Įkraunama...
Įkraunama...

Makrame technika

Kažkada seniai mokejau šią technika bet visgi biški pamažu prisimiršta... Radau tokį žurnalą, makrame tai sakau gal kas daugiau prisijungs, o gal kas seniai tuo užsiima ir gali pasidalinti patarimais?
Atsakyti
Dekui uz nauja tema,tikrai butu labai smagu jei atsilieptu mokancios ir placiau apie tai papasakotu.Butu idomu ismokti,nes man tai naujiena,na raizgem kazka panasaus mokykloje,per darbu pamokas,bet gi kada tai buvo...
Atsakyti
tai vat ir mano tokia patirtis tik, bet tu juosteliu tai daug priraizgyta yra, o dabar mintį apie diržą brandinu...
Papildyta:
dar apie makrame cia visai aisku ir prisiminimui užtenka, reikia pradeti dirbti
Atsakyti
Esu budama vaikas uzsiiminejusi sitais dalykais,netgi knyga kazkur turejau,aisku,viskas seniai nuteriota unsure.gif
o cia seip,ideju pora

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Tikiuosi,kad šioje temoje išmoksiu daugiau negu mokykloje mokė, laukiu patarimų, būsiu dėkinga. doh.gif
Atsakyti
na vat tas tai man patiko

user posted image
Atsakyti
QUOTE(gugile @ 2007 01 18, 16:32)
na vat tas tai man patiko

user posted image


Esu pasidariusi tokį patį skirtuką knygai, tik be karoliukų ir visų kitų "pribambasų" drinks_cheers.gif
Atsakyti
as vat kazka panasaus brandinu dirzui tik noriu platesnio ir bandysiu dekoruoti su odos juostelemis, tik vat dar ne viska subrandinau bet jau po biski imsiuos darbo nes darbo eigoje viskas iki galo manau ir issispres
Atsakyti
na šiaip visos šios technikos pagrindas yra 2 mazgai. juos keičiant gaunami įvairūs raštai.
va čia pora mazgų pavyzdžių:
My Webpage
My Webpage
tiesa, darant kažkokį darbą, juosteles reikia imti 3-4 kartus ilgesnes nei norimas darbelis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miara: 18 sausio 2007 - 20:23
ACIU O AS VAT VIS GALVOJAU KOKIO ILGIO SNIURAI REIKALINGI biggrin.gif
Atsakyti
cia maniskes:
http://img156.images...dsc03032gt3.jpg
Atsakyti
ievaa;] jau sakiau, kad gražu, tik pakaitaliok gal magus, visos kilpiniu rištos ar jų kryptį unsure.gif

o va aš sugalvojau diržą rišti, ryt važiuosiu sagties pirkti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miara: 19 sausio 2007 - 19:31