Įkraunama...
Įkraunama...

panikos sindromas

[quote=vejavaike,2007 03 19, 17:40]
lotuliukas.gif Na del vilnieciu tai jei kazkada bandytumem susitikti galiu apsukt rateli susirinkti visas smile.gif kad nebutu taip baisu smile.gif ir tada jau kartu i susitikima ciuoztumem smile.gif
[/quote]
o kaip tu mus atpazintum?
sugalvojau - kad tu mus pazintum, mes stovesim stotelej su mineralinio buteliu ir raminamaisiais lotuliukas.gif tada tikrai suprasi, kad cia butent ta , kurios reikia doh.gif
o jei rimtai, tikrai butu faina susibegt visoms i kruvele smile.gif as visada uz tai thumbup.gif
[/quote]

Tai pazinti siais laikas paprasciau nebuna smile.gif sustartumem kur man vaziuoti. Atvaziuociau ir paskambinciau smile.gif o tadu jau greitai greitai kaip nors atbegtumet kol panika nepasivijo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ratatankė @ 2007 03 19, 13:30)
Na aš kol kas "išaugusi" iš parduotuvinių panikų. Bet vistiek nuo žmonių ir prekių gausos pradeda "stogas važiuoti", tada pradėdu skubėti, lakstyti tai vienos tai kitos prekės, prie kasos pamatau, kad pusės ko reikėjo nepaėmiau, o ką paėmiau - nėra taip jau reikalinga, po to dar palakstau ir prie kasos stoviu apsiprakaitavusi ir nusiplūkusi.
Šiaip būtų faina jei pačioje parduotuvėje būtų kur atsisėsti (ne tik prie batų matavimosi), kad visose būtų vandens atsigerti ir kad apšvietimas nebūtų toks ryškus, nes akyse raibuliuoti pradeda.
Na nepatinka man parduotuvės vistiek g.gif
Širdis "kalti" nustojo, kai prasidėjo mmm. Matyt toks rimtas PMS užpuolęs buvo.
Bet užtat letargas juodas - tokie orai, kad tik miegot, miegot, miegot...

Aš tai viena niekad neinu į paduotuvę, stengiuos sarašiuką neštis nes nėštumas turbūt ir atmintį išplovė blush2.gif

QUOTE(Kutvėliuke @ 2007 03 19, 13:52)
Buvau va kieme pasivaikscioti... Nzn ar cia del antibijotiku ar del atviros erdves prakaitas ismuse. Raminu save kad cia gripas mane taip issekino uztai ir nesijauciu stipri  4u.gif

Gripas tikrai labai nuvargina, pagersi vitaminų ir tikrai pagerės mirksiukas.gif

QUOTE(vejavaike @ 2007 03 19, 18:08)
Sveikutes  4u.gif
laimingai nuvaziavau iki namu smile.gif tai bent zygdarbis smile.gif
Niekam daugiau apie tai nepasakoju, nes tikrai pagalvos kad nenormali  lotuliukas.gif

Man lygiai taip pat būna verysad.gif tik nevisad sugebu susistatyt mintis. Su drauge sporto salėj smagu, o kai namo vienai grįžt tai ir prasideda stresas net gyvent noras praeina verysad.gif


QUOTE(Kutvėliuke @ 2007 03 19, 18:42)
o jei rimtai, tikrai butu faina susibegt visoms i kruvele smile.gif as visada uz tai  thumbup.gif
Tai pazinti siais laikas paprasciau nebuna smile.gif sustartumem kur man vaziuoti. Atvaziuociau ir paskambinciau smile.gif o tadu jau greitai greitai kaip nors atbegtumet kol panika nepasivijo  lotuliukas.gif

Aš ir susitikt norėčiau, bet aš gyvenu toli nuo Vilniaus, gausim kur nors kryžkalnyje susitikt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(virugie @ 2007 03 19, 18:58)
Aš tai viena niekad neinu į paduotuvę, stengiuos sarašiuką neštis nes nėštumas turbūt ir atmintį išplovė blush2.gif
Gripas tikrai labai nuvargina, pagersi vitaminų ir tikrai pagerės mirksiukas.gif
Man lygiai taip pat būna verysad.gif tik nevisad sugebu susistatyt mintis. Su drauge sporto salėj smagu, o kai namo vienai grįžt tai ir prasideda stresas net gyvent noras praeina verysad.gif
Aš ir susitikt norėčiau, bet aš gyvenu toli nuo Vilniaus, gausim kur nors kryžkalnyje susitikt ax.gif

O iki kryžkalnio kartu ar davažiuosim? lotuliukas.gif
Atsakyti
Meetas meetas meetas thumbup.gif
Turbūt Akropoly? lotuliukas.gif
Na aš iš Kauno, a yr tokių??? bigsmile.gif
Na va tik pasigyriau, tai toks lengvas "panikiukas" Rimi užėjo šiandien g.gif už ką? blink.gif verysad.gif MB paliko vieną mane ir kažkur nuklydo, o aš pasiėmiau arbatos ir silpdama, pasilaikydama už lentynų vaikščiojau. Brrrrr....kaip bjauru, kaip seniai taip buvo... Vėl oro pritrūko, plaukti viskas pradėjo, galvą suspaudė. Blyn kad kur tuos priepuolius bash.gif protest.gif gun_bandana.gif
Ar čia nuo dušnumo, ar kad galvojau apie parduotuvinius priepuolius, ar šiaip... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2007 03 19, 19:01)
O iki kryžkalnio kartu ar davažiuosim? lotuliukas.gif


Tai bus visai kitoks stresas aš vairuosiu ir garsiai melsimės lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir niekusr nedingsim davažiuosim thumbup.gif
QUOTE(Ratatankė @ 2007 03 19, 20:56)
Meetas meetas meetas thumbup.gif
Turbūt Akropoly? lotuliukas.gif
Na aš iš Kauno, a yr tokių??? bigsmile.gif
Na va tik pasigyriau, tai toks lengvas "panikiukas" Rimi užėjo šiandien g.gif už ką? blink.gif  verysad.gif  MB paliko vieną mane ir kažkur nuklydo, o aš pasiėmiau arbatos ir silpdama, pasilaikydama už lentynų vaikščiojau. Brrrrr....kaip bjauru, kaip seniai taip buvo... Vėl oro pritrūko, plaukti viskas pradėjo, galvą suspaudė. Blyn kad kur tuos priepuolius  bash.gif  protest.gif  gun_bandana.gif
Ar čia nuo dušnumo, ar kad galvojau apie parduotuvinius priepuolius, ar šiaip... g.gif

Mano MB žino kad jei mane paliks ras kokiam kampe apimtą panikos, nsikalbėsiu gerą savaitę ir baubsiu, tai dabar stengias visad but šalia, nes nieko nėr geriau už ramią žmoną pietūs laiku padėti, viskas išlyginta ir išskalba, sutvarkyta stengias tai išsaugot ax.gif
Atsakyti
o ar mineralinis padeda užėjus priepuoliui? ir kokius raminamuosius nauduojat?
Atsakyti
QUOTE(elenava @ 2007 03 19, 20:58)
o ar mineralinis padeda užėjus priepuoliui? ir kokius raminamuosius nauduojat?

Mineralinis daugeliui kaip issiaiskinome padeda, nes nukreipia mintis nuo nerimo. Taip pad padeda pokalbis telefonu ar dar kazkoks demesio nukreipimas nuo savijautos. O vaistus bent as clonazepam arba xanax nesiojuosi. Pusantru metu geriau antidepresantus visai nesenai ju atsisakiau, galbut nebereiks sugryzti, na taip bent tikiuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kutvėliuke @ 2007 03 19, 22:23)
Mineralinis daugeliui kaip issiaiskinome padeda, nes nukreipia mintis nuo nerimo. Taip pad padeda pokalbis telefonu ar dar kazkoks demesio nukreipimas nuo savijautos. O vaistus bent as clonazepam arba xanax nesiojuosi. Pusantru metu geriau antidepresantus visai nesenai ju atsisakiau, galbut nebereiks sugryzti, na taip bent tikiuosi smile.gif

Tai kiek supratau vaistus tik nešiojiesi,bet nevartoji,kiek žinau vien vaistų turejimas šalia jau nuramina.
Atsakyti
QUOTE(elenava @ 2007 03 19, 21:32)
Tai kiek supratau vaistus tik nešiojiesi,bet nevartoji,kiek žinau vien vaistų turejimas šalia jau nuramina.

