Įkraunama...
Įkraunama...

Studijos Didžiojoje Britanijoje

QUOTE(jurgita84 @ 2008 12 31, 15:28)
turiu klausimeli  blush2.gif  blush2.gif  o gal galima  ka nors pradeti mokintis..na,nuo level 2 namuose, internetu...del saves pacios, o ne del kokiu diplomu ar pan... gal kari zinot koki sita???? blush2.gif


labas, tinka ir Open University, bet jeigu nori level 2. o kodel butent level 2 tai labai zemas lygis..imk koki level 3 ar 4.. g.gif na ziurint kokios tavo zinios anglu kalboj..siaip labai geras saitas yra sitas
http://www.stonebridge.uk.com/
galima imti ir moketi kas menesi dalimis...siaip kainos sitam saite nesikandzioja
dar priklauso ka nori studijuoti...siaip stonebridge geras saitas labai... thumbup.gif mano mb net 3 kursus level 4 baige..o as level 3 neseniai baigiau tai jamsiu dabar leve 4.. ax.gif diplomukai ASET.. thumbup.gif

o open university na nezinau, neradau kas man patinka.. doh.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif pabandysiu..Aciukas
Atsakyti
Jurgita84, jeigu nori imti level 2 tau puikiai tinka learndirect, ar esi apie ji girdejusi?/stai saitas

http://www.learndirect.co.uk/

Cia buna anglu, matematikos, health and social care n etc..
cia paskaitos buna karta arba dazniausiai dukart savaitej..reikia eiti i ju centra, pagal postcoda susirask artimiausia tavo zonoj...
As uz poros savaitikiu pradedu lankyt anglu kursus...man gramatika stringa..na snekamoji tai nebloga, bet vat su rasyba jau prasteja reikalai...ir siaip noriu del saves...kadangi gaunu work tax credit tai uz kursus sumokejau tik 35 svarus..ir jie tesis 6men, o liepa - egzas.. ax.gif man tas gerai, kad learndirect centras - 5 min nuo namu.. thumbup.gif
O siaip dar gerai yra ADULT EDUCATION COLLEGE, pasidomek ar yra tavo zonoj, tai ten moko visokio amato..pradedant buhaterija ir vaikiant siuvimais...ten irgi leve 2 moko... mirksiukas.gif
O jei nori namie mokytis tai tinka distance learning... mirksiukas.gif
SEKMES 4u.gif
Papildyta:
beje per learn direct galima mokytis ir namie...tiesiog kursai online.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,

AAT - unit 10, gal yra daranciu shy projekta? nesvarbu koks scenarijus, bet kokia info butu naudinga.
Galit rashyti ir i az.

Aciu ir sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo **chatterbox**: 02 sausio 2009 - 14:39
QUOTE(DiOliMwa @ 2009 01 02, 02:08)
Jurgita84, jeigu nori imti level 2 tau puikiai tinka learndirect, ar esi apie ji girdejusi?/stai saitas

http://www.learndirect.co.uk/

Cia buna anglu, matematikos, health and social care n etc..
cia paskaitos buna karta arba dazniausiai dukart savaitej..reikia eiti i ju centra, pagal postcoda susirask artimiausia tavo zonoj...
As uz poros savaitikiu pradedu lankyt anglu kursus...man gramatika stringa..na snekamoji tai nebloga, bet vat su rasyba jau prasteja reikalai...ir siaip noriu del saves...kadangi gaunu work tax credit tai uz kursus sumokejau  tik 35 svarus..ir jie tesis 6men, o liepa - egzas.. ax.gif man tas gerai, kad learndirect centras - 5 min nuo namu.. thumbup.gif
O siaip dar gerai yra ADULT EDUCATION COLLEGE, pasidomek ar yra tavo zonoj, tai ten moko visokio amato..pradedant buhaterija ir vaikiant siuvimais...ten irgi leve 2 moko... mirksiukas.gif
O jei nori namie mokytis tai tinka distance learning... mirksiukas.gif
SEKMES 4u.gif
Papildyta:
beje per learn direct galima mokytis ir namie...tiesiog kursai online.. mirksiukas.gif

Sudominai... reiks paziureti...
o visiem kursam pigiau su work tax credit? ar gal geriau jiem pasiskambinti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(DiOliMwa @ 2009 01 02, 02:08)
.kadangi gaunu work tax credit tai uz kursus sumokejau  tik 35 svarus..

blink.gif blink.gif blink.gif wow kaip pigu thumbup.gif thumbup.gif
Rico, jeigu skambinsi del tu tax creditu, tai duok zinot kaip ten yra mirksiukas.gif susidomejau ir as tongue.gif papildomas sertifikatas nepamaishys thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(**chatterbox** @ 2009 01 03, 21:42)
blink.gif  blink.gif  blink.gif wow kaip pigu  thumbup.gif  thumbup.gif
Rico, jeigu skambinsi del tu tax creditu, tai duok zinot kaip ten yra mirksiukas.gif  susidomejau ir as tongue.gif  papildomas sertifikatas nepamaishys thumbup.gif

pradejau skaitineti... pradejau ziurineti nuorodas kur childcare...
pasiziurinesiu daugiau... tik nesugalvoju ka mokintis blush2.gif
Papildyta:
gal kartu ka jemam?
Atsakyti
lotuliukas.gif ash irgi ziuret pradejau.. lotuliukas.gif
bet nieko tinkamo gaila sau nerandu... visur tik pradiniai lygiai... reik dar geriau paziureti.. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Rico @ 2009 01 03, 21:55)
gal kartu ka jemam?

