Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Sėjos kalendorius
Supermamų klubas > Mūsų namai > Flora
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Shlipse
as pasesiu pomidorus mazaugius,tokie nedidukai gal sprindzio dydzio buna,bet auga puikiai balkone,smagu juos skinti ir i burna ysimesti.
o dezutes nuo tortu labai liuks ideja,isbandysiu.dekui
Vaima
Labutis 4u.gif

QUOTE(Shlipse @ 2009 01 28, 16:53)
stengiuosi persodinti kai buna jaunas menulis,paskutini karta per pilnati tai padariau-gal sutapimas,bet gelems nepatiko.granatmedis vos gyvas,pusele gyvavusi keleta metu,neatlaike,bananmedis numiro.pirma karta man sitaip nepasiseke su augalu persodinimu.
ruosiuosi pseti paprikas dabar,nes pernai kovo men.jau buvo per velu.
*

g.gif niekada nežiūriu kada sodinu, arba pataikau arba neturi reikšmės lotuliukas.gif o tos kurios neauga pas mane ir taip neauga lotuliukas.gif

kasiopeja
QUOTE(Vaima @ 2009 01 29, 09:41)
Labutis  4u.gif
g.gif niekada nežiūriu kada sodinu, arba pataikau arba neturi reikšmės  lotuliukas.gif  o tos kurios neauga pas mane ir taip neauga  lotuliukas.gif

Aš irgi pritarčiau. Pvz. profesionalūs sodininkai augalus tikrai ne pagal mėnulį sodina, o tada, kai turi laiko. Ir auga pas juos viskas lotuliukas.gif
Rastika
QUOTE(kasiopeja @ 2009 01 29, 13:49)
Aš irgi pritarčiau. Pvz. profesionalūs sodininkai augalus tikrai ne pagal mėnulį sodina, o tada, kai turi laiko. Ir auga pas juos viskas  lotuliukas.gif
*

Na gal ir na pagal mėnulį, bet tikrai turi konkretų kalendorių ką ir kada daryti
lotaa
pritariu, kad rimti sodininkai turi tuos kalendorius, šiaip jų būna visose parduotuvėse, pažiūrėkim, senovėj žmonių visas gyvenimo ritmas buvo pagal mėnulio kalendorių ax.gif aš šiandien pasodinau bazilikus, petunijas, astibles ir dar kažkokias užsienietiškas mirksiukas.gif
ingriga
QUOTE(lotaa @ 2009 01 27, 07:38)
aš tai truputėlį žiūrėjau pagal mėnulio kalendorių, yra puslapiukas menuliokalendorius.lt, tai ten pagal mėnulio padėtį ženkle, sausio 28, 29 lapų dienos - tai bandysiu sodinti prieskonius blush2.gif
*

Atsargiai su siuo puslapiu, yra virusas doh.gif
jurg_ili
QUOTE(Shlipse @ 2009 01 29, 01:59)
as pasesiu pomidorus mazaugius,tokie nedidukai gal sprindzio dydzio buna,bet auga puikiai balkone,smagu juos skinti ir i burna ysimesti.
o dezutes nuo tortu labai liuks ideja,isbandysiu.dekui
*

Tuos pamidoriukus pernai bandziau seti , doh.gif neisdygo nei vienas, gal tau geriau sekasi blush2.gif
spudga
QUOTE(jurg_ili @ 2009 01 30, 12:10)
Tuos pamidoriukus pernai bandziau seti , doh.gif neisdygo nei vienas, gal tau geriau sekasi  blush2.gif
*

Bandziau ir as, bet labai jau lepus - greitai nugelto, beje irgi prastai sudygo - is penkiu pasetu tik vienas.
NAJA
Keista, bet man sitie pomidoriukai augo ir paciomis prasciausiomis salygomis ir puikiai . Ir siltnamyje siemet auginau, super. Jie mano mylimiausi, tas ju smulkumas ir derlingumas tikras atgaiva sirdziai.
Shliopke
QUOTE(kasiopeja @ 2009 01 29, 12:49)
Aš irgi pritarčiau. Pvz. profesionalūs sodininkai augalus tikrai ne pagal mėnulį sodina, o tada, kai turi laiko. Ir auga pas juos viskas  lotuliukas.gif
*

