Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Sėjos kalendorius
Supermamų klubas > Mūsų namai > Flora
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
sigita
Sveiki, visame internete neradau sėjos kalendoriaus šiems metams. Noriu pasisėti paprikų, žinau, kad jos ilgai dygsta ir nežinau kada palankios dienos. Tai ir užvedžiau naują temelę, prašydama jūsų pagalbos. ax.gif
Kriziukas
man irgi aktualu, ir pomidorus noresiu seti,ir paprikas ir gelytes, būtų smagu, jei kas pasidalintų šiuo kalendoriumi.

dar mane domintų, kada tinkamiausios dienos persodinti namines vazonines gėles, čia gal kovo mėn. ar balandžiui reikėtų ax.gif
Knifofija
QUOTE(kriziukas @ 2007 01 15, 15:49)
man irgi aktualu, ir pomidorus noresiu seti,ir paprikas ir gelytes, būtų smagu, jei kas pasidalintų šiuo kalendoriumi.

dar mane domintų, kada tinkamiausios dienos persodinti namines vazonines gėles, čia gal kovo mėn. ar balandžiui reikėtų ax.gif
*

Niekada neziuriu i joki menuli. Labai gerai kai ka nors blogai padarai apkaltinti menuli biggrin.gif . O dar yra patarle Jei ziuresi i menuli derliaus tu turesi nuli.
Tai pusiau juokais, bet svarbiausia pirkti tik gera sekla, seti pagal instrukcijas, taisyklingai sudaiginti.

Vazonines geles geriausia persodinti vasario gale kovo pradzioje, kol augalai dar nepradeje vegetuoti. Tada jie nesuvargs, taip darau jau daugeli metu ir nenusivyliau. mirksiukas.gif
Regila
Merginos,nesiskubinkim dar su seja..Dar ziema neprasidejus.Sviesos pritruks,istis augalai ir zus.As dar net neplanuoju.Megaujuosi laisvu laikotarpiu.Tik renkuosi seklas,destausi kokius pomidorus,kokias paprikas,egzotika sodinsiu.Braizausi planus kur ka sodinsiu,kad nesikryzmintu(ypac egzotika).Jei kam kokiu seklu reikia-turiu pasiulyti. Nehibridines.Vadinasi,galesit pacios pasirinkt seklu dar kitu metu sejai.
sigita
QUOTE(Regila @ 2007 01 15, 20:56)
Merginos,nesiskubinkim dar su seja..Dar ziema neprasidejus.Sviesos pritruks,istis augalai ir zus.As dar net neplanuoju.Megaujuosi laisvu laikotarpiu.Tik renkuosi seklas,destausi kokius pomidorus,kokias paprikas,egzotika sodinsiu.Braizausi planus kur ka sodinsiu,kad nesikryzmintu(ypac egzotika).Jei kam kokiu seklu reikia-turiu pasiulyti. Nehibridines.Vadinasi,galesit pacios pasirinkt seklu dar kitu metu sejai.
*

Sutinku, kad dar dienos trumpos ir gali pritrukti sviesos, bet paprikos labai jau ilgai dygsta - tai ir norisi jas anksciau pasiseti. pomidoru sėklas renka mano anyta, o apie kryžminimasi net nepagalvojau g.gif pas mus daznai buna, kad nusiperki seklas zemaugiu pomidoru, o visvien isauga po 1,5 - 2metrus i ugi doh.gif . Nezinau kas zia turi itakos, gal per tankiai susodinam? O gal per daug apgenejam lapus?
Knifofija
QUOTE(sigita @ 2007 01 16, 09:32)
Sutinku, kad dar dienos trumpos ir gali pritrukti sviesos, bet paprikos labai jau ilgai dygsta - tai ir norisi jas anksciau pasiseti. pomidoru sėklas renka mano anyta, o apie kryžminimasi net nepagalvojau  g.gif  pas mus daznai buna, kad nusiperki seklas zemaugiu pomidoru, o visvien isauga po 1,5 - 2metrus i ugi  doh.gif . Nezinau kas zia turi itakos, gal per tankiai susodinam? O gal per daug apgenejam lapus?
*

