Įkraunama...
Įkraunama...

Fototapetai

Sveikos merginos, noriu paklausti, gal kuri nors daretes fototapeta virtuveje. Maciau kavos pupeles ir Niujorko vaizda. Gal dar ka nors sugalvojote? Butu idomu paziureti, nes tai vienas is variantu vietoj plyteliu.
Atsakyti
QUOTE(perkunija @ 2009 01 03, 15:06)
Sveikos merginos, noriu paklausti, gal kuri nors daretes fototapeta virtuveje. Maciau kavos pupeles ir Niujorko vaizda. Gal dar ka nors sugalvojote? Butu idomu paziureti, nes tai vienas is variantu vietoj plyteliu.

esu maciusi zole fototapeta virtuveje.... bet cia fantazijos reikalas thumbup.gif manau daugelis fototapetu tiktu....
Beje esu maciusi ir apelsinu bei kivi fototapetu pirkti
Atsakyti
QUOTE
Siaip labai gerai ir graziai daro firmoje Asanta, Paneriu g. 34, Vilniuje.
Kainos labai netgi prieinamos. Ir jie galetu padeti susikurti norima vaizda. Nebutu problemos rast tinkama tapeta, kaip parduotuvese, yra tik su keliais vaizdais, is kuriu galima rinktis.


tai labai butu idomu konkreciau apie tas kainas. mes dabar svetainei ieskom foto tapeto, kol kas apsistojome prie komar fototapetu, aisku vivawall pasirinkimas negincijamai geresnis, bet kainos doh.gif apie 150 lt uz kv m.
as tikrai zinau, kad po 3-4 m. as noresiu kazka pakeisti, tai si kaina manes netenkina
Atsakyti
QUOTE(perkunija @ 2009 01 03, 15:06)
Sveikos merginos, noriu paklausti, gal kuri nors daretes fototapeta virtuveje. Maciau kavos pupeles ir Niujorko vaizda. Gal dar ka nors sugalvojote? Butu idomu paziureti, nes tai vienas is variantu vietoj plyteliu.

Aš esu dariusi virtuvėje, bet dariau ne fototapetą, o tiesiog spausdinau didelę nuotrauką (50cmx180cm) - nuotraukoje buvo Vilniaus panorama, nuotrauka juodai balta. Ir šį kartą spausdinsiu nuotrauką - pievos vaizdas, nuotraukos dydis (50cmx350cm). Tokio dydžio nuotraukas spausdina Vilniuje Procentras Savanorių pr., jie gali atspausdinti berods 1,5m aukščio ir neriboto ilgio nuotraukas. Tik tą nuotrauką reikia paklijuoti ant putų kartono prieš dedant ant sienos, nes aną kartą to nepadarėme ir nepavyko lygiai prietvirtinti prie sienos, o dabar kai ji bus dar ilgesnė, tai bus dar sunkiau. Kaina dabartinės nuotraukos bus maždaug apie 200Lt, jaučiu fototapetai ne iš senuku (užsakyti) kainuoja panašiai g.gif

Senojo buto foto, kur matosi nuotrauka virtuvėje. Gaila, kad neturiu darytos dieną, tai būtų matyti be to lempučių apšvietimo:
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pupeliukas: 09 sausio 2009 - 17:10
Graziausia tai akvariumas ax.gif ,na o foto ideja ydomi smile.gif
Atsakyti
joo, akvariumas turbut pati tikriausia, gyviausia ir graziausia interjero dalis wub.gif
Atsakyti
Sveikos, aš dirbau Šiauliuose "Startas" dizaino firmoje, tai ten fototapetu kvadratas kainavo apie 45 lt/kvadratas.
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2009 01 09, 18:07)

Senojo buto foto, kur matosi nuotrauka virtuvėje. Gaila, kad neturiu darytos dieną, tai būtų matyti be to lempučių apšvietimo:
user posted image

user posted image

o sakyk kaip is pratkines puses?
nes pvz man gaminant tai ta siena buna AMZINAI aptaskyta riebalais smile.gif aisku is karto nuvalai ir viskas gerai, bet plyteles yra plyteles, o fototapetas?... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mg* @ 2009 01 11, 23:21)
o sakyk kaip is pratkines puses?
nes pvz man gaminant tai ta siena buna AMZINAI aptaskyta riebalais smile.gif aisku is karto nuvalai ir viskas gerai, bet plyteles yra plyteles, o fototapetas?...  g.gif

fototapetas yra plaunamas...bet ant jo gali dar pritvirtinti grudinta ar organini stikla mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mg* @ 2009 01 11, 23:21)
o sakyk kaip is pratkines puses?
nes pvz man gaminant tai ta siena buna AMZINAI aptaskyta riebalais smile.gif aisku is karto nuvalai ir viskas gerai, bet plyteles yra plyteles, o fototapetas?...  g.gif

Ant viršaus tvirtinamas grūdintas stiklas. Nžn kaip su fototapetais, bet mano atveju kai dėjome nuotrauką. tai be stiklo net negalvočiau kažko eksperimentuoti. O stiklas žyyymiai lengviau valosi nei plytelės ir tikrai praktiškiau, nes nėra siūlių, bei idealiai lygus paviršius. wink.gif Valydavau kartą per mėnesį su langų valikliu.
Bet čia skonio reikalas smile.gif Vieniem gražiau plytelės, kiti ieško ko kito smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2009 01 09, 17:07)


Senojo buto foto, kur matosi nuotrauka virtuvėje. Gaila, kad neturiu darytos dieną, tai būtų matyti be to lempučių apšvietimo:
user posted image

user posted image

grazus akvariumas thumbup.gif
Atsakyti
nors pasirinikimas ne super duper, bet ir pas mus jau ima atsirast siu groziu smile.gif
http://www.dubingiai...tapetai/?lang=2
Atsakyti