Įkraunama...
Įkraunama...

Riebalų nusiurbimas

QUOTE(Delicate @ 2008 02 18, 13:13)
Arteja ir man atsiurbimo penktadienis pas gyd Knepiene. Labiausiai bijau narkozes. Nors sako, kad teiginys jog narkoze trumpina gyvenima jau atgyvenes, vistiek neramu, nes man si narkoze bus  trecioji  unsure.gif
Planuojama nusiurbt jojiko kelnes, kumpiukus is sonu ir  pilva. Gydytoja skaiciavo, kad apie 2 l.  Nors as galvoju,jog nusiurbs daugiau  bigsmile.gif

Merginos, po kiek laiko galima lipt laiptais ir nesioti vaika ?

Ir kiek sake kainuos tau blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Sandryte25 @ 2008 02 18, 14:18)
Ir kiek sake kainuos tau  blush2.gif ?


6800 lt.
Atsakyti
Sveikutes,
Noreciau paklaust jusu,ar kuri nors is cia esanciu daresi nusiurbima pas gyd.D.Radzeviciu Vilniuje?Yra kokiu nors nuomuoniu apie ji ir jo darba? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(knietaite @ 2008 02 22, 09:16)
Sveikutes,
Noreciau paklaust jusu,ar kuri nors is cia esanciu daresi nusiurbima pas gyd.D.Radzeviciu Vilniuje?Yra kokiu nors nuomuoniu apie ji ir jo darba?  4u.gif


as buvau pas ji konsultacijoje.ir po konsultacijos iskart nusprendziau nesioperuoti.jis lb saltas kaip gydytojas ir kaip zmogus.atrodo kad neturi jausmu, zmogus jam tarsi daiktas.atsimenu kaip dainininke gintare pasakojo apie ji(gal kuri nors prisimenate grozio fabrika kai jai dare plastine operacija)kad jis neturi zmogiskumo,nemoka prieit prie zmogaus neturi zmogiskos atjautos ir tt.galvojau kad cia jos ismislas kad ji nori kad su ja elgtusi kaip su zvaigzde.bet pati pamaciau koks jis yra.man jis nepatijo jau is pirmo zvilgsnio.kazkoks pasikelimo irsaltumo misinys.todel iskart nusprendziau nesioperuoti pas ji.va tokia mano nuomone apie radzeviciu.atsiprasau kad taip issipleciau blush2.gif doh.gif bet manau geriausia nueiti pas ji i konsultacija ir pati pamatysite koks jis.gal but jusu nuomone bus kitokia apie ji ok.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi,labai aciu uz nuomuone 4u.gif Tai kur pati operavaisi galiausiai?
Atsakyti
Sakykite o kas po nusiurbimo buna su odos perteklium? Juk oda lieka tokio pacio dydzio g.gif
Atsakyti
Man irgi idomu kur ta oda dedasi? doh.gif pvz:jei nuo klubu nusisiurbciau ir dar strijos didziausios,tai kas bus su oda? blink.gif
Atsakyti
Na,as manyciau,kad turbut taspats kas ir po gimdymo su didelio pilvuko odyte-susitraukia po biskutuka.Todel ir reik nesiot pora menesiu tas kelnes elastines g.gif
Atsakyti
QUOTE(take @ 2008 01 03, 16:00)
kas del apimciu tai kaip ir jau galinis rezultatas tai nuo slaunu po 5cm nusieme o nuo ranku po2 cm.kelnes po viena arba du dydziai mazesnes thumbup.gif

Kaip idomu butu pamatyti pries ir po nuotraukas... lens.gif Turbut rubai visai kitaip guli wub.gif
Atsakyti
O jauciu per mazai nusiurbe, nes niekas nepaplonejo...beveik unsure.gif
Nors sake,kad 1,5L nusiurbe g.gif
Atsakyti
ELMO, o kada tau operacija buvo g.gif Man jau menuo ir pora savaičių praėjo, na vaizdelis gražesnis, bet ne toks kokio tykėjausi, po krūtine ta zona visviena lašininė, nors gal patinimas dar, sukietėjimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2008 03 21, 16:36)
ELMO, o kada tau operacija buvo  g.gif Man jau menuo ir pora savaičių praėjo, na vaizdelis gražesnis, bet ne toks kokio tykėjausi, po krūtine ta zona visviena lašininė, nors gal patinimas dar, sukietėjimas  g.gif

Sveika,
Zinok ir man kazko super-duper akivaizdaus nepadare schmoll.gif
Su rubais jauciasi, kad jie laisvesni, kad lasiniai nebevirsta is ten, kur virsdavo blush2.gif bet as irgi tikejausi, kad daugiau nusiusbs. Paciupinejus dar yra ko siurbti.
Pas mane irgi kai kur dar tokia kietesne oda jauciasi...ir netgi bangeles unsure.gif
Nzn, gal korekcijos reikes. Palauksiu tuos 6men ir tada vel eisiu.
Nors dabar balandzio 7. eisiu pas E.K, ziuresiu ka si kart sakys, bus jau 2men praeje cool.gif
Atsakyti