Zemaugiai skaitosi iki 2m., o aukstaugiai iki 4m mirksiukas.gif
sigita
QUOTE(Knifofija @ 2007 01 16, 19:32)
Zemaugiai skaitosi iki 2m., o aukstaugiai iki 4m mirksiukas.gif
*

Cia tai geras blink.gif 4m, o kaip nuo tokiu vaisius skinti? blink.gif Cia kopeciu reika lotuliukas.gif
Knifofija
QUOTE(sigita @ 2007 01 17, 15:09)
Cia tai geras  blink.gif  4m, o kaip nuo tokiu vaisius skinti?  blink.gif  Cia kopeciu reika  lotuliukas.gif
*

Cia siltnamiams mirksiukas.gif
forta
QUOTE(sigita @ 2007 01 15, 16:44)
Sveiki, visame internete neradau sėjos kalendoriaus šiems metams. Noriu pasisėti paprikų, žinau, kad jos ilgai dygsta ir nežinau kada palankios dienos. Tai ir užvedžiau naują temelę, prašydama jūsų pagalbos.  ax.gif
*

tongue.gif ieikite i Rojaus sodu puslapi,ten rasite ne tik kada ka sodinti,bet ir daugybe naudingos informacijos 4u.gif
Vėtružė
QUOTE(forta @ 2007 01 17, 17:27)
tongue.gif ieikite i Rojaus sodu puslapi,ten rasite ne tik kada ka sodinti,bet ir daugybe naudingos informacijos 4u.gif
*

mastau.gif Niekur aš ten nerandu, kad būtų parašyta, kada sodinti......... Man aktualu kambaines gėles kada persodint geras laikas.........
Regila
Menesio darbus gali rasti cia(ten visu menesiu darbaui yra):
www.sodai.lietuvoje.com
Vilioja
Aš čia biškį ne į temą paklausiu blink.gif blink.gif Gal yra tema apie daržoves, bet blush2.gif tingiu ieškoti ar naują užvesti
Labai noriu užsiauginti melionų ax.gif Pernai pasėjau kambary, po to perkėliau į šiltnamį, bet jie net nepražydo schmoll.gif Tikriausiai reikėjo lauke sėti? Pasidalinkit patirtim gossip.gif
Knifofija
QUOTE(Vilioja @ 2007 01 19, 18:30)
Aš čia biškį ne į temą paklausiu blink.gif  blink.gif Gal yra tema apie daržoves, bet  blush2.gif tingiu ieškoti ar naują užvesti
Labai noriu užsiauginti melionų ax.gif Pernai pasėjau kambary, po to perkėliau į šiltnamį, bet jie net nepražydo schmoll.gif  Tikriausiai reikėjo lauke sėti? Pasidalinkit patirtim gossip.gif
*

Melionus reikia seti kambaryje vasario men., nes ju ilga vegetacija, o i lauka sodinti tik geguzes antroje puseje. Pas mane melionai suzysta kambaryje. Siaip auginu ir siltnamyje, nes jei salta vasara tai neuzderi lauke.
sigita
O pas mus jau paskutiniai 2 metai, siltnamyje labai anksti ima nykti agurku stiebai ir vaisiai issigimsta, nors seklas perkame kasmet naujas (savu nerenkame), o agurkai is tu paciu seklu lauke, auga graziai ir stiebai nepuna. Gal kas yra susidure su sitokia problema? As manau, kad mano anyta juos per tankiai susodina, nes kai agurkai isauga- tai siltnamyje tiesiog tankus miskas ir saule beveik neuzsviecia. Tai as kai dasitaikau, nugeneju visus apatinius, demetus lapus ir stiebu ataugas, ant kuriu dazniausiai zydi "tusti" ziedai. Ir dar galvoju, kad juos per daznai ir per daug laisto. Ar taip gali būti? ax.gif
išdykėlė
Šiltnamiuose agurkus dažnai sunaikina voratinklinės erkės, o kaip išsigimsta vaisiai? Bet norint tikrai žinoti kas sunaikina reikia tiksliau žinoti kas darosi unsure.gif
Knifofija
QUOTE(išdykėlė @ 2007 01 21, 20:28)
Šiltnamiuose agurkus dažnai sunaikina voratinklinės erkės, o kaip išsigimsta vaisiai? Bet norint tikrai žinoti kas sunaikina reikia tiksliau žinoti kas darosi  unsure.gif
*

Pirmiausia dezinfekuokite siltnami, isdeginkite siera, o visas medines konstrukcijas istepkita vario sulfato skiediniu. Sodinti reikia i 1kvadratini metra ne daugiau kaip 3 augalus. Jei tusti ziedai, tai kalta sekla, pirkite "Mirabele" "Pasamonte" tinka "Profi" Sie agurkai skirti siltnamiui yra savidulkiai, bet kainuoja brangiai iki 2,5 lt. uz desimt seklu. Ir viskas bus ok thumbup.gif
sigita
Tiesa, siltnamis jau senas ir svarbiausia, kad niekaip nedezinfekuojamas. O mano anyta įsigudrina i 1kv.m ir 5-6 daigus sukisti, na del viso pikto jei kuris neisdyktu blink.gif , o paskui gaila juos israuti nu tai ir gaunasi nendrynas. o vaisiai sumazeja ima suktis ar susiriecia, net nezinau kaip paaistinti. kartais buna, kad ta dalis kur prie stiebo buna nedidele, o sikna stora, na daugiau i kriause panasus smile.gif O stiebai nyksta- tai ima beveik prie pat zemes pelyti ir nupuna blink.gif .
Vilioja
Kokius pomidorus šiemet sėsit? Pasidalinkim patirtim ir žiniom apie sėklų naujoves. Aš keli metai iš eilės auginau ankstyvuosius aukštaūgius PRISCA. Gal reikia ir šiemet nusipirkti, ar jau atradote geresnių?
Knifofija
QUOTE(Vilioja @ 2007 01 22, 10:23)
Kokius pomidorus šiemet  sėsit? Pasidalinkim patirtim ir žiniom apie sėklų naujoves. Aš keli metai iš eilės auginau ankstyvuosius aukštaūgius PRISCA. Gal reikia ir šiemet nusipirkti, ar jau atradote geresnių?
*

As auginu Madison, Emotion ir Rondello Visi hibridai su F1. Jie neserga, Rondelo ankstyvas kiti velyvesni ir labai skanus. Priscos atsisakiau pries kokius 5 metus unsure.gif Pabandyk tikrai neneusivilsi siomis veislemis, dar yra neblogas Brooklyn, Marissa, bet situ neesu isbandziusi.
sigita
QUOTE(Knifofija @ 2007 01 22, 18:31)
As auginu Madison, Emotion ir Rondello Visi hibridai su F1. Jie neserga, Rondelo ankstyvas kiti velyvesni ir labai skanus. Priscos atsisakiau pries kokius 5 metus  unsure.gif  Pabandyk tikrai neneusivilsi siomis veislemis, dar yra neblogas Brooklyn, Marissa, bet situ neesu isbandziusi.
*

O ka reiškia "hibridai su F1"? Pernai sodinau Charm veisles, labai derlingi, nors uz 10 seklu mokejau 2lt. Dar bandziau Taifun, buvo rasoma, kad jie atsparus ligoms yra stiprus ir t.t., bet pas mus jie nepasiteisino.
Knifofija
QUOTE(sigita @ 2007 01 22, 18:47)
O ka reiškia "hibridai su F1"? Pernai sodinau Charm veisles, labai derlingi, nors uz 10 seklu mokejau 2lt. Dar bandziau Taifun, buvo rasoma, kad jie atsparus ligoms yra stiprus ir t.t., bet pas mus jie nepasiteisino.
*