nesiskaitau profesionaliu sodininku hihihi.gif , bet galiu pasakyti, kad uzpernai sejau vienas morkas pagal menulio kalendoriu, o kitas siaip sau, neziurejau jokio kalendoriaus.Tai ka jus manot, kur pagal menulio kalendoriu, tai tookios baisios buvo doh.gif , tai dygo, tai nedygo, tai saknis kirmeles kazkokios ede, susisuke kokios buvo doh.gif , o kur "na ura" sejau, buvo super thumbup.gif .Ir kas keisciausia, kad ta pati morku rusis ax.gif
Vieninteli dalyka, kuri ziuriu sodindama pagal laika, tai svogunai..mama nuo seno sodina svogunus Geguzes 7d.Stanislovos vardo diena.O visa kita sodinu ir seju kaip uzeina.
Pernai paprikas dar ziurejau lyg apie laika, o siemet tai sesiu kaip man i galva saus ir kaip laiko bus biggrin.gif .
*Pavasarė*
QUOTE(.NAJ.A @ 2009 02 08, 12:53)
Keista, bet man sitie pomidoriukai augo ir paciomis prasciausiomis salygomis ir puikiai . Ir siltnamyje siemet auginau, super. Jie mano mylimiausi, tas ju smulkumas ir derlingumas tikras atgaiva sirdziai.
*

Kas čia per pomidoriukai, kaip vadinasi?

Ir dar vienas klausimas visoms sėjančioms:
Kur pigiausios sėklos? blush2.gif
sigita
Galvoju pasiseti papriku, tageciu, dar kazkokiu tulpyciu turiu tik keista, kad jos is seklu, gavau tik seklu, sake, kad po salnu islenda ir pavasari zydi - tai jauciu reikejo seti rudeni....
NAJA
QUOTE(gb78 @ 2009 02 09, 19:35)
Kas čia per pomidoriukai, kaip vadinasi?

Ir dar vienas klausimas visoms sėjančioms:
Kur pigiausios sėklos?  blush2.gif
*

Va, tokie:
http://www.seklos.lt/index.php?id=813

Ju yra kiekvienoje parduotuveje seklu skyriuje. Dazniausiai vadinami balkoniniai arba zemaugiai.
Rastika
Tinkamas laikas sėti žydinčias gėles yra kovo 3 ir 4 d. taip pat ir persodinant.
LLLilėėė

Sveiki visi mirksiukas.gif

Aš irgi šiais metais noriu pasėti paprikų ir pomidorų, noriu paklausti kada geriausia juos sodinti, gal jau galima sodinti ar dar per anksti ? ax.gif
martam
QUOTE(Lilija84 @ 2009 02 16, 11:38)
Sveiki visi mirksiukas.gif

Aš irgi šiais metais noriu pasėti paprikų ir pomidorų, noriu paklausti kada geriausia juos sodinti, gal jau galima sodinti ar dar per anksti ? ax.gif
*

Paprikas jau reikia sėti (mano jau sudygusios), o pomidorus manau dar po savaitės ar dviejų, bus galima pradėti sėti.
LLLilėėė

Ačių už informacija,
tai pasėjau paprikas, žiūrėsiu kada sudigs.

Shliopke
As tai dar nepasejau papriku unsure.gif , bet sia savaite jau kaip nors teks ikisti, kad tik nepaveluociau, nes jos ganetinai ilgai dygsta, daug ilgiau nei pomidorai.Tuo paciu pasesiu ir surfiniju rolleyes.gif
Regila
Sėjimui šiandien tinkama diena, tad kas turit galit sėti tai kas ilgai galvoja, o tik po to dygsta (paprika, baklažanai).
GiedrikeB
Regilla, o porus, ankstyvuosius kopustus galima jau seti? siandien tinkamas laikas gal? bigsmile.gif Rasete, kad ankstyvuosius pomidorus jau pasejote.. O jusu siltnamis stiklinis ar plevele? Dekui uz atsakyma. 4u.gif
Amelija084
Ar jau galima sėti žemuoges?
Shlipse
nenoriu apsimeluoti,bet zemuogems dar ankstoka,mama pernai i silnami sejo indeliuose.paugejo,ir isneseme i lauka,puikiai suvesejo krumeliai,ir uogu iki pat rudens buvo.pernai mes daigelius susodinome didesniais atstumais,tai nors istisa zemuogiu pieva nesigavo.
Amelija084
Supratau smile.gif
Regila
Porams ir kopūstams dar ankstoka.Kopūstus maždaug apie kovo 10d, bet ir tai priklauso nuo to meto šilumos. Juk juos šiltnamyje sėsim.Jei bus šalčių -sėklos žemėje supus.
Ridikėliai namuose daiginti griūna, nes per greitai auga. O auga, nes per šilta. Jiems pakanka šilumos, kuri yra stiklintame balkone..ir jokių laikymų kambaryje.Laukui skirti augalai užgrūdinti.
Mano šiltnamiai du. Vienas stiklinis. Jame gyvens pomidorai. Šiltnamyje iš lankų, dengtame plėvele gyvens agurkai ir paprikos.Agurkai su pomidorais nenori draugauti, tad gyvena atskirai.
Pomidorus sėjau pačius ankstyviausius, kokius turiu. Visi kiti lauks savo eilės kovo antros savaitės.Žiūrėsiu kada kokios dienos tam bus tinkamos.
ra
QUOTE(Regila @ 2009 02 19, 14:45)
Agurkai su pomidorais nenori draugauti, tad gyvena atskirai.

