Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynės priežiūra

Ka naudojate naturalios lakuotos odos ibrezimams, ,,nuspardymams" salinti?
Atsakyti
Mergaitės,

labai prašau jūsų patarimų, gal kuri žino kaip išvalyti užtiškusius riebalus nuo nabuko batų??? doh.gif g.gif verysad.gif
Bandžiau su zomšui skirtu šampūnu, beviltiška...
bijau eksperimentuoti...brangiai kainavo bateliai ir dar nauji keli mėnesiai, tai taip gaila doh.gif
Skaičiau nete, kad yra kažkokie dėmių išėmikliai valyti nabuką/veliūrą. Gal kas žinot, kur tokių gauti??? Ar padeda??? verysad.gif
Labai laukčiau jūsų patarimų, bo baigiu plaukus nusirauti... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mulka5 @ 2012 03 14, 20:30)
Mergaitės,

labai prašau jūsų patarimų, gal kuri žino kaip išvalyti užtiškusius riebalus nuo nabuko batų??? doh.gif  g.gif  verysad.gif
Bandžiau su zomšui skirtu šampūnu, beviltiška...
bijau eksperimentuoti...brangiai kainavo bateliai ir dar nauji keli mėnesiai, tai taip gaila  doh.gif
Skaičiau nete, kad yra kažkokie dėmių išėmikliai valyti nabuką/veliūrą. Gal kas žinot, kur tokių gauti??? Ar padeda??? verysad.gif
Labai laukčiau jūsų patarimų, bo baigiu plaukus nusirauti... doh.gif  doh.gif  doh.gif

Nenorit feiriu pabandyt?
O jei nedrasu, tada ant sauso skuduriuko truputi glicerino uzlasint ir patrint. Tikrai nusivalys mirksiukas.gif Glicerino buna vaistinese.
Atsakyti
QUOTE(upe_ @ 2012 03 14, 20:35)
Nenorit feiriu pabandyt?
O jei nedrasu, tada ant sauso skuduriuko truputi glicerino uzlasint ir patrint. Tikrai nusivalys  mirksiukas.gif Glicerino buna vaistinese.


o neišims spalvos???
kažkaip baiminuosi doh.gif visgi porą mėnesių dėvėti batai, dar nauji ir sumelę gerą paklojau.... doh.gif
Ar pati bandėt?
Atsakyti
QUOTE(mulka5 @ 2012 03 14, 20:41)
o neišims spalvos???
kažkaip baiminuosi  doh.gif  visgi porą mėnesių dėvėti batai, dar nauji ir sumelę gerą paklojau.... doh.gif
Ar pati bandėt?

Aš gliceriną bandžius esu, ant crocs beriesa verstos odos aulų. Tose vietose, kur maunantis imdavau pirštais, net blizgejo nuo riebuvo. Matyt rankų kremas ,,padėjo".
Viskas puikiai nusivalė, tik patrint nuoširdžiau reikėjo. Nebluko.
Fairį mano draugė yra išbandžiusi, jai pavyko, bet galvos neguldau dėl blukinimo cool.gif
Atsakyti
gal kas pagelbetu. nuspirkau batus (megztas virsus), bet vienas batas vos vos laisvas ir smukcioja vaikstant. Nezinau ar yra kokia priemone, ar ideklas koks ar i pirstu sriti kazko minksto reiktu prikisti, nes vata netinka, popierius irgi. Gal kokiu minciu?
Atsakyti
svetelis, gal tiesiog nusipirk paduką? Mano mamos viena pėda čiut didesnė dėl traumos, tad jai niekada nebūna taip, kad viena pora tiktų abiem kojom. Tad į vieną įsideda paduką ir nebesmukčioja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ciuncia @ 2004 11 06, 13:11)
nusipirkau pries pora dienu batus, atrode, kad geri, bet kai prasiejau, supratau, kad man jie labai spaudzia i ploti...batai nepigus, tad padet i sona negaliu sau leisti, gal zinot kaip juos pratampyt?
o gal galiu grazinti i parde???

Buna tokio puskalo pirkti, batu pratempejas. Salamanderio firmos, parduoda ji batu parduotuvese, kur batu prieziuros priemones
Atsakyti
Sveikutės. o gal kas žinote kaip išvalyti batų vidinį paduką. Nusipirkau kažkokias valomąsias putas, bet jos odą sukietina ir oda pasidaro lipni.
Atsakyti
laba 4u.gif

gal kas pades ar patars ax.gif

zodziu vyras pridirbo reikaliuku, nezinau ar imanoma ka nors padaryt, nusipirko sviesiai rudus batus, ir sumaise buteliukus, vietoj impregnanto apipurske su juodu batu tepalu ( purskiamu ) batu spalva sunku pasakyt kokia doh.gif ar imanoma vel juos padaryt rudus ar jau viskas prarasta?? gal kam taip buvo??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hellada: 27 birželio 2012 - 10:54
aš su praktišku klausimu, gal kažkokį patarimą turit, ką daryt, kad batai kvepėtų wink.gif darbe daug vaikštau, tai natūralu,kad batai kažkiek prasmirsta verysad.gif prasipurškiu su dezinfektantu, bet tokio a la skanaus kvapo trūksta ax.gif gal žinot, kažką, ką galima įdėti į batų vidų, kad kol nedėvi pasikvėpintų...praradu viltį...nes darbe laikom batų dėžutėse ... spintoje wink.gif yra tokie pop. maišeliuose kambario kvapikliai, gal tokį įdėti g.gif yra kvapūs maišeliai, bet jie orą pvėpiną, o man reikia, kad blogo kvapo neskleistų batai ax.gif

būsiu dėkinga už patarimą 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Cukliukas @ 2011 10 25, 10:53)
yra thomas phillips pirkti kvapo neutraliztorius,apie 12lt kainuoja,bet yra ir uz 8lt,flakonas panasus i wc gaivikli biggrin.gif  mano kaciukas buvo pavares ant rankines ir keletos poru batu,tai aciu dievui neismeciau,beveik metus balkone jie "vedinosi",bet nieko,neseniai nusipirkau neutralizatoriu,batai vel kaip nauji,rankine irgi thumbup.gif dar ispurskiau kilima salia wc,nes katinelis isejes is wc pedutem vistiek pritrypia,tai visi namai gaiviai kvepia pagaliau..po kiek laiko tas purskiklio kvapas dingsta,bet katino sisiukas isnyksta visam 4u.gif

g.gif pasidarė įdomu, gal ir man tiktų g.gif
įdomu, o tinka ne tik nuo katės sysiuko?vaikas mokosi ant puodo sėdėti, tai v\balos tyelkšo ir ant kilimo, kvapas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stikliukė: 19 liepos 2012 - 20:34
Sveikutes,temos visos neskaiciau blush2.gif
Padekit! turiu fainus raudonus minkstucius patogius odinius batukus,bet nosyte truputi pasitepe as paimiau ir abu batus nuvaliau su kempine nu atrodo labai netryniau doh.gif bet liko tokie isbluke plemai kur valiau verysad.gif
Kaip atgaivinti dabar ta raudona spalva? verysad.gif doh.gif su tepalu kokiu? ar reik dazyti batukus?kaip?

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulytex: 23 liepos 2012 - 12:44