F1 reiskia, kad tai hibridas ir jo seklu paciam uzsiauginti neina. Sarmas ir Taifunas taip pat hibridai, bet jie nera atsparus visoms ligoms (Uztai pigesni). O mano isvardinti yra atsparus beveik visoms ligoms. Tik i siltnami negalima sodinti hibridu ir paprastu pomidoru, nes paprasti suserga ir pritraukia ligas kitiems. O jei nemaisysite, tai jusu pomidorai praktiskai nesirgs.
Pavyzdziuj Madison ir Emotion kainuoja apie 9lt. (10 seklu) Rondello pigesni apie 4lt. Juos auginu keleta metu ir tikrai pasiteisino. Labai skanus derlingi vidutinio dydzio, nerugstus, kekiniai nu zodziu visi privalumai. Tik nuo rugpjucio vidurio reikia isskabyti visus ziedus, nes jie vistiek nesuspeja uzaugti, o vargina daiga ir nuo to nukencia jau nokstanciu vaisiu skonis ir dydis. Nu rodos perteikiau visa savo praktika. 4u.gif
Vilioja
Ačiū už patarimus 4u.gif Knifofijos patarimais tikrai pasinaudosiu, jei tik tokių sėklų gausiu g.gif
sigita
Knifofija, ačiū už patarimus ir paaiškinimą, nes kaikurie pardavėjai patys nežino ką reiškia ant jų pardavinėjamos produkcujos užrašyti terminai.
Apskritai daržovių auginimo klausimais, esu pusiau žalia, nes augau mieste, o kai atsirado sodas, visko mokausi iš anytos...
Kai auginame pomidorus sugenėjame apatinius stiebo lapus, o apie žiedų skynima- tai nežinojau blink.gif Mes žalius pomidorus marinuojame- tai net nepagalvojau, kad reiktų suskabyti žiedus.

Skambute
minejai kad negalima sodinti hubridus ir paprastus pomidorus vienam siltnamy, o tuos kur tu isvardijai MAdison, emotios ir Rondello, galima vienam sodint???

o kokius pasiulytum pomidorus i lauka pasisodinti?
ir dar del agurgu mnoreciau kokius apsiulytum i lauka, kazkaip visada sodinu radnicok. man lauke uzauge agurkai zymiai skanesni nei siltnami smile.gif
Pūkis
cia kazkas klauset apie sejos kalendoriu 4u.gif ROJAUS SODAI CIA 4u.gif
Regila
I lauka geriau sodinti zemus pomidorus.Tokiu vejai neblasko.Sodinti apsaugotoje vietoje nuo veju.Kasmet siltnamyje auginam virs 20pavadinimu pomidoru.Paskutinius metus sodinam ne hibridiniu pomidorus.Rudeni,be jokiu problemu pasirenkam seklu kitu metu sejai.Kasmet isigyju vis nauju seklu,tad siuo metu sarasas turimu seklu nemazas.
Agurku idomesniu taip pat turiu.Citrininiai,balti,salotiniai iki 4g svorio, iki 2,5cm vijokliniu.Kai kurie ju daugiau del grozio.Valgomi visi.Be siu turiu daugybe idomybiu,papriku.Norintiems galiu atsiusti sarasus.Tik atsiuskit el pasto adresa.
Dali idomybiu,pomidoru,papriku galit pamatyti mano tinklapyje:
www.sodai.lietuvoje.com
O kaip visas tas idomybes auginti,paskaite knygele "Egzotika is seklu"suzinosit.Paspaude ant knygeles virselio,atsivers turinys(suzinosit apie ka joje galima suzinoti).
sigita
QUOTE(Pūkis @ 2007 01 23, 14:52)
cia kazkas klauset apie sejos kalendoriu  4u.gif ROJAUS SODAI CIA  4u.gif
*

