Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Riebalų nusiurbimas
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Kūno priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Ares
QUOTE(take @ 2007 11 19, 15:37)
ax.gif na man ausis  operavo tai po konsultacijos praeja buvo 5 dienos o dabar kaip minejau viena diena konsultacija o kita operacija  bet pries menesi uzsisakiusi esu ,kad ekstra atveju operacija
*

aaa, na tai taip ir isejo,kad operacijos laika pries menesi rezervavai smile.gif nes ziuriu,kad kazkaip ne taip cia gaunasi 4u.gif
Lupos
Mano pazistama siurbese nuo liemens, dejo ant siknos. Atrode liemuo labai graziai, bet viskas ataugo gal po puses metu. dabar vel siurbesi. ax.gif
take
sveikos as jau namie jau praejo trys dieneles .ka galiu pasakyti tai kojos kaip kalades jausmas neblogas rezultatu kolkas nematau tai negaliu pasakyti bet skausmo tokio kaip ir nera tik temperatura nekrenta
take
man irgi siaip nuo sonu nusiurbe ir ant sedmenu pridejo kur buvo duobe.
kolkas dar tik po kambari vaikstau nes sukasi galva ,nes tuo paciu ir atlepuse viena

aus yte pataise tai vaikstau kaip su slapiu maisu pertrenkta
na Ares kas del sonu tai man jus kai stojies ir skauda nes tenpiasi bet tikrai nieko baisaus ,nebijok viskaas bus gerai rolleyes.gif
dovila
o kainuoja papildomai kad pridetu tuos riebalus i kita vieta?na pvz.:as noriu kad man nusiurbtu nuo sonu ir pridetu ant sedmenu tai dar kainuoja papildomai tas pridejimas ar ne? g.gif
take
na nezinau nes as neprasiau gyditojo tu riebalu prideti o be to labai nedidele vieta pas mane tai man jis neskaiciavo nieko ir ausi pataise uzdyka nors pries tai ne jis operavo tongue.gif
dovila
koks fainuolis gydytojas thumbup.gif
Sniega1
o dieve kaip baisu
Montvile
QUOTE(Sniega1 @ 2007 11 27, 14:31)
o dieve kaip baisu
*

kas baisu??? nieko baisaus nėra smile.gif
take
Kol kas labai dziaugiuosi kad pas Viksraiti operavausi tikrai labai malonus thumbup.gif ,na o veliau kaip bus dar nezinau ,
SNIEGA 1 nesupratau apie ka tu cia ?
Montvile
QUOTE(take @ 2007 11 27, 16:23)
Kol kas labai dziaugiuosi kad pas Viksraiti operavausi tikrai labai malonus  thumbup.gif ,na o veliau kaip bus dar nezinau ,
SNIEGA 1 nesupratau apie ka tu cia ?
*

kiek nusiurbė, kaip formos pasikeitė?
take
sake 3.6 litro
na siaip lygtai patys klubai siauresni bet dar negaliu pasakyti nes kolkas viskas istine ir nera jokio vaizdo aisku nepasidariau kuda bet pati jauciu kad tikrai apimtys sumazejo ir slaunu ir klubu,nes suglausdavau kojas tai tiesiog sulipdavo viena prie kitos o dabar jau reikia ir pasistengti jas suglausti kad susliptu 4u.gif
Montvile
QUOTE(take @ 2007 11 27, 19:14)
sake 3.6 litro
na siaip lygtai patys klubai siauresni bet dar negaliu pasakyti nes kolkas viskas istine ir nera jokio vaizdo aisku nepasidariau kuda bet pati jauciu kad tikrai apimtys sumazejo ir slaunu ir klubu,nes suglausdavau kojas tai tiesiog sulipdavo viena prie kitos o dabar jau reikia ir pasistengti jas suglausti kad susliptu 4u.gif
*

ogo, tai labai daug, kokios apimtys buvo prieš tai? Kiek kainavo?
Ares
Take, tikiuosi pasidarei foto "pries" smile.gif manau bus idomu palygint,kai rezultatai pasimatys.

