Įkraunama...
Įkraunama...

panikos sindromas

QUOTE(daivoska @ 2007 01 18, 18:09)
As buvau pas savo seimos gydytoja, pasakiau jai kaip jauciuos, bet ji, vista, nesuprato kas man yra doh.gif Tik israse raminamuju Lexotanil, jau rasiau, kad tik grupioko deka suzinojau kokia mano diagnoze smile.gif
Ir dar, paprastai panikos pirmieji priepuoliai prasideda po tam tikro patirto streso ar pan, man, pvz, pirmasis priepuolis buvo po vestuviu verysad.gif O gal pas tave pries du men kas nors ivyko gyvenime, kad panika prasidejo g.gif


Taip, butent...Man lygiai pries metus katedros aikstej per eglutes iziebima, fejerverkas pataike prie pat akies, tada isveze i ligonine. Tai buvo pirma trauma, ir as labai nuo to karto pradejau visko bijoti, ir tie priepuoliai manau ir atsirado nuo pastovios itampos ir baimiu... blink.gif
Man seimos gydytoja irgi leksotonilio israse biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(virugie @ 2007 01 19, 09:23)
ar clonazepamas nemigdo? kam jis skirtas?
Aš kai ėmiau naudot antidepresantus man svoris per mėnesį užaugo 10 kg tai ir dabar kankinuos kaip juos numest. Nors ir valgiau mažiau bet svoris augo dabar taip ir liko ant juosmens barnkos ax.gif

Na migdo kazkiek...tokia apsnudus nuo jo pasidarau... blink.gif Tai o kokius tu naudojai antidepresantus? Nes as pazistu dvi moteriskes, kurios naudojo kazkoki is S raides...nepamenu tiksliai, tai irgi priaugos svoris apie 10 kg, ir neina jo numesti taip paprastai, del to ir pratinuos prie Zolofto, nors ir dabar negera pirmas dienas, bet jis neturi tokio salutinio povaikio kaip svorio didejimas (nors man nepakenktu...nes svoris nuo streso tik krenta verysad.gif )
Atsakyti
O ar nebandet "12 zingsniu" programa?Zinau kad ji padeda iveikt visus tuos nerimus ,panikas ir pan..BE VAISTU!Labai efektyvi ir padeda zmogui pasveikt nuo visokiu dvasiniu ligu.
Atsakyti
QUOTE(mereveja @ 2007 01 19, 10:38)
Taip, butent...Man lygiai pries metus katedros aikstej per eglutes iziebima, fejerverkas pataike prie pat akies, tada isveze i ligonine. Tai buvo pirma trauma, ir as labai nuo to karto pradejau visko bijoti, ir tie priepuoliai manau ir atsirado nuo pastovios itampos ir baimiu... blink.gif
Man seimos gydytoja irgi leksotonilio israse biggrin.gif

Papildyta:

Na migdo kazkiek...tokia apsnudus nuo jo pasidarau... blink.gif  Tai o kokius tu naudojai antidepresantus? Nes as pazistu dvi moteriskes, kurios naudojo kazkoki is S raides...nepamenu tiksliai, tai irgi priaugos svoris apie 10 kg, ir neina jo numesti taip paprastai, del to ir pratinuos prie Zolofto, nors ir dabar negera pirmas dienas, bet jis neturi tokio salutinio povaikio kaip svorio didejimas (nors man nepakenktu...nes svoris nuo streso tik krenta verysad.gif )

Aš naudojau asentra, bet ir šiaip turiu tokią savybę kai pradedu stresuot pradeda darytis bloga imu valgyt nes manau kad praeis. yra žmonių kurie susinervinę nevalgo parom, o aš tai ryju kas po ranka doh.gif

QUOTE(A.U.G.U.S.T.A. @ 2007 01 19, 12:58)
O ar nebandet "12 zingsniu" programa?Zinau kad ji padeda iveikt visus tuos nerimus ,panikas ir pan..BE VAISTU!Labai efektyvi ir padeda zmogui pasveikt nuo visokiu dvasiniu ligu.


Labai įdomu nieko apie tai negirdėjau, kur galėtu pasiskaityt apie tai? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virugie: 19 sausio 2007 - 12:10
QUOTE(A.U.G.U.S.T.A. @ 2007 01 19, 12:58)
O ar nebandet "12 zingsniu" programa?Zinau kad ji padeda iveikt visus tuos nerimus ,panikas ir pan..BE VAISTU!Labai efektyvi ir padeda zmogui pasveikt nuo visokiu dvasiniu ligu.


Nieko negordejau apie tokia, papasakok 4u.gif

Na, tiesa...mane kai stresas kankina, as nieko nevalgau g.gif
Atsakyti
Labas, per pastaruosius kelis men sugebejau priaugti apie 4 kg blink.gif Nors valgau tikrai ne daugiau schmoll.gif Galvojau gal nuo KT, tai nuo sio men KT nebegeriu, o is jusu pasakojimu panasu, kad nuo Seroxato doh.gif Nusipirkau liekninanciu tableciu, sakau gal nukris tie 4 kg blush2.gif Nors siaip pagal ugi ir svori dabar kitiems normaliai atrodau (ugis 172, svoris 56 kg), anksciau kai 52 sverdavau visi klausinejo gal sergu ar pan doh.gif Bet sakykit ka norit, geriausiai jauciausi be tu 4 kg. Beje, streso atveju as nieko nevalgau schmoll.gif
Atsakyti
biggrin.gif
QUOTE(daivoska @ 2007 01 19, 16:51)
Labas, per pastaruosius kelis men sugebejau priaugti apie 4 kg blink.gif Nors valgau tikrai ne daugiau schmoll.gif Galvojau gal nuo KT, tai nuo sio men KT nebegeriu, o is jusu pasakojimu panasu, kad nuo Seroxato doh.gif Nusipirkau liekninanciu tableciu, sakau gal nukris tie 4 kg blush2.gif Nors siaip pagal ugi ir svori dabar kitiems normaliai atrodau (ugis 172, svoris 56 kg), anksciau kai 52 sverdavau visi klausinejo gal sergu ar pan doh.gif Bet sakykit ka norit, geriausiai jauciausi be tu 4 kg. Beje, streso atveju as nieko nevalgau schmoll.gif


Sveika 4u.gif

Tavo ugiui svoris tikrai noramalus, nes mano ugis 168 , o sveriu siaip 50. Tai beveik kaip tu mirksiukas.gif tik dabar kai stresuoju krenta svoris g.gif Bet aisku, jei jauties geriau be 4 kg, tai tada gali pabandyti tas liekninamasias tabletytes, tik nepersilieknink schmoll.gif
Jo, kalbejau apie Seroxata, mama mano gere, tai pasakojo, kad nustojo gerti, nes svoris pradejo augti labai... g.gif
Siandien jau savijauta geresne zymiai ax.gif Nebepykina, nebesilpna ir jauciuosi geriau daug biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mereveja @ 2007 01 19, 17:04)
biggrin.gif

Sveika 4u.gif

Tavo ugiui svoris tikrai noramalus, nes mano ugis 168 , o sveriu siaip 50. Tai beveik kaip tu mirksiukas.gif tik dabar kai stresuoju krenta svoris g.gif  Bet aisku, jei jauties geriau be 4 kg, tai tada gali pabandyti tas liekninamasias tabletytes, tik nepersilieknink  schmoll.gif
Jo, kalbejau apie Seroxata, mama mano gere, tai pasakojo, kad nustojo gerti, nes svoris pradejo augti labai... g.gif
Siandien jau savijauta geresne zymiai  ax.gif  Nebepykina, nebesilpna ir jauciuosi geriau daug  biggrin.gif


