Įkraunama...
Įkraunama...

Milanas

Atnaujinu temą, kadangi išvyka nebe toli - kitą ketvirtadienį išskrendam ir sekmadienį gryžtam. Jau turim bilietus į La scala.

Dar noriu pagalbos paprašyti - esu girdėjusi apie labai gerą apsipirkimą, bet už Milano kažkur apie 90 km link Šveicarijos lygtai g.gif Nesate apie tai girdėjusios ???? Gal buvusios, dėkinga būčiau už info 4u.gif
Atsakyti
labas,

trenitalia puslapyje nematau time schedule ir atvykimo-isvykimo grafiko sad.gif

Beje, susidaro toks ispudis, kad jei negalvoji apsipirkti, i Milana nera ko vaziuoti.. Planavo sek. metu pradzioje, bet dabar jau abejoju....
Atsakyti
QUOTE(Ysatis @ 2007 11 14, 16:57)
labas,

trenitalia puslapyje nematau time schedule ir atvykimo-isvykimo grafiko sad.gif

Beje, susidaro toks ispudis, kad jei negalvoji apsipirkti, i Milana nera ko vaziuoti.. Planavo sek. metu pradzioje, bet dabar jau abejoju....

O kodėl? Mes skrendam per Naujus metus. Paslampinėsim po miestą, sutiksim Naujus, o apie apsipirkimą kažkaip net negalvojam. Aišku, pagal info kurią galima atsikasti internete, kažko labai daug žiūrimo neradom, bet savaitgaliui manau užteks.
Atsakyti
QUOTE(Ysatis @ 2007 11 14, 15:57)
labas,

trenitalia puslapyje nematau time schedule ir atvykimo-isvykimo grafiko sad.gif

kodėl nematai? g.gif Įrašai miestų pavadinimus, laiką ir tada rodo išvykimo, atvykimo laikus ir persėdimus, jeigu tokių yra 4u.gif
Atsakyti
Kazkaip nepagalvojusios siandien nusipirkom su drauge pigius bilietus Zoliniu savaitgaliui (oj kaip ilgai dar laukti iki rugpjucio...).
Esu girdejusi, kad rugpjucio men. visi italai atostogauja ir viskas uzdaryta. Gal kas zino, kokio lygio tas uzdarymas - tik nedideles parduotuveles, restoraneliai?
Ir kazin kaip oras rugpjuti - ar imanoma, t.y. ne per karsta?
Atsakyti
Sestadieni buvome Milane. Tiesa sakant, nelabai jis man patiko. Uzsidejom pliusiuka ir tiek.
Jei kas planuojate praleisti ten kelias dienas ir idomi kitu nuomone, tai as asmeniskai tikrai nepatariu. Jei jau uzmatete pigius bilietus i Milana, tai jau geriau pavaziuoti iki kurio nors Siaures Italijos ezeru nei kelias dienas kiurksoti tame pilname zmoniu mieste. Bet cia tikrai tik mano asmenine nuomone ir prasau nesupykti.
Atsakyti
QUOTE(roki @ 2008 01 29, 17:40)
Sestadieni buvome Milane. Tiesa sakant, nelabai jis man patiko. Uzsidejom pliusiuka ir tiek. 
Jei kas planuojate praleisti ten kelias dienas ir idomi kitu nuomone, tai as asmeniskai tikrai nepatariu. Jei jau uzmatete pigius bilietus i Milana, tai jau geriau pavaziuoti iki kurio nors Siaures Italijos ezeru nei kelias dienas kiurksoti tame pilname zmoniu mieste. Bet cia tikrai tik mano asmenine nuomone ir prasau nesupykti.

Na mes Milane sutikom Naujuosius. Turejom 4 dienas, tai tikrai pakako laiko aplankyti didžiąja daugumą lankomų objektų (aišku labai daug jų ir nedirbo). Miestas tikrai patiko, zmoniu l.daug tai tik centre, o kitur tai mes praktiškai vienį 'blūdijom'. Akis yra į ką paganyti, bet ilgiau užsibūti Milane neverta.
Atsakyti
QUOTE(Picine @ 2008 01 10, 23:30)
Kazkaip nepagalvojusios siandien nusipirkom su drauge pigius bilietus Zoliniu savaitgaliui (oj kaip ilgai dar laukti iki rugpjucio...).
Esu girdejusi, kad rugpjucio men. visi italai atostogauja ir viskas uzdaryta. Gal kas zino, kokio lygio tas uzdarymas - tik nedideles parduotuveles, restoraneliai?
Ir kazin kaip oras rugpjuti - ar imanoma, t.y. ne per karsta?


