza spalva, o ta deme dabar tamsiai ruda.. ka daryti? 4u.gif
JEma
Sveikos, turiu ir as problemu su salyginai mazais batais biggrin.gif Na tiesiog aju kelinta pora batu parduotuveje mane apgauna... Pavaiksciojusi parduotuveje batai atrodo idealus. Nei spaudzia nei trina nei dar kas darosi. Koja buna laisvai, toks jausmas, kad prasitampys ir paliks vos ne dideli tie batai, o ... kai pradedu vaikscioti, ypac jei reikia paeiti ilgesni atstuma pajuntu, kad jie lyg mazi darosi, pradeda spausti, na gal tiksliau trinti kojas. daznaiusiai kokios nors siules prie mazojo pirstelio arba uzkulne... Prisiskaiciau cia visokiu pratampymo budu, tai reiks ismeginti. Beja putas jau seniau esu bandziusi tai absoliuciai nepadejo schmoll.gif
QUOTE(Kisinka @ 2009 09 15, 11:55)
dar vienas budas, kaip pavyz. is 36 ismeros padaryti 37 ax.gif http://www.youtube.com/watch?v=qf5mJ7aR2t8
*

Gal kuri jau ismegino si buda? Labai jau sudomino... manau jis visai tinkamas jei reikia praplesti i ploti... Tik kazi negi taip batams ir nenutinka nieko saldymo kameroje? Siaip pas mane visi batai naturalios odos, nu kazkaip nejauku rizikuoti....
lakas*plaukams
QUOTE(Kisinka @ 2009 09 15, 11:55)
*

oho, einu ismegint blink.gif
wwwi
oho, tas tempimas su ledu tai geras, reikstu ismeginti...
bet as tai pratempiu odinius batus su degtine (nepykit, jei pakartosiu kieno nors mintis). tikrai padeda - gausiai imirkau tas vietas, kurios spaudzia, tuomet uzsimaunu stora kojine ir pavaikstau su batu kelias valandas. kartais procedura pakartoju tiek kartu, kiek reikia, kad batas prasitemptu. taip pratempiau jau 2 poras odiniu keduku ir 2 poras smailianosiu aukstakulniu batu. bet su smailianosiais aukstakulniais tai sunkoka ir juos nelabai verta tempti- kadangi koja pasislenka i prieki, vis tiek buna, kad spaudzia.
tiesa, karta noredama pratemti kedukus, i vidu pripyliau tiek degtines, kad batai kiaurai permirko, bet ir pratempiau vos ne nuo 36 iki 38 dydzio bigsmile.gif
o siaip tai man keista, kai skelbimuose raso: "oi, netiko dydis; per mazus atsisiunciau; gaila parduoti ir t.t." jei jau batai taip patinka, tai reikia nepatingeti nueiti pas batsiuvi ar paieskoti priemoniu jiems pratempti smile.gif tik jei galu gale nepavyksta pratempti - juos parduoti.
wwwi
QUOTE(wwwi @ 2009 10 03, 22:43)
bet as tai pratempiu odinius batus su degtine (nepykit, jei pakartosiu kieno nors mintis). tikrai padeda - gausiai imirkau tas vietas, kurios spaudzia, tuomet uzsimaunu stora kojine ir pavaikstau su batu kelias valandas. kartais procedura pakartoju tiek kartu, kiek reikia, kad batas prasitemptu. taip pratempiau jau 2 poras odiniu keduku ir 2 poras smailianosiu aukstakulniu batu. bet su smailianosiais aukstakulniais tai sunkoka ir juos nelabai verta tempti- kadangi koja pasislenka i prieki, vis tiek buna, kad spaudzia. 
*

pamirsau pasakyti, kad degtine labai issausina kojas. man jos net serpetoti buvo pradejusios. tad tempiant geriau uzsideti kokius maisiukus, kad ir kaip juokingai tai atrodytu smile.gif
aureku
pirkau dukrai batukus is Batu kalno, buvo mazoki, tai nunesiau, is kart uzdejo pratampyti, viena para palaike, tai tikrai puikiai prasitampe.
Maserati
Gal zinot,kurioj Vilniaus taisykloj pratempia batus?pas mane naturali zomsa isorej,o viduj kailis. 4u.gif
wai2te_m
QUOTE(superreda @ 2009 08 20, 19:00)
bet tie purskalai pratampimui tinka tik odai, kitu batu taip namie jau nelabai prasitempsi ir tai turi spausti ne daug, nepadidinsi puse ismeros  lotuliukas.gif
*