Nu va kaip smagu, kad geriau jauties thumbup.gif Po savaitgalio busi kaip agurkelis lotuliukas.gif Minejai, kad tavo mama gere vaistus, o kazin, panika ar nepaveldima g.gif Gaila, bet savo mamos negaliu paklaust, ji labai seniai mirus verysad.gif Reiks paklaust psichiatres ar gali buti sios ligos paveldimumas g.gif
Atsakyti
QUOTE(daivoska @ 2007 01 19, 17:48)
Nu va kaip smagu, kad geriau jauties thumbup.gif Po savaitgalio busi kaip agurkelis lotuliukas.gif Minejai, kad tavo mama gere vaistus, o kazin, panika ar nepaveldima g.gif Gaila, bet savo mamos negaliu paklaust, ji labai seniai mirus verysad.gif Reiks paklaust psichiatres ar gali buti sios ligos paveldimumas g.gif


Idomu...nes ir mano tetis gydesi g.gif Bet nemanau, nes siaip sios ligos manau nuo nervu, sukretimo ar pan atsiranda... g.gif Labai tikiuosi, kad busiu kaip agurkelis, nors dar geriu tik 4 dienas... rolleyes.gif
Bet pripazink, nu bjauri busena kai uzeina priepuolis nors tu ka... schmoll.gif
Ir kai draugas klausia nu kas tau yra???? Neimanoma nupasakoti...
Atsakyti
QUOTE(mereveja @ 2007 01 19, 17:56)
Idomu...nes ir mano tetis gydesi g.gif  Bet nemanau, nes siaip sios ligos manau nuo nervu, sukretimo ar pan atsiranda... g.gif  Labai tikiuosi, kad busiu kaip agurkelis, nors dar geriu tik 4 dienas... rolleyes.gif
Bet pripazink, nu bjauri busena kai uzeina priepuolis nors tu ka... schmoll.gif
Ir kai draugas klausia nu kas tau yra???? Neimanoma nupasakoti...

Labai smagu kad pasitaisė sveikata thumbup.gif
Mnau kad tai yra dalis ir paveldima aš visad juokdavaus kad esu iš bliuvių giminės, jei kas blogai tai močiutė, mama į ašaras man būdavo taippat tik dar prasidėjo panika verysad.gif
Tai aš apie savo svorį tyliu jaučiuosi kaip atpenėta kiaulė 168 ūgis ir 75 kg svoris, depresija kyla vien į veidrodį pažiūrėjus... angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(mereveja @ 2007 01 19, 17:56)
Idomu...nes ir mano tetis gydesi g.gif  Bet nemanau, nes siaip sios ligos manau nuo nervu, sukretimo ar pan atsiranda... g.gif  Labai tikiuosi, kad busiu kaip agurkelis, nors dar geriu tik 4 dienas... rolleyes.gif
Bet pripazink, nu bjauri busena kai uzeina priepuolis nors tu ka... schmoll.gif
Ir kai draugas klausia nu kas tau yra???? Neimanoma nupasakoti...


Eik jau, nesakyk, priepuolio metu busena slyksti verysad.gif Man visada vaidenasi, kad tuoj as nualpsiu ir prasides koks epilepsijos priepuolis doh.gif Mano vyras sita panika vadino paranoja (kol abu nezinojom kas tai yra), as kai truliku vaziuodavau, uzeidavo panika ir skambinu jam, nes kai kalbu telefonu, tada kazkaip negalvodavau apie nerima ir jis mazedavo. O tu is Vilniaus gal?
Atsakyti
QUOTE(mereveja @ 2007 01 19, 13:25)
Nieko negordejau apie tokia, papasakok 4u.gif

Na, tiesa...mane kai stresas kankina, as nieko nevalgau g.gif


Va cia galit pasiskaityt apie ja,jei suprantat rusiskai
"12 zingsniu"
Papildyta:
[SIZE=7]Programa "12 zingsniu"[/SIZE]Šie žingsniai iš esmės pagrįsti bendraisiais moralės, etikos principais, religinėmis nuostatomis, tačiau jų sąžiningas laikymasis padeda įveikti priklausomybę nuo ko nors.
12 žingsnių, sudarančių Išsivadavimo iš priklausomybės programos pagrindą:

