Įkraunama...
Įkraunama...

Fototapetai

Neradau nieko apie fototapetus, norim vaiko kambary deti, bet kur yra senukuose man jie netinka, nes nelabai hgrazus, gal kokia firma zinot, gal kas jau susiduret su tuo?
Atsakyti
http://www.picoline.lt/
jau klause cia kelis kartus, tai buvau rasiusi, kad pico line darofoto tapetus. kaina pasako, kai issirenki ant kokio audinio bus atspaustas tapetas, kokio didzio siena, koks juostos skaicius ir t.t.
Atsakyti
Bet tu nebutinai turi pirkti kokie yra padeti.Juk galima uzsisakyti,kad padarytu,gali net nuotrauka isdidinti ir t.t...Koki nori fona,paveiksla.
Atsakyti
na, kad jau atidare tokia tema, tai pasikartosiu, nors jau buvau dejusi:
user posted image
Atsakyti
cia taip pat fototapetas: user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indra*: 16 sausio 2007 - 16:06
o jei iš to picoline.. kazi kiek panašiai kainuotų fototapetas eilinis, paprastos medžiagos.. aukštis - 170 cm, plotis 290 cm? Ir šiaip, gal žinot, kur tokių nestandartinių galėčiau rast? Labai noriu vaikų kambariui kažko universalaus, kad nebūtų mergaitiškas ar berniukiškas biggrin.gif Tiksliai išsireiškiau? Vaikų kambario baldai tokie žali, ryt jau pradeda tvarkyti sienas, tai mąsčiau vieną sieną su fototapetu, o kitas dažyt...
Atsakyti
man tai su zuvim nelabai patinka, gal berniukui ir deciau bet ne mergaitei. o mergaitei nieko gero nera. noreciua koki grazu mergaitiska fototapeta !
Atsakyti
O nežinot, piešinį galima pačiam pateikti, ar reikia pasirinkti iš jau esamų?
Atsakyti
Indra, labai grazu. Jei ne paslaptis, kokio dydzio tas tapetas ir kiekjis jums kainava?
Atsakyti
raso, kad Dubingiuose yra ...
Atsakyti
Beje, man tos paslaugos reikėtų Klaipėdoje, ar bent jau netoli jos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(indra* @ 2007 01 16, 15:02)
na, kad jau atidare tokia tema, tai pasikartosiu, nors jau buvau dejusi:
user posted image

blink.gif Kaip grazu...... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti