Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Fototapetai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Egle.L
o as lygiai toki pati fototapeta su rozytemis pasidariau kaip paveiksla-ant plauso plokstes uzklijavom, i vidaus puse padarem remus, kad butu toliau nuo sienos. Gavosi superinis paveikslas-visi klausia kur toki dideli pirkau, o as sakau-pati pasigaminau. sekmes 4u.gif
irmulia
Egle.L įdėk foto, būtų įdomu pažiūrėti kaip atrodo mirksiukas.gif
Lina_S
O gal zinote, kur ju yra jau prekyboje paziureti? Butu labai idomu, nes labai graziai atrodo ant sienu thumbup.gif
Estrea
QUOTE(išprotėjus @ 2007 05 31, 19:03)
fototapetai  wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image

user posted image
*

Tikrai graziai atrodo, gana originalu, sukuria tam tikra nuotaika, saunu.
Papildyta:
QUOTE(Egle.L @ 2007 06 27, 15:32)
o as lygiai toki pati fototapeta su rozytemis pasidariau kaip paveiksla-ant plauso plokstes uzklijavom, i vidaus puse padarem remus, kad butu toliau nuo sienos. Gavosi superinis paveikslas-visi klausia kur toki dideli pirkau, o as sakau-pati pasigaminau. sekmes 4u.gif
*

Gal galite foto ikelti, labai idomu paziureti. 4u.gif
koritsaki
Gal žinot, kaip fototapetai angliškai? AčiukasĄ 4u.gif
kusachius
QUOTE(koritsaki @ 2007 07 02, 23:21)
Gal žinot, kaip fototapetai angliškai? AčiukasĄ 4u.gif
*

wallpaper 4u.gif
Girl from Ipanema
Amerikieciai juos vadina Wallpaper Murals.
LinaQ
QUOTE(Egle.L @ 2007 06 27, 15:32)
*

Labai gera mintis pasidaryti paveksla thumbup.gif !!! Jeigu kartais pabosta, nukabini ir lieka nesugadinta siena....
romeda
Svajoju apie tą tapetą su rožėm... Būtų įdomu pamatyt kaip atrodo tas tipo paveikslas,... ir kokia spalva patartumėt aplink dažyt, ir kitas sienas... nesumastau... Raudonai gal per ryšku būtų, ar gal tik tą sieną... o kaip kitas? Mėgstu šiltas spalvas...
rutellee
QUOTE(romeda @ 2007 07 19, 14:29)
Svajoju apie tą tapetą su rožėm... Būtų įdomu pamatyt kaip atrodo tas tipo paveikslas,... ir kokia spalva patartumėt aplink dažyt, ir kitas sienas... nesumastau... Raudonai gal per ryšku būtų, ar gal tik tą sieną... o kaip kitas? Mėgstu šiltas spalvas...
*

cia apie ta tapeta kalbi, kur viena buvo ikelusi?
na patarciau imti spalva is to tapeto sienoms, bet pastebejau kad ten tik juoda ir raudona jei as neklystu, tai tada netinka...tada reiktu derinti kazkokias spalvas prie raudonos, tiktu kokia rozine, svelni rusva, kokia ir kakavine....gal but ka nors sviesaus....aisku butu idomu ir ta siena kur tapetas nudazyt raudonai, bet kad spalva sutaptu su tapeto, o visas kitas sviesiai...
Tinnygirl
QUOTE(rutellee @ 2007 07 20, 11:19)
cia apie ta tapeta kalbi, kur viena buvo ikelusi?
na patarciau imti spalva is to tapeto sienoms, bet pastebejau kad ten tik juoda ir raudona jei as neklystu, tai tada netinka...tada reiktu derinti kazkokias spalvas prie raudonos, tiktu kokia rozine, svelni rusva, kokia ir kakavine....gal but ka nors sviesaus....aisku butu idomu ir ta siena kur tapetas nudazyt raudonai, bet kad spalva sutaptu su tapeto, o visas kitas sviesiai...
*

kodel nera gražių tapetų senukuose visi su kriokliais visokiais fui. be to labai ploni tai jau isivaizduoju kad siena kaip ledas turetu but kad uzklijuotgalima butu graziai doh.gif as taip noriu bet bijau išmest pinigus į balą unsure.gif
akvilyte
as tai isimylejau sita fototapeta... mergytes kolkas neturiu.. pas berniuka netiks.. tai galvoju gal as savo palepej issiklijuosiu blush2.gif

user posted image
rutellee
akvilyte o kur tu si tapeta radai? beje labai grazus...toks pasakiskas wub.gif
akvilyte
QUOTE(rutellee @ 2007 07 20, 13:59)
akvilyte o kur tu si tapeta radai? beje labai grazus...toks pasakiskas wub.gif
*

senukuose lotuliukas.gif mirksiukas.gif 90lt kainuoja.....

