Įkraunama...
Įkraunama...

Sėjos kalendorius

esu dariusi bandyma-sejau agurkus junaty,pakui kitomis fazemis. jaunaty daigai buvo blogiausi,liauni,istyse. Daugiau neekspirimentavau,sedavau pilnaty ir turedavau visada stiprius ir derlingus daigus. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ele06 @ 2011 01 14, 19:46)
nusipirkau krapu seklu,labai noriu pasiseti namuose,lovelyje.Ar neperanksti,ir ar isvis man namu salygimis isdyktu g.gif


parsiduoda krapai sodinimui vazuonose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzigitas @ 2011 01 14, 21:22)


parsiduoda krapai sodinimui vazuonose 4u.gif

aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 01 14, 22:06)
esu dariusi bandyma-sejau agurkus junaty,pakui kitomis fazemis. jaunaty daigai buvo blogiausi,liauni,istyse. Daugiau neekspirimentavau,sedavau pilnaty ir turedavau visada stiprius ir derlingus daigus.  ax.gif

Per jaunatį reikia sėti gėles, o ne daržoves ax.gif
Atsakyti
SĖJOS KALENDORIUS

šiaip tai kiek žinau sėjai tinka pilnėjimo fazė. tai ne tas pats, kas priešpilnis. Jaunaties metu paskutiniosios keleta dienų yra pilnėjimas, o taip pat ir priešpilnio fazėje. Kada pilnėja - puikiai rodo www.day.lt


QUOTE(jurginėlis @ 2011 01 14, 20:56)
nesėju  aš į vazonėlius, jie išstypsta ir naudos jokios.
jau geriau petražolės, jos užauga mirksiukas.gif

užaugo ir tie ir tie puikiai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 15 sausio 2011 - 00:31
Ech kaip bus taip,bandysiu krapus sodintis namie lovelyje,aptrauksiu ispradziu plevele,o paskui matysiu gausis kas nors ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(zara** @ 2011 01 15, 10:21)
Ech kaip bus taip,bandysiu krapus sodintis namie lovelyje,aptrauksiu ispradziu plevele,o paskui matysiu gausis kas nors ar ne g.gif

Esu auginusi krapus vazonelyje, kai gyvenau daugiabutyje. Visai puikiai augo.
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2011 01 15, 11:29)
Esu auginusi krapus vazonelyje, kai gyvenau daugiabutyje. Visai puikiai augo.

nu tikiuosi ir ma augs g.gif katik pasodinau,dar truputi paliejau,aptraukiau plevele.
Atsakyti
O aš "džiaugiuosi" krapais iš šaldiklio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 15, 12:49)
O aš "džiaugiuosi" krapais iš šaldiklio ax.gif

drinks_cheers.gif as irgi biggrin.gif ,dar krapu-petrazoliu misinys geras dalykelis mirksiukas.gif
Atsakyti
Nagi,daržininkės,kelkitės iš žiemos miego! biggrin.gif Pas mane jau sudygo paprikos, čiliai, pomidorai... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astra: 04 kovo 2011 - 08:54
QUOTE(Astra @ 2011 03 04, 10:53)
Nagi,daržininkės,kelkitės iš žiemos miego!  biggrin.gif Pas mane jau sudygo paprikos, čiliai, pomidorai... blush2.gif

as irgi ziuriu dar miega visos ziemos miegu rolleyes.gif pas mane ir paprikos jau poros cm tik katei labai jos idomios net para nugrauze doh.gif
Atsakyti