Įkraunama...
Įkraunama...

Fototapetai

labas
na mes klijavom foto tapeta miegamajam...tai siaip suvargom...nes jis is labai plono popieriaus ,ir sutepus klijais plysti nori..... doh.gif doh.gif
na bet vargti buvo verta ...vaizdleis man patinka.....

user posted image

vaizdelis toks....
Atsakyti
QUOTE(laimikė @ 2008 02 26, 12:08)
labas
na mes klijavom foto tapeta miegamajam...tai siaip suvargom...nes jis is labai plono popieriaus ,ir sutepus klijais plysti nori..... doh.gif  doh.gif
na bet vargti buvo verta ...vaizdleis man patinka.....

user posted image

vaizdelis toks....



Grazus fototapetas mirksiukas.gif tik man asmeniskai apskritai per daug intensyvios spalvos miegamajame mirksiukas.gif bet puikiai thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif
Gerai kad Dubingiuose dar neužsisakiau, nors labai norėjau. Kalbėjau vakar su vienu žmogumi, galima užsisakyti kad fototapetą pagamintų, tik reikia vaizdą išsirinkti, laukiu vakaro, tada viska žinosiu, manau kaina nebus kaip Dubinguose, gal g.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2008 02 26, 09:26)
man sitas simpatiskas
user posted image


Sita ir as nusiziurejau thumbup.gif
Lygiai toks pat tik ne popierinis, flizelino pagrindu pagamintas kainuoja apie 700 lt ax.gif
Tik matmetys didesni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimikė @ 2008 02 26, 10:08)
labas
na mes klijavom foto tapeta miegamajam...tai siaip suvargom...nes jis is labai plono popieriaus ,ir sutepus klijais plysti nori..... doh.gif  doh.gif
na bet vargti buvo verta ...vaizdleis man patinka.....

user posted image

vaizdelis toks....



smile.gif o jus is senuku pirkot?man lb idomu ar tie popieriniai graziai ziurisi is arti rolleyes.gif fotkej tai super thumbup.gif



http://www2.senukai....id=000050910536
va sito noreciau miegamajame virs lovos wub.gif , pirma to juodo su gelem norejau, bet pamaniau, kad per juodas gal g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emuxxx: 27 vasario 2008 - 05:07
QUOTE(emuxxx @ 2008 02 27, 05:59)
http://www2.senukai....id=000050910536
va sito noreciau miegamajame virs lovos wub.gif , pirma to juodo su gelem norejau, bet pamaniau, kad per juodas gal g.gif


va sitas tai labai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laimikė @ 2008 02 26, 11:08)
na mes klijavom foto tapeta miegamajam...


graziai atrodo mirksiukas.gif

QUOTE(goya @ 2008 02 26, 15:58)
galima užsisakyti kad fototapetą pagamintų,


beabejo galima, rasiau pries tai ir buvau imetusi keleta rastu nuorodu 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(išprotėjus @ 2008 02 23, 19:11)

nu sitas tai nerealus, buciau pamacius toki pries darant remontus nebutu like jokios abejones biggrin.gif aisku visad galima pakeist siena...verta pagalvot
Atsakyti
Superinių idėjų prisižiūrėjau, reikia ir mums fototapetų, būtinai reikia.Super atrodo.
Atsakyti
as darausi vaiku kambariui is vaiku nuotrauku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kaina @ 2008 01 18, 11:47)
Vaiku kambariui,bet vaikai jau nemazi,tai ne vaikiska visai,bet toki "kompiuterini",jie patys paveiksliuka issirinko.Dare Panevezyje,bet Vilniuj ar Kaune tokiu paslaugu,manau,yra labai daug.Kvadratinio metro kaina 90 lt,bet cia pati brangiausia medziaga,yra ir 50lt.Galima ir ne visa siena,o tik akcenta koki.

As irgi is Panevezio, todel LABAI LABAI 4u.gif prasau, parasyk tos firmos koordinates kur dareisi fototapeta...Gali ir i AZ wub.gif
Atsakyti
QUOTE(išprotėjus @ 2008 02 23, 21:11)

O čia tai grožis. thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti