Įkraunama...
Įkraunama...

Apsinuodijimas sunkiais metalais

QUOTE(Odit @ 2009 05 13, 16:23)
      Šiaip tai manau, kad jei šeimoje yra toks apsinuodijimo atvejis, tai greičiausiai, kad ir kiti šeimos nariai yra apsinuodiję, tik simptomatika kitaip išreikšta. Mes visi trys apsinuodiję, o nupliko tik vyras. Aš pati kartą nualpau, dažnai svaigo ir skaudėjo galvą, nors tyrimai visi būdavo geri. Mergaitė dažnai sirgdavo, nes matyt imuninę sistemą stipriai tas švinas paveikė. O apsinuodijom savo bute nuo dažų, kuriais buvo dažytos grindys ir nuodijomes septynerius metus. Dažai angliški buvo, iki 2002m. buvo leidžiama naudoti šviną dažuose, ir niekam neįdomu, kad jie kažkam gyvenimą sugriaus...manau, kad ir jums reikia keisti gyvenamasias vietas, nes gal ir toliau nuodijasi jūsų vaikai.
      Laikykitės mielosios, stiprybės jums ir jūsų vaikams!

Sveika (nesveika) prisijungus..

įtariau aš butą, pasidariau tyrimus dėl švino- pas mane jo nerasta, tik cinko trūkumas.

dar mano plaukų analizės laukiu- gal kažkas paaiškės.

geriam vėl Cuprinilį.. tikimės.

sveikit jumi.. kapstykitės-laikykitės. neįsivaizduoju kokio dydžio švino kiekis turėjo būt dažuose kad suaugusius taip paveiktu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astaxa: 13 gegužės 2009 - 15:33
QUOTE(astaxa @ 2009 05 13, 15:31)
Sveika (nesveika) prisijungus..

įtariau aš butą, pasidariau tyrimus dėl švino- pas mane jo nerasta, tik cinko trūkumas.

dar mano plaukų analizės laukiu- gal kažkas paaiškės.

geriam vėl Cuprinilį.. tikimės.

sveikit jumi.. kapstykitės-laikykitės. neįsivaizduoju kokio dydžio švino kiekis turėjo būt dažuose kad suaugusius taip paveiktu.



Labuka, mergaites!

Mes leidziames Unithiol vaistukus. Tikra tiesa - jie labai skausmingi ir labai sunku juos iskenteti. Mums situos vaistukus gerai toleruoja ir jokiu alergiju pakolkas neturime. Cia kaip sakant kaip reaguoja organizmas. Bet kazkuria prasme as su siaubu galvoju apie sekancius vaistu leidimus po pertraukos..

Laikykites!
Atsakyti
Labas,
o kiek pas jūsų vaikiukus tų metalų atrasta? Pas mano mergaitę 3,5 karto viršyta, o sumažinti pavyko tik iki 2,5 karto.
Teko girdėti, jei tai ne reklaminiai triukai, kad ifraraudonųjų spindulių pirtys padeda šalinti tuos metalus.
Aš tik nesuprantu, kodėl kai kurie gydytojai labai neigia tokius apsinuodijimus.Mes prieš du metus gulejome Kauno klinikose dėl didžiuliu galvos skausmų, tai toksikologas atlikęs tyrimus sako, kad nera jokio apsinuodijimo. O kai kurie dar geriau - sako, jog neverta gydytis, vis tiek neįmanoma jų pašalinti.Galima gydyti tik sukeltus padarinius ir simptomus.
O dar noriu paklausti, kaip jūs psichologiškai tai ištveriate? Aš pati jau netekau nei laiko pojūčio, viskas kaip sapne, kartais net gavoju, gal tai ne su mumis vyksta, gal čia ne tikrovė, o košmaras kažkoks...bet ne, viskas yra čia ir dabar...
Būkim stiprios!
Atsakyti
QUOTE(Odit @ 2009 05 14, 10:15)
Labas,
o kiek pas jūsų vaikiukus tų metalų atrasta? Pas mano mergaitę 3,5 karto viršyta, o sumažinti pavyko tik iki 2,5 karto.
      Teko girdėti, jei tai ne reklaminiai triukai, kad ifraraudonųjų spindulių pirtys padeda šalinti tuos metalus.
      Aš tik nesuprantu, kodėl kai kurie gydytojai labai neigia tokius apsinuodijimus.Mes prieš du metus gulejome Kauno klinikose dėl didžiuliu galvos skausmų, tai toksikologas atlikęs tyrimus sako, kad nera jokio apsinuodijimo. O kai kurie dar geriau - sako, jog neverta gydytis, vis tiek neįmanoma jų pašalinti.Galima gydyti tik sukeltus padarinius ir simptomus.
      O dar noriu paklausti, kaip jūs psichologiškai tai ištveriate? Aš pati jau netekau nei laiko pojūčio, viskas kaip sapne, kartais net gavoju, gal tai ne su mumis vyksta, gal čia ne tikrovė, o košmaras kažkoks...bet ne, viskas yra čia ir dabar...
      Būkim stiprios!


