Įkraunama...
Įkraunama...

Studijos Didžiojoje Britanijoje

Laba mergaites 4u.gif
As siemet nusprendziau stoti i AAT part time. bet esame jau nusprende del vaikiuko kad jau laikas kviestis i si pasauli. kaip manot ar butu suderinama? gal kam yra taip? nes jei viskas eitusi kaip planavome tai einant antrus metus NVQ mokintis vaikiukui butu tik kokie 2men., ir man reiktu mokintis i sav viena karta 3-4val. Kaip manot ar dar laukti su kleckiuku ar palikti viska kaip yra? Aciukas
Atsakyti
QUOTE(Kempiniukasss @ 2008 07 12, 10:38)
Laba mergaites 4u.gif
As siemet nusprendziau stoti i AAT part time. bet esame jau nusprende del vaikiuko kad jau laikas kviestis i si pasauli. kaip manot ar butu suderinama? gal kam yra taip? nes jei viskas eitusi kaip planavome tai einant antrus metus NVQ mokintis vaikiukui butu tik kokie 2men., ir man reiktu mokintis i sav viena karta 3-4val. Kaip manot ar dar laukti su kleckiuku ar palikti viska kaip yra? Aciukas


Pati, kai pradejau mokints, maziukei tik 4 men. buvo ir mokiausi, tik 'day release' - viena diena per savaite, nuo 10.30am-4.30pm. Susitvarkiau kazkaip..bat cia priklauso, ar turesi, kas tavo vaikeli priziuri, ar maitinsi pati ir pan. Jeigu yra noras, gali pradeti mokintis ir jeigu matysi, kad kai jau turesit vaikeli, dar tikrai ne mokslai galvoje, galesi pertrauka padaryti ir toliau testi..
Nzn ka patarti, pati viska gerai apsvarstyk ir nuspresk 4u.gif

Atsakyti
Sveikos biggrin.gif
Man dar tik 16,bet jau senokai taupausi pinigėlius studijoms užsieny,tikriausiai UK.Noriu studijuoti turizmo vadybą.Dar sunkokai gaudausi tuose universitetų psl,bet kol kas esu išsirinkusi University of Hertfordshire.Gal kas studijuojat ar ką girdėjusios?
Atsakyti
QUOTE(Kempiniukasss @ 2008 07 12, 10:38)
Laba mergaites 4u.gif
As siemet nusprendziau stoti i AAT part time. bet esame jau nusprende del vaikiuko kad jau laikas kviestis i si pasauli. kaip manot ar butu suderinama? gal kam yra taip? nes jei viskas eitusi kaip planavome tai einant antrus metus NVQ mokintis vaikiukui butu tik kokie 2men., ir man reiktu mokintis i sav viena karta 3-4val. Kaip manot ar dar laukti su kleckiuku ar palikti viska kaip yra? Aciukas

Manau kad viskas yra suderinama rolleyes.gif . Jei jau butu vaikukas, gal vyras padetu kiek, paziuretu kol tu mokintumeis. Mes siaip kazka apie leliu irgi mastom ir antrus metus mokinsimes rolleyes.gif
Atsakyti
Aciukas mergaites 4u.gif
man tereiktu i sav viena karta vakare nueiti i pask, tai sakau gal draugas paziuretu ar ka nors sugalvotumem, nes kitaip reiktu laukti 2metus kol nestuke.gif
nu nzn esu pasimetusi kazkaip doh.gif o Hertforshire Uni tai zinau is neto biggrin.gif as irgi ziurejau ten del stojimo, bet kadangi man reikia part time nes esu dirbanti ir man jau ne 16metuku tai nebuvo pasiulymu like.

Sweikinu erikkute su tokiomis leliskomis mintimis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kempiniukasss: 12 liepos 2008 - 22:59
Sveikos 4u.gif

Ilgus metus brandinu mintį studijuot bakalaurą UK. Bet šioj srity esu visiškai žalia. Gal galit patart, nuo ko reikia pradėt? Pildyt tas application forms kiekvienam universitetui ar kaip? Ar visos studijuojančios Anglijoj laikėt TOEFL ar kitokius egzaminus?
Atsakyti
QUOTE(Kempiniukasss @ 2008 07 12, 21:57)
Sweikinu erikkute su tokiomis leliskomis mintimis 4u.gif


Dekui, nors cia dar nesisku kaip bus rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,

Ikisiu as savo trigrasi jei galima....

