Įkraunama...
Įkraunama...

Riebalų nusiurbimas

QUOTE(ANDRUTIS @ 2008 10 18, 22:48)
turbut ir LADY M reikes korseto grazaus ieskot.

smile.gif ieskosim kartu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ANDRUTIS @ 2008 10 18, 23:36)
nesisaipau..Tikiu,kad yra visokiu  smile.gif O tu pas S.V dar iki operacijos vaziuosi ,ar jau ,kaip ir nebera ko?


Tai va, kad nebevažiuosiu... O klausti to el.paštu nedrįstu - kaip čia atrodys, jei klausinėsiu: tai kokį korsetą man segsite, nes jei ne juodą ir nenėriniuotą, aš savo atsivešiu tongue.gif biggrin.gif

QUOTE(Beily @ 2008 10 18, 23:42)
idomu, kur pirko ir kiek kainavo.. nes as dabar pasiziurejau, kad man parase, jog reikes korseto, jo kaina 150 lt


Pirko Čia. Tik nerandu katalogo. O kaina 269 lt unsure.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lady Marmalade: 19 spalio 2008 - 11:40
QUOTE(Lady Marmalade @ 2008 10 18, 13:51)
Taip, LAMBIUK, jau pasiskyriau operacijos datą smile.gif


Na tai kada, kada ji ta dziugi diena ?
As jau pradejau galvoti apie ta tarpa pries kaledas arba po, iki naujuju metu ... kazi dar yra laisvu vietu ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Beatuk @ 2008 10 19, 16:27)
Na tai kada, kada ji ta dziugi diena ?
As jau pradejau galvoti apie ta tarpa pries kaledas arba po, iki naujuju metu ... kazi dar yra laisvu vietu ?  g.gif


Nenoriu sakyti tikslios datos (prietarai cool.gif ), lapkričio vidury smile.gif
Dėl laisvų vietų - prieš šventes ir po jų gali būti antplūdis tokių kaip tu užsienio lietuvių, kurie grįžta pasveikinti artimųjų ir kartu dar ką nors pasiremontuoja smile.gif Tavo vietoje jau užsirašyčiau operacijai, jei po to kas atsitiks, - atšauksi. Tik prieš porą savaičių klinika prašo pervesti 500 lt avanso apsidraudimui smile.gif


QUOTE(Lady Marmalade @ 2008 10 19, 13:23)
O kaina 269 lt   unsure.gif


Pasitaisau - baisiakelnių kaina - 169 lt smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lady Marmalade: 19 spalio 2008 - 14:39
na pas SV tai tik kuno spalvos per priekiant blauzdu ustrauktukai tikros baisiakialnes ir nepatogios ir negrazios ir per dzinsus net tie ustrauktukai matosi na bet as kentejau nes nezinojau kad kitokiu ira
Atsakyti
QUOTE(take @ 2008 10 19, 17:09)
na pas SV tai tik kuno spalvos per priekiant blauzdu ustrauktukai tikros baisiakialnes ir nepatogios ir negrazios ir per dzinsus net tie ustrauktukai matosi na bet as kentejau nes nezinojau kad kitokiu ira


Va būtent, ne iš tavęs pirmos, besioperavusios pas kauniečius, išgirstu apie tuos užtrauktukus, kurie po to kažkaip išsitampo ir matosi per visus drabužius sad.gif
Todėl labiau norėčiau vežtis savo...



Atsakyti
QUOTE(Lady Marmalade @ 2008 10 20, 00:11)
Va būtent, ne iš tavęs pirmos, besioperavusios pas kauniečius, išgirstu apie tuos užtrauktukus, kurie po to kažkaip išsitampo ir matosi per visus drabužius sad.gif
Todėl labiau norėčiau vežtis savo...


Sveikos, as pasidariau panasia operacija Kaune pries keleta dienu ir, deja, uzdejo baisias kelnes ir su visais uztrauktukais... ir nezinau, kaip i darba reikes eiti, nes ilgis zemiau keliu ir jos pakankamai storos... todel, jei imanoma rasti kitur kitokiu - labai rekomenduoju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Marmalade @ 2008 10 18, 15:09)
Vat nepaklausiau dėl šio aspekto - man S.V. paskaičiavo kainą, bet nieko neužsiminė apie jokias baisiakelnes.
Noriu pasiteirauti visų, kas operavosi pas kauniečius S.V. arba T.A.  - ar klinikoje jie turi kažką panašaus, ar reikia atsivežti savo  unsure.gif
Ačiū, LAMBIUK  4u.gif Labai noriu tikėt, kad nesigailėsiu smile.gif

kai buvau konsultacijoj, man jas minejo rolleyes.gif ir kaina prirase prie kitu paslaugu - 180 litu doh.gif