Istiesu as manau, kad nusivilti ir pasimesti bei prarasti vilti nereikia. Svarbiausia, akd pagaliau diagnozavo kas yra ir bent kazkoks bet gydymas yra. Nes istiesu kai nezinai, tai yra blogiausiai.. prisigalvoji velniai zino ko ir kokiu dalyku.
As tikiu, kad gydymas pades. Vis delto yra pasveikusiu vaiku ir ne vienas. Daugelis vaiku pas daktare kurie gydesi su plaukuciais ir pasveike - jie liudininkai, kad gydymas koks skausmingas bebutu bet padeda. Tikiuosi, kad ir mums pades. Kita vertus - metalai, tai nuodai, kurie kaupiasi ir virsijus n kartu normas yra mirstama, tai gerai, kad yra vaistai, kurie juos salina is organizmo, neleisdami susikaupti kritinei masei nuodo. Be to niekas nesake ir mums nezadejo pasveikimo po menesio ar po puses metu, tai ilgas procesas ir uzsiteses, bet kaip suprantu link finiso, kuris yra musu visu laukiamas - pasveikimo. Na tai tiesiog laikykimes ir tikiu, kad isaus ta diena kai ir as galesiu cia pasigirti, kad maniskiui ataugo pirmieji plaukuciai, antakiai ir t.t. ir kad pasveikome.
Buckis visoms!
Atsakyti
QUOTE(Leri @ 2009 04 01, 14:47)
matai mums pati gydytoja ir juos pasake nes kaip jie neregistruoti, ji neturi teises ju israsineti, o kita vertus ir nera prasmes.., nes bajeris yra tas, kad ju LT pirkti nera ir visoje ES taip nera. Jie LT buvo iki kokiu 2004 m. parduodami ( jei neklystu), o veliau musu biznieriai pradejo nebevezti situ vaistu, nes alia tipo neapsimoka verslas. Taigi, kai pasibaige ju licenzija tai ir pasibaige vaistu vezimas, o naujos licenzijos nebeissiiminejo.
Mes per pazystamus gavom.. Sako, Ukrainoje isgyde sitais vaistais visa miesteli ar kaimeli vaiku, kurie buvo apsinuodije sunkiaisiais metalais. Jei jums irgi rekomenduos situos vaistus - rasyk i AZ, zinau bent jau kur gali tiketis ju gauti..

buk gera padeki ju gauti man ir ju israse nezinau kaip juos gauti verysad.gif nes baigiu nuplikti
Atsakyti
QUOTE(zemyna 1 @ 2009 05 28, 09:09)
buk gera padeki ju gauti man ir ju israse nezinau kaip juos gauti verysad.gif nes baigiu nuplikti


Parasiau tau, greitu laiku parasysiu dar i AZ. Ok? Laikykis ir nepergyvenk! Beje, nusiteik - vaistai ziauriai skausmingi.. Na bet jau po pirmo leidimo mums toks pukutis isaugo baltas.. Aisku ne visur, bet protarpiais. Beje, dar vienas dalykas, kad plaukai neataugineja taip greit kaip noretusi ir slinkimo procesas nesustos kaip mat - nusiteik moraliskai.. Zinau, kad nepaguodziau, bet informacija padeda, nes bent jau zinai kas laukia..
Atsakyti
QUOTE(Leri @ 2009 05 28, 11:18)
Parasiau tau, greitu laiku parasysiu dar i AZ. Ok? Laikykis ir nepergyvenk! Beje, nusiteik - vaistai ziauriai skausmingi.. Na bet jau po pirmo leidimo mums toks pukutis isaugo baltas.. Aisku ne visur, bet protarpiais. Beje, dar vienas dalykas, kad plaukai neataugineja taip greit kaip noretusi ir slinkimo procesas nesustos kaip mat - nusiteik moraliskai.. Zinau, kad nepaguodziau, bet informacija padeda, nes bent jau zinai kas laukia..

