Įkraunama...
Įkraunama...

panikos sindromas

QUOTE(mereveja @ 2007 01 05, 10:23)
O gal tada pabandyk pasidomėti kokia meditaciją, savęs sukoncentravimu ir pažinimu...Nors realiai manau visos šios "ligos" (man jas norisi kabutėse rašyti) pasireiškia kai kažkas neduoda ramybės, nors gal ir taip neatrodo ar nenori pripažinti... g.gif

Kitam taip pat būčiau patarus, pačiai neina daug skaičiau apie savikontrolę bandžiau po kiek laiko kritau į depresiją ir pasidavau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virugie: 05 sausio 2007 - 10:44
QUOTE(virugie @ 2007 01 05, 11:44)
Kitam taip pat būčiau patarus, pačiai neina daug skaičiau apie savikontrolę bandžiau po kiek laiko kritau į depresiją ir pasidavau.


Na taip gal ir tiesa, patarti lengviau nei pačiam patirti...aš dabar "marinuosi" vaistais, bet nemegstu jų, tad esu pasiryžus išsigydyti ax.gif
Atsakyti
Sveikos, pas mane su skydliauke viskas gerai, perskaiciau, kad viena mamyte kai pastojo, nutrauke vaistus ir po pusmecio liga atsinaujino doh.gif As labai noreciau antro vaikelio, bet vien del panikos bijau pastoti verysad.gif Psichologas man nelabai ka padejo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(daivoska @ 2007 01 05, 14:13)
Sveikos, pas mane su skydliauke viskas gerai, perskaiciau, kad viena mamyte kai pastojo, nutrauke vaistus ir po pusmecio liga atsinaujino doh.gif As labai noreciau antro vaikelio, bet vien del panikos bijau pastoti verysad.gif Psichologas man nelabai ka padejo schmoll.gif


Tai jau aišku kai pastoji, kad vaitus privaloma nutraukti, netgi manau anksčiau reikia nutraukti... g.gif O kokia išeitį tau pasiūlyti net nežinau, matai psichologai tokie paviršutiniai "daktarai", gal geriau pas psichoterapeutę nueik pasitarti ką daryti šiuo atveju...O kaip pirmą vaikutį gimdei tada?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mereveja @ 2007 01 05, 14:17)
Tai jau aišku kai pastoji, kad vaitus privaloma nutraukti, netgi manau anksčiau reikia nutraukti... g.gif  O kokia išeitį tau pasiūlyti net nežinau, matai psichologai tokie paviršutiniai "daktarai", gal geriau pas psichoterapeutę nueik pasitarti ką daryti šiuo atveju...O kaip pirmą vaikutį gimdei tada?smile.gif


Kai su pirmu pastojau, tik tuomet ir prasidejo panikos atakos, bet as nesupratau kas vyksta blink.gif Tai tesesi pora metu, kol pasipasakojau vienam grupiokui ir jis man pasake, kad tai panika ir liepe kreiptis pas psichoterapeuta, iki to galvojau, kad tik man vienai taip yra ir, kad esu kazkokia nenormali doh.gif
Atsakyti
QUOTE(daivoska @ 2007 01 05, 16:03)
Kai su pirmu pastojau, tik tuomet ir prasidejo panikos atakos, bet as nesupratau kas vyksta blink.gif Tai tesesi pora metu, kol pasipasakojau vienam grupiokui ir jis man pasake, kad tai panika ir liepe kreiptis pas psichoterapeuta, iki to galvojau, kad tik man vienai taip yra ir, kad esu kazkokia nenormali doh.gif


Man tai prieš mėnesį kažkur prasidėjo, tai irgi galvojau, kad išprotėsiu ir daugiau niekam taip nebūna, bet va paskaičiau šiame forume ir ramiau pasidarė, kad daugiau tokių panikuojančių yra tongue.gif Nors dabar nuotaiką ir sveikatą palaikau vaistais, bet esu pasiryžusi išsigydyti...kaip nors g.gif
Atsakyti
Sveikos panikuotojos 4u.gif

Reikia man Jusu patarimo ir nuomones vienu klausimu:
Mane tie priepuoliukai kankina vis dar, maziau, mazesni, bet vistiek liudna, keita ir panika ima verysad.gif Vasario 10 d. turim nusipirke kelione i Egipta su draugu, tai kaip Jus manote ar tokia savijauta kelionei nepakenks? Gal kam panasi buvo situacija? Aisku gersiu vaistus (siandien pas psichoterapeute einu, kad paskirtu) tuo metu tai jau butinai.

