Įkraunama...
Įkraunama...

Fototapetai

QUOTE(lioliuke @ 2008 04 01, 10:15)
Supratau tai kaina tikrai ne is mazuju. pas mane siena 3.4x2.3m tai isivaizduoju  labai nemazai gautusi sad.gif  Bet labai norisi kokio augalo ziedo ar ......  baltame fone.  bigsmile.gif

Važiuok į dubingius ten katalogų wacko.gif va tiek
Atsakyti
As pirkau fototapeta Iris centre (tokiu yra ir Dubingiuose) Pirkau 2 foto tapetus, tokius pacius nes buvo mazo didzio, jie per visa siena kavos pupeles (klijuosiu virtuvei). Labai norejau, bet dar vis neuzklijavau (jau puse metu guli) ax.gif Mokejau viso apie 750 Lt.
Atsakyti
Merginos ieskancios geru foto smile.gif Yra SM temele "mokomes fotografuoti" ten galima rasti graziu darbu bigsmile.gif bigsmile.gif Manau su mamytemis susitarus, galima butu gauti nuotraukeliu. smile.gif Ir gan aukstos rezoliucijos.

Reikes visus variantus isbandyti, del to fototapeto, kolkas dar turiu laiko rinktis smile.gif nes siena dar tik ruosime sad.gif
Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2008 04 01, 10:33)
Merginos ieskancios geru foto smile.gif Yra SM temele "mokomes fotografuoti" ten galima rasti graziu darbu  bigsmile.gif  bigsmile.gif  Manau su mamytemis susitarus, galima butu gauti nuotraukeliu. smile.gif Ir gan aukstos rezoliucijos.

Reikes visus variantus isbandyti, del to fototapeto,  kolkas dar turiu laiko rinktis smile.gif nes siena dar tik ruosime sad.gif

įmesk mirksiukas.gif
Atsakyti
Temele Mokomes fotografuoti tik zinoma reikes pavartyti smile.gif bet kad ir paskutiniam pls yra labai faini narcizai
Atsakyti
QUOTE(Tūtė @ 2008 03 31, 23:15)
man tai būtų per ryšku į mūsų virtuvę tokie, nes pas mus virtuvė bendra su svetaine, tai nenorėčiau, kad taip ryškiai šviestų. pas mus dominuoja daugiau žemės spalvos  ax.gif kažkada norėjau pasirinkti ryškiai žalios spalvos žolės fragmentą į savo virtuvę, bet po to pagalvojau, kad greitai ta ryški žalia man gali įkirėti  g.gif


pas mane virtuve atskirai ir ta siena matosi tik bunant viduje. Man su musu saules stoka, norisi kazko gyvo ryzkaus. Negaliu jau nuo pilksvumo, rudumo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2008 04 01, 12:59)
pas mane virtuve atskirai ir ta siena matosi tik bunant viduje. Man su musu saules stoka, norisi kazko gyvo ryzkaus. Negaliu jau nuo pilksvumo, rudumo  verysad.gif


tada aišku, jei virtuvytė atskirai, tai liuks thumbup.gif o pas mus saulė, kai ji būna, šviečia visą dieną į langus, iki 18 val. vakaro į svetainę, o nuo 18 val. iki 20 val. maždaug, čia vasarą, į miegamuosius abu wub.gif tol kol nenusileidžia cool.gif

iš tų trijų tavo man labiausiai tas kukurūzas patiko, gal dėl to, kad juos taip mėgstu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tūtė @ 2008 04 01, 12:13)
tada aišku, jei virtuvytė atskirai, tai liuks  thumbup.gif  o pas mus saulė, kai ji būna, šviečia visą dieną į langus, iki 18 val. vakaro į svetainę, o nuo 18 val. iki 20 val. maždaug, čia vasarą, į miegamuosius abu  wub.gif tol kol nenusileidžia  cool.gif

iš tų trijų tavo man labiausiai tas kukurūzas patiko, gal dėl to, kad juos taip mėgstu  bigsmile.gif



as irgi megstu ir man ji tokia lyg ir rizki, bet ir svelni. Na superine vienu zodziu wub.gif

p.s. pas mane virtuvei 2 langai. I pietus ir i pietvakarius, bet tu sauletu dienu taip mazai buna. blush2.gif
Atsakyti
i SAULUTE LANGAI wub.gif labai faina... bet pas mane ju mazoka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Tūtė @ 2008 03 30, 18:36)

aš pagaliau irgi užsisakiau fototapetą į savo virtuvę, kitą savaitėlę įmesiu parodysiu kaip atrodo, nes kitą savaitę turi padaryt ir atvažiuot užklijuot  thumbup.gif

fototapetas bus tarp pakabinamų ir pastatomų virtuvės spintelių, vaizdas - rugiai, bus lipdukas, jį ant viršaus užlaminuos, kad būtų patogu valyti  thumbup.gif užsakinėjau Vilniuje, Spaudos idėjose


Aš irgi galvoju apie fototapetą tarp spintelių virtuvėje. Vienintelis dalykas dėl ko abejoju, ar tai bus praktiška, kaip valosi tokie paviršiai. Tūte, ar domėjaisi dėl to praktiškumo? Kiek supratau, pas tave ant tapeto tokia kaip plėvelė bus užklijuota, ar ne? Kiti dar kažkaip stiklą tvirtina esu girdėjusi.
Labai lauksim nuotraukyčių mirksiukas.gif
Atsakyti
Ziuriu pamegtoji prancuzu parduotuve pradejo gerais dekoro dalykais prekiauti.

17 eur 70cm*100cm

user posted image

nuoroda

p.s. jie siuncia i LT mirksiukas.gif
Atsakyti
Cia galima neblogu foto rasti. O po foto paspaudus user posted image, gaunamas geras dydis smile.gif

Pavyzdys

Ir CIA daug geru makro foto, tik jau nezinia, kaip su rezoliucija butu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gardenija: 01 balandžio 2008 - 15:37