Dabar jau vartoju labai retai. Taip tu teisi vien zinojimas kad turiu vaistus labai nuramina. Bet tai kol gydziausi metus as juos vartodavau kasdiena. Antidepresantus ir situs raminamuosius. Dabar isgeriu karta du i menesi, pries svarbesnius ivykius arba kai didele itampa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(virugie @ 2007 03 19, 21:31)
Tai bus visai kitoks stresas aš vairuosiu ir garsiai melsimės lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ir niekusr nedingsim davažiuosim thumbup.gif

Mano MB žino kad jei mane paliks ras kokiam kampe apimtą panikos, nsikalbėsiu gerą savaitę ir baubsiu, tai dabar stengias visad but šalia, nes nieko nėr geriau už ramią žmoną pietūs laiku padėti, viskas išlyginta ir išskalba, sutvarkyta stengias tai išsaugot ax.gif

Ė, aš jau dabar noriu lotuliukas.gif
O mano MB kažkaip linkęs biškį pasišaipyti...arba nekreipt dėmesio verysad.gif verysad.gif


QUOTE(Kutvėliuke @ 2007 03 19, 22:23)
Taip pad padeda pokalbis telefonu ar dar kazkoks demesio nukreipimas nuo savijautos.

Aha. Nesvarbu, kad nieks neskambina ir nerašo, vistiek išsitraukiu ir apsimetu kad kažką skaitau 4u.gif


QUOTE(elenava @ 2007 03 19, 22:32)
Tai kiek supratau vaistus tik nešiojiesi,bet nevartoji,kiek žinau vien vaistų turejimas šalia jau nuramina.

Joooo, psichologiškai ramina...
Atsakyti
QUOTE(Kutvėliuke @ 2007 03 19, 22:23)
Mineralinis daugeliui kaip issiaiskinome padeda, nes nukreipia mintis nuo nerimo. Taip pad padeda pokalbis telefonu ar dar kazkoks demesio nukreipimas nuo savijautos. O vaistus bent as clonazepam arba xanax nesiojuosi. Pusantru metu geriau antidepresantus visai nesenai ju atsisakiau, galbut nebereiks sugryzti, na taip bent tikiuosi smile.gif

xanax padeda tik ilgiau naudojus, o tau kaip tik išgėrus tabletę ir geriau? aš juos gėriau daugiau kaip savaitę kol po truputį pajutau poveikį.
Man visai kol kas neblogai ir Triptan forte nuotaika geresnė, geriau miegu turiu daugiau jėgų, geriu antrą savaitę. Jie net nelabai skaitos vaistai daugiau maisto papildai ax.gif
Labiausia streso metu užsigalvojus apie kitus dalykus ir pkalbis telefonu ar su kartu einančiu žmogum ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramsius @ 2007 03 19, 23:03)
Ė, aš jau dabar noriu  lotuliukas.gif
O mano MB kažkaip linkęs biškį pasišaipyti...arba nekreipt dėmesio verysad.gif  verysad.gif
Aha. Nesvarbu, kad nieks neskambina ir nerašo, vistiek išsitraukiu ir apsimetu kad kažką skaitau 4u.gif
Joooo, psichologiškai ramina...

Ko nori pasimelst lotuliukas.gif ar į susitikimą iki Vilniaus akropolio aš tikrai nenuvažiuosiu man pradžiamoksliui bus per daug blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(virugie @ 2007 03 19, 22:09)
xanax padeda tik ilgiau naudojus, o tau kaip tik išgėrus tabletę ir geriau? aš juos gėriau daugiau kaip savaitę kol po truputį pajutau poveikį.
Man visai kol kas neblogai ir Triptan forte nuotaika geresnė, geriau miegu turiu daugiau jėgų, geriu antrą savaitę. Jie net nelabai skaitos vaistai daugiau maisto papildai ax.gif
Labiausia streso metu užsigalvojus apie kitus dalykus ir pkalbis telefonu ar su kartu einančiu žmogum ax.gif
Papildyta:

Ko nori pasimelst lotuliukas.gif ar į susitikimą iki Vilniaus akropolio aš tikrai nenuvažiuosiu man pradžiamoksliui bus per daug blush2.gif


Man pradzioje irgi xanax nepadejo. Padejo tik clonazepam ir sakyciau gan didelemis dozemis. Po to po biski tas dozes masinau, na o dabar jau ir xanax padeda kai labai reikia o clonazepam pasibaiges smile.gif

As po akropoli galiu zinoma vaikscioti dabar jau nu bet nepatinka jis man schmoll.gif per daug visko
Papildyta:
QUOTE(Ramsius @ 2007 03 19, 22:03)

Aha. Nesvarbu, kad nieks neskambina ir nerašo, vistiek išsitraukiu ir apsimetu kad kažką skaitau 4u.gif

O butent taip ir as darydavau ir dabar dar kartais padarau jei ilga eile pardeje lotuliukas.gif
Atsakyti