Įkraunama...
Įkraunama...

Geri ginekologai Klaipėdoje

Gal kas žinote, kur dirba gyd. Juknevičienė? Teko susidurti su ja GN, tai labai šauni pasirodė, ko nepasakyčiau apie gyd. Locaitienę. schmoll.gif
Atsakyti
Aš pradėjau gydymą pas R.Vernickaitė. Net nežinau.....Iš vienos pusės man norisi tikėti, kad jos gydymo metodai yra super, nes aš pati esu linkusi į netradicinius gydymo būdus ir pan., tačiau iš kitos pusės - tai jau labai brangus malonumas. Tiesiog nežinau. Gal būtų buvę papraščiau nueiti pas kitą gydytoją ir savo problemą sutvarkyti greitai ir pigiai, bet .... Gal ji tikrai pastebi viską daug anksčiau, sugeba tam užkirsti kelią ir vitaminų pagalba išgydyti ligas. Man kila daug abejonių, be to ir pinigų be galo gaila. Aš mėtausi. Bet....Nutariau surizikuot. Tik nežinau kiek man laiko tam tems mano kišenė cool.gif
Atsakyti
Poli1, nevark ir nekankink savo kišenės hihihi.gif. Susiraski normalią gydytoją 4u.gif
Atsakyti
Būtų įdomi jūsų nuomonė kuri gydytoja geriausia gimdymo namuose laukiant mažylio?
Atsakyti
QUOTE(asardar @ 2006 08 12, 23:43)
Būtų įdomi jūsų nuomonė kuri gydytoja geriausia gimdymo namuose laukiant mažylio?

Yra tema sukurta "Pas ką gimdyti Klaipėdoje",ten įvairiausi atsiliepimai 4u.gif
Atsakyti
Visos temos neperskaičiau, bet kur skaičiau tai neradau apie gyd. Grušienę. Ji dirba jūrininkų poliklinikoj ir Lornoj. Seniai aš pas ją lankaus ir kai laukiausi antros. Man tai ji thumbup.gif rami taktiška dėmesinga. Negasdina be reikalo o ramiai paaiškina ( čia iš patirties, prigasdino pas genetikus). Dabar vėl pas ją užsirašiau, tik kad eilės tai kilometrinės doh.gif
Atsakyti
kaip apleista si tema verysad.gif niekas nebesilankot pas ginekologus? lotuliukas.gif
as kaip tik planuoju kurnors eiti, nes nestuma pradedam planuot ir siiap reiktu jau apsilankyti ax.gif tik nenusprendziu kur eiti, siaip visada eidavau pas gyd. Joci (III polikl), esu buvusi ir kitur, bet kazkaip neatradau "savos "gydytojos doh.gif
tai ir mastau ar lankytis ir toliau pas joci, kazin kaip su juo per nestuma butu g.gif o gal vaziuot pas kanors i GN ir ten lankytis ir gimdyti juk ten reiktu 4u.gif
Atsakyti
sveikos,
na as per visa nestuma lankiausi pas Joci , ( III pol), tik suzinot ar tikrai nescia vaziavau pas Maskolaitiene - labai maloni moteris, sesute irgi, bet tai buvo tik vienas kartas, tai kazka issamiau apie ja negaliu pasakyt. O Jocys, as net nezinau, linksmas vyrukas, nekazin kiek tos prieziuros man ir reikejo - pasveria, pamatuoja, pamaigo...nezinau, nesiskundziu, bent kol jokiu rimtu ligu neturiu. siaip Jocio sesute po gimdymo paskambino, paklause, kaip laikausi, kaip mazyle, kaip sekasi maitinti, primine, kad nepamirsciau ateiti po menesio kito pasitikrinti - nezinau, turbut cia visada taip skambina, bet kokiu atveju buvo malonu.
tiesa, apie Holcman(nefrida) - pati pas ja nesilankiau, bet turbut keturios mano pazistamos nuo pat pastojimo pas ja lankesi, viena kitai rekomendavo, sake, super.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aistike: 27 rugsėjo 2006 - 14:27
Aš kątik užsirašiau pas Žavoronkovą. Gal kas lankėtės pas ją?
Atsakyti
QUOTE(Poli1 @ 2006 09 27, 18:23)
Aš kątik užsirašiau pas Žavoronkovą. Gal kas lankėtės pas ją?

Ne III poliklinikoj dirba g.gif nes jei ne klystu tai nieko gero schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Poli1 @ 2006 09 27, 19:23)
Aš kątik užsirašiau pas Žavoronkovą. Gal kas lankėtės pas ją?

Nu kur tave vis nuneša doh.gif biggrin.gif Aš su pirmuoju nėštumu pas ją vaikščiojau - jauna ir žalia buvau biggrin.gif . O kai jau patirties įgavau - iš karto pabėgau. Tai bėk ir tu kol dar ne vėlu, bo naudos iš jos - jokios doh.gif
Atsakyti
O kuo ji bloga? Tai ar yra iš vis gerų ginekologų?
Atsakyti