Įkraunama...
Įkraunama...

Geri ginekologai Klaipėdoje

QUOTE(elve @ 2005 09 24, 12:47)
Lankiausi as pa ją kai buvau nestuke.gif nieko bloga apie ją pasakyti negaliu, nebloga gydytoja ir tiek smile.gif bet labiausiai man patinka gydytoja E.ŽUKIENĖ thumbup.gif



gyd. Žukienė ta kur Vyturio gatvėj?
Atsakyti
QUOTE(Vainora @ 2005 10 04, 10:25)
gyd. Žukienė ta kur Vyturio gatvėj?

Taip ta pati, ji dirba ir Vyturio g. ir gimdymo namuose thumbup.gif
Atsakyti
Radziminskiene doh.gif doh.gif doh.gif doctor.gif gun_bandana.gif schmoll.gif gun_smilie.gif
kartais buna grubi,netaktiska.
Gimdziau pas ja dukra ax.gif tai siaubas doh.gif dar galvojau negi ir antra teks prie jos g.gif
Taip ir buna cry.gif kai atvaziavom ir palydejo i gimdykla tai pirmas klausimas buvo islindus is personalinio AR PLUNGE ATVAZIAVO GIMDYTI?Kas-Radziminskiene!!!
Aisku ax.gif kai yra jau vidurnaktis ir cia nestuke.gif atvaziuoja.O man saremiai jau kas 5min.
Aisku jei duosi pinigu bus laaaabai maloni ir rupestinga.
Atsakyti
Zukiene dirba ginekologiniam skyriuj-Miesto ligoninej-Akuseriniam pastate.
Atsakyti
Apie metus lankiausi pas gydytoja Chadarceva, kuri dirba Nefridoje. Pati klinika man visai nieko, bet Chadarceva visai nepatiko: bendrauja nemaloniai, gali aprekti be pagrindo, apziurineja grubiai ir beveik nieko neaiskina, net ir kada paklausi. Gydausi pas ja pienlyge, tai teko daug pinigu vaistams suplot, o taip nieko iki galo ir nepagydo. Tai galu gale pati viska apie ta lyga per interneta isaiskinau, ir issigydziau pati beveik nenaudodama chemijos clap.gif
Atsakyti
QUOTE(gulia2004 @ 2005 10 22, 16:32)
Zukiene dirba ginekologiniam skyriuj-Miesto ligoninej-Akuseriniam pastate.


apie Žukienę tik blogi atsiminimai, klaidingai nustatė diagnozę, o kai nuvažiavom operuotis, tai pamiršo kad esam užrašytos, ir perdavė kažkokiia kitai gydytojai, nematau tikrai jokios atsakomybės pas ją
Atsakyti
Kiek teko lankytis privaciai tai patiko,bent pries 6-5metus (tik,kad dulkiu nuo taves nevalo) tongue.gif
Argi dabar pasikeite?Gal Chadarceva tokia yra g.gif ?



Zukiene tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif gal sunki diena jai buvo blush2.gif






Atsakyti
QUOTE(Junetė @ 2005 09 13, 13:20)
Sveikos merginos. O ar lankėtės kas nors pas gydytoją Intienę? Man rekomendavo gydytoją Intienę. Bet pas ją poliklinikoje be galo daug pacienčių. O aš dirbu ir nelabai galiu laukti. Gal žinot kas nors, ar ji dirba privačiai? Ir kaip ji aplamai?