Na per šventes tikrai viskas bus uždaryta mirksiukas.gif
Esu buvusi Italijoje vasarą, sekamdienį net gi kavinės uždarytos. Na, per visą miestą gali rasti kur kavos išgerti, bet picos sudalgyti..... nebet vakare... ar prie kokio poilsinio ežero g.gif
Atsakyti
QUOTE(roki @ 2008 01 29, 16:40)
Sestadieni buvome Milane. Tiesa sakant, nelabai jis man patiko. Uzsidejom pliusiuka ir tiek. 
Jei kas planuojate praleisti ten kelias dienas ir idomi kitu nuomone, tai as asmeniskai tikrai nepatariu. Jei jau uzmatete pigius bilietus i Milana, tai jau geriau pavaziuoti iki kurio nors Siaures Italijos ezeru nei kelias dienas kiurksoti tame pilname zmoniu mieste. Bet cia tikrai tik mano asmenine nuomone ir prasau nesupykti.

Mano vyras buvo savaitgaliui prieš metus, tai tikrai rado ir ką pažiūrėti, ir ką nusipirkti.
Dabar skrisim visa šeima gegužės viduryje. Kaip manot, pataikysim ant sale'ų ar nelabai rolleyes.gif Ir kaip su kalbom toj Italijoj (pati nesu niekad buvus)? Kalba angliškai, vokiškai, prancūziškai ar tik itališkai?
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2008 01 31, 13:48)
Mano vyras buvo savaitgaliui prieš metus, tai tikrai rado ir ką pažiūrėti, ir ką nusipirkti.
Dabar skrisim visa šeima gegužės viduryje. Kaip manot, pataikysim ant sale'ų ar nelabai rolleyes.gif Ir kaip su kalbom toj Italijoj (pati nesu niekad buvus)? Kalba angliškai, vokiškai, prancūziškai ar tik itališkai?


Na mes t.p. neseniai gryzom is Milano, po Romos ten nebelabai ir beliko ka ziureti... Na bet mes vaziavom apsipirkti, tai pasiziurejom tik labai ispudinga Katedra thumbup.gif

O Italijoje su anglu kalba sunkoka, vienas kitas jeigu supranta arba labai nedaug. Na darbuotojai stotyje ir policinkai angliskai gerai supranta: kiek teko klausti viska puikiai paaiskino. Tiesa Milane su anglu kalba geresne padetis nei Romoje, bent jau man susidare toks ispudis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spyglaite: 31 sausio 2008 - 18:35
Sveikos, noriu paklausti gal kam teko prie komo ezero vaziuoti? ax.gif
planuoju ketvirtadieni ten vaziuoti ir butu gerai info gauti kas ten buve... ax.gif

vakar grizau is Milano 4u.gif Grazus miestas, buvau pora dienu, tad prisivaiksciojau sociai 4u.gif norejosi ir daug pamatyti ir aisku, apsipirkti ax.gif
Pavyko padaryti ir viena ir kita ax.gif
Labai patogus susisiekimas, tereikia atsispausdinti metro planeli ir viskas labai paprasta 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
metelius laiko gyvenom Itaijoje,o tikslaiu Milane,manau prie sio miesto reikia priprasti,nes zmoniu ten visad daug smile.gif yra tikrai ka pamatyti ten,bet siaip siulau geriau i mazesnius miestukus pasukti,ten man daug geriau,o ir zmones ten labaiu siltesni smile.gif bet aiskus,kiekvienas vaziuoja su kazkokiu tikslu smile.gif kas del kalbu,tai italai sneka puikiai ispaniskai ir prancuziskai,bet visad rasit ir tokiu,kurie mokes pradmenis ir anglu kalbos smile.gif
pats didziausias ispardivimas tai vyksta pries parduotuvems uzsidarant vasros atostogom,tai butu liepos pats galas smile.gif bet mazesniu ispardavimu visad buna ax.gif bet ir vel kainos skirsis,didesniuose miestuose uz ta pati ruba teks daugiau pamoket smile.gif
o susisiekimas,tai ten tikrai geras,mes visad traukinius ringdvomes ir greita ir pigu biggrin.gif
Atsakyti