Įkraunama...
Įkraunama...

Riebalų nusiurbimas

Man jau tuoj mėnesis bus po operacijos, tai dar porą sav. palauksiu ir tada lėksiu į soliariumą biggrin.gif , soliariumus reikia apriboti dėl randų, kad greičiau užgytų, ir nebūtų ryškūs.
Atsakyti
as tai siandiena dailinsiu savo kojytes smile.gif parasysiu vakare kaip viskas sekesi smile.gif pagaliau dings tos "jojiko kelnes" ar kaip ten vadinasi smile.gif
Atsakyti
Džiaugiuosi už tave Edytka thumbup.gif ,
paskui papasakok viską kaip tau sekėsi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(edytka @ 2007 03 02, 10:38)
as tai siandiena dailinsiu savo kojytes smile.gif parasysiu vakare kaip viskas sekesi smile.gif pagaliau dings tos "jojiko kelnes" ar kaip ten vadinasi smile.gif

Labutis!
Ar praejo jau tau melynes,tynimas?Ar sunku vaikscioti,ar labai apryboti tavo judesiai? ax.gif mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
Skaitau ir pavydžiu,kad jūs jau viską "atsilikusios".Aš ir vis galvoju padailint kojytes,bet atidėlioju,niekaip neišdrįstu ax.gif .O kažin kaip,jei po operacijos būčiau nestuke.gif ,gal geriau tada atidėt,kai leliukai jau bus g.gif
iewukas,kaip tavo kojytės,jau turėtų rezultatai matytis bigsmile.gif
Atsakyti
niu vo,as jau po operacijos smile.gif viskas praejo sklandziai.Nejautra buvo vietine tai biskely jutau vienoj kojytes skausma kai siurbe bet siaip viskas thumbup.gif , melyniu dar daug nesimato:) ir skausmo jokio nera:) bus matyt viskas rytoj:) tei vo,parasysiu tesiny ryt:) bet skau visoms,tai daryti tikrai verta smile.gif
Atsakyti
niu tai ka gi,rytas jau isauso sad.gif skauda man kojytes:( vaikscioti nelabai eina o nakty blogai biski buvo,net pati nesupratau del ko,atsikeliau i toleta o pareit maniau nebepareisiu,karstis tik ispyle ir galva apsisuko,siandien geriau jau,ryt bus dar geriau:) Merginos o jum zaizdeles stipriai kraujavo?man tai nakty joa,net patalyne isitepe......
Atsakyti
Nu tai sveikinu su gerai praėjusia operacija!! drinks_cheers.gif
Jei ne paslaptis, kur dareisi ir kiek kainavo? Kitą dieną visada sunkiausia, mane iš vis į tualetą seselė su vyru lydėdavo, nes pati nepaeidavau doh.gif ir man drenus į šlaunis buvo įvedę, kad skysčiai greičiau pasišalintų ir tinimas ne toks baisus būtų. Mėlynės pasirodys apie trečią dieną visom vaivorykštės spalvom lotuliukas.gif , kaip traukinio pervažiuota atrodžiau doh.gif .
Skausmas baisiausias pirmom dienom, paskui bus tik geriau ir geriau thumbup.gif .
Pas mane jau beveik visi tinimai atslūgę, mėlynės irgi beveik dingę, galima sakyti visai nebeskauda, tik ant vieno keliuko ir šlaunų viršuje vidinėje pusėje patinimas toks laikosi, kaip "dešrelė", bet tai sakė normalu, turėtų praeiti, te va.. Vaizdas kuris vis gerėja, mane laaaabai tenkina thumbup.gif , atrodo kaip ir niekas nepasikeitė, bet figūra žymiai gražesnė, ir drabužiai puikiai stovi thumbup.gif , te va...
Man jokių kraujavimų po operacijos nebuvo, randeliai buvo tik pleistriuku užklijuoti, ir labai greitai užsitraukė, pas tave kur kraujavo, turbūt labai ištinę? Drenus tau buvo prijungę? Kiek litrų nusiurbė?
Atsakyti
dariausi pas gydytoja Viksraiti,spali ausytes ten operavau thumbup.gif o kraujavimas man is pjuvio buvo bet siandien lyg nieko,drenu jokiu nedejo o nusiurbe berots nuo kiekvienos po 300ml..seip as kuda esu ,svoris 57 o ugis 176 tik tos vietos ne kaip atrode smile.gif melyniu dar nesimato smile.gif ir tas tinimas dar neaisku koks smile.gif lyg yra biskuty smile.gif kaina buvo 1880lt.
Atsakyti
Iewukas o kiek laiko jau praejo nuo tavo operacijos?Ar visai jau nera melyniu?O kiek tau ml nusiurbe rebaliuku? ax.gif




Edytka sveikinu tave,na siek tiek pakentek ir busi labai grazi!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Dieve ka taos moterys del grozio tik nepadaro doh.gif doh.gif doh.gif Bet man kaina tavo operacijos kokia keista ir kodel tik vietine nejautra,na as pirma karta tai girdziu ?Seip tai as ir norejau nuo pilvo nusiurbt rebaliukus,tai man sake kainos 2000lt,cia as kartu per viena operacija norejau su krutine,tai man pasirode kad ir siek siek brangoka.Jei uz krutine moku pilna kaina,o nusiurbimas tik uz darba???Ar as klystu del kainu? g.gif
Atsakyti
na vienas plotas kainuoja 500lt pas mane jie buvo 3 nes viena kojyte buvo stambesne tai jau iseina 1500 plius vietine nejautra 200 ir kelnes 180 visi 1880 smile.gif o vietine del to kad nedaug tu plotu,nusprendziau pakentet:) ir manau kad pigiau biskuti ji nei pilna smile.gif
Atsakyti
Nuo mano operacijos praėjo jau beveik mėnesis, tinimai atslūgo, mėlynių beveik nesimato, atrodo viskas thumbup.gif , man nusiurbė iš viso apie 2L riebalų biggrin.gif .
Kaip laikaisi Edytka?
Atsakyti