Įkraunama...
Įkraunama...

Riebalų nusiurbimas

QUOTE(/ Lisa / @ 2007 11 10, 21:08)
Aha, bet pradziai gal (*)(*)... biggrin.gif
Klausykit, ka padariau, kad su kiekvienu jusu atsakymu gaunu pranesama i el-pasta .Kaip istaisyti. Jau ir pasto nustatymus  savo skyde ziurejau, visur varneles nuemiau, bet pranesamai ateina. As temoje kažkur paspaudžiau, o kaip dabar atsisakyti ? doh.gif  doh.gif  doh.gif

Faina, bet aš pradžiai šonus susitvarkiau, nes jie mane labiau erzindavo, o, kad taisyt reikėjo, tai ir papus sumąsčiau biggrin.gif
... aš kažką esu irgi prsipaudžius, ir man ateina, vat, kad Tu užklausei, bus proga pažiūrėt, kaip atjungt tą visą reikalą biggrin.gif išsiaiškinsiu - parašysiu smile.gif
Papildyta:
eik į Mano nustatymai (viršuj), paskui kairiame šone (apačioj) žiūrėk elektroninio pašto nustatymai, įeisi ten ir nuimsi varnelę nuo gauti pranešimą apie žinutes smile.gif
Papildyta:
Ar susitvarkei jau?
/ Lisa/ matosi, kad (.)(.) temą skaitei user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Montvile: 10 lapkričio 2007 - 19:29
QUOTE(Montvile @ 2007 11 10, 21:02)
nea nepachaltūrino...nepanikuok, aš irgi įsivaizdavau, kad nusiėmus kelnes dyyydeles mėlynes pamatysiu, kad bus baisu, bet nebuvo taip...
Man iš pirmo karto nelygiai nusiurbė (vieną koją taisė), kai (.) (.) dėjo ir koją patvarkė  smile.gif

Tai abu dalykai Tave domina???


kad tos slaunu vidines puses abi vienodai atrodo ir taip, lyg su jom nieko daryta nebuvo. jei butu kad ir nelygiai siurbta,tai manau vis tiek nebutu tu, net nezinau,kaip paaiskint, tokiu kaip ir issikisimu paciam virsuj. vat tas mane ir gasdina.o pinigu koekcijai kaip ir nelabai turiu,nes dar kita operacija planuoju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ares @ 2007 11 10, 21:23)
kad tos slaunu vidines puses abi vienodai atrodo ir taip, lyg su jom nieko daryta nebuvo. jei butu kad ir nelygiai siurbta,tai manau vis tiek nebutu tu, net nezinau,kaip paaiskint, tokiu kaip ir issikisimu paciam virsuj. vat tas mane ir gasdina.o pinigu koekcijai kaip ir nelabai turiu,nes dar kita operacija planuoju blush2.gif

O tai prieš tai, ar tarėtės dėl tų vidinių pusių g.gif Korekcijai pinigų neturėtų prireikti (man neprireikė), tegu už savus jie klaidas savo taiso g.gif
Papildyta:
Ar prieš operaciją jis tas vietas buvo apsipaišęs???
Papildyta:
Kokią operaciją (jei ne paslaptis) dar planuoji???
Papildyta:
Ar pas tą patį daktarą???
Atsakyti
QUOTE(Montvile @ 2007 11 10, 21:28)
O tai prieš tai, ar tarėtės dėl tų vidinių pusių  g.gif Korekcijai pinigų neturėtų prireikti (man neprireikė), tegu už savus jie klaidas savo taiso  g.gif
Papildyta:
Ar prieš operaciją jis tas vietas buvo apsipaišęs???


g.gif nu uzmusk,bet neprisimenu dabar...o uz korekcija moket nereikejo? kad kiek girdejus,tai visur ima pinigus,tik gal kiek maziau.
Atsakyti
Uch...kiek klausimų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Montvile @ 2007 11 10, 21:21)
Faina, bet aš pradžiai šonus susitvarkiau, nes jie mane labiau erzindavo, o, kad taisyt reikėjo, tai ir papus sumąsčiau  biggrin.gif
... aš kažką esu irgi prsipaudžius, ir man ateina, vat, kad Tu užklausei, bus proga  pažiūrėt, kaip atjungt tą visą reikalą biggrin.gif išsiaiškinsiu - parašysiu  smile.gif
Papildyta:
eik į Mano nustatymai (viršuj), paskui kairiame šone (apačioj) žiūrėk elektroninio pašto nustatymai, įeisi ten ir nuimsi varnelę nuo gauti pranešimą apie žinutes  smile.gif
Papildyta:
Ar susitvarkei jau?
/ Lisa/ matosi, kad (.)(.) temą skaitei user posted image

