Įkraunama...
Įkraunama...

Sėjos kalendorius

QUOTE(jolita123 @ 2007 02 15, 18:46)
Merginos o kur tu braskiu svyranciu Lietuvoje nusipirkti? Kazkaip labai uzsinorejau, o sodinat jus kur? I kokius vazonu jei taip supratau. Ir zemuoges bet kokias pirkti ar kokia ipatinga veisle?

Žemuoges aš pirkau Florexlitoj (dar rudenį) tokias, kurios dera iki velyvo rudens. Pasėjau į margarino indelį (pieš tai dugne išdūrusi kelias skylutes) Dygo labai gerai. Paskui su dantų krapštuku išpikavau į daigyklas lotuliukas.gif Dabar jau pradeda lysti tikras lapelis thumbup.gif
Papildyta:
Žemuogės tos kur neleidžia ūsų, o svyrančių braškių mačiau pirkti pernai jau derančių Kaune geležinkelio turguje. Kai bus sezonas, manau bus ir šiemet.
Atsakyti
QUOTE(jolita123 @ 2007 02 15, 18:46)
Merginos o kur tu braskiu svyranciu Lietuvoje nusipirkti? Kazkaip labai uzsinorejau, o sodinat jus kur? I kokius vazonu jei taip supratau. Ir zemuoges bet kokias pirkti ar kokia ipatinga veisle?


Jeigu gerai pamenu, svyrančias braškes pirkom Alytaus raj., Punioje, ūkininko Žemaičio ūkyje. Iki šalnų laikiau pritvirtintas prie sienos balkone, kai atšalo lapkričio mėn., įnešiau į nešildomą patalpą, sausio mėn. buvau išnešusi laukan, o prieš šalčius vėl parsinešiau lotuliukas.gif Pirkom pakabinamame vazone, parsivežus persodinau į kokosinį "vazoną", bet negaliu teigti, kad ten joms labai patiko - laistyti tekdavo dažnai, o ne visada prisimindavau, tad pripažįstu, kad ir mano kaltės yra blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita123 @ 2007 02 15, 18:46)
Ir zemuoges bet kokias pirkti ar kokia ipatinga veisle?


Esu išbandžiusi ne vieną žemuogių veislę (kokias tik pamatau parduotuvėje, tokias ir perku), tai man jos visos atrodo vienodai geros. Paskui nuo derlingiausių kelmų pasirenku uogų, ir jau pasisėju savų sėklų. Dabar mačiau Maximose Baron van ... (nepamenu tiksliai).
Atsakyti
QUOTE(zigzag @ 2007 02 16, 10:40)
Esu išbandžiusi ne vieną žemuogių veislę (kokias tik pamatau parduotuvėje, tokias ir perku), tai man jos visos atrodo vienodai geros. Paskui nuo derlingiausių kelmų pasirenku uogų, ir jau pasisėju savų sėklų. Dabar mačiau Maximose Baron van ... (nepamenu tiksliai).


Vat kažkokias Baron aš irgi esu pirkusi, tik ne parduotuvėje, o Kalvarijų turguje - šiemet nebuvau dar, tai nežinau, bet prieš kelis metus ten vyriškis prekiaudavo su mama sėklomis - jie man labai simpatiški žmonės, tad esu pirkus nemažai iš jų ir esu patenkinta thumbup.gif Tai vat jie man rekomendavo tuos "baronus" ir esu patenkinta jomis - krūmeliai didėja, nes ūgliukus leidžia, bet ūsiukai labai trumpi, ir nauji augalai auga šalia "motinos", tad jos neplinta taip, kaip kitos, kurias turiu (užkariauja vis naujus plotus, panašiai kaip netvarkomos braškės doh.gif ), o tiesiog tas krūmelis tampa vis didesnis smile.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymą, vėliau išsiverčiau kelis itališkus žodžius ir supratau, kad sėjama kovą. tos vijoklinės gerai atrodo, bet skaičiau kitoje temoje, kad svyrancios , auginamos vazonuose nevalgomos - tipo rusis tokia g.gif
Atsakyti
Siauliuose tai zinau kioskeli, kur galima nusipirkti visokiu retenybiu, tame tarpe ir svyranciu braskiu ir zemuogiu milziniu, o vakar nusipirkau porus milzinus kurie auga iki 150cm, o balta dalis iki 60cm. Jei ka domina galiu nupasakoti kur tai, bet manau Siaulieciu cia mazai
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 02 16, 18:52)
Siauliuose tai zinau kioskeli, kur galima nusipirkti visokiu retenybiu, tame tarpe ir svyranciu braskiu ir zemuogiu milziniu, o vakar nusipirkau porus milzinus kurie auga iki 150cm, o balta dalis iki 60cm. Jei ka domina galiu nupasakoti kur tai, bet manau Siaulieciu cia mazai

