Įkraunama...
Įkraunama...

panikos sindromas

QUOTE(daivoska @ 2006 10 18, 17:11)
O ka bendro turi panika su skydliauke blink.gif  Vakar kai skaitinejau tai radau apie tai rasanciu, gal ir man pasidomet apie savo skydliauke g.gif
Papildyta:
Nebloga, as dar net neipusejau senosios temos parskaityt, nes labai jau daug, tai is kart klausiu, vis tik ar buvai pas ta bioenergetika kur rasei kad eisi?


Buvau, žinok jaučiu, kad man daug geriau, bet bijau girtis. Ištikro geriau. Nežinau ar čia nuo jo ar nuo pokalbių su psichologe, bet tikrai geriau.

O skydliaukią , tai visada rekomenduoja ligoniams su nervais išsilirti. Sako, kad būna daug tų simtomų nuo jos, jei kas nors negerai.
Aš dabar užsiregistravus privačiai eisiu tirtis ją, nes valstybinė nieko nerado.
O privati nepataria pasitikėt valstybinėmis, aš taip supratau.
Atsakyti
O tai kur tarkim man Vilniuje rasti koki bioenergetika ar pan?
Beje, dar skaiciau kaip viena moteris, senoj temoj, rase apie bobute kaime kuri jai kazkaip uzkalbejo sia liga, ka manai apie tai?
Atsakyti
Labutes, zinoma skydliauke reikia issitirti, o pas mane tai mazgelis yra mazas, bet tai jokios itakos nervams neturi, kaip sake gydytojas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(daivoska @ 2006 10 18, 17:39)
O tai kur tarkim man Vilniuje rasti koki bioenergetika ar pan?
Beje, dar skaiciau kaip viena moteris, senoj temoj, rase apie bobute kaime kuri jai kazkaip uzkalbejo sia liga, ka manai apie tai?


Aš tikiu tais dalykais, bet šiuo atveju bioenergetikais labiau. Be to nesenai skaičiau, kad žmogus pats gali maldomis išsigyti šitą ligą.
Atsakyti
O ar turi panikos atakos kokios nors itakos sapnams ar atvirksciai, pastaruoju metu sapnuoju siaubingus kosmarus susijusius su mano vyru, na kad jis psichopatas, kad pagrobe mane, persekioja ir t.t. Nors kaip minejau seniai nebuvo priepuolio, bet po tokiu sapnu kaip kuolu trenkta atsibundu ir vis nerimas kyla verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(nebloga @ 2006 10 18, 17:46)
Aš tikiu tais dalykais, bet šiuo atveju bioenergetikais labiau. Be to nesenai skaičiau, kad žmogus pats gali maldomis išsigyti šitą ligą.


Ko gero teks vel vakarais pradet melstis
Nebloga, o vaistu gerimo laikotarpiu tau buvo priepuoliu?
Atsakyti
Uj kiek as esu buvusi pas visokiu bioenergetiku ir aiskiaregiu, tipo uzkalbeta esu nuziureta ir tt, bet kazkodel nepagerejo, o tiketi reikia, nes tikejimas kad pades daug ka reiskia, o sapnai zinoma atspindi tavo vidine busena, o as dar nusipirkau kazkokiu vaistazoliniu tableteliu suomisku RELAXOR vadinasi, nesu anksciau tokiu maciusi, tai toj vaistinej ir radau, kuri randasi prie poliklinikos, vaistininke sake, kad labai geros jos, bandysim, bet man kazkaip geriau, .Jas galima ir su chemija vartot rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(daivoska @ 2006 10 18, 17:48)
O ar turi panikos atakos kokios nors itakos sapnams ar atvirksciai, pastaruoju metu sapnuoju siaubingus kosmarus susijusius su mano vyru, na kad jis psichopatas, kad pagrobe mane, persekioja ir t.t. Nors kaip minejau seniai nebuvo priepuolio, bet po tokiu sapnu kaip kuolu trenkta atsibundu ir vis nerimas kyla verysad.gif
Papildyta:
Ko gero teks vel vakarais pradet melstis
Nebloga, o vaistu gerimo laikotarpiu tau buvo priepuoliu?


Buvo išpradžių daug, tik po bioenergetiko beveik Ptiu ptiu ptiu ne vieno. Sunku man atsirink nuo ko pagerėjo, vaistus gėriau visokius kol suradau šitą privačią gydytoją, tada nepadėjo niekas, o pas bioenergetiką buvau jau tada,kai vaikščiojau pas šitą gydytoją. Tai negaliu pasakyt kas padėjo. Mano širdis jaučia,kad bioenergetikas, o kaip yra iš tikrūjų negaliu pasakyt.

