Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulas

QUOTE(Smurka @ 2014 01 09, 10:53)
Topkapi rūmai yra Sultanachmete. Tai visiškai turistinis rajonas ir gana saugus.
Sutemus nevaikščiočiau po kokį Aksaray, Laleli ir panašius rajonus

kaip jūs gyvenat? pasiilgom jūsų smile.gif Turkijos temoj jūsų visus reportažus esu skaičius...
Atsakyti
Aš gyvenu gerai. Turkija - antrieji mano namai, tad ir euforija atslūgo smile.gif Nors myliu tą šalį be proto
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2014 01 09, 12:00)
Aš gyvenu gerai. Turkija - antrieji mano namai, tad ir euforija atslūgo smile.gif Nors myliu tą šalį be proto

Gal jūs Stambule gyvenate? bigsmile.gif
Atsakyti
Ne, negyvenu, bet Stambule esu buvusi daugiau nei 20 kartų
Atsakyti
QUOTE(Laaila @ 2014 01 09, 11:45)
DĖKUI drinks_cheers.gif
Papildyta:

Renkuosi ir aš per booking, man ten irgi patogiau ir aiškiau  biggrin.gif prie Topkapi rūmų matau, kad yra lyg ir geležinkelio stotis. Ar nereiktų nuo tos vietos toliau ieškoti viešbučio? Nebus ten panašu į soties rajoną?  biggrin.gif Norėtume ir sutemus pavaikštinėti, o prigąsdino, kad nelabai saugu yra tam tikrose vietose. Dabar žinok kur tos vietos  doh.gif


Arčiau geležinkelio jeigu jautriai miegat geriau nesirinkti, skaičiau atsiliepimuose kad trugdo miegoti, traukinių kursavimo dažnumo tikrai nežinau ir tai ne stoties rajonas 4u.gif

Ar turit tam tikrų pageidavimų viešbučiui? Gal tada galėčiau pasiūlyti kuriuose buvau su jų pliusais ir minusais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jofky: 09 sausio 2014 - 16:23
QUOTE(Jofky @ 2014 01 09, 17:21)
Arčiau geležinkelio jeigu jautriai miegat geriau nesirinkti, skaičiau atsiliepimuose kad trugdo miegoti, traukinių kursavimo dažnumo tikrai nežinau ir tai ne stoties rajonas  4u.gif

Ar turit tam tikrų pageidavimų viešbučiui? Gal tada galėčiau pasiūlyti kuriuose buvau  su jų pliusais ir minusais 4u.gif

Pageidavimai paprasti: kad būtų su pusryčiais smile.gif , geras susisiekimas ir šioks toks vaizdas (ne kokia siena už lango). Kaina žiūriu apie 250 lt para. 4u.gif
Atsakyti
Laaila, as visad anskciau apsistodavau Sultanahmet rajone, karta Sirkeci ir paskutinius du kartus Taksim. Taksim patiko paskutini karta, nes ten gyvesnis rajonas, ypac tokiu nesezono metu, daugiau zmoniu nei Sultanahmet vakare. As Sultanahmet rinkciausi kai siltas metu laikas, o Taksim kai saltas. Jei norite arciau lankytinu objektu - tai Sultanahmet. Jei arciau linksmybiu ir baru ir klubu ir geru restoranu ir apsipirkimo vietu - tada Taksim.
Atsakyti
QUOTE(Laaila @ 2014 01 10, 12:38)
Pageidavimai paprasti: kad būtų su pusryčiais smile.gif , geras susisiekimas ir šioks toks vaizdas (ne kokia siena už lango). Kaina žiūriu apie 250 lt para. 4u.gif


Uii tokiose rangiuose nesilankau biggrin.gif

Su vaizdais pro langą ten sudėtingiau, namas prie namo ir visgi ne kurortas, o tankiai apgyvendintas didmiestis 4u.gif

Mums v/b tik persirengti, nusiprausti ir išmiegoti, taigi užuolaidos visada užtrauktos būdavo, o kas ten už lango man visai neidomu 4u.gif Esmė kas yra išėjus iš viešbučio 4u.gif
Atsakyti
Man Taksime visgi apsistojus kaip ne kaip, bet vienai uzsienietei sutemus jau baugoka buvo. Einant tiesiaja tik-nieko, bet nuo pagrindines gatves i sonines gatveles nusukus visgi nejauku. Renkasi ten tos neformalu grupeles, kurios gal ir nieko blogo nepadarytu, bet kaip sakant atsargumas gedos nedaro 4u.gif Taksimas - visu traukos centras biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Jzh-: 10 sausio 2014 - 13:17
QUOTE(-Jzh- @ 2014 01 10, 14:15)
Man Taksime visgi apsistojus kaip ne kaip, bet vienai uzsienietei sutemus jau baugoka buvo. Einant tiesiaja tik-nieko, bet nuo pagrindines  gatves  i sonines gatveles nusukus visgi nejauku. Renkasi ten tos neformalu grupeles, kurios gal ir nieko blogo nepadarytu, bet kaip sakant atsargumas gedos nedaro  4u.gif Taksimas - visu traukos centras  biggrin.gif


Mes buvom iškarto perspėtos Tasim rajone saugoti tašes ir kišenes 4u.gif
O apie 12-01 val nakties ten eiti buvo nejauku net turint kompanijoj vyrų, man tai tas Taksim lyg "žmonių šiukšlynas" tikrai sąžiningai nesuprantu ką ten veikti neapsaigusiam ir neieškančiam nuotykių biggrin.gif
Atsakyti
O mane naktinis Taksimas traukia, aš ten ir iki keturių ryto prasibastau. Mane tikriausiai prie nuotykių traukia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2014 01 10, 15:29)
O mane naktinis Taksimas traukia, aš ten ir iki keturių ryto prasibastau. Mane tikriausiai prie nuotykių traukia biggrin.gif


Skirtingi žmonės, skirtingi poreikiai biggrin.gif Isivaizduoji koks pilkas ir neidomus pasaulis būtu jeigu visi būtumėm vieno skonio biggrin.gif
Atsakyti