As irgi sugalvojau, 'preis' ir 'po' nusifotografuot. Ziurint i veidrodi rezultatai neatrode labai dziuginantys doh.gif bet kai nuotraukytes palyginau, tai tikrai smagu pasidare. bigsmile.gif

Va, imetu ir jums parodyt. Manau,visoms smalsu mirksiukas.gif Galesit pacios nusprest, ar gerai nusiurbliavo mane biggrin.gif

Beje, nezinau, ar cia leidziama tokias (beveik nuogo subiniuko) foto talpint, bet kitokiu neturiu, o ir siaip nieko nesimatytu, jei viskas apdangstyta butu. Jei kam nepatiks, galesiu isimt 4u.gif

Pirma is poros nuotraukyte daryta diena pries, o kita - 17 dienu po operacijos.

user posted image

user posted image
Blueta
QUOTE(Ares @ 2007 11 28, 01:50)
Take, tikiuosi pasidarei foto "pries" smile.gif manau bus idomu palygint,kai rezultatai pasimatys.

As irgi sugalvojau, 'preis' ir 'po' nusifotografuot. Ziurint i veidrodi rezultatai neatrode labai dziuginantys  doh.gif bet kai nuotraukytes palyginau, tai tikrai smagu pasidare.  bigsmile.gif

Va, imetu ir jums parodyt. Manau,visoms smalsu  mirksiukas.gif Galesit pacios nusprest, ar gerai nusiurbliavo mane  biggrin.gif

Beje, nezinau, ar cia leidziama tokias (beveik nuogo subiniuko) foto talpint, bet kitokiu neturiu, o ir siaip nieko nesimatytu, jei viskas apdangstyta butu. Jei kam nepatiks, galesiu isimt  4u.gif

user posted image

user posted image
*

Ares, aciu uz nuotraukas ir kad daliniesi patirtim. 4u.gif
Zinai, tu man ir pries tai pakankamai liekna atrodei. O tos tavo vadinamos "jojiko kelnes" man atrodo panasios i normalius moteriskus apvalumus smile.gif
Vistik dar ne galutinis rezultatas cia manau. sekmes 4u.gif
Montvile
QUOTE(Ares @ 2007 11 28, 02:50)

As irgi sugalvojau, 'preis' ir 'po' nusifotografuot. Ziurint i veidrodi rezultatai neatrode labai dziuginantys doh.gif bet kai nuotraukytes palyginau, tai tikrai smagu pasidare.  bigsmile.gif

Va, imetu ir jums parodyt. Manau,visoms smalsu  mirksiukas.gif Galesit pacios nusprest, ar gerai nusiurbliavo mane  biggrin.gif

Beje, nezinau, ar cia leidziama tokias (beveik nuogo subiniuko) foto talpint, bet kitokiu neturiu, o ir siaip nieko nesimatytu, jei viskas apdangstyta butu. Jei kam nepatiks, galesiu isimt  4u.gif

user posted image

user posted image
*

Nu Tu drąsi bigsmile.gif aš apakus bigsmile.gif Šaunuolė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Nu geras, Tavęs rezultai nelabai džiugina ??? doh.gif Mano akim rezultatai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
ANDRUTIS
QUOTE(Ares @ 2007 11 28, 01:50)

As irgi sugalvojau, 'preis' ir 'po' nusifotografuot. Ziurint i veidrodi rezultatai neatrode labai dziuginantys  doh.gif bet kai nuotraukytes palyginau, tai tikrai smagu pasidare.  bigsmile.gif