Papildyta:
QUOTE(tetarima @ 2006 10 18, 17:50)
Uj kiek as esu buvusi pas visokiu bioenergetiku ir aiskiaregiu, tipo uzkalbeta esu nuziureta ir tt, bet kazkodel nepagerejo, o tiketi reikia, nes tikejimas kad pades daug ka reiskia, o sapnai zinoma atspindi tavo vidine busena, o as dar nusipirkau kazkokiu vaistazoliniu tableteliu suomisku RELAXOR vadinasi, nesu anksciau tokiu maciusi, tai toj vaistinej ir radau, kuri randasi prie poliklinikos, vaistininke sake, kad labai geros jos, bandysim, bet man kazkaip geriau, .Jas galima ir su chemija vartot rolleyes.gif


Matai, reikia atsirinkt kur eiti. Aš nevisais pasitikiu. Pas babulką bet kokią tikrai neičiau, nes jautri esu ir man visos tos burtininkės kelia nepasitikėjimą ir baimę. O bioenergetikas šitas pas kurį buvau, t.y. apie jį girdėjau gerų atsiliepimų ir jis man pasirodė toks paprastas, natūralus, nemačiau ten jokios mistikos ar magikos.Be to jis man paaiškino, kad jo gydymas pagrįstas mokslu, o tai labai man priimtina.
Atsakyti
O buvo kam priepuoliu nutraukus vaistus? Negi visa gyvenima turesiu juos ryti? Juk as ir antro, ir trecio vaikelio noriu, o jei uzeis priepuolis tai budama nescia negalesiu gi Bromazepamo isgert g.gif O jei po vaistu nutraukimo atsiranda vel atakos, tai vel reik is naujo kursa kartot ir taip pasaka be galo????????????AR IMANOMA PASVEIKT PILNAI NUO SIOS LIGOS?!
Atsakyti
Sveikos,
Man siandien kazkaip negerai, toks jausmas, kad nuvirsiu ar suparalyzuos, jau taip jauciuosi gal pora dienu, vakar buvo geriau, bet siandien vel tas pats. Tai jau nuo ryto nulekiau pas psichiatre, tik gaila, kad negalejo priimti tai eisiu rytoj, tik nezinau kaip iki to rytojaus istempti. Atrodo, kad baigiu isdurneti, norejau siandien dar pas neurologa nulekt, bet kai pagalvojau, kad jis pasakys ta pati, tai ir noras dingo. Kada baigsis sitas jausmas, kada pasijusiu geriau? Padidinau vaistu doze, seniau geriau po 1/4 tabletes, dabar po1/2, bet man nieko gero, tik kazkoks nerimas, svaigimas, tvinkciojimas. Nieko nebesuprantu ar mes kada nors pasveiksim?
Atsakyti
QUOTE(sskais @ 2006 10 18, 19:11)
Sveikos,
Man siandien kazkaip negerai, toks jausmas, kad nuvirsiu ar suparalyzuos, jau taip jauciuosi gal pora dienu, vakar buvo geriau, bet siandien vel tas pats. Tai jau nuo ryto nulekiau pas psichiatre, tik gaila, kad negalejo priimti tai eisiu rytoj, tik nezinau kaip iki to rytojaus istempti. Atrodo, kad baigiu isdurneti, norejau siandien dar pas neurologa nulekt, bet kai pagalvojau, kad jis pasakys ta pati, tai ir noras dingo. Kada baigsis sitas jausmas, kada pasijusiu geriau? Padidinau vaistu doze, seniau geriau po 1/4 tabletes, dabar po1/2, bet man nieko gero, tik kazkoks nerimas, svaigimas, tvinkciojimas. Nieko nebesuprantu ar mes kada nors pasveiksim?

Na cia jau individualiai kaip kam, as tai va jau 20 metu vargstu, matomai tokia jau esu jautresne... blush2.gif O kitos buna, kad pasveiksta.Kantrybes mirksiukas.gif
Atsakyti
20 metu???!!! blink.gif Nu jooooo perspektyvos pagyti optimistiskai nuteikia blink.gif
Atsakyti
QUOTE(daivoska @ 2006 10 18, 20:01)
20 metu???!!! blink.gif  Nu jooooo perspektyvos pagyti optimistiskai nuteikia blink.gif

Saku cia individualiai kiekvienam, dauguma pasveiksta per metus ar 2, o mano atveju va sitaip wub.gif As matomai is tikro keistas egzemliorius, kaip kad man kazkada pasake viena medike cool.gif
Atsakyti