Įkraunama...
Įkraunama...

panikos sindromas

Gerai, kai zmogus supranta arba nujaucia is kur tas nerimas nerimas kyla... As sito dar kol kas neissiaiskinau... Vaistai padeda isvengti tu priepuoliu, bet sielos jie negydo.. 4u.gif jei kyla priepuoliai, vadinasi, kazkas negerai tavo viduje, o kad tai issiaiskintum reikia gilintis i savo jausmus, isgyvenimus...Juk visi neigiami jausmai metu metus kaupesi musu viduje butent ir iseina per nerimo priepuolius, todel reikia rasti buda kaip is ju issivaduoti... 4u.gif
gal ir neaiskiai parasiau, bet stengiaus ax.gif
Atsakyti
Būtent...Vaistai problemu nepašalina,o nuslopina.Tai geriau pašalinti tas problemas,nereikės vaistų ir priepolių nebus.O tas problemas atrasti iš tikro nėra sunku,tiesiog giliai pagalvoti reikia,jei apie tai,ką galvoji sukelia neigiamus jausmus,reiškias šitą dalyką reikia šalinti smile.gif Vietos pakeitimas,atostogos tolimos,turi padėti.Aš gyvenau užsienį,naujas pasaulis,problemos pamirštos,puikiai jaučiausi.
Atsakyti
Pardėjau galvot kad gausim atidaryt anoniminių panikuotojų klubą ir padėt vienas kitam rast priežastis, gausim organizuotios vasaros stovyklą lotuliukas.gif
Manau kad tai ateina iš vaikystės ir radus priežastis, galima ir pašalint manu tokių pat rate lengviau rast priežastis drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virugie: 20 vasario 2007 - 18:08
O ką reikia su tais blogais prisiminimais daryti, kurie sukelia blogas emocijas??? Kaip jas pamiršti ar dar ką? Konsultavausi pas psichoterapeutą, tai sakė, kad geriausiai tą priežastį gali atrast tu pati... blink.gif O ką su ja daryti? man panikos priepuoliai vis dažnėja, krūtinėj nerimas visai nemesitraukia, ir tai labai gąsdina. Reik sulaukti porytojaus, kai eisiu pas kitą psichoterapeutą, kuris turėtų paskirti medikamentinį gydymą ir psichoterapijos seansus. Dabar tik emocijos pradėjo išeiti per ašaras, gal tai irgi būdas atsikratyti graužiančių minčių? blink.gif
Man bent labai svarbu, kad esu tokia ne viena. group.gif Kas galit, parašykit savo patyrimus, kiekvienas palaikymas duoda naujų jėgų... cray.gif
Atsakyti
QUOTE(virugie @ 2007 02 20, 19:08)
Pardėjau galvot kad gausim atidaryt anoniminių panikuotojų klubą ir padėt vienas kitam rast priežastis, gausim organizuotios vasaros stovyklą lotuliukas.gif
Manau kad tai ateina iš vaikystės ir radus priežastis, galima ir pašalint manu tokių pat rate lengviau rast priežastis drinks_cheers.gif


drinks_cheers.gif thumbup.gif Mintis smile.gif
O kad emocijos neigiamos kaupiasi nuo vaikystes ir po to iseina per priepuolius, ta zinau, vaikystej netekau mamos ir tie isgyvenimai manau eina per priepuolius unsure.gif
Atsakyti
Na vos ne kiekvienam turbūt skirtingai tokios emocijos ateina.Jei iš vaikystės,tai ko gero sunkiau pamiršti,tikrai sunku.Bet tai praeitis netūrėtų sukelti tiek neigiamos įtakos esamai emocinei būsenai,juk galvoji visada ne apie praitą savaitę,o apie ateinančią,tad reikia žiūrėti,kad ateitis būtų linksma ir be skaudžių išgyvenimų,slėgimo,tada ir tūrėtų viskas būti gerai,juk kaip galima jaustis blogai,kai jautiesi gerai?Geriausiai tūrėtų gelbėti antra pusė,bet nudegus gali būti dar blogiau.Na mano supratimu tai tik sudaužyta širdis nuo meilės gali ir po to įtakoti kažkelerius metus jaustis strese ir pan(mažai patyręs aš turbūt,tad jaučiu klysiu..).Man asmeniškai taip buvo,tik prisimenu ją,iškarto per krūtinę baimės jausmas prabėga(būt.k laikas tūrėjo būti,nes to nebajaučiu)...Bet kažkokie išgyvinimai iš seniau netūrėtų taip suerzinti,man asmeniškai labiausiai meilė kankina biggrin.gif nes tai stipriausias jausmas.
Nu jau jaučiu nusišnekėjau,man dabar tik meilė galvoj,heh biggrin.gif
Blogai jautiesi,turi keisti nuo kažką arba viską...o ne vaistus ryti.Vaistai gal tik pradžiai apsirinaminimui...paskui numažinti.Mano nuomone tai,nemuškit smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Justinas: 20 vasario 2007 - 19:12
Na vaistai siuo atveju irgi yra reikalingi, nes kai skauda gerkle juk geri vaistus? Tai vat cia galima panasiai sakyt, juk skauda siela... Vaistai skatina tam tikru mesziagu gamyba smegenyse, kurios savo ruoztu mazina nerima ir priepuolius... 4u.gif
Nezinau, manau, reikia atrasti tas problemas, kurios sukelia nerima ir kazkaip bandyt su jomis susigyventi.. Bandyti atrasti vidinine ramybe, kuria daugelis is musu esame kazkur pamete...
O del susiburimo, tai is tikruju sauni mintis thumbup.gif juk visada lengviau, kai zinai, jog esi ne vienas 4u.gif
Atsakyti
As galiu pasakyt , kad sergant panikos atakomis nereikia vengti vaistu, vitaminu, raminancios vonios, birstono sanatorijos masazinio baseino. Jie man padejo kitaip ziureti i savo problemas.
Antra as taip pat karta buvau pas psichologe. Galiu pasakyt 0 sveiku. Gero ispudzio nepasidare.
Trecia Justinui, noriu pasakyt kad niekad nenuleis tyketi meile. As turiu vyra, kuriam as esu antra. Pamenu susipazinau su 2004 spaly, 2005 sausi pradejau draugiskai susitykineti. As jo nemylejau, man tiesiog jis buvo draugas kuris palaiko kompanija valgant pietus (mokedavom uz juos kiekvienas atskyrai) , as tu paciu metu vasary paliko mane vaikinas. 2005 vasari zmona jo padave skyryboms. Geguze issiskyre. Man baigesi mokslai.Universitetas mete is barako. Tad jis nedrasei man pasiule gyventi kartu. Tad nuo birzelio gyvenom kartu. Begyvenant kartu issivyste didele meile. O kitu metu geguze susituokem. Noriu pasakyt kad as jo tikrai nemylejau. Bet suzaide taip aplinkybes kad likom kartu (gal tai likimas).
Ketvirta. Labai svarbu tureti tinkama darba, tinkama aplinka. As kai susiradau darba, po daugybe nesekmiu (meciau 3 darbus kas menesi), pagaliau dziaugiuosi kiekviena diena praleista darbe.
Atsakyti
Sveikos smile.gif Daugiau nei pries metus ir mane staiga uzpole panikos priepoliai su agorafobija... Buvo ziauriai baisu... Atrode kad sakes swoon.gif, gyvenimas sugriuvo nes na net is namu iseit negalejau... Tai buvo pries metus...
Baisu aisku prisisneket, blush2.gif bet dabar jauciuosi beveik pasveikus smile.gif Na vaistuku minimalia doze pageriu, kartais ilgoje eileje parduotuveje priepuoliukas bando uzpult bet kazkaip pasiseka ji nuvyt irnesakyk.gif Manau po biski ismokau tiesiog gyvent ir susikalbet su panika smile.gif Nes tokiais atvejais raminu save kad tai tik mano fantazijos, kad isties esu sveika ir nieko man neatsitiks na ir tai veikia 4u.gif
Nenusiminkit kurias dar smarkiai kankina sita bjaurybe... Pabandykit kalbet su savimi, bandyt valdyt emocijas ir pojucius... is pradziu sunku... po to pradeda sektis mirksiukas.gif Nes vaistai tai tik pagalbine priemone, labai svarbu ir saviitaiga, poilsis ir geros emocijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kutvėliuke @ 2007 02 20, 22:06)
Sveikos  smile.gif Daugiau nei pries metus ir mane staiga uzpole panikos priepoliai su agorafobija... Buvo ziauriai baisu... Atrode kad  sakes swoon.gif, gyvenimas sugriuvo nes na net is namu iseit negalejau... Tai buvo pries metus...
Baisu aisku prisisneket, blush2.gif  bet  dabar jauciuosi beveik pasveikus  smile.gif  Na vaistuku minimalia doze pageriu, kartais ilgoje eileje parduotuveje priepuoliukas bando uzpult bet kazkaip pasiseka ji nuvyt  irnesakyk.gif Manau po biski ismokau tiesiog gyvent ir susikalbet su panika smile.gif Nes tokiais atvejais raminu save kad tai tik mano fantazijos, kad isties esu sveika ir nieko man neatsitiks na ir tai veikia  4u.gif
Nenusiminkit kurias dar smarkiai kankina sita bjaurybe... Pabandykit kalbet su savimi, bandyt valdyt emocijas ir pojucius... is pradziu sunku... po to pradeda sektis  mirksiukas.gif  Nes vaistai tai tik pagalbine priemone, labai svarbu ir saviitaiga, poilsis ir geros emocijos  4u.gif

Man ir yra agorafobija dažniausiai ištinka priepoliai atviroj erdvėj, kai aplink medžiai ar namai man daug lengviau.
Manau vaistai padeda susikaupt ir susidėliot mintis tada galima ir kovot su liga ax.gif Aš tai penktadienį einu pas psichoterapiautą ir žiūrėsiu kokį gydymą man paskirs, prieš pusantrų metų turėjau šaunią gydytoją, dabar pasikeitė tai net nežinau kaip pasiseks susibendraut su nauja g.gif
Atsakyti
Pries kelis metus atsibusdavau nakti del begalines baimes. Nesuprasdavau is kur tai, jei nieko nesapnavau. Jausmas tarsi kazkas laiko peili po kaklu, rodosi kad tuoj paskutinioji, kad tuoj gyvenimas prabegs pro akis, bet nesupranti kodel. Po poros minuciu praeina. Del pervargimo gal visa tai. Laimei, praejo. Gal tai panikos sindromas? Nezinau.
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2007 02 23, 20:30)
Pries kelis metus atsibusdavau nakti del begalines baimes. Nesuprasdavau is kur tai, jei nieko nesapnavau. Jausmas tarsi kazkas laiko peili po kaklu, rodosi kad tuoj paskutinioji, kad tuoj gyvenimas prabegs pro akis, bet nesupranti kodel. Po poros minuciu praeina. Del pervargimo gal visa tai. Laimei, praejo. Gal tai panikos sindromas? Nezinau.


Panasu i panika, bandyk eiti pas psichiatra g.gif
Atsakyti