user posted image

user posted image
*

saunuole thumbup.gif ..labai grazu
take
man kainavo 9000lt
siurbe kaip matau tas pacias vietas kaip ir man
Ares rezultatas tai labai didelis o kada tau pasimate tas rezultatas?
nesi mane ziurint tai as kaip ir nelabai matau tai galvoju ar dar galima tiketis kad suplonesiu ar jau viskas jai viskas tai manau neapsimokejo.
Siaip tai ARES tikra saunuole as irgi ideciau bet visai zalia esu apie kompa nemoku nei albumo sukurti nei ideti nuotrauku blush2.gif
ryt einu siulus issiimti tai sakiau paklausiu ar dar keisis mano storis g.gif
take
doh.gif tiesa manes klauset kokios buvo apimtys tai klubu net 103cm blush2.gif
okojos tiksliua slaunies ties storiausia vieta net 61cm
ustai ir tikiuosi kad nors kiek pasikeis 4u.gif
Ares
9000?!?!?!?! blink.gif Tai kur tu dareisi, kad sitiek nuplese? smile.gif Na, nebent 16 plotu siurbe, bet cia nelabai tiketina...

Zodziu, del rezultatu,tai nesijaudink, Take. Ju man irgi BEVEIK NESIMATO, t.y. kai stoviu pries veidrodi,tai toks vaizdas, kad tik jojiko kelnes pradingo, o daugiau viskas taip pat, bet zinok akys meluoja mirksiukas.gif Ziurint i nuotraukas pokyciai tikrai nemazi, bet tik nuotraukose viskas pasimato, kai yra akivaizdus palyginimas, todel ir tau patarciau pasiziuret "preis" ir "po" nuotraukas ir palygint. Tik tada pamatysi,kaip viskas pasikeite.

O mano "po" nuotraukos darytos 17 dienu po operacijos, bet turiu foto ir praejus 10 dienu, tai labai panasiai atrodo, tik kad kiek daugiau patine ir ,aisku, melyniu ir kraujosruvu daugiau.

Beje, turiu nuvilt, bet labai labai nesuplonesi, ta ir as jau pastebejau, ir gydytojas taip sake. aisku,apimtys siek tiek sumazes, bet is esmes tik pati forma pasikeicia, bet, kaip matai, atrodo tikrai neblogai 4u.gif
take
man siurbe 15 plotu ,rankos kojos is vidines ir isorines puses ,klubai ir virs klubu sonai blush2.gif
na bet pas tave ares tai akivaizdziai matesi kad sukudusi o as pasidariusi nuotraukas bet tokia pati tik kad melyniu pilna irrandai tai del to ir pergyvenu.
tiesa Ares o kaip rubai tuos pacius dediesi ar reikejo pirkti naujus.
siandien iseme siulus tai sake kad viskas istine ir rezultatas bus tik po gero menesio nes dauk plotu siurbe tai norisi patiketi bet jai ne kas tada tiek issiurbe tiek sumokejau,bijau g.gif
Ares
AAA, jei 15, tai viskas tvarkoj tada...jau galvojau,kad tave, vargse, apiplese biggrin.gif

O del suplonejimo, tai tikrai nedaug suplonejau. Ta antra foto, kur is nugaros, siek tiek mazesne, tai gal del to taip atrodo,kad labai ryskiai suplonejau. O sprendziu is to, kad visi drabuziai kaip tiko, taip ir dabar puikiai tinka. tik kad graziau 'guli' and kuno. Ech, o as svajojau, kad manekenes kojikes turesiu blush2.gif aisku,zinojau,kad taip nebus, bet pasvajot visada galima mirksiukas.gif

Del rezultatu,tai man irgi sake, kad tik po menesio pasimatys, bet pas mane kazkaip greiciau. Ir siaip gydytojas sake, kad stebetinai gerai ir greitai viskas gijo, melyniu palyginti labai mazai buvo....zodziu, organizmas labai gerai prieme ta operacija, tai gal del to ir rezultatas greiciau pasimate.
take
pas mane tai visos kojos ne melynos o juodos nera sviesios vietos bet sake kaip po tiek plotu tai normalu ax.gif
na ziuresiu laikas viska parodis smile.gif
Ares
g.gif pas mane tai vos vos pamelynave buvo, tik kraujosruvos labai isryskejo, nors 8 plotus siurbe...sakau,turbut man pasiseke, kad viska taip lengvai istveriau thumbup.gif

