Įkraunama...
Įkraunama...

Studijos Didžiojoje Britanijoje

Sveiki, norejau patarimo jusu, nuo ko man pradeti mokitis, anglu kalba mano silpna, suprantu bet neviska, kalbu sunkiai. Noreciau studijuoti, bet nezinau nuo kuo pradeti. Busiu dekinga uz atsakymus.
Atsakyti
QUOTE(kalinka1980 @ 2011 01 23, 18:36)
Sveiki, norejau patarimo jusu, nuo ko man pradeti mokitis, anglu kalba mano silpna, suprantu bet neviska, kalbu sunkiai. Noreciau studijuoti, bet nezinau nuo kuo pradeti. Busiu dekinga uz atsakymus.

Jus cia klausiat del anglu kalbos kursu, ar del studiju universitete? Nes jei del studiju universitete, tai kaip jus planuojat studijuot su silpna kalba? Pirmiausia reikia anglu kalbos kursus susirast.
O jei del kursu klausiat, tai reikia ziuret ar privaciai norit ar valdiskai, cia nuo kisenes priklauso. Job centre, kiek zinau, galima ir uz dyka susirast smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gebene @ 2011 01 23, 20:48)
Jus cia klausiat del anglu kalbos kursu, ar del studiju universitete? Nes jei del studiju universitete, tai kaip jus planuojat studijuot su silpna kalba? Pirmiausia reikia anglu kalbos kursus susirast.
O jei del kursu klausiat, tai reikia ziuret ar privaciai norit ar valdiskai, cia nuo kisenes priklauso. Job centre, kiek zinau, galima ir uz dyka susirast smile.gif

as turejau omeny anglu kalbos kursus smile.gif dekuj uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
Kalinka, as pradejau nuo ESOL Skills for Life vietiniam koledze vakarais, nezinau tikrai kaip dabar, bet tada toki pagrindu kursai buvo nemokami thumbup.gif gal pasiziurinek vietiniuose koledzuose, pasiimk prospectus nuejus arba pasiklausk ar sita ar panasu kursa turi g.gif Jie duoda toki testuka stojant laikyt ir pagal ta nusprendzia i kuri lygi siust mokintis ax.gif sekmes 4u.gif
Atsakyti
sweikutes, mergaites..uzsimaniau ir as studijuoti, kadangi LT esu baigusi buhalterija..tai mane iki siol domina si sfera ax.gif
pasiemaiu is savo vietinio koledzo knygele, su kursu pasirinkimais...Noriu paklausti..nuo ko man reikia pradeti, ziuriu cia pirma raso BOOK -KEEPING ( NCFE)
po to ACCOUNTING ( NCFE) , bet ja norint studijuoti, riekia tureti Book- keeping certifikata....
O jeigu as baigciau book - keeping ir gauciau sertifikata...jau yra sansas ieskotis darbo pagal spec...ar reikia visus laipniui baigti?????
ACIU uz atsakyma 4u.gif 4u.gif 4u.gif

P.S. ir ka geriau pasirinkti ar in MANUAL book- keeping ar in COMPUTERISED book- keeping?????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tinute84: 24 sausio 2011 - 17:37
Sveikos gal yra esamu ar busimu Dental Nurse? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2011 01 25, 17:44)
Sveikos gal yra esamu ar busimu Dental Nurse? 4u.gif

As dental nurse pradirbau 4 metus iki studiju ax.gif ir paskui part time kol studijavau. O kas domina? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2011 01 25, 21:02)
As dental nurse pradirbau 4 metus iki studiju  ax.gif  ir paskui part time kol studijavau. O kas domina?  ax.gif


Domintu geras stomatologas Londone blush2.gif Sorry, kad ne i tema, bet temoje niekas neatsako...
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2011 01 25, 22:57)
Domintu geras stomatologas Londone blush2.gif  Sorry, kad ne i tema, bet temoje niekas neatsako...

NHS anksciau zinojau viena siauriniam Londone, bet jis jau nebedirba. Privaciai viena labai gera zinau, bet ji centre dirba, tai kaineles nemazos wink.gif jei norit jos detaliu parasykit i AZ ir atsiusiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2011 01 25, 21:02)
As dental nurse pradirbau 4 metus iki studiju  ax.gif  ir paskui part time kol studijavau. O kas domina?  ax.gif


Bet jus visu pirma pradejote dirbti, ne studijuoti? 4u.gif Ydomu, kaip egzaminas, ar labai sunkus, ka sunkiausiai buvo ismokti ir ysiminti pradejus dirbti, kokie yspudziai is darbo, ar patiko ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
laba
ar kuri studijuojat psichologija?
niruy trupucio info,nes zadu dukra issiust
aciu
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2011 01 26, 11:48)
Bet jus visu pirma pradejote dirbti, ne studijuoti? 4u.gif  Ydomu, kaip egzaminas, ar labai sunkus, ka sunkiausiai buvo ismokti ir ysiminti pradejus dirbti, kokie yspudziai is darbo, ar patiko ir t.t. 4u.gif

Na as pradejau dirbti kaip dental nurse, kas buvo sunkoka, nes anglu kalba nebuvo labai gera, o ir viskas nauja, visi pavadinimai, grezimo garsai doh.gif lotuliukas.gif tada po 2 metu keiciau darba ir pradejau sestadieniais mokintis dental nursing. As lankiau NVQ level 3, tai egzas buvo puse velnio (nors tik 2 islaikem viska is kokiu 8-9). Ir tada portfolio reikejo daryt, kas buvo daug juodo darbo, ar gal geriau juodo rasymo doh.gif ateidavo mokytoja i darbo vieta assesmentus daryti ir siaip uzduodavo nemazai namu darbu. Darbas visai patiko, tik man pradejo atsibosti blush2.gif o as ir siaip vis planavau pilnu laiku mokintis kazkada eiti, uztai tada stojau i universiteta mokintis ligonines nursing ax.gif tai palyginus su situ- dental nursing mokslas buvo baike biggrin.gif Siaip dental nursing yra geras darbas, nera sunku (nors aisku priklauso kur dirbi) ir patekus i specializuota vieta galima ganetinai nebloga alga gauti 4u.gif
Atsakyti