1. Prisipažinome, kad tapome bejėgiai prieš vaistus,narkotines medziagas ar pan..ir kad gyvenimas tapo nevaldomas.
2. Įsitikinome, kad tik Jėga, galingesnė už mus pačius, gali grąžinti mums sveiką mąstymą ir gyvenimo pilnatvę.
3. Nusprendėme patikėti savo valią ir gyvenimą tos Jėgos, kaip mes Ją suprantame, globai.
4. Nuodugniai ir be baimės atlikome savo sąžinės sąskaitą ir finansinės būklės peržiūrą.
5. Prisipažinome sau ir kitam žmogui visą tiesą apie savo paklydimus.
6. Visapusiškai pasiruošėmė ištaisyti savo klaidas, pašalinti ydas ir būdo trūkumus.
7. Nuolankiai paprašėme Dievo (kaip mes Jį suprantame) pašalinti mūsų ydas ir trūkumus.
8. Sudarėme sąrašą visų žmonių, kuriuos įskaudinome ir skriaudėme, ir pasiryžome šias skriaudas ištaisyti.
9. Jei buvo įmanoma, asmeniškai atitaisėme šiems žmonėms padarytas skriaudas, išskyrus tuos atvejus, kai savo veiksmais būtume pakenkę jiems ar kam nors kitam.
10. Nuolatos stebėjome save ir jei būdavome neteisūs, tuojau pat prisipažindavome klydę.
11. Malda ir meditacija siekėme stiprinti sąmoningą ryšį su Dievu (kaip mes Jį suprantame), melsdami vien sugebėjimo pažinti Jo valią mums ir stiprybės ją vykdyti.
12. Šių žingsnių dėka dvasiškai tobulėdami mes stengėmės gyventi pagal šias nuostatas bei perduoti šiuos idėjinius principus kitiems priklausomybę turintiems lošėjams.

Šių žingsnių idėjinis pagrindas susiformavo per daugelį metų, sukaupus didžiulę praktinę patirtį apie įvairias žmonijos dvasines ir fizines priklausomybes. Jų reikšmę pagrindžia išbandytas, laiko patikrintas, daugybę kartų pasiteisinęs veiksmingumas. Šių nuostatų laikymasis tūkstančiams žmonių, turinčių priklausomybę, padeda sugrįžti į normalų, pilnavertį gyvenimą. 12 žingsnių - mūsų visuomenės kūrimosi ir vystymosi simbolis. Mes esame dėkingi likimui už šiuos žingsnius kaip už didžiulę, neatlygintiną, brangią dovaną.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo A.U.G.U.S.T.A.: 20 sausio 2007 - 16:48
QUOTE(A.U.G.U.S.T.A. @ 2007 01 20, 17:47)

Šių žingsnių idėjinis pagrindas susiformavo per daugelį metų, sukaupus didžiulę praktinę patirtį apie įvairias žmonijos dvasines ir fizines priklausomybes. Jų reikšmę pagrindžia išbandytas, laiko patikrintas, daugybę kartų pasiteisinęs veiksmingumas. Šių nuostatų laikymasis tūkstančiams žmonių, turinčių priklausomybę, padeda sugrįžti į normalų, pilnavertį gyvenimą. 12 žingsnių - mūsų visuomenės kūrimosi ir vystymosi simbolis. Mes esame dėkingi likimui už šiuos žingsnius kaip už didžiulę, neatlygintiną, brangią dovaną.

Daug esu skaičiusi apie tai bet man tai tolima ir nepriimtina. Aš dauguma tų žingsnių ir taip vadovaujuos, toks mano būdas, bet tai nepadeda. manau tai padeda tiems kurie patyrė soką ir po to atsirado panika ar ėmė gert man yra daug sudėtingiau depresija jau daug metų ir aš ieškau visokių kelių, o kai pažiūriu tai mano giminėj dauguma turi tokių problemų tai gal įgimta?
Atsakyti