viska galima istverti svarbu tik plike sumazetu as zinau kad ne taip greit bet jau prarandu vilti po biski verysad.gif
Atsakyti
Labutis, labai malonu kad dalitatės savo patirtimi, kovojant su šia baisybe. Mano dukterėčiai (čia apie ją ir užvedžiau šia temą, prašydamą pagalbos) šiuo metu visai nekaip, turiu omenyje plaukus jie buvo ataugę, bet vel plika galva. Tiesiog šiuo metu jau net nebežinom ką ir bebandyti. Vėl geriam Cuprenili. Kadangi ji jau pauglė tad psichologiskai sunku, visada su skara, užsiveržusi iki begalybės, kad tik ji nenuslystų, tad dar blogina galvos kraujotaką...ir taip toliau o ką jau kalbėti apie jautrumą, pykšio priepuolius. Mes retokai bevažiuojam pas Ramanauskaitę, nes viskas tas pats, vaistus ir pati žinau, daugiau nieko naujo. ir tie tyrimai keistokai daromi, kažkur skaičiau, kad reiktų juos daryti ir kai geri vaistus tada matosi kad išeina tas švinas ar ne. Kartais darant šlapimo tyrima visai švino nerasta būna o patalogija yra, jis reiškia visai nebeišeina...taip ir gyvenam. Unitijoli bandėm, vėliau prasidėjo alergija išbėrė baisiai, tad nebevartojam. Gal neseniai kas buvot pas Ramanauskaitę, gal kokių najienų pas ją yra, na kai paskutinį kartą buvau ji minėjo kad liktai kažkas daro tyrimus analizuoja dėl to švino, na jug ligi šiol namo žiniomis ji tik viena Lietuvoje tuo užsiima. Sėkmės ir iki
Atsakyti
QUOTE(azyte @ 2009 05 28, 09:49)
Labutis, labai malonu kad dalitatės savo patirtimi, kovojant su šia baisybe. Mano dukterėčiai (čia apie ją ir užvedžiau šia temą, prašydamą pagalbos) šiuo metu visai nekaip, turiu omenyje plaukus jie buvo ataugę, bet vel plika galva. Tiesiog šiuo metu jau net nebežinom ką ir bebandyti. Vėl geriam Cuprenili. Kadangi ji jau pauglė tad psichologiskai sunku, visada su skara, užsiveržusi iki begalybės, kad tik ji nenuslystų, tad dar blogina galvos kraujotaką...ir taip toliau o ką jau kalbėti apie jautrumą, pykšio priepuolius. Mes retokai bevažiuojam pas Ramanauskaitę, nes viskas tas pats, vaistus ir pati žinau, daugiau nieko naujo. ir tie tyrimai keistokai daromi, kažkur skaičiau, kad reiktų juos daryti ir kai geri vaistus tada matosi kad išeina tas švinas ar ne. Kartais darant šlapimo tyrima visai švino nerasta būna o patalogija yra, jis reiškia visai nebeišeina...taip ir gyvenam. Unitijoli bandėm, vėliau prasidėjo alergija išbėrė baisiai, tad nebevartojam. Gal neseniai kas buvot pas Ramanauskaitę, gal kokių najienų pas ją yra, na kai paskutinį kartą buvau ji minėjo kad liktai kažkas daro tyrimus analizuoja dėl to švino, na jug ligi šiol namo žiniomis ji tik viena Lietuvoje tuo užsiima.  Sėkmės ir iki


Jo, bjauriausia, kad LT ji vienintele sitos problemos gydymu uzsiima. Metodai jos kaip sakant yra pasene, bet salyginai veiksmingi. Vaistu gauti yra praktiskai neimanoma, bet nieko nepadarysi.., galiu pasakyti, kad gerai, jog apskritai yra pas ka gydytis nuo sitos ligos ir kuo gydytis..
Unithioli mes toleruojam gerai, bet galetu jis buti ne toks skausmingas.. Sirdi skauda kai reikia leisti vaistus, bet leidziam.. Kiek zinau, nepadejus sitoms priemonems dar buna taikomas hormoninis preparatas (Ramanauskaite minejo), bet kadangi esame pradinese gydymo stadijose, tikiuosi, kad iki hormonu nedaeisim..
Kadangi labai daug skaiciau apie sia liga, galiu pasakyti, kad nera vieningos nuomones ir vienintelio gydymo budo siai ligai. Esme yra tokia, kad istiesu, kiekvienam pacientui turi buti taikomas skirtingas gydymo metodas, nes sitas plikimas yra autoimunines sistemos sutrikimas pasireiskiantis tuom, kad organizmas staiga pradeda toleruoti plauka kaip svetimkuni ir atitinkamai - ji salina. (Na panasiai kaip su ivairiais organu implantais, aisku gal nevykes paaiskinimas, bet..) Todel daugelis gydytoju uzsienyje visiskai sitos ligos negydo, arba israso hormoniniu pagrindu padarytus Minoxidilio preparatus, kuriuos reikia vartoti isoiskai ir jie padeda tol kol juos vartoji, bet ne ilgiau kaip kokius 4-5 metus.., nes organizmas pripranta.. Arba kaip Ramanauskaite - kovoja savais budais, bandydama sia liga aiskinti kaip metalu sankaupa ( tas pats yra vienoje klinikoje Maskvoje). O mums susirgusiems - reikia tiketi ir gydytis, nes nieko nedarant rezultatu nesulauksim.. Tai stai..
Atsakyti
KAs daugiau lieka tikėtis taip bangom ir gyvenam nusvyra rankos ir vel puoli neleidi kovoji...daug ir as skaiciau daug ir bandem, tik niekaip nesuvokiu kas kaltas ar kad svinas prisikaupe ir pažeidė imunine, ar kad nusilpo imunitetas pradėjo kauptis svinas organizmas nebepasalina, jug istikruju mes visi gyvenam toj pacioj aplinkoj valgom naudojam tapati tik mums pasisalina o kitiems ne.
Atsakyti
QUOTE(azyte @ 2009 05 28, 10:36)
KAs daugiau lieka tikėtis taip bangom ir gyvenam nusvyra rankos ir vel puoli neleidi kovoji...daug ir as skaiciau daug ir bandem, tik niekaip nesuvokiu kas kaltas ar kad svinas prisikaupe ir pažeidė imunine, ar kad nusilpo imunitetas pradėjo kauptis svinas organizmas nebepasalina, jug istikruju mes visi gyvenam toj pacioj aplinkoj valgom naudojam tapati tik mums pasisalina o kitiems ne.