mano palepe bus mano pasaulis.. kuris turi buti mazas jaukus ir pasakiskas.. kurioje as galeciau pabegt nuo visu ir pasislept.. pasvajot ir pakurt kazka grazaus blush2.gif todel manau kad visai i tema butu.... net mano mama pamacius issilyde, nors kai pasakojau tai sake kad kazkokia nesamone sugalvojau lotuliukas.gif wub.gif

nors va dar viena dilema kad turiu jam tik viena siena... bet ten lyg ir darbastalis butu pats tas.. tai uzsidengtu sad.gif na ziuresim.. vistiek as ji pas save namuky kazkur panaudosiu bigsmile.gif
rutellee
akvilyte manau gerai sugalvojai, kiek as tave zinau is sm tu siuvi-kuri-modeliuoji...manau tau reikia tavo erdves-darbo zonos, kurioje tu jaustimeis nesuvarzyta-laisva ir kurybinga thumbup.gif
Fen-berry
QUOTE(Meka @ 2007 06 17, 11:30)
sis kambarys bus miegamasis..  nuotraukoj tikrai nesimato viso broko.. faktas tas kad turi siena svari buti... klijai tepami svarioj aplinkoj.. kadangi pas mus ten dar buvo  grindys neisdetos tai papuole klijuojant visokiu akmenuku irj ie labai matosi nors jau ten su mama ir gremzem.. ktias dalykas nuotraukoj nesimato sujungimo.. o realybej tas sujungimas matosi... nes paveikslo krastai ne raudoni ar juodi o balti... kad ir kiek tu ji kirptum ar bandytum klijuot ant virsaus tai vis tiek balta juostele svies.. reiks bandyt su kokiais vandeninias dazais ta juostele naikint.. nors bijau kad daugiau nesugadintume.. siuos keturis lapus klijavom gal kokias 2 val....  plesem i vel klijavom... vien del to nepirkciau... kai jie paskuj jau permirke buvo tai  ir isiplese vienoj vietoj... vienu zodziu pati ju tai jau neklijuociau.. smile.gif

http://www.supermama.lt/forumas/uploads2/1...77_4944_891.jpg
*

Pas mus miegame toks pat tapetas, man vis dar labai gražu wub.gif kiekvieną rytą rožes wub.gif
romeda
Mega, kas aplink, kokios spalvos? Gal gali įmest nuotrauką, nekopijuosiu, tiesiog norisi idėjų, nes tą tapetą jau nupirkau... wub.gif
ilze
QUOTE(išprotėjus @ 2007 06 03, 13:45)
user posted image

user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image

*

man kilo mintis, kad kai kuriuos fototapetus galima būtų visai nesunkiai ant sienos nusipiešti, turiu omeny tuos, kur siena vienspalvė, piešinys irgi vieno ar dviejų spalvų. Jau įsivaizduoju, kaip tepliosiu vieną sieną biggrin.gif Tik dar nežinau, kaip be projektoriaus perkelti ant sienos kontūrus, bet viskas išsprendžiama, ar ne?
dekor
QUOTE(ilze @ 2007 08 03, 20:03)
man kilo mintis, kad kai kuriuos fototapetus galima būtų visai nesunkiai ant sienos nusipiešti, turiu omeny tuos, kur siena vienspalvė, piešinys irgi vieno ar dviejų spalvų. Jau įsivaizduoju, kaip tepliosiu vieną sieną  biggrin.gif  Tik dar nežinau, kaip be projektoriaus perkelti ant sienos kontūrus, bet viskas išsprendžiama, ar ne?
*

