Įkraunama...
Įkraunama...

Studijos Didžiojoje Britanijoje

QUOTE(rozyteee @ 2011 09 30, 09:57)
4u.gif supratau,o dar idomu,kaip poto del darbo?ar lengva rasti?ir kiek mazdaug seseles uzdirba? 4u.gif

as radau iskarto, dauguma mano bendramoksliu taip pat. Kaip bus veliau su darbais, sunku pasakyt, nes mazina finansavima. Bet seseliu kaip ir visam pasaulyj trukumas, tai nemanau kad bus problema mirksiukas.gif NHS mokejimo rates cia surasyti. Kai baigi kursa esi Band 5. Priklausomai kur dirbi (pvz Londone) gauni papildomai prie algos, nes pragyvenimas yra brangesnis.
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2011 09 30, 12:07)
as radau iskarto, dauguma mano bendramoksliu taip pat. Kaip bus veliau su darbais, sunku pasakyt, nes mazina finansavima. Bet seseliu kaip ir visam pasaulyj trukumas, tai nemanau kad bus problema  mirksiukas.gif  NHS mokejimo rates cia surasyti. Kai baigi kursa esi Band 5. Priklausomai kur dirbi (pvz Londone) gauni papildomai prie algos, nes pragyvenimas yra brangesnis.

gal kvailai paklausiu,bet kiek zinau,tai LT labai keistai ziuei i studentes seseles,kai pvz ateini i praktika,manu supratai ka turiu omeny?o kaip cia su praktika?ar paciam reikia ieskot?kiek laiko ji trunka?
Atsakyti
Ne, nepaciam. Universitetai turi ligonines su kurio jie bendradarbiauja. Kai stoji i kursa, jie tau leidzia pasirinkti i kuria ligonine noretai eit ir jei yra vietu jie ten tave ir paskiria. Ir tada kai prasideda praktika jie tave siuncia vis i kitokius skyrius. Siaip akademinis ir praktinis mokslas cia yra mazdaug 50/50 imant procentais. Per 3 metus eini i 7-8 skirtingas praktikos vietas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Astreja-: 30 rugsėjo 2011 - 11:21
QUOTE(-Astreja- @ 2011 09 30, 12:20)
Ne, nepaciam. Universitetai turi ligonines su kurio jie bendradarbiauja. Kai stoji i kursa, jie tau leidzia pasirinkti i kuria ligonine noretai eit ir jei yra vietu jie ten tave ir paskiria. Ir tada kai prasideda praktika jie tave siuncia vis i kitokius skyrius. Siaip akademinis ir praktinis mokslas cia yra mazdaug 50/50 imant procentais. Per 3 metus eini i 7-8 skirtingas praktikos vietas  ax.gif

aciu tau labai uz informacija 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Prasom, kad tik padetu 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
gal jus man pagelbesit smile.gif
gal zinot, jeigu zmogus yra baiges 10 klasiu lietuvoje, kur jis turetu kreiptis cia londone, kad pilnai baigtu mokykla? nes as bandziau skaitinetis apie koledzus, kursus ivairiausius ir nlb supratau blush2.gif
busiu dekinga uz bet kokia info smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fernelle @ 2011 09 30, 10:31)
gal zinot, jeigu zmogus yra baiges 10 klasiu lietuvoje, kur jis turetu kreiptis cia londone, kad pilnai baigtu mokykla? nes as bandziau skaitinetis apie koledzus, kursus ivairiausius ir nlb supratau  blush2.gif
busiu dekinga uz bet kokia info smile.gif

na siaip techniskai 10kl turetu skaitytis kaip GCSE, bet mes cia anksciau kalbejom apie palyginimus ir kaip kartais 10kl nebutinai prilyginama kam turetu but... Patarciau bandyt stoti daryt A levels, juos moko dauguma koledzu. Manau geriausia butu nueiti i savo vietini koledza su savo 10kl certifikatu ir pasiklausineti ju ar to uztektu, kaip vyksta stojimo procesas ir tt.
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2011 09 30, 12:46)
na siaip techniskai 10kl turetu skaitytis kaip GCSE, bet mes cia anksciau kalbejom apie palyginimus ir kaip kartais 10kl nebutinai prilyginama kam turetu but... Patarciau bandyt stoti daryt A levels, juos moko dauguma koledzu. Manau geriausia butu nueiti i savo vietini koledza su savo 10kl certifikatu ir pasiklausineti ju ar to uztektu, kaip vyksta stojimo procesas ir tt.


