Įkraunama...
Įkraunama...

Sėjos kalendorius

QUOTE(zuikis5 @ 2008 02 25, 14:02)
Sveiki, gal kas galėtų pasakyt kada sėti aitriąsias paprikas (tuos mažus čili pipiriukus), jei auginsiu šiltnamy nešildomam? ar jau laikas? ir ar tiesa kad nuo jų saldžios paprikos apkarsta, jei tam pačiam šiltnamy augs?
aš vėlai viską sėju, nes pas mus ilgai šalta, ir pavasarį žada vėlyvą.... pernai va gaila buvo paskui augaliukų vargstančių kur per anksti pasėti ar pasodinti buvo. o tiems čiliukams tai turbūt daug šilumos reikia, kad jau šilta būtų lauke?  g.gif


saldziosios paprikos tikrai neapkarsta nuo ciliuku,pries kelis metus sodinau toj pacioj lysvej ir nieko.tik jau silumos jiems reikia,pas mane stikliniam siltnamy leipsta pomidorai agurkai,o ciliukai kad uzderejo...
Atsakyti
Nesuprantu. Pasisėjau salotas, brokolius, cukinijas, pomidorus, paprikas, kalafijorus ir bazilikus. Viskas auga gerai išskyrus salotas ir kalafijorus. Laaabai liauni stieliai ir jie išvirte, ir ne\inau ka su jais dary. Visi išdygo, bet išvirto unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(JuzTea @ 2008 03 16, 00:52)
Nesuprantu. Pasisėjau salotas, brokolius, cukinijas, pomidorus, paprikas, kalafijorus ir bazilikus. Viskas auga gerai išskyrus salotas ir kalafijorus. Laaabai liauni stieliai ir jie išvirte, ir ne\inau ka su jais dary. Visi išdygo, bet išvirto unsure.gif

Gal šviesos trūksta, kad tokie išstypę daigeliai?
Atsakyti
Pamirsu pomidorus kada reikia ispikuoti, kai kiek lapeliu tikru turi?
O paprikas kada pikuoti?
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2008 04 03, 18:48)
Gal šviesos trūksta, kad tokie išstypę daigeliai?


Nu ne, ant pietinės palangės stovėjo. Bet jau jų nėra biggrin.gif Kitos sėklytės jau šiltnamyje daiginasi rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(.NAJ.A @ 2008 04 05, 13:36)
Pamirsu pomidorus kada reikia ispikuoti, kai kiek lapeliu tikru turi?
O paprikas kada pikuoti?


Aš tai pomidorus išpikavau kai turėjo 3 lapelius, o paprikas kai 2 biggrin.gif
Atsakyti
Liuks , aciukas, rytoj einu pomidoru pikuoti.
Katinas mano isverte paprikas , daigeliu daugiau nei puse zuvo , tai pries kelias dienas pasisodinau kitas, bet jauciu per velu joms ka?
Atsakyti
labas naktis smile.gif

Ar ne laikas jau atgaivinti temelę? smile.gif
Nuo ko pradėt? ax.gif
Atsakyti
aš tai truputėlį žiūrėjau pagal mėnulio kalendorių, yra puslapiukas menuliokalendorius.lt, tai ten pagal mėnulio padėtį ženkle, sausio 28, 29 lapų dienos - tai bandysiu sodinti prieskonius blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lotaa @ 2009 01 27, 08:38)
aš tai truputėlį žiūrėjau pagal mėnulio kalendorių, yra puslapiukas menuliokalendorius.lt, tai ten pagal mėnulio padėtį ženkle, sausio 28, 29 lapų dienos - tai bandysiu sodinti prieskonius blush2.gif


o taip lotaa aš taip pat vakar buvau įlindudi į tą pus. tai ryt užsiimsiu prieskonių sėjimu,o vasario 4 d. petunijas sėsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2009 01 27, 09:40)
o taip lotaa aš taip pat vakar buvau įlindudi į tą pus. tai ryt užsiimsiu prieskonių sėjimu,o vasario 4 d. petunijas sėsiu mirksiukas.gif

o petunijas krumines sesi? as pernai sejua tai man nelabai pasiseke nes papuole nekokia spalva, seklas pirkau senukuose, o siemet maciau jau yra petubiju seklu misinys, tai ten kaip suprantu visokiu spalvu yra; as siemet planuoju pirkti surfinijas svyrancias ir lobelijas, nes lobelijas lengviau priziureti blink.gif
Atsakyti
Klausykit, o kiek tas "menulio" kalendorius yra patikimas? Na as asmeniskai jokiu kalendoriumi nesivadovauju, jei matau, kad gelyte prasosi persodinama - persodinu, jei prasosi palaistoma - palaistau. O sodinimas, sejimas ir panasios proceduros tai tik tuomet, kai laiko turiu.. Aisku, gal ir yra ten kokios teigiamos/neigiamos itakos per ta menuli, bet kazkaip fanatiskai as juo nesivadovauju g.gif
Beja, si savaitgali as be jokiu menuliu planavau sodinti prieskonines zoles namie smile.gif Tai ziuriu mano nuojauta ir laiko planavimas beveik atitinka menulio kalendoriu thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, o kaip su prieskoninėm daržovėm daryt, jei ant pakelio rodo jog reikia sėti kovo-balandžio mėn. Ar jūs sėjat į dėžutes namie,ar tiesiai į šiltnamį? blush2.gif Mūsų šiltnamis nešildomas. Ir su gėlytėm taip pat. Nusipirkau alpinę liūtpėdę ir labai jau nenorėčiau su tom dėžutėm terštis. Į dėžutes ir taip turiu daug ką sėti doh.gif
Atsakyti