Ačiū labai, aš kaip tik apie tokį ir kalbėjau clap.gif
Pūkis
QUOTE(sigita @ 2007 01 23, 15:53)
Ačiū labai, aš kaip tik apie tokį ir kalbėjau  clap.gif
*

4u.gif
Knifofija
QUOTE(Lexi 04 @ 2007 01 23, 14:41)
minejai kad negalima sodinti hubridus ir paprastus pomidorus vienam siltnamy, o tuos kur tu isvardijai MAdison, emotios ir Rondello, galima vienam sodint???

ir dar del agurgu mnoreciau kokius apsiulytum i lauka, kazkaip visada sodinu radnicok. man lauke uzauge agurkai zymiai skanesni nei siltnami  smile.gif
*

I lauka galima sodinti Polset F1 Polbig F1, taip pat tinka rotkepshen (raudonkepuraite) gerai auga Betalux. ju nereikia geneti pazasteliu. Auga iki vieno metro, nors pomidorai nera stambus iki 80gr., isskyrus Polbig, bet skonis geras.

O Radniciokas tai jau tikrai atgyveno. Sekit Krak F1, Aladin F1, Julian F1, Regal F1 Tai hibridai tinkantys lauko salygoms labai derlingi ir patikimai uzauga musu salygomis. Sekmes auginant. 4u.gif
sigita
Gal zinote kur isigyti medziagu siltnamiu dezinfekcijai ir ko konkreciai ieskoti, nes kai nueini i sodininku parduotuve- tai pradeda siulyti brangiausias priemones doh.gif, o kai pasakai, kad man reikia to ir to iskarto bendravimas pasikeicia ax.gif
Knifofija
QUOTE(sigita @ 2007 01 23, 21:28)
Gal zinote kur isigyti medziagu siltnamiu dezinfekcijai ir ko konkreciai ieskoti, nes kai nueini i sodininku parduotuve- tai pradeda siulyti brangiausias priemones  doh.gif, o kai pasakai, kad man reikia to ir to iskarto bendravimas pasikeicia  ax.gif
*

Statybiniu medziagu parduotuveje nusipirk sieros, Kainuoja tikrai nebrangiai. kokio 0,5 kg uzteks porai metu. O medinems konstrukciju dalims reikia vario sulfato (melynasis akmenelis) jo buna sodao parduotuvese, bet pardavejos neismano, klausk bordo skiedinio, ten rasi dvi dalis ( milteliai) balta ir melyna. Stai ta melynoji dalis ir yra vario sulfatas. Pasidaryk tirpala, mazdaug litrui vienas saukstas ir nutepk medines dalis. O siera reikia deginti. I kibira primesk zariju, ant virsaus supilk sieros miltelius, pastatyk siltnamyje ir sandariai uzdaryk duris kokiom 5 val. O gali ir parai laiko, tada gerai isvedink.
Zeme as dezinfekuoju taip. Rudeni paseju rugiu ir rapsu misini (po pomidoru nuemimo) kai jie uzauga iki 10cm. apkasu. Iki pavasario supuva. Ir gaunasi naturali dezinfekcija, o kartu ir naturali trasa 4u.gif kai turesiu laiko parasysiu apie pomidoru tresima.
Papildyta:
QUOTE(Lexi 04 @ 2007 01 23, 14:41)

ir dar del agurgu mnoreciau kokius apsiulytum i lauka, kazkaip visada sodinu radnicok. man lauke uzauge agurkai zymiai skanesni nei siltnami  smile.gif
*

