Įkraunama...
Įkraunama...

Sėjos kalendorius

QUOTE(Smiglė @ 2007 02 22, 11:49)
Lobelijų berots ir nereikia žemėm užpilt ( kaip ir visų smulkių sėklų )  ax.gif  O pasėjus paprastai ir yra uždengiama... Atidengi kai jau sudygsta  g.gif


Teisybė 4u.gif Net nežinau kodėl iš karto to nepadariau doh.gif Jau nebepamenu kada paskutinį kartą kažką sėjau ax.gif Bus proga prisimint ax.gif
QUOTE(melsva @ 2007 02 22, 12:04)

4u.gif
Atsakyti
SVEIKOS, pagelbekit man pradedanciajai... blush2.gif ka reiskia "pikiuoti"?... blush2.gif
Atsakyti
Pikiuoti-tai atsodinti,išskirstyti po vieną daigelį. Aš taip suprantu,nežinau,ar tinkamai paaiškinau 4u.gif

Susiruošiau sėt braškes. Rašo kad reikia į savaitę kartą tręšti. Kas yra tas NPK? Kaip darot jūs?
Atsakyti
QUOTE(nengamo @ 2007 02 22, 13:43)
Pikiuoti-tai atsodinti,išskirstyti po vieną daigelį. Aš taip suprantu,nežinau,ar tinkamai paaiškinau 4u.gif

aciu! clap.gif pasirodo zinau ta "veiksma", tik kad jis taip vadinasi - ne blush2.gif
Atsakyti
Taip - pikuoti/pikiuoti - persodinti krūvoje augusius daigelius po vieną, dažnai dar suskirstant pagal aukštį, tvirtumą ir pan. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(melsva @ 2007 02 22, 16:38)
Taip - pikuoti/pikiuoti - persodinti krūvoje augusius daigelius po vieną, dažnai dar suskirstant pagal aukštį, tvirtumą ir pan.  bigsmile.gif

o tai persodinti iskart i atskirus indelius? pvz pomidorus... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nengamo @ 2007 02 22, 14:43)
Pikiuoti-tai atsodinti,išskirstyti po vieną daigelį. Aš taip suprantu,nežinau,ar tinkamai paaiškinau 4u.gif

Susiruošiau sėt braškes. Rašo kad reikia į savaitę kartą tręšti. Kas yra tas NPK? Kaip darot jūs?

NPK tai azotas fosforas kalis. Kiekvienam augalui turi buti subalansuotas siu medziagu kiekis.
Atsakyti
Ačiū,Knifofija 4u.gif wub.gif Supratau.

Nusipirkau šiandien fainą knygelę - "Sodo dienoraštis. Darbai pagal mėnulį" Gal kas turit? bigsmile.gif manau kad tokiai mokslinčei kaip aš, sodo reikaluose bus puikus pagalbininkas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nengamo @ 2007 02 22, 08:39)
Nusipirkau tokį kaip meldą,kaip smilgos. Nežinau kaip lietuviškai,rusiškas pavadinimas-"KOVYL PUŠISTAJA VOLNA". Nu atrodo labai įdomus,turėtų gražiai žiūrėtis,vėliau gal pabandysiu nufotkint. Tai gal ta stratifikacija tų sėklų būtų jei anksčiau jas pasėčiau g.gif Rašo kad jei tiesiai į gruntą,tai gegužę sėti reikia(may,gegužė juk ax.gif  visai pamiršau rusų kalbą doh.gif )

Kas liečia grybus,tai sakė atveš kreivabudes ir šampinjonus. Nu kiek žinau,tai reikalingos sąlygos augint šituos grybus,bet pardavėja sakė kažkada su kreivabudėm eksperimentavo,tai sudygo thumbup.gif  lotuliukas.gif  Nu aš grybų tikriausiai nepirksiu smile.gif  O ir mašiną vyras konfiskavo,nes jo sugedo,tai nežinau kada galėsiu vėl pasiganyt iki to kiosko (o ir pavojinga man ten važiuot,kad vėl ko neprisireiktų) doh.gif
Papildyta:

Nu kiek suprantu,taip ir rašo ant pakelio g.gif  Teks bandyt sėt pavasarį,nesudygs-tiek to unsure.gif


Aš iki sėjos sėklas laikyčiau šaldytuve lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nengamo @ 2007 02 22, 19:00)
Ačiū,Knifofija 4u.gif  wub.gif  Supratau.

Nusipirkau šiandien fainą knygelę - "Sodo dienoraštis. Darbai pagal mėnulį" Gal kas turit? bigsmile.gif manau kad tokiai mokslinčei kaip aš, sodo reikaluose bus puikus pagalbininkas ax.gif

Kovyl rusiskai atrodo ašuotė. Paziurek jei po apacia uzrasyta lotyniskai STIPA tai tikrai ašuotė. Sedama ar sodindama niekada neziuriu i menuli. As auginu labai daug augalu ir jei ziureciau i menuli tai viskas suzeltu ir apzeltu. Mano menulis yra lietus. Jei dregna viskas prigyja be problemu. O jei sausra tai koks bebutu menulis turesite problemu ax.gif
Atsakyti
Va, pritariu. As sodinu ir seju, kai jau laikas seti, bet kartu tuomet, kai TURIU LAIKO. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 02 22, 20:48)
Kovyl rusiskai atrodo ašuotė. Paziurek jei po apacia uzrasyta lotyniskai STIPA tai tikrai ašuotė.  Sedama ar sodindama niekada neziuriu i menuli. As auginu labai daug augalu ir jei ziureciau i menuli tai viskas suzeltu ir apzeltu. Mano menulis yra lietus. Jei dregna viskas prigyja be problemu. O jei sausra tai koks bebutu menulis turesite problemu  ax.gif

Taip,ta pati 4u.gif
O dėl sėjos,tai pritariu. Pirkau tą knygelę,nes čia pilna visokių patarimų ir šiaip įdomybių. Kaip man pradedančiai-super thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nengamo: 23 vasario 2007 - 08:54