Įkraunama...
Įkraunama...

Jeronimas

QUOTE(wooden Vilnius @ 2013 01 23, 13:11)
Laba diena,
o mano vazone auga pora jeronimų, bet jie nėra žydėję...
Dar per anksti, ar čia du „vyriškos giminės“ papuolė?



Ne, jie visi vienos giminės tongue.gif Mano žydi ypač gražiai lauke vasarą - mėgstu apgenėjus prikaišiot šakelių į rožynus. Jie tuoj pat įsišaknija ir užauga gražūs, kvapnūs krūmai su žiedais:
user posted image
O namie reikia labai daug šviesos: mano stovi ant pietinės palangės prie pat lango - tai žydi ir namie...
Atsakyti
Ačiū už patikslinimą ir vizualinį paraginimą, – tikrai verta „įkišti“ ir lauke smile.gif
Dėl tos lyties paklausiau, nes viena moteris yra sakiusi, kad turi būti „anas“ ir „ana“, kad žydėtų, o aš tik nuolankiai palingavau galva, nieko nesupratus 4u.gif
Atsakyti
Labas, gal kas turite Jeronimo, Vilniuje, Perkunkiemyje, Pasilaiciuose?

Noriu pasisodinti.
Atsakyti
Sveiki, turiu nemazai pasidauginus smile.gif
as Pasilaiciuose, Medeinos g.,prasom 4u.gif
Atsakyti
Parduodu Jeronimą ir Paleistuvę.
Kaunas smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, labai ieskome sio augaliuko kaune laukiam i az jusu pasiulymu
Atsakyti
QUOTE(Leoni @ 2013 08 12, 09:51)
Sveikos mamytes, labai ieskome sio augaliuko kaune laukiam i az jusu pasiulymu


Turiu gražų atliekamą, bet aš Šiauliuose doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

Sakykit, kada geriausia jeronimą daugint? Nieko jeigu dabar? Ir kaip dažniausiai darot - kišat tiesiai į žemę ar pamerkiat kol šaknytes išleis?
Atsakyti
QUOTE(Žirafa 911 @ 2013 09 16, 21:36)
Sveikos,

Sakykit, kada geriausia jeronimą daugint? Nieko jeigu dabar? Ir kaip dažniausiai darot - kišat tiesiai į žemę ar pamerkiat kol šaknytes išleis?

aš dabar nulaužus viršūnę žemėn kišau- prigijo greitai, anksčiau vandenyje šaknų laukiau- žemėj gal net greičiau išlindo.
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2013 09 17, 13:27)
aš dabar nulaužus viršūnę žemėn kišau- prigijo greitai, anksčiau vandenyje šaknų laukiau- žemėj gal net greičiau išlindo.



Ačiū 4u.gif Musiet aš irgi kišiu į žemę, nebelaikysiu daugiau vandenyje. Tiesiog esu turėjusi liūdnos patirties kai kelios net šakelės įkišus į žemę kažkodėl neprigijo ir nugelto... kažkas nepatiko.
O šiaip labai džiaugiuosi jeronimu, labai patinka jo kvapas (mano kvepia citrina). Apgenėjau apatinius lapus, dabar džiovinu ir sudėiu į mažus lininius maišelius tada į spintą mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas galetu duoti keleta daigeliu Vilniuje? Pvz. Pasilaiciuose?
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2013 09 18, 15:48)
Gal kas galetu duoti keleta daigeliu Vilniuje? Pvz. Pasilaiciuose?


Aš galėčiau nulaužt pora ūgliukų. Tik pasiimti reiktų patiems Naujamiesčio. Jeigu norėsit rašykit į až.
Atsakyti