take,kai jau pradesi matyt rezultatus, butinai pasidalink ispudziais, labai idomu mirksiukas.gif
take
tai tau tikrai pasiseke o pas ka tu operavaisi?
as tai pas Viksraiti,na o kai bus rezultatai tai butinai papasakosiu ir gal isei net ir nuotraukaideti na,bet dar paziuresim .
siandien 10 dienu po visko praejo tai melynes kur mazesnes tai isnyksta o kur tos juodos buvo tai dabar zaliai melynai geltonos doh.gif ,o apimtys kolkas nesikeicia smile.gif
Kiek jau laiko praejo Ares po tavoproceduru ir ar jauciasi koks nemalonus jausmas tose vietose?
Kitokia82
Merginos o kiek mazdaug kainuoja pvz.nuo pilvo nusiurbti riebalus blush2.gif ?
Ares
Take, as dariausi pas Papecki kaune. Kaip gydytojas jis man tikrai labai patiko, bet vienas toks negeras dalykas yra - pas ji antroji korekcine operacija yra mokama, taip kad jei kas ne taip iseis ir noresi pasitvarkyt, teks dar pinigeliu sumoket doh.gif

Po operacijos dabar jau praejo 25 dienos, tai dazniausiai jauciuosi taip,lyg is viso nieko nebutu dare. Nors kartais, kai ilgiau pavaikstau, tose vietose, kur jojiko kelnes buvo langvas tempimas buna ir per siules kiek maudzia, bet siaip tikrai nieko baisaus, tik va kad dar sonai aptirpe, o viena ir skauda, jei stipriau paspaudziu. g.gif Na, tikuiosi nieko blogo, bet keista, kad vienas sonas tvarkok, o kitas ne.

Sandryte, net neisivaizduoju,kiek gali kainuot. As tai tik apie koju ir sonu operacijas galiu papasakot 4u.gif
take
pas mane irgi vienas sonas tiksliau kojajautresne ,gal cia organizmas taip veikia g.gif
Sandryte25 kas del pilvuko tai as nesidariau bet klausinejausi tai jai tik pilvo zona tai butu 4 plotai kurio kaina 500 daugink is keturiubus 2000lt ojai dar daugiau i sonus tai vel atskirai skaiciuojasi plius eina narkoze,plius gorsetas tai itariu jai tik pilvukas tai apie 2500lt g.gif
na bet jai tau reiktu ji ir kelti tai nezinau kainos tai jau butu kitokia operacija g.gif

tiesa Ares mano melyniu jau puses nera thumbup.gif
Saulytes mamyte
Ares, man taip pat patiko Papeckio internetinis psl. O kiek pas ji kainuoja konsultacija? Ir ar ilgai laukti operacijos?
Sveikite mergytes greiciau 4u.gif
take
aciu aciu mes jau sveikstam drinks_cheers.gif
Montvile
QUOTE(take @ 2007 12 03, 22:33)
aciu aciu mes jau sveikstam drinks_cheers.gif
*

Niu kaip šaunu thumbup.gif
take
as jau dziaugiuosi kad jau beveik lakstyti galiu ir melyniu jau beveik nera bet va tinimas tai nemazeja nes bandziau uzsideti ilgus batus tai uztrauktuku nvisai neuzsegu net puse blauzdos doh.gif
take
valio siandien as jau kojas i batus galiu ikisti thumbup.gif
o kur visos dingote negi niekas nebesidaro riebalu siurbimo g.gif
tindiriuska
perskaiciau visa tema wacko.gif ir nusprendziau - aisiu ir as koki litra nuo pilvo nutraukt. va tik klausimas pas ka? doh.gif pati tai vilniete, bet dauguma cia su kaune esanciais gydytojais rekomendavote g.gif kazkaip i kauna nesinori vaziuoti, tai dabar reikia nuspresti pas ka i konsultacija eiti blush2.gif gal galite pasiulyti ka nors Vilniuje ax.gif ? o gal tas kaunas nieko tokio, kiek kartu teks po opracijos ten lankytis?
take
siaipas pati kauniete bet ir krutines operuotis vaziuoja is vilniaus dauk kas i kauna .as kai gulejau tai buvo dvi angles ir viena is vilniaus as gulejau tris dienas bet man siurbe 15 plotu o jai tu noretum tik pilva tai bus 4 plotai tai manau 1-2 dienos ligonineja siaip man mano gyditojas labai fainas netik issiurbe bet ir pridejo kur buvo duobes i ta pacia kaina bigsmile.gif
PAS gyd Viksraiti thumbup.gif
tindiriuska
o po operacijos kiek kartu reikia pas gydytoja rodytis?
Ares
Tindiriuska, po operacijos reikia apsilankyt kartus - pirma karta po svaiates, kad siulus istrauktu, o paskui po menesio, kad siaip apziuretu.