Tai zinoma, kad nereikia tiketis, kad 0,5-1dydziu pratampys biggrin.gif
_mergyte_
turiu tokia beda , pirkau ilgus batus, bet jie neodiniai, bazese jie man atrode normalus jokio kvapo, bet va dabar isitraukiau apsimoviau , negaliu smirda kazkokia guma , gal kas patartu kaip panaikinti ta kvapa doh.gif doh.gif doh.gif schmoll.gif
fanufane
QUOTE(Maserati @ 2009 10 30, 15:55)
Gal zinot,kurioj Vilniaus taisykloj pratempia batus?pas mane naturali zomsa isorej,o viduj kailis. 4u.gif
*

gerai pratempia pylimo g. kur skverelis su geliu kiosku ax.gif
idn
gal kas patarsit, ką daryt, kad batai neslystų, šią žiemą jau du syk išsiplojau ant nebartsomų šaligatvių doh.gif šiaip gražūs ir šilti bačiokai, tik padas ne mūsų žiemoms pritaikytas, gal yra kokių priemonių?
Hastalavista
QUOTE(idn @ 2009 12 30, 10:43)
gal kas patarsit, ką daryt, kad batai neslystų, šią žiemą jau du syk išsiplojau ant nebartsomų šaligatvių  doh.gif šiaip gražūs ir šilti bačiokai, tik padas ne mūsų žiemoms pritaikytas, gal yra kokių priemonių?
*

Man pries keleta metu buvo panasi problema, tai nunesiau i batu taisykla ir ten ant pado uzdejo toki kaip gumini rantuota paduka... Na nelabai moku paaiskinti, bet manau tikrai bet kurioje batu taisykloje sia problema lengvai Jums issprestu. 4u.gif
Indrajaa
QUOTE(idn @ 2009 12 30, 10:43)
gal kas patarsit, ką daryt, kad batai neslystų, šią žiemą jau du syk išsiplojau ant nebartsomų šaligatvių  doh.gif šiaip gražūs ir šilti bačiokai, tik padas ne mūsų žiemoms pritaikytas, gal yra kokių priemonių?
*

Klijavo man tą paduką ant padų, bet nelabai efektą pajutau.O ir kažkaip greitai jis nudilo ir vėl po senovei.
idn
dėl paduko tai buvau kažkada nunešus, bet sakė, kad maža bus naudos, labai mažas tas jo grublėtumas panašus kaip ir mano batų pado verysad.gif galvoju gal čia į kokius senukus varyt reik mažu turi kokią juodą "lipučkę" su šeriukais biggrin.gif arba jei yra slydimui tepalas tai gal yra ir neslydimui smile.gif mažu dar kas ką pasiūlys...
Borzika
QUOTE(idn @ 2009 12 30, 19:11)
dėl paduko tai buvau kažkada nunešus, bet sakė, kad maža bus naudos, labai mažas tas jo grublėtumas panašus kaip ir mano batų pado verysad.gif

Yra toks posakis: iš bobos jaunamartės nepadarysi (tik nesupykit, aš juokauju) console.gif mirksiukas.gif

QUOTE(idn @ 2009 12 30, 19:11)
galvoju gal čia į kokius senukus varyt reik mažu turi kokią juodą "lipučkę" su šeriukais  biggrin.gif arba jei yra slydimui tepalas tai gal yra ir neslydimui smile.gif mažu dar kas ką pasiūlys...

Pamenu, kažkada skaičiau, kad galima ant pado užklijuoti paprastą pleistrą medžiaginiu pagrindu, ploną švitrinio popieriaus lapelį, o ant batų kulno - porolono gabalėlį. Kiek tai veiksminga - nežinau - pati neišbandžiau ax.gif
adžani
QUOTE(Hastalavista @ 2009 12 30, 16:04)
Man pries keleta metu buvo panasi problema, tai nunesiau i batu taisykla ir ten ant pado uzdejo toki kaip gumini rantuota paduka... Na nelabai moku paaiskinti, bet manau tikrai bet kurioje batu taisykloje sia problema lengvai Jums issprestu.  4u.gif
*

Reiks pabandyt nunest gal ka padarys,turiu tokius fainus batukus,tik va,kad jauciuos su jais kaip su paciuzom.Siandien vos neissiplojau. doh.gif doh.gif
Dovish
Mergaitės, help 4u.gif 4u.gif

Kaip atgaivinti batų odą, jeigu jie buvo pastatyti prie šilumą skleidžiančio radiatorius (žinau, didelė klaida doh.gif ) ir vienoje vietoje oda išdžiūvo ir tapo nebelygi, tokia lyg raukšlėta? Gal yra kokia speciali priemonė ar liaudiški būdai, kurie bent jau šiek tiek padėtų ištaisyti esamą padėtį arba bent padėtų odelei atsileisti?
Dėkui už pagalbą 4u.gif
mieliauske
.. tik siaip i tema.. spalvoto batu tepalo ir odos atnaujinimo tepalu rasite parduotuvese DOLITA,
OT MAN BUVO ATRADIMAS, DABAR MANO RAUDONI BATAI VISAD RAUDONI thumbup.gif