Maza to , dar viska , kas idomu sefinu, nuorodas visokias, blogu gydytoju pavardes.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ares @ 2007 11 10, 21:31)
g.gif nu uzmusk,bet neprisimenu dabar...o uz korekcija moket nereikejo? kad kiek girdejus,tai visur ima pinigus,tik gal kiek maziau.

nea, aš net neklausiau...aš juk už 100 procentinį variantą mokėjau. Ir (.) vieną taisė...irgi nemokėjau...
Atsakyti
QUOTE(Montvile @ 2007 11 10, 21:34)
nea, aš net neklausiau...aš juk už 100 procentinį variantą mokėjau. Ir (.) vieną taisė...irgi nemokėjau...


nu nieko, treciadieni as pas jui apsilankius tardyma kaip nuovadoj padarysiu bigsmile.gif nors jau dabar pradedu atgamint, kad lyg ir nepaise man ant tu vidiniu pusiu. lyg ir nesakiau as jam nieko, tiesiog taremes,kad taisys visas vietas, kurios ne taip atrodo. ot durna as doh.gif doh.gif doh.gif nu nieko, kita karta jau zinosiu
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2007 11 10, 21:32)
Maza to , dar viska , kas idomu sefinu, nuorodas visokias, blogu gydytoju pavardes..  mirksiukas.gif

nea, iš tiesų tai mes visos skirtingos...ir nereiktų už tikrą pinigą tų mūsų pletkų priimt...taigi visi nesutarimai kyla dėl nesusikalbėjimo...ir daktarai juk žmonės - su vienom pacientėm eina lengviau susikalbėt, su kitom sunkiau...teisingai Lambiukas parašė, kad mes daktarus renkamės pagal save...todėl kas tiko/nepatiko vienai, visai nereiškia, kad taip bus ir kitai:)
Papildyta:
user posted imageVilką mini...vilkas Čia
Atsakyti
QUOTE(Montvile @ 2007 11 10, 21:46)
nea, iš tiesų tai mes visos skirtingos...ir nereiktų už tikrą pinigą tų mūsų pletkų priimt...taigi visi nesutarimai kyla dėl nesusikalbėjimo...ir daktarai juk žmonės - su vienom pacientėm eina lengviau susikalbėt, su kitom sunkiau...teisingai Lambiukas parašė, kad mes daktarus renkamės pagal save...todėl kas tiko/nepatiko vienai, visai nereiškia, kad taip bus ir kitai:)
Papildyta:
user posted imageVilką mini...vilkas Čia

Kazkaip i sita tema persikraustet lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ares @ 2007 11 10, 21:38)
nu nieko, treciadieni as pas jui apsilankius tardyma kaip nuovadoj padarysiu  bigsmile.gif nors jau dabar pradedu atgamint, kad lyg ir nepaise man ant tu vidiniu pusiu. lyg ir nesakiau as jam nieko, tiesiog taremes,kad taisys visas vietas, kurios ne taip atrodo. ot durna as  doh.gif  doh.gif  doh.gif  nu nieko, kita karta jau zinosiu

oi...pas mane tų vietų kiek doh.gif kurios man ne taip atrodo doh.gif daktaras sakė: -aš galiu viską nuimt, jei tu nori, bet tai nieko nebeliks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Montvile @ 2007 11 10, 21:49)
oi...pas mane tų vietų kiek  doh.gif  kurios man ne taip atrodo  doh.gif daktaras sakė: -aš galiu viską nuimt, jei tu nori, bet tai nieko nebeliks  doh.gif


o tai negi mes ne del to daromes,kad beveik nieko ir nebeliktu? bigsmile.gif

ai,as tai vis tiek dar bent viena operacija daysiuos,tai jei labai noresis ir tas vidines puses nusiresiu mirksiukas.gif
Atsakyti