Saulyte, man rodos, kad konsultacija apie - kainuoja, nors tiksliai negaliu pasakyt, nes man kaip ir su siokiom tokiom nuolaidom buvo. biggrin.gif o operacijos apie menesi reikia laukt.

Take, o kurioj klinikoj tas dede Viksraitis dirba? smile.gif del tinimo, tai gali nesijaudint, as jau savaites po operacijos, o va sonai dar patine ir aptirpe, bet tai gali iki menesiu testis smile.gif
tindiriuska
ledai pajudejo, ponai prisiekusieji biggrin.gif
kita savaite einu i konsultacija pas Grigonyte-Babajan (GKK klinika) ir Knepiene (sirdies chrurgijos centras), papasakosiu kaip sekesi, kokie skirtumai ax.gif
Saulytes mamyte
.

Saulyte, man rodos, kad konsultacija apie - kainuoja, nors tiksliai negaliu pasakyt, nes man kaip ir su siokiom tokiom nuolaidom buvo. biggrin.gif o operacijos apie menesi reikia laukt.

Nesupratau, Ares, nieko nekainuoja blink.gif Neitiketina. gal pas tave su skaiciukais problema?
Papildyta:
man cia kazkaip cituot neisejo, pardon ax.gif
take
na va visoms su skaiciais kas kas nesigauna o Viksraistis taip Plastines chirurgijos centras
mano kojos jau suplonejo thumbup.gif
Blueta
QUOTE(take @ 2007 12 12, 12:14)
na va visoms su skaiciais kas kas nesigauna o Viksraistis taip  Plastines chirurgijos centras 
mano kojos jau suplonejo  thumbup.gif
*

Take, tu visai lietuviu kalba uzmirsai smile.gif , nieko nesupratau ka norejai pasakyt.
Tik tiek, kad kojos jau suplonejo biggrin.gif . Saunu. O siaip kaip svoris ir kitos apimtys?
ANDRUTIS
QUOTE(Saulytes mamyte @ 2007 12 03, 15:53)
Ares, man taip pat patiko Papeckio internetinis psl. O kiek pas ji kainuoja konsultacija? Ir ar ilgai laukti operacijos?
Sveikite mergytes greiciau 4u.gif
*

konsultacija 40 lt..o siaip laukti apie menesi reiktu..bet jei skubu...eina susitarti . smile.gif
Papildyta:
QUOTE(lambiukas @ 2007 12 12, 12:19)
Take, tu visai lietuviu kalba uzmirsai smile.gif , nieko nesupratau ka norejai pasakyt.
Tik tiek, kad kojos jau suplonejo biggrin.gif . Saunu. O siaip kaip svoris ir kitos apimtys?
*

lotuliukas.gif
take
jai rimciau tai baigiu pamirsti jus snekekit 5 metus tik japoniskai ir jus uzmirsit tongue.gif
Papildyta:
svoris nepasikeite na o apimciu dar nematavau na bet kai tik pasimatuosiu tai butinai parasysiu ,tik tiek kad pati matau kad kojos suplonejo thumbup.gif
Blueta
QUOTE(take @ 2007 12 13, 21:56)
jai rimciau tai baigiu pamirsti jus snekekit 5 metus tik japoniskai ir jus uzmirsit tongue.gif
Papildyta:
svoris nepasikeite na o apimciu dar nematavau na bet kai tik pasimatuosiu tai butinai parasysiu ,tik tiek kad pati matau kad kojos suplonejo thumbup.gif
*

