Įkraunama...
Įkraunama...

Fototapetai

QUOTE(Meka @ 2007 06 14, 00:03)
as gyvenimedaugiau nepirkciau foto tapeto .. juos klijuoti yra slykstu... jie tysta... be to pirkom is senuku tai ismetem 300 lt velniop nes dviejuose rulonuose buvo brokuota preke ideta dalis ne is to paveikslo o kitam tai kreivai nukirpti krastai tai nesigavo vientisas paveikslas... man tai kainavodaug laiko daug nervu  ir pinigu negrazinau prekes vien del to kad jinai buvo pirkta kaune o mes vilniuje vien kelione pirmyn atgal kainuotu pinigu papildomai.. stai kas galutiniam rezultate gavosi.. be apdailos dar...

http://www.supermama..._4944_14289.jpg

sitie kur tu klijavai yra popieriniai labai ploni ir suprantu kiek nervu tau jie kainavo (ir ne tik) as ziurejau fototapetus su flizelino pagrindu tai jie yra storesi ir turetu nelogai klijuotis tik aisku reik lygios sienos bet kokiu atveju blush2.gif
nuotrauka is toliau tai nieko blogo ten as nematau turbut gerais meistrais patapot klijuodami mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgutsiukas: 14 birželio 2007 - 08:28
QUOTE(jurgutsiukas @ 2007 06 14, 09:26)
nuotrauka is toliau tai nieko blogo ten as nematau turbut gerais meistrais patapot klijuodami  mirksiukas.gif


man tai irgi tas tapetas visai gerai atrodo, nebent is arti matosi brokeliai, bet is arti gi niekasi juos neziuri, gal tik is pradziu. csiulau nusiraminti ir dziaugtis graziu vaizdeliu ax.gif
Atsakyti
[quote=Meka,2007 06 13, 23:03]
as gyvenimedaugiau nepirkciau foto tapeto .. juos klijuoti yra slykstu... jie tysta... be to pirkom is senuku tai ismetem 300 lt velniop nes dviejuose rulonuose buvo brokuota preke ideta dalis ne is to paveikslo o kitam tai kreivai nukirpti krastai tai nesigavo vientisas paveikslas... man tai kainavodaug laiko daug nervu ir pinigu negrazinau prekes vien del to kad jinai buvo pirkta kaune o mes vilniuje vien kelione pirmyn atgal kainuotu pinigu papildomai.. stai kas galutiniam rezultate gavosi.. be apdailos dar...



Meka, tu nepergyvenk, siena bent jau toj nutraukos puikiai atrodo. Kai uzbaigsit apdaila, apsistatys baldais, tai net patys nebepastebesit, kad yra koks brokelis... Tas pats juk buvo kai isirenginejom buta. Tiek atrode visokiu netikslumu ir broko, o dabar puse turbut jau ir pamirsau kur kas buvo.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Meka @ 2007 06 14, 00:03)
as gyvenimedaugiau nepirkciau foto tapeto .. juos klijuoti yra slykstu... jie tysta... be to pirkom is senuku tai ismetem 300 lt velniop nes dviejuose rulonuose buvo brokuota preke ideta dalis ne is to paveikslo o kitam tai kreivai nukirpti krastai tai nesigavo vientisas paveikslas... man tai kainavodaug laiko daug nervu  ir pinigu negrazinau prekes vien del to kad jinai buvo pirkta kaune o mes vilniuje vien kelione pirmyn atgal kainuotu pinigu papildomai.. stai kas galutiniam rezultate gavosi.. be apdailos dar...

http://www.supermama..._4944_14289.jpg

visai gražiai išėjo, bent iš nuotraukos. o kokios paskirties šis kambarys bus?
Atsakyti
QUOTE(išprotėjusi @ 2007 05 31, 20:03)
fototapetai  wub.gif

user posted image

user posted image


Grazus sitie,foto tapetai. thumbup.gif
Kazin pas mus yra kur nors toku pirkti? g.gif
Atsakyti
Gal kas zinot kur galetu padaryti pagal mano pasirinkta paveiksliuka foto tapeta? Gal kas kokiu ideju turit? g.gif
Atsakyti
QUOTE(išprotėjusi @ 2007 06 03, 19:27)
dienos metu

user posted image
nakties metu

user posted image

wub.gif bet nakties metu spėju reikalinga ta iliuminesencinė lempa ar kaip ji ten vadinas smile.gif Mes turim šeimoj dailininką kuris piešia šviečiančius paveikslus thumbup.gif nerealiai atrodo
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2007 06 14, 20:19)
Gal kas zinot kur galetu padaryti pagal mano pasirinkta paveiksliuka foto tapeta? Gal kas kokiu ideju turit? g.gif



Manau, galima kreiptis į bet kurią reklamos gamybos agentūrą. mirksiukas.gif
Pabandyk pasiteirauti
www.spaudos idėjos.lt
Straipsniukas apie fototapetus
radau, kad ..."Pagal individualų užsakymą gaminamų fototapetų kvadratinis metras kainuoja nuo 25 iki 100 litų...."
Iš to pačio straipsnio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 14 birželio 2007 - 23:36
QUOTE(irmulia @ 2007 06 15, 00:35)
Manau, galima kreiptis į bet kurią reklamos gamybos agentūrą.  mirksiukas.gif
Pabandyk pasiteirauti
www.spaudos idėjos.lt
Straipsniukas apie fototapetus
radau, kad ..."Pagal individualų užsakymą gaminamų fototapetų kvadratinis metras kainuoja nuo 25 iki 100 litų...."
Iš to pačio straipsnio.

Irmulia aciu! wub.gif
As stebiuosi,is kur tu viska zinai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2007 06 15, 11:41)
Irmulia aciu! wub.gif
As stebiuosi,is kur tu viska zinai? g.gif


Sėkmės drinks_cheers.gif
Domiuosi tuo ax.gif , na ne visai tuo, o tentais, bet tai taip pat susiję su fototapetais.
Atsakyti
man labai grazu fototapetai su abstraktesniu piesiniu, ar siluetais, kaip siuose pavyzdziuose. Tokie atrodo ir dekoratyviai ir isskirtinai... ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Tai iš ties gražu, tik, manau, po kurios laiko turėtų varginti g.gif
Atsakyti