Nea. todėl kad proporcijų neišlaikysi. ankščiau persinešant freskų piešinį buvo naudojami popieriaus šablonai dabar projektoriai.
kitas dalykas, kad susiprojektuot ornamenta teks jį "išimti" ir gerai apdirbti PS po to su corelDRAW, nes neuzteks rezoliucijos t.y kokybes-vietoj linijos matysi didziulius pikselius.
antra - šitos interjerų fotkės yra "FAKE" -t.y. padirbtos ir dar prastai -negali balta paklodė atrodyti ant lovos kaip purvinas skuduras lyginant su tapetų balta,ji tiesiog švyti.
tokius rezultatus galima butu pasiekti tik spaudziant ant plevelės ir galinėje pusėje montuojant apšvietimą.
ilze
QUOTE(dekor @ 2007 08 03, 19:50)
Nea. todėl kad proporcijų neišlaikysi. ankščiau persinešant freskų piešinį buvo naudojami popieriaus šablonai dabar projektoriai.
kitas dalykas, kad susiprojektuot ornamenta teks jį "išimti" ir gerai apdirbti PS po to su corelDRAW, nes neuzteks rezoliucijos t.y kokybes-vietoj linijos matysi didziulius pikselius.
antra - šitos interjerų fotkės yra "FAKE" -t.y. padirbtos ir dar prastai -negali balta paklodė atrodyti ant lovos kaip purvinas skuduras lyginant su tapetų balta,ji tiesiog švyti.
tokius rezultatus galima butu pasiekti tik spaudziant ant plevelės ir galinėje pusėje montuojant apšvietimą.
*

aš suprantu, kad jos "fake", ir nereikia man kad jos šviestų smile.gif
Mąstau apie tai, kad pačią idėją nusiplagijuoti... tamsūs lapų kontūrai šviesiame fone g.gif Juk tai galima atlikti paprasčiausiais sienų dažais? Gi niekas neateis tikrinti, ar tiksliai ornamentą atkartojai, lapelį šen ar ten praleidai. Bėda tik, kad niekad nesu ant tokių didelių plotų piešusi, bet labai pasistengus ir niekur neskubant, manau, turėtų pavykti bigsmile.gif
dekor
QUOTE(ilze @ 2007 08 03, 21:21)
aš suprantu, kad jos "fake", ir nereikia man kad jos šviestų  smile.gif
Mąstau apie tai, kad pačią idėją nusiplagijuoti... tamsūs lapų kontūrai šviesiame fone  g.gif Juk tai galima atlikti paprasčiausiais sienų dažais? Gi niekas neateis tikrinti, ar tiksliai ornamentą atkartojai, lapelį šen ar ten praleidai. Bėda tik, kad niekad nesu ant tokių didelių plotų piešusi, bet labai pasistengus ir niekur neskubant, manau, turėtų pavykti  bigsmile.gif
*

gera idėja, ir man patinka ta šiuolaikinė ornamentika. pats darbe juos naudoju. tai kaip ir daugmaž žinau ką sakau-pasididink ta nuotrauka per visa monitoriu ir jau ji visa pikseliais išeis , tai dabar isivaizduok kas bus kai didinsi ant 2*1,5m -nieko neliks.ašku gali ir taip bandyti tik abejoju ar gausis geras rezultatas.
yra toks dalykas kaip ornamento proporcijinė sistema-jei pradėsi stipriai kurti pati didelė galymybė kad gausis kaip ant lopšelio darželio sienos.

taip su paprasčiausiais sienų dažais gausis. reiketu dar nusipirkti sintetinio plaušo plokščius teptukus -jie bragūs ~8lt vnt bet zymiai geriau laiko formą ir minkštesni nei kiaulių šerių teptukai.
Tūtė
Ilze thumbup.gif super idėja, tau pavyks mirksiukas.gif aš taip pat turėjau minčių savo sieną išpaišyti, bet dabar pagal projektą, mano sieną uždengs šaldytuvas ax.gif
Škvalas
QUOTE(akvilyte @ 2007 07 20, 12:52)
as tai isimylejau sita fototapeta... mergytes kolkas neturiu.. pas berniuka netiks.. tai galvoju gal as savo palepej issiklijuosiu  blush2.gif

user posted image
senukuose  lotuliukas.gif  mirksiukas.gif  90lt kainuoja.....
*

O kodel netiks vaikinams? As manau, kad mano berniukams netgi labai tiks sita pieva. Aciu uz nuoroda.
nes
QUOTE(ilze @ 2007 08 03, 20:21)
aš suprantu, kad jos "fake", ir nereikia man kad jos šviestų  smile.gif
Mąstau apie tai, kad pačią idėją nusiplagijuoti... tamsūs lapų kontūrai šviesiame fone  g.gif Juk tai galima atlikti paprasčiausiais sienų dažais? Gi niekas neateis tikrinti, ar tiksliai ornamentą atkartojai, lapelį šen ar ten praleidai. Bėda tik, kad niekad nesu ant tokių didelių plotų piešusi, bet labai pasistengus ir niekur neskubant, manau, turėtų pavykti  bigsmile.gif
*

trafaretinis dazymas

-gal cia rasi ka naudingo!
ilze
QUOTE(nes @ 2007 08 07, 14:22)
trafaretinis dazymas

-gal cia rasi ka naudingo!
*

Tikrai 4u.gif

Labiausiai prie širdies "Viola" siena thumbup.gif O į tą staliuką pažiūrėjus iškart užsimaniau vasarnamio...
melionine.asara
sveikos
turim keleta pvz tapetu galime pritaikyti pagal jusu ismatavimus smile.gif pvz. http://www.images.lt/index.php3?mid=353&am...p;foto_id=29814 jei bus dideliu pageidavimu tai galima ir vaikiskom tematikom padaryt smile.gif
Tūtė
QUOTE(melionine.asara @ 2007 10 31, 13:07)
sveikos
turim keleta pvz tapetu galime pritaikyti pagal jusu ismatavimus smile.gif pvz.  http://www.images.lt/index.php3?mid=353&am...p;foto_id=29814 jei bus dideliu pageidavimu tai galima ir vaikiskom tematikom padaryt smile.gif
*

mane šiuo metu labai domina fototapetai, gal galėtumėt daugiau pzv. įdėt? Man reikia apie 2,5 m. ilgio ir apie 60 cm. aukščio žolės fragmento, norėčiau kad ta žolė būtų nespalvota, pvz. pilka. Gal galima būtų gauti jūsų kontaktus į AŽ 4u.gif
melionine.asara
QUOTE(Tūtė @ 2007 10 31, 12:31)
mane šiuo metu labai domina fototapetai, gal galėtumėt daugiau pzv. įdėt? Man reikia apie 2,5 m. ilgio ir apie 60 cm. aukščio žolės fragmento, norėčiau kad ta žolė būtų nespalvota, pvz. pilka. Gal galima būtų gauti jūsų kontaktus į AŽ  4u.gif
*

siaip tai galima padaryti viska: issirenkam paveiksleli is kokio image bank'o, pvz dreamstime.com ar patikusi autorini darba, paimam kambario nuotrauka, fotoshopu pasipaisom eskiza kaip daug maz atrodys konkreciame kambaryje ir jei tinka, yra firma kuri atspausdins ir uzklijuos netgi. Variantu idomiu yra ir ant sienu ir ant stiklo, kombinuojant nuotraukas su grafika ir pan. Geriausia parasyti Andriui el.pastu sparks@sparks.lt - jis detaliau ir asmeniskai gali papasakoti daugiau, nes nuolat susiduria su panasiais poreikiais is interjero dizaineriu.
WTF?!
O gal kas nors kur nors matetė "Grafity" foto tapetų? Kur? Už kiek? rolleyes.gif
KUPOLĖ
GRAFITY foto tapetą pirkau berniuko kambariui Vilniuje, Domus galerijoje, tik nepamenu pavadinimo parduotuvės.Man visai patiko, aišku sūnui patiko labiausiai. Kaina apie 600 Lt.
vasarė
QUOTE(išprotėjus @ 2007 06 03, 18:27)
dienos metu

user posted image
nakties metu

user posted image
*

kažkur dar mačiau ne tokių perkrautų. Tai tie man buvo thumbup.gif
Dėl fototapetų klijavimo, tai ne iš vieno gridžiu, kad žiauriai daug vargo. Tik ar neverta dėl gražių dalykų pasistengti.
Iš čia matytų man dar nerealus, tas su rasotais lapais.... thumb_yello.gif
Aleksandras
Sveiki, turiu visokiu geliu , gal kam patiks 4u.gif
user posted image
user posted image
daugiau cia:
http://www.houseinvilnius.com/tulpes/
yra ir kitokiu geliu , jeigu domina tai ieskosiu
Emerencija