Butent si gydytoja man apsiriko, israsant vaistus ir jei ne vaistininke, buciau pavartojusi menopauzes metu skyriamus hormonines zvakes vietoj mikroflora atsatanciu zvakuciu su pieno rugstim. Seip zmogus gal ir neblogas, bet.... Tikrai nenoriu daugiau su tokiu: "Oi, atsiprasau, pavadinimus supainiojai" susidurti.
Atsakyti
QUOTE(rutuliak @ 2005 03 29, 00:11)
Dabar as papasakosiu savo istorija...
Viskas prasidejo nuo to kad pries 2 metus man rado cista. Nekreipiau kazkaip i tai demesio, sako pagerk kontraceptikus ir praeis. Praejus kiek laiko nusprendziau pasitikrinti kas kaip, kaip ta cista ir nuejau i gimdymo namus pas gydytoja Dargiene. Ji man dare echoskopija del cistos ir rado uz gimda didesne cista, kuria reikia tuc tuojau operuoti, kitaip man sakes (na beveik taip ir pasake, be jokiu skrupulu). O kas man visteliai, as taip issigandau, tik nesupratau vieno dalyko: kaip galiu tureti tokia cista jeigu man nieko neskauda, as jauciuosi gerai. Beto, gerbiamoji gydytoja net nepklause apie mano savijauta, net nepabande kazkaip vaistais gydyti ta cista, sako operacija ir taskas. Kita menesi ateik, dar patikrinsim mazu kas pasikeis, jeigu ne guldysim ir pjausim. As jos diagnoze nepatikejau ir nuejau pas jurininku ligonineje dirbancia gydytoja Odeta Drulyte. Nu maladec zmogus, na toks savas, toks draugiskas.Pirmos apziuros metu diagnoze - jokios cistos net nera. Isvados po antros apziuros praejus dviem menesiams - cistos nera, gal kada ir buvo, bet tikrai nedingo po Dargienes apziuros, nes tebuvo praeje tik 2 savaites. Kita savaite vel einu pas Dargiene, paziuresiu ka ji dabar pasiulys man, gal gimda butu isplove jeigu jokios cistos nera. As sokiruota, visom patarciau vengti Rasos Dargienes, ji ir mano seseriai blogai diagnozavo liga bet aciu dievui viskas gerai baigesi. Jeigu kas dar nebandet siulyciau Odeta Drulyte, pas ja galima ir su sintimu ir mokant uz priemima. Turint tokia gydytoja neverta net eiti privaciai...

Na, aš parašysiu gal trumpai, tačiau kategoriškai: turėdama labai bjaurios ir skaudžios asmeninės patirties, kurios niekam iš jūsų nelinkėčiau patirti, patariu: nėščiosios (bent jau) JOKIU BŪDU neikit pas R.Dargienę, nei pas Locaitinę. Tos dvi gydytojų vardo nevertos moteriškės daro echoskopijas taip, jog garantuotai tik aklas blogiau už jas ką matytų. Tad būsimos mamytės ( o ir kitos, branginančios sveikatą ir gyvybę) pas tas dvi neikit. O jei ėjot - netikėkit nė vienu jų žodžiu. Gimdyt patarčiau pas Karpavičiūtę - gal kaip sako ir "boba su k...", tačiau profesionalė-nepalyginama. Echoskopijas Klaipėdoj patarčiau tik Vaisingumo klinikoje. O šiaip gydytis - labai gerų atsiliepimų girdėjau apie Intienę ir Grušienę. Tik pas Pušinskienę Gimdymo namų ambulatorijos sk. nevarkit - išleisit pinigų krūvas ir garantuoju kaip į balą.... schmoll.gif
Atsakyti
galiu geru odeliu paminėti gydytoja Sąlygienę.Ji labai geras ir šiltas žmogus,kuris išmano savo darba.Manau ne viena megina gali apie ja gražiaia atsiliepti,kuri pas ja gydosi.

Apie Diržuaska girdėjau gerų žodžių,apie Butkute
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2005 10 31, 22:09)
galiu geru odeliu paminėti gydytoja Sąlygienę.Ji labai geras ir šiltas žmogus,kuris išmano savo darba.Manau ne viena megina gali apie ja gražiaia atsiliepti,kuri pas ja gydosi.

Apie Diržuaska girdėjau  gerų žodžių,apie Butkute


o kur ji dirba?
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2005 11 21, 15:28)
o kur ji dirba?


Jei neklystu, tai ji kaip ir Diržauskas dirba Vaisingumo klinikoje ax.gif
Atsakyti