Įkraunama...
Įkraunama...

Milanas

QUOTE(diamondjones @ 2009 12 09, 02:05)
ojoj tikrai jis nera mazas, gana didelis netgi lyginant su statistiniu oro uostu, ir miegojimui vietu yra tikrai neblogu nemazai


na, nezinau, tada as ju nepastebejau, nes net nustebau, kodel tiek mazai kedziu laukimo salese g.gif gal ir klystu, nezinau, bet man taip pasirode, apvaiksciojant oro uosta pries skrydi
Atsakyti
QUOTE(diamondjones @ 2009 12 09, 02:05)
ojoj tikrai jis nera mazas, gana didelis netgi lyginant su statistiniu oro uostu, ir miegojimui vietu yra tikrai neblogu nemazai


cia manau isivele klaida hihihi.gif turejo but "lyginant su vilniaus oro uostu" lotuliukas.gif

QUOTE(Piktoji Fėja @ 2009 12 09, 11:03)
na, nezinau, tada as ju nepastebejau, nes net nustebau, kodel tiek mazai kedziu laukimo salese  g.gif  gal ir klystu, nezinau, bet man taip pasirode, apvaiksciojant oro uosta pries skrydi


tai kad ten galima sakyt laukimo saliu net ner, tik sterilioj zonoj keletas kedziu doh.gif is vis man tas oro uostas labiau varsuvos zachodnia primena nei normalu oro uosta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Fliquiti @ 2009 12 09, 18:21)
cia manau isivele klaida hihihi.gif turejo but "lyginant su vilniaus oro uostu"  lotuliukas.gif
tai kad ten galima sakyt laukimo saliu net ner, tik sterilioj zonoj keletas kedziu  doh.gif  is vis man tas oro uostas labiau varsuvos zachodnia primena nei normalu oro uosta  unsure.gif


net ramiau ant sirdies tapo, galvoju, kaip as tu palociu nepastebejau lotuliukas.gif beje, man atrodo, kad ir rygos oro uostas yra zymiai didesnis uz bergamo g.gif
Atsakyti
nu nu as tam Vilniaus oro uoste net nebuvau niekada, tad su juo negaliu lygint, lyginu su kokiu 20 Europos oro uostu tai bergamo tai tikrai didelis - jis toks pailgas - ten daaaaug kedziu, bet miegot del judesio zmoniu nelabai iseina, taciau miegojimui yra ten viena ar dvi labai erdvios sales uosto gale (ar priekyje) - ramuma ir netgi yra vietu kur kedes be rankoms skirtu atlosu tai gali net issitiesti per kelias minkstas kedes, kaip dabar atsimenu ta malonu pasivartyma ten smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fliquiti @ 2009 12 09, 19:21)
cia manau isivele klaida hihihi.gif turejo but "lyginant su vilniaus oro uostu"  lotuliukas.gif


Arba lyginant su statistiniu "Ryanair" oro uostu. Taip, tada jis pakankamai didelis, bet jei lyginsim su Europos sostinių didžiuosiais oro uostais, tuomet atrodys kaip kišenė. biggrin.gif Vietos megojimui ten mažoka, taip pat kaip ir sėdėjimo, bet kai nori, viskas išeina. bigsmile.gif Mes tai prigulėm ant žemės kaip ir dar pusė laukiančiųjų ir jokių problemų nebuvo. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondjones @ 2009 12 10, 04:07)
nu nu as tam Vilniaus oro uoste net nebuvau niekada, tad su juo negaliu lygint, lyginu su kokiu 20 Europos oro uostu tai bergamo tai tikrai didelis - jis toks pailgas - ten daaaaug kedziu, bet miegot del judesio zmoniu nelabai iseina, taciau miegojimui yra ten viena ar dvi labai erdvios sales uosto gale (ar priekyje) - ramuma ir netgi yra vietu kur kedes be rankoms skirtu atlosu tai gali net issitiesti per kelias minkstas kedes, kaip dabar atsimenu ta malonu pasivartyma ten smile.gif


minkstos kedes? ar tikrai apie bergamo oro uosta kalbam? g.gif ir apie koki judesi zmoniu kalbam, man jis vienas is tusciausiu pasirode, kiek keliavom... ir daaaaug kedziu? as net nustebau, kad kedziu yra minimaliai, neisnaudotas plotas g.gif
QUOTE(micefee @ 2009 12 10, 12:18)
bet kai nori, viskas išeina.  bigsmile.gif

sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Piktoji Fėja @ 2009 12 10, 16:27)
minkstos kedes? ar tikrai apie bergamo oro uosta kalbam?  g.gif ir apie koki judesi zmoniu kalbam, man jis vienas is tusciausiu pasirode, kiek keliavom... ir daaaaug kedziu? as net nustebau, kad kedziu yra minimaliai, neisnaudotas plotas  g.gif



Taip apie bergamo, tam visam ilgam pailgam "koridoriuje" kedes yra kietos, o minkstos yra tose salese oro uosto gale apie kurias kalbu.

Gal tau pasitaike mazas judesys, man teko nuo 9 ryto iki 9 vakaro ten pabuvot neseniai tai judesys tikrai labai didelis buvo pastoviai

Beje atsakant i replika del statistinio ryanair oro uosto tai bergamo oro uoste yra dar gal kokia 10 operuojanciu skrydzio bendroviu, tiksliai kiek nezinau, bet maciau stenda su visu ju pavadinimais.
Atsakant i replika del DIDZIAUSIU oro uostu DIDZIAUSIUOSE miestuose tai aisku, kad mazas, bet as sakiau lyginant su statistiniu oro uostu, tarkim imkime 20 oro uostu tai bergamo buis didesnis uz 10 ir mazesnis uz kitus 10
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diamondjones: 11 gruodžio 2009 - 04:55
gal kas žino, kada Milane nuolaidos prasideda, t.y. jų sezoniškumą - vasarį, kovą? ax.gif
Atsakyti
Gal kas galetu "apsviesti" kokiu transportu Milane patogiau ar aparasciau naudotis? Metro, autobusais?
Atsakyti
QUOTE(Stebuklinga @ 2009 12 30, 21:25)
Gal kas galetu "apsviesti" kokiu transportu Milane patogiau ar aparasciau naudotis? Metro, autobusais?


mes visur vaziavom metro, pries kelis puslapius esu parasiusi kainas ir koki bilieta geriau pirkti mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi, atsiprasau doh.gif Ir aciu smile.gif

QUOTE(Piktoji Fėja @ 2010 01 03, 15:11)
mes visur vaziavom metro, pries kelis puslapius esu parasiusi kainas ir koki bilieta geriau pirkti  mirksiukas.gif

Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Sakykit, o kaip naktinis gyvenimas Milane? Kaip kubai? Kur geriau nueiti savaitgali? Busime ten nuo penktad iki antrad., tai galvojam savaitgali kur "paselioti", o pirmadieni -antradieni 'pasikulturinti". Gal galite ka rekomenduoti?
Atsakyti