Įkraunama...
Įkraunama...

Apsinuodijimas sunkiais metalais

QUOTE(nika29 @ 2010 04 08, 14:58)
Aciu tau uz informacija.Bandysiu susisiekti su jais.

kaip susisieksite bukite gera informuokite ir mus dalinkites informacija aciu, gal mes rasime kokias priezastis ir vaistu nuo sios baisios ligos plikimo
Atsakyti
Butinai parasyk kokie rezultatai bus jusu naudojant tas priemones.
Idomu, kai plaukai atauga deka tu priemoniu,ar veliau ta problema nepasikartoja nutraukus gydyma....
Per kiek tau(geriausiamamapasaulyje) laiko atsiunte? mazdaug...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nika29: 08 balandžio 2010 - 13:37
QUOTE(nika29 @ 2010 04 08, 14:36)
Butinai parasyk kokie rezultatai bus jusu naudojant tas priemones.
Idomu, kai plaukai atauga deka tu priemoniu,ar veliau ta problema nepasikartoja nutraukus gydyma....
Per kiek tau(geriausiamamapasaulyje) laiko atsiunte? mazdaug...


atsiunte labai greit. praeita sestadieni skambino is izraelio sake, kad jau issiunte. vakar skambino is EMS pasto, kad jau turi mums siunta. tai vakare susitariau ir atnese tiesiai namo.
praktiskai atsiunte per 4-5 d. bet pries tai as ilgai (2-3 savaites) susirasynejau su jais laiskais ir vis negalejom nuspresti pirkti ar ne sia priemone.
apie rezultatus parasysiu butinai.
sveikatos merginos!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geriausiamamapasaulyje: 08 balandžio 2010 - 15:03
Labas. Aš už kad koperuotis ir kartu bandyti ieškot išeities.
Buvom kur dėles deda, bet ta moteris nedėjo sake kad tai nepadės. Ten toki aparata turėjo kur nustato iš inpulsu ar kažkas panašaus ir sakė kad kirminų daug ir tai ne askaridės o visas kunas užterštas visokiais kirminais.
Bandėm Regaine tepti...as manau reik svarbiau vidų gydyt, kas išderino viską. ką ant galvos dėsim palaikysim plauko svogūnėlį sveiką ilgiau. Dabar mergaitei visa galva mažais plaukučiais ataugusiais, bet retais ir ar ilgai...jie išsilaikys.
Atsakyti
QUOTE(geriausiamamapasaulyje @ 2010 04 02, 15:08)
Sveikos,
mes buvome pas toksikologa.
Apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biuras   
Šiltnamių 29, LT-2043 Vilnius, telefonas. 8~ 5 236 20 52.
toksikologas R. Badaras.
jis sake, kad pas mus svino per mazai.
Ramanauskaite aiskina. kad per daug. skambinau i sveikatos apsaugos ministerija norejau suzinoti norma svino organizme. tai netgi ten neatsake i mano klausima.  g.gif
internete taip pat neradau atsakymo i mano klausima...

Sveikos mamytes. Keleta dienu nesilankiau, tai db kai perskaiciau keleta puslapiuku...pasibaisejau. apie Ramanauskaite dabar viasai nebezinau ka galvot verysad.gif .
Aciu uz adresiuka, ryt bandysiu pasiskambint. As irgi prisidesiu prie laisko verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(azyte @ 2010 04 08, 17:11)
Labas. Aš už kad koperuotis ir kartu bandyti ieškot išeities.
Buvom kur dėles deda, bet ta moteris nedėjo sake kad tai nepadės.  Ten toki aparata turėjo kur nustato iš inpulsu ar kažkas panašaus ir sakė kad kirminų daug ir tai ne askaridės o visas kunas užterštas visokiais kirminais.
Bandėm Regaine tepti...as manau reik svarbiau  vidų gydyt, kas išderino viską. ką ant galvos dėsim palaikysim plauko svogūnėlį sveiką ilgiau.  Dabar mergaitei visa galva mažais plaukučiais ataugusiais, bet retais ir ar ilgai...jie išsilaikys.


sakykit azyte kuom jus gydetes? ir per kiek laiko mazdaug plaukuciai ataugo. pas mus jau mazdaug puse metu nei vienas plaukelis neataugo. virsugalvi tik matosi keli taskeliai (plaukeliai).
kaip mums gydytojai sako svarbu islaikyti plauko svoguneli gyva, jei matosi mazi plaukeliai tai labai gerai. svarbu juos islaikyti. darykit kaukes namines su svogunais, su varnalesu aliejumi, su zibalu.
Atsakyti
QUOTE(Jeleza @ 2010 04 08, 21:19)
Sveikos mamytes. Keleta dienu nesilankiau, tai db kai perskaiciau keleta puslapiuku...pasibaisejau. apie Ramanauskaite dabar viasai nebezinau ka galvot verysad.gif .
Aciu uz adresiuka, ryt bandysiu pasiskambint. As irgi prisidesiu prie laisko verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