Taip juos gali sodinti, jie visi hibridai ir atsparus ligoms, taigi vieni kitiems nepakenks.
sigita
Knifofija, o kai taip dezinfekuoji- tai geriau i ta puse ir neit fart.gif kvapelis nerealus turbut wacko.gif
Vilioja
Aš pernai sodininkų parduotuvėje tokią skarbonkę sieros nusipirkau. Pusę dienos dūmijo. Šiltnamis nėra supersandarus, tai kieme truputį jautėsi, nors visi dūmai šiltnamy baltavo... Jei buvo kokia žolytė išdygus, - "nuvirė". Reiškia efektą duoda.
Bijant kvapo, galima vakare ją uždegti, ar kur nors išvažiuojant (lai sau eina kvapelis kaimynų pusėn mirksiukas.gif ), bet tas kvapas tikrai nestipriai jaučiasi lotuliukas.gif
Knifofija
QUOTE(sigita @ 2007 01 24, 10:04)
Knifofija, o kai taip dezinfekuoji- tai geriau i ta puse ir neit  fart.gif  kvapelis nerealus turbut  wacko.gif
*

Nu jau geriau nesiartinti, nes ir pati kaip bakterija gali kojas pakratyt lotuliukas.gif
išdykėlė
Siera šiltnamių dezinfekcijai labai geras dalykas thumbup.gif . Ji yra akaro-fungicidas tai reiškia, kad naikina erkes,visus gyvius ir grybinės kilmės ligų sukėlėjus bigsmile.gif ,bet 0,5kg tikrai per mažai schmoll.gif .Negaliu labai garantuoti, bet 1kg sieros ,atrodo, reikia 40-60 kūbinių metrų šiltnamio plotui. Sieros būna pirkti Senukuose arba sėklų parduotuvėse. Ten bus parašyta ir norma. Tik, prieš uždegant sierą, reikia pažiūrėti ar nesuplyšusi šiltnamio plėvelė - kitaip dųmai eis lauk.
jolita123
Tai dabar jaucias ziema bus iki geguzio kaip ir visada. Nusipirkau surfiniju tai idomu kada jas paseti. Nes kaip rase Regila tik istys ir zus nors as nelabai moku jas auginti gerai sudygsta, o po to numirsta ir taip su dauguma mano rasodos g.gif biggrin.gif Dar klausimukas Regilai gal tu turi raganiu ir mazdaug kokia kainuke? Jei kuri turite laiko tai parasykite kaip teisingai paseti. As gerai ismirkau durpe paberiu surfinijas ir ivelku i maiseli prabadau skylutes ir padedu ant palanges ir kai palieju antra karta jos zusta, gal as jas suplaku? Buna jau sudyge bandziau purksti irgi tas pats po truputeli vis mirsta kol nelieka nieko doh.gif doh.gif
išdykėlė
Manau kad kambary dar anksti sėti. Aš jau pasėjusi,bet mano šildomas šiltnamis nors jame tik 15-18 laipsnių šilumos. Kambaryje joms šiuo metu per mažai šviesos, o šilumos daug, todėl stypsta. Silpnus daigelius užpuola diegavirtė ir jie žūsta.
sigita
O kada reiktų dezinfekuoti? kai nuleidzia sniega, ar pries pat seja? Mano anyta megsta pasiseti geliu ar ridikeliu iki kol pomidorus ar agurkus pasodinam.

išdykėlė
MB dezinfekuoja iš rudens. Jums išdezinfekavus reikėtų gerai išvėdinti ir kelias dienas palaukti. Man tas kvapas laaabai nepatinka biggrin.gif
Regila
Raganiu seklos geriau dygsta stratifikuotos. Seti i dezutes,o ispikiuoti i lauka.
Surfinijas seti panasiai.Beda nutinka,nes tikriausiai nevedinat pleveles(nenukeliat).Ausidaro vandens kondensatas ir ugala istinka deglige ar puvinys.Zemes nereikia padaryti labai slapios.Pravedinti kasdien ar kas antra diena.Kai isdygsta,geriau palaikyt siek ties sausesne dirva.Tik jokiu budu neperdziovint.Liet siltesniu vandeniu.Reikalui esant apsviest papildoma sviesa.
sigita
Na, gal jau ka pasisejot? As jau planuoju seti paprikas, o kaip del menulio? Dabar pilnatis, gal reikia palaukti?
Pūkis
va koki vasario sejos kalendoriu dar radau. gal kam pades mirksiukas.gif
sigita
Pūkis, aciu uz kalendoriu. smile.gif O as ikelsiu tas datas i si forumas, gal niekas nesupyks ax.gif