QUOTE(Lady Marmalade @ 2008 10 19, 14:37)
Nenoriu sakyti tikslios datos (prietarai  cool.gif ), lapkričio vidury smile.gif
Dėl laisvų vietų - prieš šventes ir po jų gali būti antplūdis tokių kaip tu užsienio lietuvių, kurie grįžta pasveikinti artimųjų ir kartu dar ką nors pasiremontuoja smile.gif Tavo vietoje jau užsirašyčiau operacijai, jei po to kas atsitiks, - atšauksi. Tik prieš porą savaičių klinika prašo pervesti 500 lt avanso apsidraudimui smile.gif
Pasitaisau - baisiakelnių kaina - 169 lt smile.gif

tai gal susitiksim, nes ir mano data ten pat biggrin.gif
del svenciu, tai jau per konsultacija pasake, kad geriau nesirinkt pries kaledas, geriau tada jau po nauju metu ax.gif
Papildyta:
del 500 litu - man sake pervest ne veliau kaip pries 3 savaites g.gif doh.gif
o del baisiakelniu... as tai nesiryzciau pati pirkti. o jei dar ne tokias nusipirkciua g.gif pvz per dideles ar per mazas g.gif biggrin.gif tiek jau to, pavaiksciosiu tas kelias savaites su baisiom biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikos. Kaip jus manot, ar per sventes daromas darbas buna atsainiai atliktas ? Ty jei operuotis per arba pries pat Kaledas ar Naujus tai jau rizika, kad kazka atsainiai padarys ? Man teta vis persa tokia minti, tai as ir galvoju pasiklausiu labiau patyrusiu zmogeliu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Beatuk @ 2008 10 22, 08:37)
Sveikos. Kaip jus manot, ar per sventes daromas darbas buna atsainiai atliktas ? Ty jei operuotis per arba pries pat Kaledas ar Naujus tai jau rizika, kad kazka atsainiai padarys ? Man teta vis persa tokia minti, tai as ir galvoju pasiklausiu labiau patyrusiu zmogeliu  tongue.gif

as kai klausiau konsultacijoj del tu priessventiniu dienu, tai sake apskritai per jas nedarys. itariu del to kad gi ir siulus reikia istraukt po savaites, ir siaip gal ne tas susikaupimas g.gif todel atostogaus gal biggrin.gif o ir siaip as tu dienu nesirinkciau. nenoreciau per kaledas but dalinai neigali lotuliukas.gif lotuliukas.gif na ta prasme juk vistiek pooperacinis periodas nejuokas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Beatuk @ 2008 10 22, 08:37)
Sveikos. Kaip jus manot, ar per sventes daromas darbas buna atsainiai atliktas ? Ty jei operuotis per arba pries pat Kaledas ar Naujus tai jau rizika, kad kazka atsainiai padarys ? Man teta vis persa tokia minti, tai as ir galvoju pasiklausiu labiau patyrusiu zmogeliu  tongue.gif

as manau ,kad, jei chirurgas operuoja..reiskia jis pasiruoses atlikti savo darba gerai.Net minties tokios nebuvo sove i galva ,kad ,jei pries sventes tai bele kaip.Pati kazkada planavau operacija pries pat naujuosius.
Papildyta:
QUOTE(Eleina @ 2008 10 22, 10:14)
as kai klausiau konsultacijoj del tu priessventiniu dienu, tai sake apskritai per jas nedarys. itariu del to kad gi ir siulus reikia istraukt po savaites, ir siaip gal ne tas susikaupimas  g.gif todel atostogaus gal  biggrin.gif o ir siaip as tu dienu nesirinkciau. nenoreciau per kaledas but dalinai neigali  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif na ta prasme juk vistiek pooperacinis periodas nejuokas  rolleyes.gif

tai vat,nebent tu pati nenoretum jausti kazkokio nepatogumo per sventes.
Atsakyti
QUOTE(ANDRUTIS @ 2008 10 22, 10:51)
as manau ,kad, jei chirurgas operuoja..reiskia jis pasiruoses atlikti savo darba gerai.Net minties tokios nebuvo sove i galva ,kad ,jei pries sventes tai bele  kaip.Pati kazkada planavau operacija pries pat naujuosius.
Papildyta:

tai vat,nebent tu pati nenoretum jausti kazkokio nepatogumo per sventes.

as tai net nelabai isivaizduoju kaip chirurgas atejes i operacija, galetu ja daryt "atsainiai" biggrin.gif tipo pasisokinedamas, padainuodamas, ar kaip biggrin.gif juokauju aisku, bet suprantama kad jei jau operuoja, tai itariu net ir norint neiseitu bet kaip operuot g.gif tiesiog bent man pasake kad nesirinkciau dienu pries sventes, nes tada neoperuos. taip pat sake kad penktadieniais irgi neoperuoja rolleyes.gif
Atsakyti