Norint studijuoti JK mokslo institucijoje butinas IETLS ar koks kitas anglu kalbos ziniu patikrinimas..kai kurios institucijos pripazista level A ar net GSCE english, cia nuo institucijos priklauso..o smulkiau kaip kam reikia per www.google.lt mirksiukas.gif

Maciau kad diskutavom apie studijas namie...nera jokio skirtumo kur studijos baigtos, svaru popieriukas... mirksiukas.gif kuo aukstesnis NVQ tuo geriau...
Nemanau kad homelearningcollege ar koks kitas ten geras...pinigu plesikai ir daugiua kaip NVQ lygio 2 neduoda...
As pati neseniai baigiau child care NVQ level 3...o adresiukas yra toks www.stonebridge.uk.com puikus tutors patarimai ir man labai patiko...mano vyras jau baigineja antrus kursus is ten ir net Level 4... thumbup.gif

Kuo aukstesnis lygis tuo geriau...ir visad pries imant distance learning course ziurekit su kokiom organizacijom jis susijes,,,ir butinai kad diplomukas butu ASET zenklu...o stonebridge beveik visi kursai ASET ir tai labai gerai...ir pagal lygi ir pagal kaina prieinama...tikrai patariu studijuot jei norit namie tik is sio puslapiuko..patariu is patirties... mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Sekmytes visoms...

Atsakyti
QUOTE(Maistingas_angelas @ 2008 07 21, 03:57)
Sveikos mergaites,

Ikisiu as savo trigrasi jei galima....

Norint studijuoti JK mokslo institucijoje butinas IETLS ar koks kitas anglu kalbos ziniu patikrinimas..kai kurios institucijos pripazista level A ar net GSCE english, cia nuo institucijos priklauso..o smulkiau kaip kam reikia per www.google.lt mirksiukas.gif

Maciau kad diskutavom apie studijas namie...nera jokio skirtumo kur studijos baigtos, svaru popieriukas... mirksiukas.gif kuo aukstesnis NVQ tuo geriau...
Nemanau kad homelearningcollege ar koks kitas ten geras...pinigu plesikai ir daugiua kaip NVQ lygio 2 neduoda...
As pati neseniai baigiau child care NVQ level 3...o adresiukas yra toks www.stonebridge.uk.com  puikus tutors patarimai ir man labai patiko...mano vyras jau baigineja antrus kursus is ten ir net Level 4... thumbup.gif

Kuo aukstesnis lygis tuo geriau...ir visad pries imant distance learning course ziurekit su kokiom organizacijom jis susijes,,,ir butinai kad diplomukas butu ASET zenklu...o stonebridge beveik visi kursai ASET ir tai labai gerai...ir pagal lygi ir pagal kaina prieinama...tikrai patariu studijuot jei norit namie tik is sio puslapiuko..patariu is patirties... mirksiukas.gif  mirksiukas.gif
Sekmytes visoms...

Sveika 4u.gif
Sudominai su tuo koledzu.Taip pat studijos namuose kaip suprantu?Reikes butinai pasiziureti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Maistingas_angelas @ 2008 07 21, 03:57)
Sveikos mergaites,

Ikisiu as savo trigrasi jei galima....

Norint studijuoti JK mokslo institucijoje butinas IETLS ar koks kitas anglu kalbos ziniu patikrinimas..kai kurios institucijos pripazista level A ar net GSCE english, cia nuo institucijos priklauso..o smulkiau kaip kam reikia per www.google.lt mirksiukas.gif

Maciau kad diskutavom apie studijas namie...nera jokio skirtumo kur studijos baigtos, svaru popieriukas... mirksiukas.gif kuo aukstesnis NVQ tuo geriau...
Nemanau kad homelearningcollege ar koks kitas ten geras...pinigu plesikai ir daugiua kaip NVQ lygio 2 neduoda...
As pati neseniai baigiau child care NVQ level 3...o adresiukas yra toks www.stonebridge.uk.com  puikus tutors patarimai ir man labai patiko...mano vyras jau baigineja antrus kursus is ten ir net Level 4... thumbup.gif

Kuo aukstesnis lygis tuo geriau...ir visad pries imant distance learning course ziurekit su kokiom organizacijom jis susijes,,,ir butinai kad diplomukas butu ASET zenklu...o stonebridge beveik visi kursai ASET ir tai labai gerai...ir pagal lygi ir pagal kaina prieinama...tikrai patariu studijuot jei norit namie tik is sio puslapiuko..patariu is patirties... mirksiukas.gif  mirksiukas.gif
Sekmytes visoms...

labai sudomino.
o cia galima mokintis namuose? ar reikia vazinet i paskaitas?

Atsakyti
aš irgi turiu minčių studijuoti užsienyje, nebedauk laiko liko visiškai nuspręsti. įdomu, ar galima būtų studijuoti turkų kalbą būtent Anglijoj? šiaip skamba biškį kaip iš kosmoso mano klausimas g.gif
Atsakyti
labadiena 4u.gif
skaiciau jusu tema ,nes pati noreciau pradet studijuot ,interjero dizaina,
gyvenu londone Catford rajone ,gal turit kokiu pasiulymu sitam rajone ,ar netoliese blush2.gif
Atsakyti