Įkraunama...
Įkraunama...

Studijos Didžiojoje Britanijoje

na, aš dar kolkas, bet jau vasarą išvažiuoju į UK mokytis. Ta prasme mokysiuos nuo rugsėjo. Pati daug popierizmo susitvarkiau. Anglų egzamino prašė didžioji dalis universitetų, bet turiu IELTS egzaminą, ir visiems jis tinka (jokio kitokio nepripažįsta).

Studijos nemokamos. Na, duota paskola, jeigu ateityje atlyginimas neviršys sumos, tai nereikės išmokėt atgal.

Blogai tik tai, kad per neapsižiūrėjimą įstojau ne į BA, o Bsc. Skirtumas tik kad mokytis biški daugiau tenka. Bet nu žiūrėsim:)

Atsakyti
QUOTE(erikkute @ 2008 03 25, 17:10)
Siaip nera labai sunku mokytis, nors manau cia kiekvienam skirtingai.As jokiu pradmenu ir supratimo neturejau. Man is pradziu buvo nelengva, dabar jau nieko. Kiekvienam leveliui vieni mokslo metai, ir nuo taves siaip priklauso, nera privaloma kitais metais vel eit kita leveli darytis.
Viso kurso metu turime uzsipildyt faila kuris sudarytas is unitu. Vieniems unitams reikia surink evidence is darbo vietos, kitiems laikom vietini egzamina, metu pabaigoj laikysim viena pagrindini egzamina. Tai tiek, jei dar ka noretum suzinoti klausk smile.gif


O tu pati dirbi toje sferoje kurioje mokaisi? Ir dar norejau paklausti ar tu studijuoji NVQ2 ar DIPLOMA? Galutiniam variante ar cia geriau tas NVQ ar DIPLOMA g.gif
Kazkaip dar neikertu, bet kai paziuriu darbo paiesku puslapius tai iesko vis su NVQ. Papasakokit man kaip kas cia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Githa @ 2008 05 30, 12:42)
O tu pati dirbi toje sferoje kurioje mokaisi? Ir dar norejau paklausti ar tu studijuoji NVQ2  ar DIPLOMA? Galutiniam variante ar cia geriau tas NVQ ar DIPLOMA  g.gif
Kazkaip dar neikertu, bet kai paziuriu darbo paiesku puslapius tai iesko vis su NVQ. Papasakokit man kaip kas cia 4u.gif

Kaip tik neseniai susiradau darba, uz geros savaites pradesiu darbuotis kaip accounts assistant. As darau NVQ. O kas geriau tai sunku pasakyti g.gif . Musu koledzas diploma kol kas nedaro, tik NVQ.
Siaip ir as pastebejau jog darbdaviai daugiau iesko su NVQ.
Atsakyti
QUOTE(Yummy_Mummy @ 2008 04 03, 13:34)

Erikkute kokiam mieste studijuoji?


As mokausi Harrogate college.
Papildyta:
[quote=bucka,2008 04 05, 10:08]
oi, mergaites, ir as vis galvoju, kad reiketu pradeti mokytis (na tiksliau pratesti blush2.gif )
man reiketu, nes dabar su savo maziuku namie sedziu, tai galeciau ir pasimokyti ax.gif
o jei as LT baigiau tik kolegija? kaip kazi tada su mokesciu uz moksla? o ka jeigu as pasirinkciau visai kita sfera, ne pedagogika, o pvz teise. man reiketu moketi?

Siaip del mokesciu tai reiketu pasidometi ten kur nori studijuoti, nes as ir pati tiksliai nezinau kaip yra. Man sake, jog iki 25 m. mokslai gali buti nemokami. Dar siaip jei dirbi toje srityje darbas gali finansuoti.
Atsakyti
QUOTE(erikkute @ 2008 05 30, 15:12)
Kaip tik neseniai susiradau darba, uz geros savaites pradesiu darbuotis kaip accounts assistant. As darau NVQ. O kas geriau tai sunku pasakyti  g.gif . Musu koledzas diploma kol kas nedaro, tik NVQ.
Siaip ir as pastebejau jog darbdaviai daugiau iesko su NVQ.


Ar tau reikejo daryti darbus kazka panasaus i provide "real live" examples, ta prasme rinkti darbe kokias tai medziagas mokslui, nes mano nusiziureto instituto reklaminiame buklete taip raso tiem kas pasirenka NVQ. As toje sferoje naujoke ir nesu dirbusi tokio darbo tai nezinau is kur reiktu rinkti man tuos example blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Githa @ 2008 05 30, 14:04)
Ar tau reikejo daryti darbus kazka panasaus i provide "real live" examples, ta prasme rinkti darbe kokias tai medziagas mokslui, nes mano nusiziureto instituto reklaminiame buklete taip raso tiem kas pasirenka NVQ. As toje sferoje naujoke ir nesu dirbusi tokio darbo tai nezinau is kur reiktu rinkti man tuos example  blush2.gif

Darant portfolio reikejo pateikti evidence dviem unitams. Evidence pagrinde is darbo, galima sumastyt ka ir is koledzo (kaip darbine aplinka). Nors as dirbau visai ne i tema, bet rasti evidence imanoma. Pvz., juk health and safety bet kokiam darbe labai svarbu. Aisku dar galima but kurybingai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erikkute @ 2008 05 31, 01:15)
Darant portfolio reikejo pateikti evidence dviem unitams. Evidence pagrinde is darbo, galima sumastyt ka ir is koledzo (kaip darbine aplinka). Nors as dirbau visai ne i tema, bet rasti evidence imanoma. Pvz., juk health and safety bet kokiam darbe labai svarbu. Aisku dar galima but kurybingai biggrin.gif

Ar gali truputi aprasyti kas tas evidence, ka ten rasyti, skaiciuoti ar kurti reikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Githa @ 2008 05 31, 09:48)
Ar gali truputi aprasyti kas tas evidence, ka ten rasyti, skaiciuoti ar kurti reikia  ax.gif

Nu ten kiekvienam unitui yra daug visokiu punktu kuriuos reikia uzpildyt. O evidence gali but ivairus- emailai, aprasyta situacija, kito zmogaus liudijimas, nuotraukos, schemos su paaiskinimais ir t.t. Nenoriu cia per daug plestis, bet studijuojant viska issiaiskintum. Kaip jau minejau, as dariau tik dviem unitam ta evidence (siaip jie privalomi bet koki NVQ darant), o kitiems darem egzaminus. Dabar uz poros sav. bus paskutinis valstybinis, reik ruostis...
Atsakyti
Aciu Erikkute 4u.gif ir sekmes egzamine, jei ka as dar klausiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Githa @ 2008 05 31, 16:33)
Aciu Erikkute  4u.gif ir sekmes egzamine, jei ka as dar klausiu  mirksiukas.gif

Prasom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erikkute @ 2008 05 31, 12:40)
... Dabar uz poros sav. bus paskutinis valstybinis, reik ruostis...


koks egzaminas? ash pati uz poros savaiciu ECR laikysiu..o tu gal jau ji senai ishsilaikius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Yummy_Mummy @ 2008 05 31, 21:19)
koks egzaminas? ash pati uz poros savaiciu ECR laikysiu..o tu gal  jau ji senai ishsilaikius?  g.gif

Man AAT egzaminas PLB vadinas.
Atsakyti