Na gal kas pagelbės mintimis ax.gif
Atsakyti
Sveika, kad keliausi tai saunu, prasiblaskymas padeda, o vaistuku apsidraudimui zinoma turek mirksiukas.gif Gal ju tau ir nereikes, ziurek pagal savijauta, o siaip fain sekmes, linkiu pasveikimo po keliones, nes tamonotonija taip pat labai veikia nerviskai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tetarima @ 2007 01 15, 11:03)
Sveika, kad keliausi tai saunu, prasiblaskymas padeda, o vaistuku apsidraudimui zinoma turek mirksiukas.gif Gal ju tau ir nereikes, ziurek pagal savijauta, o siaip fain sekmes, linkiu pasveikimo po keliones, nes tamonotonija taip pat labai veikia nerviskai 4u.gif


Ačiū už patarimą 4u.gif
Bet nemanai, kad naujoje aplinkoje gali apimti baimės, panika ir visa kita? Mane va ši mintis graužia kaip graužikas g.gif
Atsakyti
Sveikos,

o man tai visai pravalas...jau 1,5 men vartoju vaistus nuo panikos ir aksdien dziaugiuosi vis gerejancia sveikata...bet...man atrodo, akd as laukiuosi...sad.gif nezinau, cia verkti ar dziaugtis, bet baisiausia yra tai, akd jei is teisu laukiuosi, turesiu nutraukti antidepresantu vartojima...o jei enbegersiu vaistu, vel man uzeis panikos priepuoliai...gal galit kas nors patarti, ka daryti? O gal vaistus galima vartoti ir laukiantis? Gal kuriai is jusu buvo tokia situacija? Kaip apsielgti?
As visiskai pasimetus...visai noreciau antro vaiko, bet kai pagalvoju apie panikos priepuolius, mane apima siaubas, kad vel negalesiu veina i gatve iseiti... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mereveja @ 2007 01 15, 12:50)
Ačiū už patarimą  4u.gif
Bet nemanai, kad naujoje aplinkoje gali apimti baimės, panika ir visa kita? Mane va ši mintis graužia kaip graužikas  g.gif


Zinok, man psichiatre viena karta pasake tokius zodzius: "Jei lauksi panikos atakos ir apie ja istisai galvosi, tai tas priepuolis tikrai bus." O as asmeniskai manau, kad vaziuok ir nesuk galvos, juk bus nauji ispudziai, nuotykiai ir tikrai galvele bus uzimta kitku, o ne galvojimu apie panika. As kai po pertraukos pradejau vairuoti, tai kai vaziuodavau buvo gerai, o kai sustodavau prie raudono sveisoforo jau mintys apie nerima kirbedavo doh.gif Bet vos tik uzsidegdavo zalia sviesa as vel, pamirsus visus nerimus, vaziuodavau toliau. Tik negalvok, kad turi sia liga, tiesiog dziaukis kelione mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daivoska @ 2007 01 15, 13:20)
Zinok, man psichiatre viena karta pasake tokius zodzius: "Jei lauksi panikos atakos ir apie ja istisai galvosi, tai tas priepuolis tikrai bus." O as asmeniskai manau, kad vaziuok ir nesuk galvos, juk bus nauji ispudziai, nuotykiai ir tikrai galvele bus uzimta kitku, o ne galvojimu apie panika. As kai po pertraukos pradejau vairuoti, tai kai vaziuodavau buvo gerai, o kai sustodavau prie raudono sveisoforo jau mintys apie nerima kirbedavo doh.gif Bet vos tik uzsidegdavo zalia sviesa as vel, pamirsus visus nerimus, vaziuodavau toliau. Tik negalvok, kad turi sia liga, tiesiog dziaukis kelione mirksiukas.gif


ačiū 4u.gif Esi visiškai teisi, nes aš pastoviai ir galvoju "gal jau tuoj prasides panika, jaučiu kad prasidės, va jau prasideda ir t.t." blush2.gif Kaip sakant, įsikalbu verysad.gif Ir man tas pats su vairavimu, kai važiuoju gerai, bet kai sustoju tai ima mintys g.gif Na aš labai ir noriu važiuoti, nes švęsime su draugu 5 metų draugystę, bet tas gulėjimas prie jūros, poilsis, kad tik per jšį mane tos mintys neatakuotų verysad.gif
Atsakyti