Įkraunama...
Įkraunama...

Fototapetai

kur gauti dideles rezoliucijos nuotrauku minimum 20 mb verysad.gif
Atsakyti
Labai dideli be galo ivairiu fototapetu pasirinkima radau cia http://www.photowall.eu/ . Atsiuncia per savaite smile.gif
Atsakyti
peržiūrėjau tą puslapį, tik kad va bėda, neturiu tos kortelės kad būtų galima iš ten pirkti doh.gif Nes galiu jiem nusiusti nuotrauka su norimu vaizdu, jie atsiuncia ismatavimus, kokie gautusi, ir is kart galiu pirkti, o paprasta kortele atsisakityti negaliu, reikia darytis ta specialia unsure.gif

teks lt gamintis kokioj norsd spaudos gamyklelej.

dar klausimukas, sako buna dvejopi tapetai, tokie matiniai lyg medziaginiai ir lyg is kokio kito materialo.. kazin koks gersnis ir ryskesnis gaunasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(juriukas7 @ 2008 08 06, 15:09)
Laukiu Lotutės,kad įkeltų mano foto  ax.gif

labai atsiprasau, kad tik dabar idedu doh.gif tik dabar prisedau prie epasto blush2.gif


user posted image
Atsakyti
Apsisprendziau virtuvej daryti fototapeta , bet ne per visa siena, o kaip akcenta, nes ta puse sienos bus visa tuščia, o tapetas būtų apie 200x150 cm, tik sunku išsirinkti, kokia nuotrauka atiduoti spaustuvei, gal padėsit?

Pai virtuve bus Finų medžio, stalviršis tamsus, grindys šviesios... blush2.gif Pai virtuvė į šiaurinę pusę, tai dienos metu šviesos neperdaugiausiai

1user posted image 2user posted image 3user posted image
4user posted image
5user posted image
Atsakyti
[quote=*Maja*,2008 08 30, 00:11]
Apsisprendziau virtuvej daryti fototapeta , bet ne per visa siena, o kaip akcenta, nes ta puse sienos bus visa tuščia, o tapetas būtų apie 200x150 cm, tik sunku išsirinkti, kokia nuotrauka atiduoti spaustuvei, gal padėsit?

Pai virtuve bus Finų medžio, stalviršis tamsus, grindys šviesios... blush2.gif Pai virtuvė į šiaurinę pusę, tai dienos metu šviesos neperdaugiausiai
2[/b]user posted image [b]

man sitas grazus
Atsakyti
QUOTE(lotaa @ 2008 08 12, 19:08)
user posted image
gal nepasikartosiu

na labai grazu, kaip noreciau kazko panasaus miegamajame, tik kad pas mus tas miegamasis nelabai didelis, tai kazi kaip vaizdelis butu g.gif

QUOTE(cognac @ 2008 08 30, 08:58)

2[/b]user posted image [b]

man sitas grazus

man sis irgi grazus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2008 08 29, 23:11)
2user posted image
3user posted image

man 2 arba 3 g.gif bet gal linkstu prie 3 tongue.gif 3 variantos pacios geles graziau isdeliotos ir spalvos siltos, jei langai i siaure mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 30 rugpjūčio 2008 - 11:33
QUOTE(Chera @ 2008 08 30, 11:32)
man 2 arba 3  g.gif  bet gal linkstu prie 3  tongue.gif 3 variantos pacios geles graziau isdeliotos ir spalvos siltos, jei langai i siaure  mirksiukas.gif

man ta geltona spalva nelabai g.gif
Atsakyti
man išdeliojimas ir 3 patinka, o vat del spalvu sunkoka apsispresti. Sienas darysiu balintos kavos
Rezoliucija ju 2094x2950 px tikiuosi kad pakaks ant 200x150 cm arba 180x150 cm g.gif

O ar įmanoma kažkaip fona keisti nuotraukos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Maja*: 30 rugpjūčio 2008 - 14:30
Merginos, dar viena varianta radau dideliu ismatavimi 6000x4000 thumbup.gif , www.photowall.eu (jis ten pats tapetas kainuoja 285 eur Width: 405 cm
Height: 270 cm)

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Maja*: 30 rugpjūčio 2008 - 19:19
yra grazhiu foto, tik reikia moket uzh didelius formatus sad.gif

foto

foto
ir dar
foto
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo X-iuke: 30 rugpjūčio 2008 - 21:45