Įkraunama...
Įkraunama...

Apsinuodijimas sunkiais metalais

QUOTE(Leri @ 2009 06 04, 14:36)
hm.. o ka tas sestadienis pakeis?  g.gif jei tau taip skubiai tu vaistuku reikejo, taip skubinai skubinai..  blink.gif  o dabar kazkaip keistoka reakcija..
Na tai tada lauk tu moteryciu smile.gif Vaistukus pasiliksim sau, nes kaip ir minejau, patys gydomes tai sunaudosime.

tai jei gu jos gaus tu vaistu o jos is to pacio miesto yra tai man ju irgi nera kaip parvesti nes ju as laukiu jau 3 savaites nuo vienu prie kitu. keistoka reakcija nemanau kad keistoka vienu stipresni nervai kitu silpnesni mano svajone tureti bent plonas kasytes nuo vaikystes , kuriu niekada taip ir neturejau, as dar nesakiau kad ju neimsiu tai turiu palaukti iki sestadienio.as zinoma be galo dziaugiuosi kad tu juos gavai
Atsakyti
Žemyna- turiu tau vieną patarimą, susikaupk, nesiblaškyk, susikoncentruok į sveikimą, ir netampyk už nosies norinčių tau padėti. jei susitari ir žmogus padaro tau paslaugą, turi ją priimti. o ne kažko laukti. tiesiog blaškydamasi prarasi norinčius padėti,
manau iš bet kokio miesto yra daug galimybių vaistukus pasiimti, tik reikia norėti.

tiesa- kiek Tau metų? ir iš kokio miesto esi?
Atsakyti
QUOTE(astaxa @ 2009 06 04, 14:48)
Žemyna- turiu tau vieną patarimą, susikaupk, nesiblaškyk, susikoncentruok į sveikimą, ir netampyk už nosies norinčių tau padėti.  jei susitari ir žmogus padaro tau paslaugą, turi ją priimti. o ne kažko laukti. tiesiog blaškydamasi prarasi norinčius padėti,
manau iš bet kokio miesto yra daug galimybių vaistukus pasiimti, tik reikia norėti.

tiesa- kiek Tau metų? ir iš kokio miesto esi?

matai kaip neuzdirbi labai daug gyveni viena nieks nepadeda tai kiekvienas centas yra brangus, as ir netampau cia nieko uz nosies,
Papildyta:
QUOTE(zemyna 1 @ 2009 06 04, 14:50)
matai kaip neuzdirbi labai daug gyveni viena nieks nepadeda tai kiekvienas centas yra brangus, as ir netampau cia nieko uz nosies,

Ir be je ji nebuvo tikra kad gaus taigi as ieskojau ir kitu zmoniu o kaip galva pusplike sviecia ir reikia gyventi toliau ir i darba eiti ir kazkaip verstis tai ne tampymas uz nosies galvoje, o iseiciu ieskojimas
Atsakyti
QUOTE(zemyna 1 @ 2009 06 04, 12:40)
tai jei gu jos gaus tu vaistu o jos is to pacio miesto yra tai man ju irgi nera kaip parvesti nes ju as laukiu jau 3 savaites nuo vienu prie kitu. keistoka reakcija nemanau kad keistoka vienu stipresni nervai kitu silpnesni mano svajone tureti bent plonas kasytes nuo vaikystes , kuriu niekada taip ir neturejau, as dar nesakiau kad ju neimsiu tai turiu palaukti iki sestadienio.as zinoma be galo dziaugiuosi kad tu juos gavai



zemyna, kai pirma karta kalbejom, sakei, kad tau nera problemu pasiimti vaistukus is vilniaus, dabar jau, kad yra.. istiesu, matyt esu pati kalta, kad sureagavau jautriai ir pasistengiau kaip imanoma greiciau tau padeti, nes pati zinau, ka reiskia beviltiskai ieskoti siu vaistu ir nerasti, o laikas bega ir nieko negali padaryti..
kita vertus, as tau parasiau, kad uzsakiau vaistus ir gausiu juos ketvirtadieni, taip, kad prasau, nerasyk to kas tau patogiau.. po tokios reakcijos, kuria dabar matau is taves - nors ir ziauriai pasakysiu, bet vargiai ar benoresiu kam nors padeti.. nes ne tik tu, bet mes visos tuos centus skaiciuojam..
manau, kad as tikrai supratau, kaip siai mergaitei reikia pagalbos.

Papildyta:
kita vertus, kaip minejau, mes gydomes patys, nes musu liga yra labai pazengusi.. taip, kad nera bedos - patys juos sunaudosim.. mirksiukas.gif

zemyna, nuosirdziai linkiu sekmes ieskant iseiciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Leri @ 2009 06 04, 15:03)
zemyna, kai pirma karta kalbejom, sakei, kad tau nera problemu pasiimti vaistukus is vilniaus, dabar jau, kad yra.. istiesu, matyt esu pati kalta, kad sureagavau jautriai ir pasistengiau kaip imanoma greiciau tau padeti, nes pati zinau, ka reiskia beviltiskai ieskoti siu vaistu ir nerasti, o laikas bega ir nieko negali padaryti..
kita vertus, as tau parasiau, kad uzsakiau vaistus ir gausiu juos ketvirtadieni, taip, kad prasau, nerasyk to kas tau patogiau.. po tokios reakcijos, kuria dabar matau is taves - nors ir ziauriai pasakysiu, bet vargiai ar benoresiu kam nors padeti.. nes ne tik tu, bet mes visos tuos centus skaiciuojam..
manau, kad as tikrai supratau, kaip siai mergaitei reikia pagalbos.

