Įkraunama...
Įkraunama...

Riebalų nusiurbimas

Norejau paklausti paneliu, kurios jau buvo nusisiurbusios riebaliukus nuo kojyciu, kiek laiko Jus nesiojot specialias kelnes? kada jas galima numesti i sona, nes as jau menuo po nusiurbimo ir labai noreciau ju atsikratyti, bet kazkaip baisu, kad dar per anksti.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(alive @ 2008 02 03, 13:44)
Norejau paklausti paneliu, kurios jau buvo nusisiurbusios riebaliukus nuo kojyciu, kiek laiko Jus nesiojot specialias kelnes? kada jas galima numesti i sona, nes as jau menuo po nusiurbimo ir labai noreciau ju atsikratyti, bet kazkaip baisu, kad dar per anksti....  g.gif

O kaip tu su jomis tvarkaisi?
Net ir nakti miegi su kelnemis?
Ar turi pasikeitimui kitas, ar visad su tom paciom? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(alive @ 2008 02 03, 15:44)
Norejau paklausti paneliu, kurios jau buvo nusisiurbusios riebaliukus nuo kojyciu, kiek laiko Jus nesiojot specialias kelnes? kada jas galima numesti i sona, nes as jau menuo po nusiurbimo ir labai noreciau ju atsikratyti, bet kazkaip baisu, kad dar per anksti....  g.gif

Sveika smile.gif Aš nešiojau 2 mėnesius, jau buvau suaugus su jom biggrin.gif kai jų nebereikėjo, dar ilgai keistai jaučiausi be jų.
Elmo, kelnes vienos, spec.liem irgi vienas. Kalbant apie kelnes...jas trumpam pakeisdavau aptemtom sportinėm kelnėm.
Atsakyti
ryt konsultuosiuos del pilvuko-reikia siurbt ir skura tempt biggrin.gif taigi jungiuosi prie jusu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ELMO @ 2008 02 03, 15:18)
O kaip tu su jomis tvarkaisi?
Net ir nakti miegi su kelnemis?
Ar turi pasikeitimui kitas, ar visad su tom paciom? ax.gif




na tai zinoma, kad turiu kelias kelnytes ir miegu su jomis, as be ju kaip be koju.... tongue.gif Dekui Montvile uz atsakyma. smile.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos

Gal kuri zinot ir galit patarti kaip ten yra su tais riebaliu nusiurbimais po cezario(kiek laiko turi praeiti ir pan).Ir po kiek laiko po to galima vel pastoti g.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
taip taip,visos cia tik grazinasi... ir man noretusi, bet su vyru planuojam ne viena vaikeli, tai matyt, as lauksiu kol bent tris turesim, nes pirmas gavosi su cezariu, jei ir kiti... tfu tfu tfu... tai tiek pjuviu laukia.... skaiciau kad tas pjuvis, kuriuo patempia ta baranka, nusvyrusia po cezario, yra 3 kartus didenis nei pats cezario pjuvis, tai vadinas nusiplsta raumenis isvis sad.gif jau ginekologas grasino po triju cezariu kiausides perristi, tad as bijociau rizikuoti tokia operacija, kol visu vaiku neuzauginau schmoll.gif

beto zinau kad man vistiek niekas nesiurbtu tu riebalu doh.gif nes svoris per didelis, kikevienam tinklapyje parasyta, pirmiau mesti svori, o tada nusiurbimas.... bet kad jis nekrenta nors uzmusk... zinau, kad reikia atrasti laiko pasportuoti, nes vis dirbu ir dirbu, tas sedimas darbas pribaigs mane.... o vien su dietologo pagalba irgi neiseina, du menesiai - du kilogramai... na sako kad negali nieko pakeisti, nes as dar maitinu vaikuti.... bet taip norisi buti graziai wub.gif

blembacki kaip gerai buti kudai... gerai Jums kai priima ir tik laukia kada jums padailins figura, o kai figuros nera, nes sveria 94 kg, tai niekam nerupi, nors ir pinigu atrastum tokiam reikalui blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2008 02 06, 11:27)
taip taip,visos cia tik grazinasi... ir man noretusi, bet su vyru planuojam ne viena vaikeli, tai matyt, as lauksiu kol bent tris turesim, nes pirmas gavosi su cezariu, jei ir kiti... tfu tfu tfu... tai tiek pjuviu laukia.... skaiciau kad tas pjuvis, kuriuo patempia ta baranka, nusvyrusia po cezario, yra 3 kartus didenis nei pats cezario pjuvis, tai vadinas nusiplsta raumenis isvis sad.gif jau ginekologas grasino po triju cezariu kiausides perristi, tad as bijociau rizikuoti tokia operacija, kol visu vaiku neuzauginau schmoll.gif