galim, ziurint ka tu nori mirksiukas.gif ash tai zinau ko ieshkau, bet nerandu dar vis... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rico @ 2009 01 03, 23:03)
Sudominai... reiks paziureti...
o visiem kursam pigiau su work tax credit? ar gal geriau jiem pasiskambinti?  g.gif


Sveika,
Na nezinau ar visiems pigiau, bet mano yra ADULT EDUCATION COLLEGE ir per learndirect...as imu ESOL nes man reikia popieriaus...as dvieju darbu negavau todel kad neturejau popieriuko galincio irodyti mano anglu kalbos zinias..tai kai pasidomejau, sake tuos kursus jamti pradzioj...Nors tujau poprieriuka is lt kad valstybinius laikiaus su visais vertimais ir notaru patvirtinimu, jiems reikejo irodyti kad ir skaityti moku..nu zodziu pagaliau pradesiu lankyti tuos kursus...ESOL tai nebutinai ziniu pradmenys.. ne pradmenys...testo metu nustato ziniu lygi ir tada jau kalba apie kursus eina.. ax.gif
As adult education college nieko idomaus nerandu..nebent kudikiu pirmos pagalbos kursai lotuliukas.gif ..cia man pagal specialybe reikia popieriuko irgi. blush2.gif
jau kai ESOL baigsiu kabinsiu IELTS.pas mus ir ta ruosia.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(DiOliMwa @ 2009 01 04, 20:08)
Sveika,
Na nezinau ar visiems pigiau, bet mano yra ADULT EDUCATION COLLEGE ir per learndirect...as imu ESOL nes man reikia popieriaus...as dvieju darbu negavau todel kad neturejau popieriuko galincio irodyti mano anglu kalbos zinias..tai kai pasidomejau, sake tuos kursus jamti pradzioj...Nors tujau poprieriuka is lt kad valstybinius laikiaus su visais vertimais ir notaru patvirtinimu, jiems reikejo irodyti kad ir skaityti moku..nu zodziu pagaliau pradesiu lankyti tuos kursus...ESOL tai nebutinai ziniu pradmenys.. ne pradmenys...testo metu nustato ziniu lygi ir tada jau kalba apie kursus eina.. ax.gif
As adult education college nieko idomaus nerandu..nebent kudikiu pirmos pagalbos kursai lotuliukas.gif ..cia man pagal specialybe reikia popieriuko irgi. blush2.gif
jau kai ESOL baigsiu kabinsiu IELTS.pas mus ir ta ruosia.. thumbup.gif


O gal imk iškart IELTS? bus pigiau, o ir kursai vieni, nes IELTS vertina ne vien universitetai, bet ir darbdaviai. Bet IELTS mokykis tik tuo atveju, jei ruošiesi, kur toliau stot į universitetą, nes kitaip gi neverta.
Atsakyti
QUOTE(English_tea @ 2009 01 04, 21:54)
O gal imk iškart IELTS? bus pigiau, o ir kursai vieni, nes IELTS vertina ne vien universitetai, bet ir darbdaviai. Bet IELTS mokykis tik tuo atveju, jei ruošiesi, kur toliau stot į universitetą, nes kitaip gi neverta.


norint ruostis anglu MATKES valstybiniam egzui man reik ESOL... blush2.gif visa kitaip butu buve jei buciau uk gimus.. ax.gif bet dabar kad imigrante todel...
ar kas nors is jusu laiket MATKES valstybini egza anglijoje..?
mano lt valstybiniai netinka..matke per mazas valt ivertinimas. netinka norint stoti i magistratura...kadangi as noriu is kart i magistratura (jau turiu viena diploma) tai reikalavimai iskart aukstesni... blush2.gif IELTS man reik 7.. blink.gif (gyvenime tiek negauciau lotuliukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DiOliMwa: 04 sausio 2009 - 21:54
QUOTE(DiOliMwa @ 2009 01 04, 22:53)
norint ruostis anglu MATKES valstybiniam egzui man reik ESOL... blush2.gif visa kitaip butu buve jei buciau uk gimus.. ax.gif bet dabar kad imigrante todel...
ar kas nors is jusu laiket MATKES valstybini egza anglijoje..?
mano lt valstybiniai netinka..matke per mazas valt ivertinimas. netinka norint stoti i magistratura...kadangi as noriu is kart i magistratura (jau turiu viena diploma) tai reikalavimai iskart aukstesni... blush2.gif IELTS man reik 7.. blink.gif (gyvenime tiek negauciau  lotuliukas.gif )


Na, būna degree kituose universitetuose, kur mokaisi prieš magistrą metus, ir tada jau į magsitrantūrą priima be vargo (ty be kitų reikalavimų, čia kaip foundation degree prieš bakalaurą). O dėl IELTS pasižiūrėk, nes yra labai svarbu ar reikia Over All 7 (ir tada at least tiek ir tiek kiekvienoje kategorijoje) ar 7 in each category. IELTS egzaminas yra labai lengvas, aš 7 nesiruošusi ir nesimokiusi gavau. Svarbiausia žinoti sistemą, nes viską reikia padaryti labai skubant ir nėra kada ilsėtis ar tikrintis. Antra, kodėl stoji su valstybiniais? O ne su Bakalauro diplomu? Visi mūsų universitetų (ne kolegijų) diplomai čia pripažįstami. Jeigu diplomas neverstas, tada gali jį išsiversti ir patvirtinti vertimus pas notarą.
Atsakyti