Kaip man aiskino gydytoja, mes visi turime gena, atsakinga uz situ metalu pasalinima is organizmo. Ir musu organizmas pastoviai juos salina per prakaita, seiles, slapima.., bet yra tokie pavieniai atvejai, kai organizme tas genas nutaria nebeveikti ir tada prasideda metalu kaupimasis.. Nuo to kaip jis nutaria nebeveikti arba kaip efektyviai veikia, atitinkamai vystosi ir sita liga - nes daug kam ji prasideda vaikysteje ir tevai nesureaguoja laiku, o kai liga buna kaip reikalas pazengusi, tada sudetinga ir gydyti..
Na cia kaip ir panasiai su zmonemis kurie daro styginius muzikos instrumentus - Vokietijoje yra meistrams privalomas reikalavimas atlikti atitinkama sveikatos testa, nes gaminant instrumentus ir juos lakuojant pavieniai meistrai pradejo sirgti plauciu kazkokia liga ir greitai mirti.. Gavosi, kad vieni turejo imuniteta ir organizmas tvarkesi su tomis nuodingomis medziagomis ir nesirgo, o kitu - nesusitvarke ir zmones mire, nors visi dirbo vienodomis salygomis.
Tai stai..
Laikykimes, nes kas mus palaikys, jei ne mes pacios!
Atsakyti
QUOTE(Leri @ 2009 05 28, 12:46)
Kaip man aiskino gydytoja, mes visi turime gena, atsakinga uz situ metalu pasalinima is organizmo. Ir musu organizmas pastoviai juos salina per prakaita, seiles, slapima.., bet yra tokie pavieniai atvejai, kai organizme tas genas nutaria nebeveikti ir tada prasideda metalu kaupimasis.. Nuo to kaip jis nutaria nebeveikti arba kaip efektyviai veikia, atitinkamai vystosi ir sita liga - nes daug kam ji prasideda vaikysteje ir tevai nesureaguoja laiku, o kai liga buna kaip reikalas pazengusi, tada sudetinga ir gydyti..
Na cia kaip ir panasiai su zmonemis kurie daro styginius muzikos instrumentus - Vokietijoje yra meistrams privalomas reikalavimas atlikti atitinkama sveikatos testa, nes gaminant instrumentus ir juos lakuojant pavieniai meistrai pradejo sirgti plauciu kazkokia liga ir greitai mirti.. Gavosi, kad vieni turejo imuniteta ir organizmas tvarkesi su tomis nuodingomis medziagomis ir nesirgo, o kitu - nesusitvarke ir zmones mire, nors visi dirbo vienodomis salygomis.
Tai stai..
Laikykimes, nes kas mus palaikys, jei ne mes pacios!

tai jau tikrai liudna ir graudu, praeita savaite as buvau pas ramanauskaite bet vaistukai taip paciai kaip ir visiems cuprenilis ir unitiolis kurio isvis neaisku ar pavyks gauti taip ir vaikstau beveik plika jau daug metu, berniukams dar kitaip o mergaitems isvis sirdies skausmas kaip reikia skarele nesioti ir negali pasipuikuoti garbanomis kaip kitos mergaites o tai atrodo toks paprastas dalykas kitoms tie normalus plaukai mane tai labiausiai pyktis ima kaip kiti stebisi kaip gali plaukai neaugti dar mazdaug pasisaipo nezinau nei ka tokiam zmogui atsakyti nelabai kas supranta kol nesusiduria su sia baisia ir skausminga liga verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti