Įkraunama...
Įkraunama...

panikos sindromas

QUOTE(vejavaike @ 2007 03 03, 15:06)
Papildyta:
Tai kas tau nutiko baseina - gal nerimas uzejo? ar apskritai jauteisi silpna?

Nea nerimo nejauciu, tik siaip matau kad mano fizines jegos mazos. Po 10 menesiu sirgimo menesiu visai nusilpus.
Po poros menesiu planuoju patapti nestuke.gif tai nezinau, biski bijau, kad tokia pasirodo neistverminga po depresijos patapau.

Papildyta:
QUOTE(zibambukas @ 2007 03 03, 14:33)
Aš tai irgi ne iš lieknųjų.            blush2.gif            Kai vaikelį maitinau, labai daug priaugau          doh.gif            Ir dėl to save labai griaužiau...  Jaučiu, kad ir tai prisidėjo prie mano nerimo... O kai pradėjau dirbti, prisilaikiau šiokios tokios dietos - nevalgiau duonos, bulvių, jokių miltinių kepinių - ir nukrito apie 10 kg          clap.gif        Dar norėčiau tiek pat nukratyti, bet paskaitinėjusi jūsų komentarus, bijau, kad nuo antidepresantų neužaugtų vėl          blink.gif

Antidepresantu nebijok. Man jie ne kylo nepriaugino , priesingai nukrito 1kg. Tik viena pasalini poveiki pajutau - labai susilpnejo akys. Tik dabar kyla klausimas ar jos atsistatys.
Atsakyti
QUOTE(virugie @ 2007 03 03, 09:22)
Norėjau paklaust ką darysi su tom beržų šakelėm?

Pamerksiu į vazą ir lauksiu kol lapeliai išsprogs - nu man kaip gražu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(vejavaike @ 2007 03 03, 14:06)
MErginos, kokius jus geriat vitaminus ar kitus papildus, kas gali padeti nugalet nerima ?

Magne B6 geriu...
Atsakyti
QUOTE(Ratatankė @ 2007 03 03, 16:07)
Papildyta:

Magne B6 geriu...


Siulau vartoti Thera M (gamtos namu) , as manau kad tai patys geriausi vitaminai. Jie suteikia energijos, stiprina nervine sistema ir papildo po truputi kitais elementais thumbup.gif
Nebukit reklamos auka. Uz puikia kaina galite isigyti tikrai kokybiskus vitaminus
Atsakyti
QUOTE(Aile @ 2007 03 03, 16:19)
Siulau vartoti Thera M (gamtos namu) , as manau kad tai patys geriausi vitaminai. Jie suteikia energijos, stiprina nervine sistema ir papildo po truputi kitais elementais thumbup.gif
Nebukit reklamos auka. Uz puikia kaina galite isigyti tikrai kokybiskus vitaminus


O kokie konkreciai tie Thera M vitaminai?Magnis?
As tai sian blogai miegojau, tai nuo ryto nerimas didelis, isgeriau Bromazepamo ketvertuka, bet nelabai padejo, nes uz vairo ir parduotuvej vos panika neprasidejo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(daivoska @ 2007 03 03, 16:29)
O kokie konkreciai tie Thera M vitaminai?Magnis?
As tai sian blogai miegojau, tai nuo ryto nerimas didelis, isgeriau Bromazepamo ketvertuka, bet nelabai padejo, nes uz vairo ir parduotuvej vos panika neprasidejo unsure.gif

patesne informacija:
SUPER THERA-M – dar daugiau energijos!
Poveikis:
Šis visavertis vitaminų ir mikroelementų kompleksas yra puiki profilaktinė priemonė, didinanti organizmo atsparumą. Jame esančios antioksidinės medžiagos saugo nuo patologinių ląstelių susidarymo, stabdo aterosklerozės vystymąsi.
Apytikslė kaina vaistinėje
30 tablečių – 13 Lt, 100 tablečių – 32 Lt.

Sudėtis. vienoje tabletėje :
Pavadinimas Kiekis RPN%
Vitamino A (palmitato) 5000TV 110
Beta karotino 1250TV **
Vitamino C (askorbo rūgšties) 90mg 150
Vitamino D (ergokalciferolio) 400TV 100
Vitamino B1 (tiamino monohidrato) 3mg 200
Vitamino B2 (ribofliavino) 3.4mg 200
Nikotino rūgšties (nikotinamido) 30mg 150
Vitamino B6 (pridoksolio hidrochlorido) 3mg 150
Vitamino B12 (ciankobalamino) 9mcg 150
Vitamino E (tokoferolio acetato) 30TV 100
Folio rūgšties 0.4mg 100
Pantoteno rūgšties (kalcio pantotenato) 10mg 100
Biotino 35mcg 12
Jodo (kalio jodido) 150mcg 100
Geležies (geležies fumarato) 27mg 150
Magnio (magnio oksido) 100mg 25
Vario (vario sulfato) 2mg 100
Cinko (cinko sulfato) 15mg 100
Mangano (mangano sulfato) 5mg **
Kalcio (kalcio fosfato) 40mg 4
Seleno (natrio selenato) 10mcg **
Chromo (chromo chlorido) 15mcg **
Molibdeno (natrio molibdato) 15mcg **
Fosforo (kalcio fosfato) 31mg **
Kalio (kalio clorido) 7.5mg **
Chlorido (kalio chlorido) 5000TV **

