Įkraunama...
Įkraunama...

panikos sindromas

Aina, gal galetum ir man tos literaturos parupint blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Skija @ 2006 10 25, 15:37)
Aina,as irgi labai noreciau literaturos,kuri tau padejo.



QUOTE(daivoska @ 2006 10 25, 16:37)
Aina, gal galetum ir man tos literaturos parupint blush2.gif

kai daug persikraustinejom, tai kazkur pas anyta liko 4u.gif . kai susieskosiu, duosiu zinia, galesiu atsviesti ir atsiusti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pagaliau supratau kas yra mano vaikui.Jį kankina kažkoks keistas baimės jausmas,pradeda visas kūnas virpėti,šaukia kad veščiau į ligoninę,žiūri paklaikusiu žvilgsniu,bijo išeiti iš namų.Mes geriame sedatif,ramevalį,juos skyrė psichiatrė,bet aš tik dabar sužinojau,kad ši liga vadinasi panikos ataka.
Atsakyti
QUOTE(nebloga @ 2006 10 20, 16:15)
Gydytojai neskuba įvardinti. Valstybiniai neturi laiko tiek ligonių, jie nepatenkinti kai prašai , kad paaiškintų. Gal ne visi.
Aš iš savo patirties tau galiu tik duoti konkretų patarimą, būtinai juo pasinaudok:
Prieš einant susirašyk klausimus konkrečius ką nori sužinoti ir išmok juos atmintinai, nes kitaip atsakymų nesulauksi. Be to neklausk taip neapibrėžtai "kas man yra" , o konkrečiai:
Pvz.: Koks mano ligos pavadinimas?
Susirašyk simptomus ką tu jauti. Ir kai nueisi tiksliai kalbėk .
Man taip būdavo pastoviai, kad nueinu ir nieko neišgaunu , nes būnu nepasiruošus.
O dar geriau jei klaustum prašymo forma:
Pvz.:
Gydytoja pasakykit prašau koks mano ligos pavadinimas , kur galėčiau daugiau apie ją sužinoti ?
Aš čia tik kai pavyzdį klausimą parašiau.
Jei eini tik pas psichologą, tai taupyk laiką. Perskaityk kokia yra psichoterapijos nauda, žodžiu, apsišviesk ta tema, kad neklausinėtum tokių klausimų, nes kokius 5 mažiausiai seansus praleisi aiškindamasi kos psichoterapijos poveikis ir panašiai.
Čia ir patariu susirašyt ir pasiruošti kokią temą nori gvildenti.
Aš jau perpratau, kad psichoterapija yra sunkus darbas ir jei eisi nepasiruošus ta bus mažai naudos.

Sveikos,
Gal jau kuri pasveikot? Tai va buvau pas neurologa, tai jis sake, kad mane meta i sona del sprando kraujagysliu, tai israse kazkiu vaistu. Padare testa ir paaiskejo, kad man nerimo sindromas. Ta pacia diena nuejau pas psichiatre, tai ta sake, kad as tu vaistu negerciau, nes jie musa spaudima, o pas mane jis mazas. Tai susipainiojau. Sekmadieni nuvaziavau i logonine, nes kantrybe truko, apziurejo mane terapeute, tai isdejau viska kas man yra, ka man sake kiti medikai apie liga ( ir tiesa viena medike man pasake toki dalyka, kad nei vienam daktarui nerupi kas tau yra, nei tavo liga, nei tavo savijauta, jiems tik rupi pinigai, tai irgi pasakiau jai), tai kad jus zinotumet, koki morala atsiklausiau is tos gydytojos( kad as esu sveika ir kad man nieko nera, nes visi tyrimai geri, ir kad privalau rupintis savim, o ne ieskoti ligu), ji vos ant manes nesauke, tik is po to pokalbio itariu, kad pasveikau ir dabar atsirado kazkoks susidomejimas gyvenimu, o ne ligom ir ju ieskojimu. Dar yra geras budas save nugaleti, tai nepaliaujamai sau kartoti, kad as esu mama, zmona ir pirmiausia moteris, todel as privalau tai padaryti, as privalau rupintis saavim, seima, nes niekas kitas uz mane neatliks tu darbu ir nepatikesit, bet man tas padeda. Tai va jau bandau pasveikti, net namie nuo sekmadienio visus darbus pasidariau PATI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(sskais @ 2006 10 26, 11:27)
Sveikos,
Gal jau kuri pasveikot? Tai va buvau pas neurologa, tai jis sake, kad mane meta i sona del sprando kraujagysliu, tai israse kazkiu vaistu. Padare testa ir paaiskejo, kad man nerimo sindromas. Ta pacia diena nuejau pas psichiatre, tai ta sake, kad as tu vaistu negerciau, nes jie musa spaudima, o pas mane jis mazas. Tai susipainiojau. Sekmadieni nuvaziavau i logonine, nes kantrybe truko, apziurejo mane terapeute, tai isdejau viska kas man yra, ka man sake kiti medikai apie liga ( ir tiesa viena medike man pasake toki dalyka, kad nei vienam daktarui nerupi kas tau yra, nei tavo liga, nei tavo savijauta, jiems tik rupi pinigai, tai irgi pasakiau jai), tai kad jus zinotumet, koki morala atsiklausiau is tos gydytojos( kad as esu sveika ir kad man nieko nera, nes visi tyrimai geri, ir kad privalau rupintis savim, o ne ieskoti ligu), ji vos ant manes nesauke, tik is po to pokalbio itariu, kad pasveikau ir dabar atsirado kazkoks susidomejimas gyvenimu, o ne ligom ir ju ieskojimu. Dar yra geras budas save nugaleti, tai nepaliaujamai sau kartoti, kad as esu mama, zmona ir pirmiausia moteris, todel as privalau tai padaryti, as privalau rupintis saavim, seima, nes niekas kitas uz mane neatliks tu darbu ir nepatikesit, bet man tas padeda. Tai va jau bandau pasveikti, net namie nuo sekmadienio visus darbus pasidariau PATI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Tai gerai labai ir man tas padeda. Aš ir pradėjau įtikinėti save, kad čia išskydau ir leidžiu sau taip jaustis. Tai dabar pradėjo mano reikaliukai judėti į priekį. Ir viena einu ir į parduotuvę ir keletą reikaliukų viena susitvarkiau ir šiaip viską pradedu daryti namuose. Aš ir kartoju sau , kad esu mama ir noriu, kad mano vaikas būtų laimingas. Tik taip ir galvoju.
Papildyta:
QUOTE(Atėnė V @ 2006 10 26, 10:51)
Pagaliau supratau kas yra mano vaikui.Jį kankina kažkoks keistas baimės jausmas,pradeda visas kūnas virpėti,šaukia kad veščiau į ligoninę,žiūri paklaikusiu žvilgsniu,bijo išeiti iš namų.Mes geriame sedatif,ramevalį,juos skyrė psichiatrė,bet aš tik dabar sužinojau,kad ši liga vadinasi panikos ataka.