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Cica
Siaubas koks grozis thumbup.gif
Emerencija
QUOTE(Cica @ 2007 12 02, 22:07)
Siaubas koks grozis  thumbup.gif
*

Man irgi patinka thumbup.gif wub.gif
Bet kazkaip pradedu galvoti, kad cia jau atgyvena doh.gif o GAL AS KLYSTU?
Emerencija
biggrin.gif

user posted image

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

user posted image

raganele
Man tokio reikia!!!!!!!!!!!!!!!!
QUOTE(išprotėjus @ 2008 01 08, 21:19)
...

user posted image
*

Sandriukas--gandriukas
Man tai atgyvena tie visokie su kriokliais, kalnų upeliais ir pan., o čia modernūs, tai gražu wub.gif
maziulele
QUOTE(Sandriukas--gandriukas @ 2008 01 09, 16:26)
Man tai atgyvena tie visokie su kriokliais, kalnų upeliais ir pan., o čia modernūs, tai gražu  wub.gif
*

aga ir man patinka tokie biski nestandartiniai fototapetai, bet kur ju rasti kaune unsure.gif
Škvalas
QUOTE(Aleksandras @ 2007 11 14, 21:00)
Sveiki, turiu visokiu geliu , gal kam patiks  4u.gif
daugiau cia:
http://www.houseinvilnius.com/tulpes/
yra ir kitokiu geliu , jeigu domina tai ieskosiu
*

Kazkaip nesupratau ka tu siulai g.gif Nuotraukas pirkti? Ar fototapetus gamini?
kaina
Sveikos mergaites 4u.gif Gal kuri gali nurodyti parduotuves ar lietuviskus tinklapius,kur prekiauja fototapetai,bo be "Senuku" daugiau lyg ir nezinau.Aciu butu labai,nes reiktu skubiai mirksiukas.gif
Sandriukas--gandriukas
Ypač baisios tos, kur I love you
Joho
Fototapetų mačiau "Tapetų studijoj", čia kur buvusi parduotuvė "Rytas', dabar Maxima prie Olandų žiedo, antram aukšte. Šiaip jie turi ir skystų tapetų, ir dažomų ir foto, ir bambukinių, žodžiu labai džiaugiuosi, kad SM dėka atradau tą parduotuvikę, nes iš išorės jokios reklamos nėr thumbup.gif
rutellee
QUOTE(kaina @ 2008 01 15, 16:16)
Sveikos mergaites 4u.gif Gal kuri gali nurodyti parduotuves ar lietuviskus tinklapius,kur prekiauja fototapetai,bo be "Senuku" daugiau lyg ir nezinau.Aciu butu labai,nes reiktu skubiai mirksiukas.gif
*

http://www.akmenys.lt/akmenys/index2.php?menu=2
http://www.dubingiai.lt/foto-tapetai/?lang=2
http://www.kitapuse.com/?_nm_mid=TXl3MExEQ...&session=no
http://www_spaudosidejos_lt/index.html

na ir dar paieskojus nete galima rasti mirksiukas.gif
Nerytė
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
beje, gal kas nors zino kaip ta gele vazoje kur yra vadinasi... bigsmile.gif
user posted image
kaina
Na va,turiu jau fototapeta.Nusprendziau gaminti.Gamino reklamos dizaino studija.Pora valandeliu ir koki nori pagamins tik issirink internete is milijono paveiksliuku.Gavosi graziai.Ziuresiu kaip bus, kai priklijuosim g.gif
Švelnukė
o tai kur užsakinėjai? į kokį kambarį? kiek kainavo?
kaina
Vaiku kambariui,bet vaikai jau nemazi,tai ne vaikiska visai,bet toki "kompiuterini",jie patys paveiksliuka issirinko.Dare Panevezyje,bet Vilniuj ar Kaune tokiu paslaugu,manau,yra labai daug.Kvadratinio metro kaina 90 lt,bet cia pati brangiausia medziaga,yra ir 50lt.Galima ir ne visa siena,o tik akcenta koki.
Švelnukė
o kokioj firmoj? gal tie patys yra ir Vilniuj?
kaina
"Nestanda",nezinau ar yra,bet manau ir visos kitos reklamos dizaino studijos ta pati daro mirksiukas.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.