Destiny73
sveikos
ar nieks nebande sportbaciu skalbti skalbimo masina?? o kokiu rezimu?
Gedajus
QUOTE(Destiny73 @ 2010 01 18, 13:09)
sveikos
*

bandem, pasirinkau trumpiausia programa, 40 c temp ir vandens perpuse kad naudotu:), isemus kaip nauji atrode smile.gif)
Borzika
QUOTE(Destiny73 @ 2010 01 18, 13:09)

Arba 30°C (programa "skalbti rankomis"), arba 40° ("švelnus skalbimas").
Destiny73
aciu uz patarimus, bandysiu smile.gif
Skaiiistė
QUOTE(Destiny73 @ 2010 01 18, 15:09)
sveikos
*

bandžiau ir dabar visada taip skalbiu smile.gif 30laipsnių skalbimo rankomis

thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
Jei kam dar pravers zomšinių batų valymui nuo druskų ir kitų purvų... vyro močiutė pamokė blush2.gif Paprasčiausiai į vandenį reikėtų įsipilti maistinio acto ir švelniai su skudurėliu išsivalyti..nelieka jokių druskos žymių ir spalva atsigauna.. smile.gif thumbup.gif
STT
Konsultacijos dėl batų priežiūros tel. 861291227
Vilniuje Basanavičiaus gatvėje rasite geriausią taisyklą, geriausias konsultacijas ir taisymo kokybę kas liečia odos priežiūrą bjauriais orais ir ne tik. Taip pat rekomendacijas dėl tepalų ir pan
Sėkmės mirksiukas.gif
disiel
SOS 4u.gif nusipirkau batus (jau senokai, taip kad nebegaliu grąžinti) kadangi parduotuvej buvo prieblanda (ot ta krizė) nepastebėjau, kad jie skirtingo atspalvio blink.gif šviesūs, tai tas skirtumas labai matosi, pirmą kartą kai į dienos šviesą išlindau su jais, vos gatvėj nenuvirtau doh.gif biggrin.gif gal ką galite patarti? ar tokiu atveju padėtų tepalas su spalva? o gal galima juos perdažyti? kiek vlnje nešiau į batų taisyklas- niekas nedažo doh.gif
Borzika
QUOTE(disiel @ 2010 02 18, 08:45)
nusipirkau batus (jau senokai, taip kad nebegaliu grąžinti)

Ar turit čekį?
Prekių grąžinimas.
disiel
QUOTE(Borzika @ 2010 02 18, 10:39)
Ar turit čekį?
Prekių grąžinimas.
*

nebežinau doh.gif turiu įprotį įkišti į batų dėžes, tai tikiuosi rasti. bet jei aš jau buvau su jais išėjus į gatvę, tai klausimas, ar priimtų (padas nėra sutrintas, bet visitiek dėvėta kartą) doh.gif bandysiu susirast čekį ir pasiskambinti vartotojų teisių apsaugos tarnybai, nes piniugai kaip į balą unsure.gif dėkui 4u.gif
Donatas ir Monika
QUOTE(Destiny73 @ 2010 01 18, 15:09)
sveikos
*

Aš dažnokai plaunu savo ir vaikų kedukus, vaikiškas basutes, gumines tapkes, tai plaunu 40 laipsnių sisntetikos skalbimo programa. Dar paskutiniu metu įmetu keletą skudurėlių su kuriais dulkes valau, tai rezultatas būna geresnis.
disiel
pasirodo čekio nebeturiu ir tą nelemtą kartą, kai išėjau į gatvę su "splavotais grožiais", padas pakankamai apsitrynęs doh.gif nebematau kitos išeities, lieka itk dažymas.. kas gali patarti, kaip ir kur tai padaryti? 4u.gif
disiel
4u.gif
arbuzas
Perskaičiau absoliučiai visą šitą temą. Daug buvo klaustą apie batų dažymą, bet, deja, jokio patarimo..
Man irgi tai būtų aktualu.
STT
QUOTE(disiel @ 2010 02 18, 09:45)
SOS  4u.gif  nusipirkau batus (jau senokai, taip kad nebegaliu grąžinti) kadangi parduotuvej buvo prieblanda (ot ta krizė) nepastebėjau, kad jie skirtingo atspalvio  blink.gif  šviesūs, tai tas skirtumas labai matosi, pirmą kartą kai į dienos šviesą išlindau su jais, vos gatvėj nenuvirtau  doh.gif  biggrin.gif  gal ką galite patarti? ar tokiu atveju padėtų tepalas su spalva? o gal galima juos perdažyti? kiek vlnje nešiau į batų taisyklas- niekas nedažo  doh.gif
*

man buvo kartą toks bajeris. vienas buvo mėlynas o kitas vos ne žydras. ir todėl, kad vienas ilgai stodėjo vitrinoj. man niekas nepagelbėjo, nes batų nedažo. kiek teiravausi, sako kad vistiekm išlenda spalva. taigi patarčiau pačiai koreguotis tepalais arba nešt atgal į parduotuvę ir reikalaut pakeitimo. jei ką - tam yra vartotojų teisės mirksiukas.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.