O kokia firma prekiauja tom sėklom, gal jų yra ir kitur? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 02 16, 18:52)
Siauliuose tai zinau kioskeli, kur galima nusipirkti visokiu retenybiu, tame tarpe ir svyranciu braskiu ir zemuogiu milziniu, o vakar nusipirkau porus milzinus kurie auga iki 150cm, o balta dalis iki 60cm. Jei ka domina galiu nupasakoti kur tai, bet manau Siaulieciu cia mazai


Kadangi esu ne iš Šiaulių ir juose būnu labai retai, tai gal galėčiau paprašyti prie progos nupirkti ir man tų milžiniškų žemuogių? blush2.gif Už sėklas ir siuntimą sumokėčiau, žinoma smile.gif Čia tuo atveju, jei tos firmos Vilniuje nebūtų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kliukse: 16 vasario 2007 - 20:45
QUOTE(kliukse @ 2007 02 16, 21:44)
Kadangi esu ne iš Šiaulių ir juose būnu labai retai, tai gal galėčiau paprašyti prie progos nupirkti ir man tų milžiniškų žemuogių?  blush2.gif Už sėklas ir siuntimą sumokėčiau, žinoma  smile.gif Čia tuo atveju, jei tos firmos Vilniuje nebūtų  g.gif

Firma vadinasi "Seklu gausa", nemanau kad jie turetu filialus kituose miestuose, nes tai nedidele firma, bet turi tikrai egzotisku darzoviu ir visokiu augalu seklu. As kaip beprote prisipirkau visokiu kedru, keniu, japonisku klevu seklu, o jau raktazoliu visokiausiu. O dar nusipirkau ziniju, kurios auga iki 2m. (normalios 80cm.) Ir dar daug visokiu idomybiu. Jei labai nori, galiu nupirkti, bet tikrai negalesiu visoms padeti, nes as dirbu iki 18val, namie bunu tik apie 19val. O sestadinis irgi dirbamas, o sekmadieni pastas nedirba. Visa laime, kad sis kioskelis netoli mano darbo, tai per pietu pertrauka vis apsilankau. Vyras juokiasi, kad man "seklomanija" prasidejo, bet niekaip negaliu atsispirti tokioms idomybems.
Atsakyti
Per Googlą pažiūrėjau - čia IĮ ir panašu, kad filialų ji neturi. Ech, kaip gaila, o gal tai ir gerai, o tai ir aš "išprotėčiau", nors ramybę jau praradau. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Man smalsu - o tai tų zinijų žiedai irgi atitinkamai stambesni, nes kitaip ant tokio aukšto augalo nesižiūrėtų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2007 02 16, 22:52)
Per Googlą pažiūrėjau - čia IĮ ir panašu, kad filialų ji neturi. Ech, kaip gaila, o gal tai ir gerai, o tai ir aš "išprotėčiau", nors ramybę jau praradau.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Man smalsu - o tai tų zinijų žiedai irgi atitinkamai stambesni, nes kitaip ant tokio aukšto augalo nesižiūrėtų?  g.gif


Matau, išdykėle, nieko nebus - turėsim pult prieš Knifofiją ant kelių ir prašyti, kad pirmiausiai nufotkintų tai, ką jau nusipirko, paskui to kioskelio vitrinas, arba išprašyti pas savininkus kokį prekių katalogą su nuotraukom, aprašymais ir kainom bigsmile.gif Viso šito labai neviešinsim, kad daugiau tokių norinčių neatsirastų topsecret.gif , ir jai užtektų pietų pertraukos mūsų apipirkimui rolleyes.gif
Na dėl viso pikto ir tą adresą parašyk, mažu kada netyčia Šiauliuose teks atsidurti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kliukse @ 2007 02 17, 11:30)
Matau, išdykėle, nieko nebus - turėsim pult prieš Knifofiją ant kelių ir prašyti, kad pirmiausiai nufotkintų tai, ką jau nusipirko, paskui to kioskelio vitrinas, arba išprašyti pas savininkus kokį prekių katalogą su nuotraukom, aprašymais ir kainom  bigsmile.gif  Viso šito labai neviešinsim, kad daugiau tokių norinčių neatsirastų  topsecret.gif , ir jai užtektų pietų pertraukos mūsų apipirkimui  rolleyes.gif
Na dėl viso pikto ir tą adresą parašyk, mažu kada netyčia Šiauliuose teks atsidurti  4u.gif

Siauliu centrine turgaviete, lauko paviljonai kioskas nr.17 ir nr.21 Nu klasiskas kioskelis visokiausiu idomymiu pilnas. Siandien nusipirkau porus kurie auga iki 150cm, o balta dalis iki 60cm. Vadinasi Russkij razmer ХХL. thumbup.gif Dabar pulsiu seti.
Atsakyti