Nu bet vistiek, mieloji, tai negi tu vaiko nemokai lietuviskai?
tai ka tada sakyt tiems lietuviams, kur i Amerika isvaziavo po karo, gryzo po 50 metu ir kalba, su akcentu bet kalba lietuviskai.
Taip, kad baik tu cia
nono.gif
tai ne moralas smile.gif
Ar patenkina rezultatu, ar tikejaisi daugiau? kaip tavo melynes ar jau isnyko? ir koks odos "stovis" po sios preceduros? ar nera "laisvumo" tose vietose kur siube?
sveik ir sekmes smile.gif
Montvile
QUOTE(lambiukas @ 2007 12 13, 23:17)
koks odos "stovis" po sios preceduros? ar nera "laisvumo" tose vietose kur siube?
sveik ir sekmes smile.gif
*

Tai labiau ne vizualus laisvumas, bet pats jausmas laisvumo biggrin.gif nusimaudavau tas kelnes ir bėgdavau (nuo vonios iki kambario), ir atrodydavo, kad ne oda, o kad kažkoks kitoks "materjolas" laisvas plevesuoja:D
Blueta
QUOTE(Montvile @ 2007 12 14, 10:16)
Tai labiau ne vizualus laisvumas, bet pats jausmas laisvumo biggrin.gif  nusimaudavau tas kelnes ir bėgdavau (nuo vonios iki kambario), ir atrodydavo, kad ne oda, o kad kažkoks kitoks "materjolas" laisvas plevesuoja:D
*

Tai zinai, tavo atveju, labai mazai tau riebaliuku siurbe, tai tau turbut ir neturejo atsirast to "laisvumo" odos.
Man idomu, kaip buna, kai daug salina, va kaip Take, rase berods 3.5 litro nusiurbe g.gif
Ares
QUOTE(Saulytes mamyte @ 2007 12 12, 12:35)
.

Saulyte, man rodos, kad konsultacija apie - kainuoja, nors tiksliai negaliu pasakyt, nes man kaip ir su siokiom tokiom nuolaidom buvo.  biggrin.gif o operacijos apie menesi reikia laukt.

Nesupratau, Ares, nieko nekainuoja blink.gif  Neitiketina. gal pas tave su skaiciukais problema?
Papildyta:
man cia kazkaip cituot neisejo, pardon ax.gif
*

Oj,pamirsau skaiciuka irasyt ax.gif kainuoja apie 50-60 litu, nors kai kur,girdejau,kad ir apie 80 ima. Cia nuo klinikos priklauso.

O pas mane tai baisus dalykas atsitiko - uzpakalis padidejo po operacijos doh.gif Galvoju,gal tie riebaliukai kaip nors persistume,ar kas. Be to, gal vizualiai kiek didesnis atrodo, nes slaunu uzpakaline puse kike tvarke....bet kad subiniukas didesnis, tai faktas! Mano dzinsai juk nemeluotu mirksiukas.gif

Beje, gal kas zinot, kiek laiko reikia laukt, kol i pirtele galima eit? Nuo operacijos jau 5 savaites praejo, bet kazkaip bijau, kad kas blogai nebutu g.gif
take
del odos laisvumo tai atvirksciai prilipo atrodo kaip prispausta tik tiek kad oda pasidare kaip zasies ,tikiuosi praeis g.gif
apimtys po 1,5cm nuo koju ir nuo ranku po 2cm sumazejo ,o uzpakalis koks buvot oks liko tik kad atrodo didesnis blink.gif
Montvile
riebalų nusiurbimas ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
Kitokia82
QUOTE(Montvile @ 2007 12 15, 17:52)

Vaje fear.gif scare.gif ,nusiurbimas tai dar nieko,bet odas pasalinimas blink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.