beto zinau kad man vistiek niekas nesiurbtu tu riebalu doh.gif nes svoris per didelis, kikevienam tinklapyje parasyta, pirmiau mesti svori, o tada nusiurbimas.... bet kad jis nekrenta nors uzmusk... zinau, kad reikia atrasti laiko pasportuoti, nes vis dirbu ir dirbu, tas sedimas darbas pribaigs mane.... o vien su dietologo pagalba irgi neiseina, du menesiai - du kilogramai... na sako kad negali nieko pakeisti, nes as dar maitinu vaikuti.... bet taip norisi buti graziai wub.gif

blembacki kaip gerai buti kudai... gerai Jums kai priima ir tik laukia kada jums padailins figura, o kai figuros nera, nes sveria 94 kg, tai niekam nerupi, nors ir pinigu atrastum tokiam reikalui blush2.gif  doh.gif

tau gal genetiskai svoris po vaikiuko liko? o siaip ziuriu,kad tavo maziui jau metukai beveik,taigi gali ir nebemaitinti- as kol maitinau,man visai nekrito svoris,tik po maitinimo normalizavosi.o sedimas darbas-nr.1 svorio auginimui verysad.gif
o tai tau gydytojai isvis atsisako nusiurbti riebaliukus?

Selma- kokios tavo naujienos del pilvuko po konsultacijos? man labai aktualu,nes irgi noreciau ax.gif
Atsakyti
pirmadieni jau siurbs biggrin.gif thumbup.gif kaina 5000, gyd Knepiene darbuosis rolleyes.gif man nuo pilvo, is nugaros kur po liemenuku barankos kyso ir sonus siek tiek thumbup.gif eina sau kaip laukiu ir baldelinu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2008 02 05, 15:18)
ryt konsultuosiuos del pilvuko-reikia siurbt ir skura tempt  biggrin.gif  taigi jungiuosi prie jusu   cool.gif



QUOTE(Šelma @ 2008 02 07, 00:26)
pirmadieni jau siurbs  biggrin.gif  thumbup.gif  kaina 5000, gyd Knepiene darbuosis  rolleyes.gif man nuo pilvo, is nugaros kur po liemenuku barankos kyso ir sonus siek tiek  thumbup.gif  eina sau kaip laukiu ir baldelinu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Selma, papasakok daugiau. Taip iseina,kad pas Knepiene nera eiliu ? nes matau konsultacija 6 diena, o operuos jau 11 d rolleyes.gif
Kaip suprantu tik nusiurbs riebaliukus, "skuros netemps" ? biggrin.gif pagal tavo aprasyma, turetu susidaryt apie 6 plotai, bet tada kaina stebetinai maza, nes skaiciau ,kad pas knepiene bazine kaina 3000-4000 + 700 uz viena plota..
Papildyta:

Ir dar noriu paklaust merginu, ar gydytojai is anksto prognozuoja kiek nusiurbs pacientui riebalu ? ar tik operacijos eigoi tai mato g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delicate: 07 vasario 2008 - 01:00
matai as siek tiek po blatu ejau blush2.gif tai del eiliu nepasakysiu nieko.o del kainu, gal todel, kad nedaug to riebalo pas mane (net nemaniau kad siurbt reikes, na ant pilvo pas mane toks subliuskes balionas-galvojau tik patems ji) gal kaina nuo kiekio priklauso, kazkaip nesigilinau-pasake suma, man tiko ir sutarem biggrin.gif ir del kiekio nesake, tau turbut operacijos eigoje isaiskes. tik odos elastinguma patikrino ir patikino, kad susitrauks ji (visada maniau, kad cia odos problema, nes siaip pilvo nera, sonkauliai matosi, tik per viduri isilgaisprindzio dydzio lasiakas iki bambos nuo papu-na is paaiskinau lotuliukas.gif ) konsultavausi su Ja ir su gyd Vaiciunu, sake sportu nenumesi-ne tikrai bandziau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2008 02 07, 11:35)
matai as siek tiek po blatu ejau  blush2.gif  tai del eiliu nepasakysiu nieko.o del kainu, gal todel, kad nedaug to riebalo pas mane (net nemaniau kad siurbt reikes, na ant pilvo pas mane toks subliuskes balionas-galvojau tik patems ji) gal kaina nuo kiekio priklauso, kazkaip nesigilinau-pasake suma, man tiko ir sutarem  biggrin.gif  ir del kiekio nesake, tau turbut operacijos eigoje isaiskes. tik odos elastinguma patikrino ir patikino, kad susitrauks ji (visada maniau, kad cia odos problema, nes siaip pilvo nera, sonkauliai matosi, tik per viduri isilgaisprindzio dydzio lasiakas iki bambos nuo papu-na is paaiskinau  lotuliukas.gif ) konsultavausi su Ja ir su gyd Vaiciunu, sake sportu nenumesi-ne tikrai bandziau  doh.gif




4u.gif baltai pavydziu..... ax.gif
Atsakyti