Pomidorus sėjau pačius ankstyviausius, kokius turiu. Visi kiti lauks savo eilės kovo antros savaitės.Žiūrėsiu kada kokios dienos tam bus tinkamos.
*

maniškiai pernai 6 agurakai netoli šalia keliasdešimt pomidorų gyveno..nieko..

o tai, pala, man jau sėti kažkuriuos iš Tavo atsiųstų pomoidorų? bigsmile.gif
Regila
Ratuto, peržiūrėjau sąrašą, kokius ėmėte..galite sėti Agatas, Betalux, Princessa. Visi kiti lai sėkmingai laukia kovo mėnesio.
Princessa, kur įdėjusi nuotrauką, nuskinta birželio mėnesį ir iki šiol laikosi tie vaisiai..
ra
QUOTE(Regila @ 2009 02 19, 16:10)
Ratuto, peržiūrėjau sąrašą, kokius ėmėte..galite sėti Agatas, Betalux, Princessa. Visi kiti lai sėkmingai laukia kovo mėnesio.
Princessa, kur įdėjusi nuotrauką, nuskinta birželio mėnesį ir iki šiol laikosi tie vaisiai..
*

4u.gif 4u.gif 4u.gif nors kaip tai mislyjau laukt sekančio priešpilnio, ale tai jau faktiškai už 2 sav.. nebus per vėlu?
Ar spjaut į mėnulį ir sėt rytoj?
O už dviejų savaičių sėt visus kitus?

Regila
Dėl pomidorų galima ir palaukti. Paprikas, tai sakyčiau, kad sėti, bent kažkiek. Kai gerai pasiseka pasėti, kai dienos šiltos ir saulėtos, spėja pasivyti vėliau pasėti ankstesnius...kartais net ir pralenkti. Taip, kad dėl pomidorų galit ir palaukti. Įdomumui galit kokią sėkliukę pasėti. Palyginsit augimą, nokimą..
ra
QUOTE(Regila @ 2009 02 19, 18:24)
Dėl pomidorų galima ir palaukti. Paprikas, tai sakyčiau, kad sėti, bent kažkiek. Kai gerai pasiseka pasėti, kai dienos šiltos ir saulėtos, spėja pasivyti vėliau pasėti ankstesnius...kartais net ir pralenkti. Taip, kad dėl pomidorų galit ir palaukti. Įdomumui galit kokią sėkliukę pasėti. Palyginsit augimą, nokimą..
*

4u.gif Nuoširdus ačiū..
Paprikas šiemet praleisiu. kažkaip pernai nevalgėm jų tiek, kad šiemet vėl sodinčiau..
tad palauksiu dar su sėja.. ax.gif
NAJA
QUOTE(Regila @ 2009 02 19, 17:10)
*

