Įkraunama...
Įkraunama...

Riebalų nusiurbimas

QUOTE(*** @ 2008 05 10, 11:04)
O kazi, ar musiskiai plastikai daro ta naujoviskaja ultragarso liposkulptura ar naudoja senaji tradicini metoda?

Man atrodo dar nedaro mirksiukas.gif Kazkuriam zurnale lyg skaiciau apie visokias tokias naujoves bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ELMO @ 2008 04 26, 23:01)


O del tos 12-metes...tai visu pirma, ten PRIES fotke is arciau fotkinta nei PO, o visu antra - labai as jau abejoju, ar sitaip gali atrodyti 12m. vaiko kunas blink.gif  blink.gif Maza ka ten raso jie cool.gif

Tikrai visai gali buti unsure.gif . Kada daug riebalu, tai ir celiulitas ir nukara , kai moteriskes.. Pagal krutine, tai tikrai paaugles. Kadangi tokia stora , tai ir strijos visur.
Atsakyti
QUOTE(ivo @ 2008 04 26, 22:01)
sveikos.nu as vistiek neatlyztu lotuliukas.gif paziurekit sitas nuotraukas...juk moteriske 3 dydziais tikrai sumazejo...tai kaip cia taip?daro ar nedaro tokius riebalu nusiurbimus?gal ne visi daktarai tam ryztasi ar kaip cia iseina? g.gif
pries operacija
po operacijos


pries ir po 12 metu mergaite


Vat man įdomu nuo kada su riebalų nusiurbimo dingsta apgamai lotuliukas.gif doh.gif
Pas tą ''12 metų''mergaitę apgamai prieš ir po operacijos skirtingose vietose doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2008 05 11, 21:11)
Vat man įdomu nuo kada su riebalų nusiurbimo dingsta apgamai  lotuliukas.gif  doh.gif
Pas tą ''12 metų''mergaitę apgamai prieš ir po operacijos skirtingose vietose  doh.gif

nu prajuokinot lotuliukas.gif gal ir tikrai cia apgaule,bet man ji is kuno panasi,tokie siek tiek susikuprinus,nu tikrai lyg tas pats kunas butu g.gif tai gal jai ten dar kokiu operaciju dare,ne tik riebalu,gal ir apgamus pasalino biggrin.gif
Atsakyti
kas del mergaites tai as tikiu kad jos kunas nes jos rankos tikrai ira siubtos ir netgi odos perteklius pjautas per vidine ranku dali ,kai as buvau konsultacijoje japonijoje tai gyditojai minejo kad labai dauk taip daro lieka aisku randai bet tokie zmones tai slepia po rubais ir jie tuom dziaugiasi be to labai nemazai maciau pacios operacijos eigas ir po to .o pilvukas akivaizdziai matosi kad daryta pilvo plastika ,jos kojos kaip ir nepasikeite juosmuo labai graziai atsisiurbia ,na as cia jau pagal savo patirti sakau 4u.gif
o del apgamu tai ar jus tikros kad ten ne melynes ar kokios kraujagysles g.gif
Atsakyti
Ivo, o as manau kad cia operacija ir skirta neperstoriausiom...
pvz as tikrai kuda, visi skaito mane kuda, ale pilvas uztat kaip geram 6 menesi
priaugau dabar, todel numesti gal butu galima, ale nenoriu numesti visai, nes dabar nors kazkiek pagrazejo rankos ir kojos (buvo kaip pagaliai)
tai net nezinau, gal ir yra iseitis tik nusiurbti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(beibikas @ 2008 07 04, 12:37)
Ivo, o as manau kad cia operacija ir skirta neperstoriausiom...
pvz as tikrai kuda, visi skaito mane kuda, ale pilvas uztat kaip geram 6 menesi
priaugau dabar, todel numesti gal butu galima, ale nenoriu numesti visai, nes dabar nors kazkiek pagrazejo rankos ir kojos (buvo kaip pagaliai)
tai net nezinau, gal ir yra iseitis tik nusiurbti?  g.gif

pas mane taip pat doh.gif na siaip as normali labai, net prie kudu, ale pilvui tik ta iseiti matau g.gif
Atsakyti
rugsejo 10 ir as gulsiu pasigrazint...labai nekantrauju!!
Atsakyti
QUOTE(posh* @ 2008 08 24, 17:20)
rugsejo 10 ir as gulsiu pasigrazint...labai nekantrauju!!

kuria vieta grazinsies? ax.gif parasyk ispudzius po to mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
paprasysiu kad padarytu man liemeni grazu..apie koki visa gyvenima svajojau bet niekada neturejau wub.gif
jau skaiciuoju dienas.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(posh* @ 2008 08 29, 19:19)
paprasysiu kad padarytu man liemeni grazu..apie koki visa gyvenima svajojau bet niekada neturejau wub.gif
jau skaiciuoju dienas.. rolleyes.gif



O pas ka darysi ?
Atsakyti
na papasakok placiau kur darysies ir ka butent as tai siurbiau 11 zonu bet pilvuko tai ne tik is nugaros juosmens dali thumbup.gif
Atsakyti