Įkraunama...
Įkraunama...

Sėjos kalendorius

Manau kad kambary dar anksti sėti. Aš jau pasėjusi,bet mano šildomas šiltnamis nors jame tik 15-18 laipsnių šilumos. Kambaryje joms šiuo metu per mažai šviesos, o šilumos daug, todėl stypsta. Silpnus daigelius užpuola diegavirtė ir jie žūsta.
Atsakyti
O kada reiktų dezinfekuoti? kai nuleidzia sniega, ar pries pat seja? Mano anyta megsta pasiseti geliu ar ridikeliu iki kol pomidorus ar agurkus pasodinam.

Atsakyti
MB dezinfekuoja iš rudens. Jums išdezinfekavus reikėtų gerai išvėdinti ir kelias dienas palaukti. Man tas kvapas laaabai nepatinka biggrin.gif
Atsakyti
Raganiu seklos geriau dygsta stratifikuotos. Seti i dezutes,o ispikiuoti i lauka.
Surfinijas seti panasiai.Beda nutinka,nes tikriausiai nevedinat pleveles(nenukeliat).Ausidaro vandens kondensatas ir ugala istinka deglige ar puvinys.Zemes nereikia padaryti labai slapios.Pravedinti kasdien ar kas antra diena.Kai isdygsta,geriau palaikyt siek ties sausesne dirva.Tik jokiu budu neperdziovint.Liet siltesniu vandeniu.Reikalui esant apsviest papildoma sviesa.
Atsakyti
Na, gal jau ka pasisejot? As jau planuoju seti paprikas, o kaip del menulio? Dabar pilnatis, gal reikia palaukti?
Atsakyti
va koki vasario sejos kalendoriu dar radau. gal kam pades mirksiukas.gif
Atsakyti
Pūkis, aciu uz kalendoriu. smile.gif O as ikelsiu tas datas i si forumas, gal niekas nesupyks ax.gif

Palankiausios dienos vasarį sėti svogūnus, porus - 19, 20, 23, 24; salotas, kopūstus, Pekino kopūstus, brokolius - 16, 17, 25, 26; salierus, špinatus, agurkus - 3, 4, 10, 11; papriką, baklažanus - 3, 4, 14, 15; pomidorus - 3, 4, 12, 13, 22-24; ridikėlius, ropes, ridikus, griežčius, burokėlius - 19, 20, 23, 24; lapines petražoles ir salierus - 19, 20, 23, 24. Galima sėti ir kitomis dienomis, išskyrus visai nepalankias - 6, 7, 25, 26.
Atsakyti

Aš anksčiau visada žiūrėjau kada palankiausios dienos persodint kambarines gėlės.Na o praeitais metais neturejau laiko-tai persodinau per YPAČ NEPALANKIAS persodinimui dienas-na ir ka-gėlės kaip niekad subujojo.
Atsakyti
Tiesa pasakius, aš irgi niekada nežiūriu į kalendorių, nes gėlių auginimas yra mano verslas ir aš tiesiog nespėčiau jų visų pasodinti biggrin.gif Ir tikrai nepastebėjau kad dėl to blogai augtų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2007 02 03, 15:54)
Tiesa pasakius, aš irgi niekada nežiūriu į kalendorių, nes gėlių auginimas yra mano verslas ir aš tiesiog nespėčiau jų visų pasodinti  biggrin.gif Ir tikrai nepastebėjau kad dėl to blogai augtų  bigsmile.gif

O kokiom gelem vertiesi, nes mano verslas taip pat geles 4u.gif
Atsakyti
Gal jus ir teisios, kad neverta sekti palankiu dienu kalendoriumi, bet turiu mazai patirties, todel stengiuosi klausyti visokiu pamokymu smile.gif Siandien sesiu paprikas.
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2007 02 04, 15:40)
Gal jus ir teisios, kad neverta sekti palankiu dienu kalendoriumi, bet turiu mazai patirties, todel stengiuosi klausyti visokiu pamokymu  smile.gif  Siandien sesiu paprikas.

Zinai menulis neblogas dalykas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Jei ka nors blogai padarei, pav. supudei sekla, perdziovinai daigus ar panasiai gali sakyti:
-Buvo bloga menulio faze.
Atsakyti