tiesa sakant magnio reiktu gerti papildomai. Siame preparate jo mazai. Bet uz tad visi B grupes vitaminai yra virs 100% normos. Jie stiprina nervine sistema. Kai pradejau juos gerti energijos ir savijauta pagerejo po menesio. Dabar yra pavasaris - gripo epidemijos laikotarpis. Visi bendradarbiai serga, vienas po kito pasikeisdami. O as nei sloguoju, nei man kas skauda, nei mieguista jauciuos. Ir manau kad del siu vitaminu deka.

Dabar taip pat nusipirkau Prenatal care, del busimo nestumo, irgi gamtos namu:) Siaip as vitaminais save maitinu be pertrauku - istisus metus, nes nesu darzoviu ir vaisiu megeja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aile: 03 kovo 2007 - 15:43
Visų pirma sveikinu Daivoskos Gabiją su garbingu antruoju gimtadieniu ir linkiu naktų be pampersų, lengvo žodelių tarimo, daug dovanų ir diiiidelio torto!!!
O aš dar ir Vitiron geriu, bet pernai jaučiau poveikį - buvau daug energingesnė, o dabar - ne verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ratatankė @ 2007 03 03, 17:56)
O aš dar ir Vitiron geriu, bet pernai jaučiau poveikį - buvau daug energingesnė, o dabar - ne  verysad.gif

Palyginau sudeti su Thera M su Vitiron. Magnio ten beveik nulis, visu B grupes vitaminai nepapildo 100 dienos normos, vitamino C doze mazesne (sergant depresija jis irgi rekomenduojamas). Vitiron turi daugiau gelezies ir kalcio bet tai nera svarbiausia elementai. Taigi sergant depresija visgi geresni vitaminai Thera M.

Renkantis vitaminus turite atkreipti i sias dozes:
1) turi buti pakankamai B grupes vitaminu.
2) vitamino C
3) magnio (deja nei Thera M nei vitiron situo negali pasigirti)
4) Ir siaip gelezis dar svarbu.
O kiti yra maziau svarbus.

Atsakyti
Labutis, noriu pasveikint Daivoskos Gabiją su antruoju gimtadieniu 4u.gif , mudu šiandien švenčiam 9 mėnesiadienį blush2.gif
Šiandien puikiai pasivaikščiojau po mišką tikras pavasaris, nuotaika super tai ir lyg šiandien sveikatos turiu daugiau.
Aš savo laiku bėgdavau ilgas distancijas, dabar ir 100 metrų nebepabėgu ištižau verysad.gif Pradedu iš naujo treniruotis ax.gif
Naudoju GNLD firmos vitali paką tai vitaminų kompeksas visai šeimai. Šiaip nuo depresijos gerai yra ir žuvies taukai.
Atsakyti
Labai aciu Jums uz sveikinimus wub.gif
Atsakyti
Šiandien važiuoju pas uošvienę pietų tai nemiegojau jau tris naktis , galiu bliaut be sustojimo, toks nerimas , net gyvent nenoriu, jaučiu tokį vidinį drebulį net bloga daros scare.gif prisiklausysiu jos visokių nesamonių įžeidinėjimų fool.gif eilinį kart grįšiu mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(virugie @ 2007 03 04, 14:14)
Šiandien važiuoju pas uošvienę pietų tai nemiegojau jau tris naktis , galiu bliaut be sustojimo, toks nerimas , net gyvent nenoriu, jaučiu tokį vidinį drebulį net bloga daros scare.gif prisiklausysiu jos visokių nesamonių įžeidinėjimų fool.gif eilinį kart grįšiu  mega_shok.gif


Laba, o tai gal yra galimybe nevaziuot? Na pasakytum, kad susirgai ir pan. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daivoska @ 2007 03 04, 14:48)
Laba, o tai gal yra galimybe nevaziuot? Na pasakytum, kad susirgai ir pan. mirksiukas.gif

Aš jau nebendravau su ja nuo kalėdų, tai neturiu kur dingt, nes tada atvarys pas mus tai bus dar blogiau. Ten atkentėsiu valandžiukę ir bėgsiu lauk. mažasis turbūt ir jaučia kaip nenoriu varyt tai miega jau 3 val, o ta neršia tai kai nuvažiuosim bus įsiutus tipo ji ruošė pietus, o mes pas ją neskubėjom frusty.gif. MANO VISŲ LIGŲ PRIEŽASTIS MANAU YRA TIK JI doh.gif
Atsakyti