Įkraunama...
Įkraunama...

Milanas

Sveikos, skrendam su vyru i Milana vasario menesi. tai kaip tik ant valentino dienos. Labai noriu ta diena praleisti kokiame nors renginyje ar koncerte, zodziu kad smagu butu.Gal galetumet kas nors ka patarti ar pasiulyti. Gyvensime paciame centre.Aciu
Atsakyti
patartina nueiti i la skala teatra, taip pat ten yra begales naktiniu klubu, o del koncertu tai reikia ziureti kokie tuo metu vyks smile.gif
manau nerealu ten bus per valentino diena smile.gif
Atsakyti
Aciu Aurelijytei. Dar norejau paklausti ar as cia grybauju beziuredama ar tikrai La Scala teatre bilietai nuo 300 iki 700 doleriu kainuoja????? doh.gif Oho kaip brangu jei teisingai supratau... Ar verta tikrai??? g.gif
Atsakyti
va kainos as tikrai nzn blush2.gif kazkaip labai jau brangiai ax.gif
Atsakyti
aš buvau pirkusi rugpjūtyje spalio mėnesiui po 15 eur, per čia, jų tiesioginį tinklalapy....
Atsakyti
Aciu mergaites, jau nusipirkau 66 eurus mokejau, pigesniu nebuvo tai dienai sad.gif sad.gif
Atsakyti
o man nepatinka milanas, nors gyvenu netoli jo. per daug didelis, per daug uzsienieciu, viskas susigrude. italijoj tikrai yra daug grazesniu miestu, gal ne tokiu lankomu turistu. taip, milanas madu sostine, ir cia pacios zymiausios parduotuves..myliu genuja..
Papildyta:
QUOTE(bala_nemate @ 2008 10 30, 14:22)
Į šiuos du klausimus galėčiau atsakyti ir aš iš savų patyrimų blush2.gif

1. Picos ten jokiais skirtingais dydžiais nesimatuoja - kiek kur valgėm, visados pasirinkimas iš vieno dydžio. Maždaug tokio, kaip pas mus vidutinioji turbūt... 20-25 cm. Žodžiu, man jau per didelė - nesuvalgau aš tokios, o ypač, kai prieš picą dar visokių užkandžių atneša...uch karsta.gif

2. Mes iš vietinių gavom patarimą - nepalikinėti arbatos blink.gif bet kažkaip pratę visados LT palikti, tai vis tiek palikinėjom kai kur bent po 1 eurą. O viena padavėja vos neišbučiavo mūsų, kai pasakėm, kad čia jai arbatpinigiai lotuliukas.gif Kitur tiesiog klausdavom: "Is service included?" ir mums nuolat sakydavo: "yes, of course" biggrin.gif


mergaites, italijoj nera arbatpinigiu. jie jau iskaiciuoti i saskaita. nesvaistykit pinigeliu mirksiukas.gif
Papildyta:
italiskos picos visos vienodo dydzio. del arbatpinigiu jie iskaiciuoti ir saskaitoje rasome "coperte". jeigu geriamas aperityvas, daznai patiekiama uzkandziu nemokamai, kartais uzsisakius tik kavos, patiekiamas vienas kitas sausainiukas
Atsakyti
arba atnesa labai skaniu lazdeliu supakuotu pokuciuose, pagrauzt belaukiant thumbup.gif labai jau skanios bigsmile.gif
Atsakyti
mes buvom Milane pačiam viduržiemy ir tas miestas man padarė labai neblogą įspūdį. Šiaip gyvename Vokietijoje ir vokiečių miestai man nepatinka, gal išskyrus Berlyną. Jie per sterilūs, o Milanas turi to itališko šarmo, chaoso, laisvumo, ten tokie visi atsipūtę, neypatingai besilaikantys taisyklių... Man kaip išsiilgusiai Lietuvos - pats tas thumbup.gif Neapsipirkinėjom, bet shopintis ten rojus smile.gif Gražūs autentiški pastatai, tie išlikę senieji vartai, apsupantys miestą iš visų pusių. Kainos irgi įkandamos, pavalgyti galima vadinamojo aperityvo metu vakarais, kai mokėti reikia tik už gėrimus thumbup.gif Įdomu, kas būtų Lietuvoj, jeigu taip padarytų .. Turbūt visi neštųsi maistą tašėse namo biggrin.gif O ten kavinės pustuštės arba pora žmonių ir keli stalai su mėsytėm, sumuštinukais, vaisiais, girdėjau būna aperityvas ir su jūros gėrybėm smile.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Ar teko nuomotis automobilį Malpensos oro uoste? Mums reikėtų 2 savaitėms. Ar labai brangu? Ar patikima? T.y. ar iš anksto internetu užsisakius tikrai rasiu paliktą tokį automobilį, kokį užsisakiau?
Atsakyti
QUOTE(*Mika* @ 2009 02 17, 18:47)
Labas  4u.gif

Ar teko nuomotis automobilį Malpensos oro uoste? Mums reikėtų 2 savaitėms. Ar labai brangu? Ar patikima? T.y. ar iš anksto internetu užsisakius tikrai rasiu paliktą tokį automobilį, kokį užsisakiau?


Mes užsisakinėjome ir Milane, ir Malagoj - tai ką užsisakai internetu - negavom nei karto. Siūlo kitus auto. Malagoj jei kaina buvo apie 40 eur, tai Milane Malpensoj mokėjom pernai spalį apie 70 eur doh.gif Brangu.
Atsakyti
QUOTE(*Mika* @ 2009 02 20, 21:25)
Ačiu  4u.gif

Jetau, ką daryt?  doh.gif   Pas mane didelė šeima, norisi miniveno, kad visi tilptume..  unsure.gif   O čia savaitei?


pazek per www.rent.it
as radau uz 240 € septyniom dienom
septyniu vietu kainuoja beveik 400 tam paciam laikotarpiui.. kiek pas tave asmenu?
manau pasiknisus nete galima rast. arba avialiniju puslapiuose buna akciju. as ryanair psl maciau HERTZ reklamuojas kad 1 € uz viena diena g.gif tik kad ryanair i malpensa neskraido biggrin.gif

QUOTE(*Mika* @ 2009 02 22, 23:33)
Taaaiiip  g.gif
Klausimas apmastymui.. Vos ne tiek kiek apartamentu nuoma    doh.gif   Pas mus seimoje 2 suauge, 4 vaikai  biggrin.gif
Jetau, Malagoje gerokai pigiau  doh.gif


nu nu apartamentus uz ta suma gausi max trims dienoms, ir tai abejoju, turint omeny reikalinga dydi blink.gif

kaip jau minejau, galima rast ir pigiau, tik atsiemimas ne malpensoj...
antra vertus lietuvoj pati pigiausia masina (dvieju dureliu) 100 LT dienai kainuoja, tai ko cia taip stebetis..
Atsakyti