O tai kaip jus tuos vaisius sitiek islaikote? bigsmile.gif Kokios dar veisles laikosi tiek ilgai. Neisivaizduoju kaip tai imanoma.
jukraa
Aha ir man jau smalsu pasidare bigsmile.gif ir kas tai per veisle bigsmile.gif
Regila
Pomidorų temoje tie pomidorai yra..sėklų dar turiu, jei kažkas norėtų pabandyti eksperimentuoti..:
http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...2859&st=480
Nuskinsit pirmą nunokusią kekę ir pasikabinkit kur ant vinuko ...ir laikykit kiek išbus...Na, dar tiek ir šiandien likę, kiek nuotraukoje..
Visus pomidorus ir ne tik, galima rasti mano tinklapio Pertekliaus skyrelyje, adresu:
http://www.sodai.lietuvoje.com/Perteklius.htm
Sąrašas papildytas gumbinėmis gėlėmis.
Shlipse
daiginimas skudurelyje sviezia patirtis.
tai va i vazoneli sukisau paprikas pries gera savaite-ne nemano dygti.vis pakrapstau,paziuriu ir uzkasu.
vakar apie 15val.ant vatos tamponeliu uzpyliau vandens ir suberiau pipiru seklas-siandien jau lenda saknyte.
stai kokie pukus rezulatatai.
MELDA
Norėčiau ne komentarų, kas kada turi laiko sėti, o konkkretaus kalendoriaus, jei kas turi 4u.gif
Shlipse
as turiu kalendoriu;
lapai stiebai-salotos,krapai,agurkai,salierai,petrazoles,vienmetes kambarines geles-kovo men-1.2.3.5.6.30.31-labai gerai.4.10.12.13-gerai.11.14.15.20.28-patenkinamai.balandzio men-2.3.6.7.9.-labai gerai.1.8.29.30-gerai.11.12.20.27.28.-patenkinamai.
zieai,vaisiai,grudai- pomidorai,moliugai,baklazanai,melionai,agurociai,cukinijos,arbuzai,pupos,pupeles
,zirniai,sald.pipirai,svogunu laiskai,porai,daugiametes kamb.geles,braskes,zemuoges ir kitos uogos.kovo men-5.6.12.13.14-labai gerai.1.2.3.4.15.20-gerai.10.11.28.30.31-patenkinamai.balandzio men-8.9.11.15.16-lab.gerai.6.7.12.17.30-gerai.1.2.3.20.27.28-patenkinamai.
saknys,vaisiai,medziai-letai augantys augalai sakniavaisiai,bulves morkos,ridikai,burokai,ropes,svogunai,cesnakai,krumai,vaiskrumiai,kovo men.12.13.14.15.20.-lab.gerai.2.5.6.10.31-gerai.1.2.3.4.28.29.30-patenkinamai.balandzio men-15.16.17.20-lab.gerai.7.8.9.11.12.30-gerai.1.2.3.6.27.28.29-patenkinamai.
MELDA
aciuks.gif
Amelija084
Bet ašku galima ir tiesiai į dirvą sėti gegužės mėn, kaip žirnius, ridikėlius burokus, cukinijas.
Shlipse
geguzes men.sejos kalendorius irgi yra,kokios dienos geros.
graShkyte
Mergaites, buciau labai dekinga jei patarsit kokios artimiausios dienos palankios papriku sejimui unsure.gif
Aciu mirksiukas.gif
Shlipse
siandien kaip tik prasideda jaunas menulis.
NAJA
QUOTE(graShkyte @ 2009 02 25, 15:54)
Mergaites, buciau labai dekinga jei patarsit kokios artimiausios dienos palankios papriku sejimui  unsure.gif
Aciu  mirksiukas.gif
*

As jau pasisejau pries savaite mirksiukas.gif mirksiukas.gif
..vijana..
Sveikos merginos, gal kuri mate internete info apie sejos kalendoriu, as tai si radau
http://www.sodyba.org/index.php?option=com...5&Itemid=16
bet reiktu tikslesnio, kada sodinti i siltnami tiktu pomidorus, agurkus...
gal kas mate kur ax.gif
jukraa
Paprikas esu girdejusi,kad palankiausiai sodinti jau sausio menesi, o šiemet kokia tiksli data joms sodinti tinka? g.gif
satanele
QUOTE(jukraa @ 2010 01 17, 16:02)
Paprikas esu girdejusi,kad palankiausiai sodinti jau sausio menesi, o šiemet kokia tiksli data joms sodinti tinka? g.gif
*

Aš turiu nusipirkus kalendorių, rašo paprikas , baklažanus geriausia sėti 21 sausio thumbup.gif
rim
Sausio menesio zurnale "Sodo spalvos" yra sejos kalendorius, bet tik sausio menesiui. Tai ten taip pat nurodytos 21-22d. paprikoms seti tinkamos.
Papildyta:
QUOTE(satanele @ 2010 01 17, 21:07)
Aš turiu nusipirkus kalendorių, rašo paprikas , baklažanus geriausia sėti 21 sausio thumbup.gif
*

o kur pirkot kalendoriu?
satanele
QUOTE(rim @ 2010 01 18, 11:45)
Sausio menesio zurnale "Sodo spalvos" yra sejos kalendorius, bet tik sausio menesiui. Tai ten taip pat nurodytos 21-22d. paprikoms seti tinkamos.
Papildyta:
o kur pirkot kalendoriu?
*

Sėjos kalendorių pirkau žalioje stotelėje, jais ten prekiauja thumbup.gif
rim
Dėkui už info, bėgsiu ieškot
AgathaGray
paprikas sesiu 21 -22 d., bet baklazanams, dar ko gero per anksti, palauksiu siek tiek.
*Inga:)
Aš ir baklažanus kartu su paprikomis sėsiu, pernai kovo pradžioj sėjau, tai nespėjo užaugt. o kaip kitoms g.gif ?
Minosa
Sveiki,

daug augalu, darzoviu, veju, medziu seklu galima rasti:
http://www.e-seklos.lt/lt
tiksau super seklos.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.