O kiek tavo vaikui metų, jei ne paslaptis?
Atsakyti
Sveikutes, norejau paklaust dar vieno dalyko: man niekada gyvenime nebuvo taip nusilpes imunitetas, savaite sergu, savaite pusiau sveika, ir vel dainele is pradziu, taip kankinuos jau visa menesi, kazin ar negali buti nuo geriamu vaistuku taip nusilpes g.gif
Atsakyti
QUOTE(daivoska @ 2006 10 26, 13:55)
Sveikutes, norejau paklaust dar vieno dalyko: man niekada gyvenime nebuvo taip nusilpes imunitetas, savaite sergu, savaite pusiau sveika, ir vel dainele is pradziu, taip kankinuos jau visa menesi, kazin ar negali buti nuo geriamu vaistuku taip nusilpes g.gif


man taip buvo, prasikankinau gal kokius 4 menesius. Visada miegodavau ir nenustodavau sirgus nuo persalimo. Gydytoja leidziamo vitamino B israse tai iskart visas imunitetas pasitaise.
Atsakyti
QUOTE(daivoska @ 2006 10 26, 13:55)
Sveikutes, norejau paklaust dar vieno dalyko: man niekada gyvenime nebuvo taip nusilpes imunitetas, savaite sergu, savaite pusiau sveika, ir vel dainele is pradziu, taip kankinuos jau visa menesi, kazin ar negali buti nuo geriamu vaistuku taip nusilpes g.gif


Gal ne nuo vaistų. Bandyk žolelių arbatom gydytis ir vitaminų kokių pavartok.
Atsakyti
paskaitykit čia apie vaistus geras straipsnis:

http://www.lsveikata...=...as&rating=5
Papildyta:
QUOTE(nebloga @ 2006 10 26, 14:43)
paskaitykit čia apie vaistus geras straipsnis:

http://www.lsveikata...=...as&rating=5


Šitas ir naudingas straipsnis :
http://www.lsveikata...ge_id=99&s=1537
Atsakyti
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nebloga @ 2006 10 26, 14:58)
paskaitykit čia apie vaistus geras straipsnis:

http://www.lsveikata...=...as&rating=5
Papildyta:
Šitas ir naudingas straipsnis :
http://www.lsveikata...ge_id=99&s=1537


Čia ir daug naudingų straipsnių:
http://www.sveikaszm...r...&subtema=71
Atsakyti
Kazin ar tikrai rukymas mazina vaistiniu augalu poveiku g.gif As tai rukau blush2.gif Beje, niekaip neprisiruosiu gudobeles nusipirkt, o vaistinej kai klausiau ar turi, tai sake kad geriau valerijonas nei gudobele blink.gif Kaip manai [/B]Nebloga[B]?
Atsakyti