Įkraunama...
Įkraunama...

Jeronimas

jeronimas - gera gelyte. Jei skauda ausi tai reikia nuskinti lapeli, ji suglamziti, kad sultis iskirtu ir isideti i ausi. Tikrai suveikia.
O kaip sloga gydoma ir as noreciau suzinoti .
Atsakyti
laba diena.
- per kiek laiko plenciukas turėtų išleist šaknis vandeny pamerktas;
- ar rudenį vazone pasodintas įsišaknijęs plenciukas prigytų;
- ir jei taip - kaip su tokia jauna gėlyte elgtis rudenį - žiemą?
Atsakyti
labukas,

sudominot Jus mane su tuo Jeronimu doh.gif gal kas is zemaitijos turit plenciuka uz simboline kaina ax.gif
Atsakyti
Jeronimas išleis šaknis ir vandenyje ir žemėje.Tai labai nereikli gėlė.Kai paauga,aš nugnybiu viršūnę,kad gražiai augtų mirksiukas.gif
Atsakyti
Tikrai gera, naudinga senovinė gėlė. Pasak senų žmonių, grynina patalpos orą, jį dezinfekuoja, atbaido vabdzius: muses, kandis..Kvapas pajudinus sodrus ir ne visiems gal malonus..Bet visos tos savybės yra įrodytos mokslo.

O gėlė priklauso pelargonijų šeimai, tai viena iš daugelio kvepiančiųjų pelargonijų, ypatinga būtent ne kaip kitos kvepiančios žiedais, o tom gydomosiom savybėmis.
Sveika vaikų kambariuose turėt..Ar laiptinėj kokioj augintis..

Žiemą neištįs, augs tolygiai jei šviesu ir šilta bus pakankamai..
Jei tik šilta ir tamsu - tįs, jei šviesu ir vėsu - sustos augimas.

Aš irgi pasivogiau pora šakelių iš laiptinės būtent..Vienoj Lazdynų daugiabučio laiptinėj pamačiau ...kokių trijų metrų.. blink.gif Nusilaužiau pora šakelių ir pamerkiau..Vėlgi šviesiai ir šiltai laikyt reikia..Kitaip supus.

Genėt senus augalus galima be gailesčio..Tada šoniniu ūgliukus leis, bus gražus, tankus augaliukas. Ūglius galima šaknydintis..Kaimynams padalint, giminėms..
Šaip man žavu tokios senos močiučių augintos gėlės. Net ir labai moderniam šiuolaikiniam interjere atrodys įdomiai..
Atsakyti
trijų metrų swoon.gif Įdomu būtų pamatyti!
Atsakyti
pasirodo namuose pati turiu nuostabia gele o net nezinojau blush2.gif tai net paprasiau to stebuklo kad parupintu teta blush2.gif na, nieko ,turesim daugiau tongue.gif
Atsakyti
Savas vogtas jeronimo atžalėles išmečiau..Šaknydinau vandenyje ant radiatoriaus pastačius..Išvykus palikau, kai radau, - išdžiūvę viskas doh.gif
Gal ir gerai..
Atsakyti
Oi, norim ir mes Jeronimo 4u.gif Vilniečio biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sraigiuss: 24 lapkričio 2009 - 15:09
gavau jeronima dovanu is mociutes. toki ugtelejusi. laaabai man jis skaniai kvepia. negaliu atsiuostyti. tik skursta pas mane vargsiukas. stovi ant lango, sviesu, tik gal salta nuo lango? ar megsta geles sitos dregme? ar reiklios silumai? nenoriu numarint. galeciau but jeronimu karaliene vien del kvapo. jis tooooks.. svaigus..
Atsakyti
Kaune, Panemuneje nugriebiau plenciuka laiptineje smile.gif bet niekaip nepasodinu, gal kas nori dovanu? Kol nenumire...
Atsakyti
Aš laikinai priglaudžiau jeronimą pas save, kol savinikė paatostogaus.Žiūriu, kad jau kažkoks išleipęs visas.Balkone padėjus laikiau, sakau, gal per šilta ten jam buvo?
Atsakyti