Papildyta:
kita vertus, kaip minejau, mes gydomes patys, nes musu liga yra labai pazengusi.. taip, kad nera bedos - patys juos sunaudosim..  mirksiukas.gif

zemyna, nuosirdziai linkiu sekmes ieskant iseiciu.  4u.gif

as juk nesakiau kad ju neimsiu ko jus cia mane puolat verysad.gif verysad.gif verysad.gif tiesiog as laukiu sestadienio nesiruosiu gincytis galit sakyti ka jus norit cia smeizti mane
Atsakyti
QUOTE(zemyna 1 @ 2009 06 04, 13:07)
as juk nesakiau kad ju neimsiu ko jus cia mane puolat verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif tiesiog as laukiu sestadienio nesiruosiu gincytis galit sakyti ka jus norit cia smeizti mane


niekas taves nepuola ir nesmeizia. labai atsiprasau, jei taip (neaisku kodel) pasirode.
Atsakyti

Neverta pyktis, svarbu, kad vaistukai yra, o ir galiojimo laikas jų turėtų būti ilgas. Galima juos veliau suvartoti, tad turėti juos gerai, nes bet kada gali jų nelikti.
Čia turbūt iš Rusijos juos parvežė, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Odit @ 2009 06 04, 14:15)
Neverta pyktis, svarbu, kad vaistukai yra, o ir galiojimo laikas jų turėtų būti ilgas. Galima juos veliau suvartoti, tad turėti juos gerai, nes bet kada gali jų nelikti.
    Čia turbūt iš Rusijos juos parvežė, ar ne?



Taip juos parveze is Rusijos, nes ES negalima ju gauti. Dar bandziau is Ukrainos gauti - tai ten pasirodo jau prasidejo tas pats kaip pas mus: rusiskus vaistus isstumia uzsienietiski ir brangesni, o kai pasibaigia rusiski medikamentai tai ju nebepapildo atsargu. Tai draugai puse Ukrainos isvazinejo, kad rastu tuos vaistukus, bet galutinai nuleido rankas ir pasake, kad deja, visi tuos vaistus zino, bet ju salyje nebera.., o pakaitalo neiveza, nes neturi paklausos nes labai brangus. Kam reikia, siunciasi is Rusijos nelegaliai..
Ramanauskaite minejo, kad pas ja buvo uzsukes alia biznierius, kuris siule jai uz atitinkama atlygi siulyti visiems pacientams italiskus panasius vaistus uz 80 Lt uz ampule. Kaip ji minejo, neaisku ar ten pakaitalas, ar apskritai naujas preparatas, bet is to ka tas biznierius papasakojo - ji jo nezino. Tai sake kai isgirdo toki pasiulyma - tai uz duru pastate ir pasake, kad tokiom machinacijom/neaiskiu vaistu propagavimu ji neuzsimines.
Bralki, kaip pagalvoju, gerai, kad ji pas mus yra ir palaiko mus bei neuzsiima tuo purvinu bizniuku, kai kisami brangus uzsienietiski vaistai.
Atsakyti
Na, aš irgi dėkoju Dievui, kad toje blogybėje atradom šitą gydytoją, ir duok
Dieve jai sveikatos.
Ir jums visoms.
Atsakyti
QUOTE(Odit @ 2009 05 30, 20:55)
aš savo dukrytei duodu chlorelos kapsukes.


Sveika.

Koks Tų kapsulių tikras pavadinimas ir ar jos be recepto parsiduoda?

mes eilinį kart Laukiam tyrimų rezultatų- o toliau neaišku kaip bus.
Atsakyti
QUOTE(astaxa @ 2009 06 24, 09:39)
Sveika.

Koks Tų kapsulių tikras pavadinimas ir ar jos be recepto parsiduoda?

mes eilinį kart Laukiam tyrimų rezultatų- o toliau neaišku kaip bus.


Labuka, o tai kas atsitiko? Vel plaukuciai krenta? Beje, nezinai kada Ramanauskaite iseina atostogu ir kada gris?

Chlorella CE - vadinasi kapsules. Parduodamos Maximu vaistinese ir manau, kad kitose vaistinese. Tai nera vaistas, bet maisto papildas su chlorella dumbliuku. Parduodamas laisvai be recepturos. Kaina apie 35 Lt apie 30 tableciu ( jei aisku neklystu)
Atsakyti
QUOTE(Leri @ 2009 06 24, 11:04)
Labuka, o tai kas atsitiko? Vel plaukuciai krenta? Beje, nezinai kada Ramanauskaite iseina atostogu ir kada gris?

Chlorella CE - vadinasi kapsules. Parduodamos Maximu vaistinese ir manau, kad kitose vaistinese. Tai nera vaistas, bet maisto papildas su chlorella dumbliuku. Parduodamas laisvai be recepturos. Kaina apie 35 Lt apie 30 tableciu ( jei aisku neklystu)

Žinau kad išeina, kai sužinosiu kada- parašysiu.

ji užsiminė paskutinį kart kai buvom apie tas kapsules. kad po gydymo būt galima pavartoti, bet nekonkretizavo.

o jūs geriat kasdien po vieną ar kokia kita tvarka?
Atsakyti