Palankiausios dienos vasarį sėti svogūnus, porus - 19, 20, 23, 24; salotas, kopūstus, Pekino kopūstus, brokolius - 16, 17, 25, 26; salierus, špinatus, agurkus - 3, 4, 10, 11; papriką, baklažanus - 3, 4, 14, 15; pomidorus - 3, 4, 12, 13, 22-24; ridikėlius, ropes, ridikus, griežčius, burokėlius - 19, 20, 23, 24; lapines petražoles ir salierus - 19, 20, 23, 24. Galima sėti ir kitomis dienomis, išskyrus visai nepalankias - 6, 7, 25, 26.
campanula

Aš anksčiau visada žiūrėjau kada palankiausios dienos persodint kambarines gėlės.Na o praeitais metais neturejau laiko-tai persodinau per YPAČ NEPALANKIAS persodinimui dienas-na ir ka-gėlės kaip niekad subujojo.
išdykėlė
Tiesa pasakius, aš irgi niekada nežiūriu į kalendorių, nes gėlių auginimas yra mano verslas ir aš tiesiog nespėčiau jų visų pasodinti biggrin.gif Ir tikrai nepastebėjau kad dėl to blogai augtų bigsmile.gif
Knifofija
QUOTE(išdykėlė @ 2007 02 03, 15:54)
Tiesa pasakius, aš irgi niekada nežiūriu į kalendorių, nes gėlių auginimas yra mano verslas ir aš tiesiog nespėčiau jų visų pasodinti  biggrin.gif Ir tikrai nepastebėjau kad dėl to blogai augtų  bigsmile.gif
*

O kokiom gelem vertiesi, nes mano verslas taip pat geles 4u.gif
sigita
Gal jus ir teisios, kad neverta sekti palankiu dienu kalendoriumi, bet turiu mazai patirties, todel stengiuosi klausyti visokiu pamokymu smile.gif Siandien sesiu paprikas.
Knifofija
QUOTE(sigita @ 2007 02 04, 15:40)
Gal jus ir teisios, kad neverta sekti palankiu dienu kalendoriumi, bet turiu mazai patirties, todel stengiuosi klausyti visokiu pamokymu  smile.gif  Siandien sesiu paprikas.
*

Zinai menulis neblogas dalykas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Jei ka nors blogai padarei, pav. supudei sekla, perdziovinai daigus ar panasiai gali sakyti:
-Buvo bloga menulio faze.
išdykėlė
Aš auginu vienmetes gėles skirtas balkonų, kapų apželdinimui, na ir, žinoma, pelargonijas, surfinijas, šlamučius, verbenas, lakišius, Calocephalus brownii, Dichondra (šie juk daugiamečiai ax.gif tik mūsų sąlygom nežiemoja ) Šiaip turiu ir daugiamečių, bet ne verslui, o tik savo sodybos apželdinimui. bigsmile.gif
Papildyta:
Knifofija, o ką tu augini?
nanainis
Man tai mėnulio kalendorius visai patinka, bet priežastis ta, kad esu ''žalia'' daržo reikaluos, tai bent galiu susigaudyt kokį mėnesį ką sėt, pvz. pagal mėnulio kalendorių rašo, kad kažką sėt kovo 12, tai aš kelias dienas anksčiau ar vėliau, kaip išpuola, bet būna aišku, kad ne birželio vidury sėjama mirksiukas.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.