Aha, o ka reiskia GCSE? blush2.gif
Atsakyti
Anglijoj paskutiniai 3 metai mokykloj eina GCSE, tada AS levels ir tada A levels, tai taiant Lietuvai, 10 klase turetu but kaip CSE, 11 kaip AS ir 12 kaip A levels, bet kaip minejau kartais kitaip prilygina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2011 09 30, 13:26)
Anglijoj paskutiniai 3 metai mokykloj eina GCSE, tada AS levels ir tada A levels, tai taiant Lietuvai, 10 klase turetu but kaip CSE, 11 kaip AS ir 12 kaip A levels, bet kaip minejau kartais kitaip prilygina  4u.gif


tai geriausia, kad su sertifikatu nueitu i vietini koledza? o jeigu anglu kalba nekokia? ar priimtu? ar geriausia kursus tada baigt kokius nors anglu kalbos? g.gif
Atsakyti
Astreja, kad jau isidarbinai i sita skyreli (juokauju, neisizeisk, saunuole ax.gif ), gal gali ir man is savo patirties ka pasakyt....as aisku ziuriu labai toli i ateiti, bet....megstu nors minimaliai isivaizduot perspektyva blush2.gif Jau tau berods esu rasius, kad mano planai care assistant ar support worker pozicija su galimybe darytis NVQ ir panasiai....vat is patirties (matai zmones, realia situacija) - ar yra man dar kokie sansai perspektyvoj suspeti kazkokia karjera daryti sitoj srity? amziu turiu omeny...man dabar 45...zinau, kad UK visaip ten deklaruojama mature carier change ir panasiai, bet gal tai tik skambus zodziai? ar realu sulaukus apie 50 metu gauti sesutes ar toj pacioj slaugoj net nezinau kokios aukstesnes pozicijos darba (realiai isivaizduoju, kad panasiai tiek man bus, jei viskas gerai klostysis, per tiek panasiai tureciau pasibaigti NVQ ir gal dar kazkur jei spesiu).....
ir dar - NVQ darymo laikas, kaip suprantu, nera grieztai apibreztas - viskas priklauso nuo pastangu ir gebejimo isisavinti medziaga, ar as klystu?
Atsakyti
QUOTE(fernelle @ 2011 09 30, 11:46)
tai geriausia, kad su sertifikatu nueitu i vietini koledza? o jeigu anglu kalba nekokia? ar priimtu? ar geriausia kursus tada baigt kokius nors anglu kalbos?  g.gif

Na jei anglu kalba nekokia, tada reiktu ja pasigerinti, nes nera tikslo lankyt mokslus, jei nesuprasit apie ka kalbama, ar nesugebesit atsiskaitymu padaryti 4u.gif

QUOTE(exDaiva @ 2011 09 30, 11:47)
Astreja, kad jau isidarbinai i sita skyreli (juokauju, neisizeisk, saunuole  ax.gif ), gal gali ir man is savo patirties ka pasakyt....as aisku ziuriu labai toli i ateiti, bet....megstu nors minimaliai isivaizduot perspektyva  blush2.gif Jau tau berods esu rasius, kad mano planai care assistant ar support worker pozicija su galimybe darytis NVQ ir panasiai....vat is patirties (matai zmones, realia situacija) - 1. ar yra man dar kokie sansai perspektyvoj suspeti kazkokia karjera daryti sitoj srity? amziu turiu omeny...man dabar 45...zinau, kad UK visaip ten deklaruojama mature carier change ir panasiai, 2. bet gal tai tik skambus zodziai? ar realu sulaukus apie 50 metu gauti sesutes ar toj pacioj slaugoj net nezinau kokios aukstesnes pozicijos darba (realiai isivaizduoju, kad panasiai tiek man bus, jei viskas gerai klostysis, per tiek panasiai tureciau pasibaigti NVQ ir gal dar kazkur jei spesiu).....
ir dar - 3. NVQ darymo laikas, kaip suprantu, nera grieztai apibreztas - viskas priklauso nuo pastangu ir gebejimo isisavinti medziaga, ar as klystu?

tuoj ir atlyginimo paprasysiu, kaip etatine darbuotoja tongue.gif lotuliukas.gif
1. yra. Cia amziuj nera skiriama tiek demesio kaip LT. O kartais net palankiau i veresnius darbuotojus ziurima.
2. ne, jei cia tikrai geras salygas keisti karjerai turi.
3. na yra kazkokie apibrezimai, nes kitaip jauciu butu tokiu kur per 10 metu ir tai nebaigtu smile.gif bet tikrai duodama pakankamai laiko jam pasibaigti, ir nebutina sedet ir laukt iki paskutines duodamos dienos- galima ir greiciau pasibaigt, bet butu sakoma gali pasibaigti pvz nuo metu iki penkiu (cia kaip pvz, nes tikslaus duodamo laiko NVQ nezinau), tai greiciau nei per metus nepasibaigsi, bet ir visus 5 metus neturi tempt 4u.gif
Atsakyti