Sveikos.
dar susirasynejau su "Fizikos instituto" darbuotoju. permetu juo atsakymus:
Paklausiau apie tyrimu kainas:
vienos Pb analizės kaina šlapime 20 Lt. Esant itarimui apsinuodijus metalais dazniausiai matuojami Pb, Zn ir Cu. Tokios analizes kaina 30 Lt.
Ramanauskaitei mokejome 50 lt...
Paklausiau apie svino normas:
Lietuvoje oficialiai nebuvo atliekami tyrimai nustatant metalu normas slapime ir pan. terpese. Leistinos normos priimtos ivairiose salyse skiriasi. Esu atlikes dideli kieti Pb, Zn ir Cu analiziu sveiku zmoniu slapime naudojant pazangiausia Lietuvoje esancia mataimo metodika, todel yra zinomas vidutinis siu metalu kiekis sveiku zmoniu slapime. Medikai su kuriais bendrauju daznai naudoja sias vertes palyginimui ir pagal jas sprendzia ar zmogus yra apsinuodijes.


Atsakyti
QUOTE(azyte @ 2010 04 08, 18:11)
Labas. Aš už kad koperuotis ir kartu bandyti ieškot išeities.
Buvom kur dėles deda, bet ta moteris nedėjo sake kad tai nepadės.  Ten toki aparata turėjo kur nustato iš inpulsu ar kažkas panašaus ir sakė kad kirminų daug ir tai ne askaridės o visas kunas užterštas visokiais kirminais.
Bandėm Regaine tepti...as manau reik svarbiau  vidų gydyt, kas išderino viską. ką ant galvos dėsim palaikysim plauko svogūnėlį sveiką ilgiau.  Dabar mergaitei visa galva mažais plaukučiais ataugusiais, bet retais ir ar ilgai...jie išsilaikys.

Labuka pabandykit alpikorta apie tuos kirminus ir man sake kad yra kazkoks parazitas kaip buvau pas tuos kur tiria is tu inpulsu tai yra is tasku ant ranku bet as geriau vaistus rusiskus tuos trociatka nuo tu parazitu bet cia nesamone mano nuomone
Atsakyti
Susisiekiau su Ramanauskaite suzinoti tyrimu atsakymu del svino. Sake kad nerado, bet jis gali but kazkaip nusedes ar panasiai,nesimato.liepe sugerti cuprenili ir pakartoti tyrima,gal tada jis issijudins.Dar darys tyrima ir del kitu metalu(.Nes as esu dirbusi galmykloje,kur vien metalai.Nuo to darbo viskas man ir prasidejo.)Dar laukiu atsakymu is kauno.
Atsakyti
QUOTE(nika29 @ 2010 04 09, 10:50)
Susisiekiau su Ramanauskaite suzinoti tyrimu atsakymu del svino. Sake kad nerado, bet jis gali but kazkaip nusedes ar panasiai,nesimato.liepe sugerti cuprenili ir pakartoti tyrima,gal tada jis issijudins.Dar darys tyrima ir del kitu metalu(.Nes as esu dirbusi galmykloje,kur vien metalai.Nuo to darbo viskas man ir prasidejo.)Dar laukiu atsakymu is kauno.

Is visu istoriju ir pastebejimu Ramanauskaite nezino nei kitos ligos kaip apsinuodijimas sunkiaisiais metalais i kitu vaistu kaip cuprenilis ir tie rusiski leidziami unithiolis bet juk ar mes visi ir visos esame apsinuodije tuo svinu nesuprantu verysad.gif
Atsakyti
Is izraelio man ir pasiule ta pati, kaina 500$, 3men. Mano sansai dideli (sprendziant is nusiustu mano foto) sake. Ir sake kad pagijimo nepazadam.(na cia visi turbut taip apsidraudzia).Nezinau nei ka daryt...
Atsakyti
QUOTE(nika29 @ 2010 04 09, 22:19)
Is izraelio man ir pasiule ta pati, kaina 500$, 3men. Mano sansai dideli (sprendziant is nusiustu mano foto) sake. Ir sake kad pagijimo nepazadam.(na cia visi turbut taip apsidraudzia).Nezinau nei ka daryt...

nu nezinau man tai sunku tiketi tokiu stebuklu kaip noreciau kad cia butu tiesa ir mums visiems ataugtu plaukai ypac vaikams leri, odit, azytes, astaxos ir kitu visu vaiku ir visu musu kuriuos kankina sita problema del kurios asaros byra kasdien kad padetu, labai prasau dievulio
Atsakyti