Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulas

QUOTE(Įdomi @ 2014 08 29, 08:28)
Sveikos 4u.gif

Jei viskas bus gerai, tai rugsėjo 16 d. turėtumėm su sūnum atsidurt Stambule smile.gif Gavau patarimą iš oro uosto iki viešbučio važiuoti metro ir tramvajumi ax.gif Gal žinote, kiek maždaug laiko užtrunka kelionė nuo Atatiurko oro uosto iki Sultanahmeto važiuojant tokiu būdu? g.gif Lėktuvas mūsų turėtų tik 21.30 nusileist, tai kažkaip nelabai norėtųsi ilgai užtrukt rolleyes.gif Vis blaškausi, ką daryt biggrin.gif

Ir gal galit primint, iš kurios vietos plaukiama į Princų salas? ax.gif Gal ir yra kažkur temoj parašyta, šiaip visą temuą esu perskaičiusi, bet kažkaip žiauriai sunkiai man šita kelionė planuojasi, niekaip neprisiverčiu įsigilint į viską blush2.gif Tai labai nepykit biggrin.gif

Didysis turgus, kaip suprantu, daugiau pažiūrėjimui nei apsipirkimui biggrin.gif Gal galit rekomenduot kokį šopingo centrą, kuris ne itin nuo Sultanahmeto nutolęs būtų ax.gif Nu kad nereiktų kelių valandų keliavimui iki jo ir atgal sugaišt. Ar čia per daug noriu? biggrin.gif


Na laiko nesekiau, bet manau apie val gal 1,5 val užima nuo Atatiuk orouosto iki Sultanahmedo. Užsisakykit transferį, jeigu tokia paslauga bus taip vėlai prie orouosto ji bus daug brangesnė 4u.gif

Į Princų salas kiek pamenu plaukia nuo galutinės tramvajaus stotelės Kabatašo. Jeigu paeiti atgal bus valstybinis, ten gal pora TRY pigiau bet teks pakovoti dėl vietos, bus pilna žmonių ir ilgiau plaukia. Paėjus į priekį yra privatininkai, tai ten bus konfortiška kelionė 4u.gif

Grand Bazar tai tikrai labai didelis turgus, nieko nepirkau, užteko tik paklausinėti kainas, tikrai brangu. Kaip jau esu rašiusi pasiklydom, žiauriai pavargom.

Dideli prekybos centrai yra toli, bet šalia Sultanahmedo einant link Laleli pilna kelių aukštų parduotuvių 4u.gif

Nežinau kiek jūsų sūnui metų, bet jeigu vaikui ir dar berniukui nei PC nei Grand Bazar netinkamos vietos, bet tai tik mano nuomonė mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū, Jofky 4u.gif

Paskaičiavo man kitur, kad maždaug 1 val ir 10 min užtrukt turėtumėm. Tai vis dar mąstau, ar pasiduot avantiūrai ir bandyt su viešuoju, ar ne g.gif biggrin.gif


Maniškiui 14, jam visas Stambulas netinkama vieta lotuliukas.gif Kaip ir visos kitos vietos pasaulyje, išskyrus kėdę prie kompiuterio lotuliukas.gif Vargšas vaikas turi bjaurią mamką, kuri jį tampo visur, tegul kenčia blush2.gif biggrin.gif O prekybcentriuose ir turguose aš pati per daug neplanuoju užtrukt, gaila laiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Įdomi @ 2014 09 01, 10:13)
Ačiū, Jofky 4u.gif

Paskaičiavo man kitur, kad maždaug 1 val ir 10 min užtrukt turėtumėm. Tai vis dar mąstau, ar pasiduot avantiūrai ir bandyt su viešuoju, ar ne g.gif  biggrin.gif
Maniškiui 14, jam visas Stambulas netinkama vieta lotuliukas.gif Kaip ir visos kitos vietos pasaulyje, išskyrus kėdę prie kompiuterio lotuliukas.gif Vargšas vaikas turi bjaurią mamką, kuri jį tampo visur, tegul kenčia blush2.gif biggrin.gif O prekybcentriuose ir turguose aš pati per daug neplanuoju užtrukt, gaila laiko ax.gif


Manau bendram laiko pravedimui jums tiks miniturkija ir akvariumas rykliai tikrai sužavės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2014 09 01, 10:33)
Manau bendram laiko pravedimui jums tiks miniturkija ir akvariumas rykliai tikrai sužavės  4u.gif


Apie mini Turkiją galvojau, bet nežinia, kaip su laiku bus smile.gif Per trumpai būsim, kad viską pamatyt unsure.gif
Atsakyti
Gal galit rekomenduot patikimą transferių firmą ax.gif Internete jų galybės smile.gif Užsisakiau pas vienus, bet po to nusiunčiau laišką su patikslinančiais duomenimis ir 0 reakcijų iš jų pusės doh.gif Jei neatrašys iki rytojaus, užsisakysiu kur nors kitur, o tiems nusiųsiu "ačiū, nereikia" biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Įdomi @ 2014 09 11, 08:18)
Gal galit rekomenduot patikimą transferių firmą ax.gif Internete jų galybės smile.gif Užsisakiau pas vienus, bet po to nusiunčiau laišką su patikslinančiais duomenimis ir 0 reakcijų iš jų pusės doh.gif  Jei neatrašys iki rytojaus, užsisakysiu kur nors kitur, o tiems nusiųsiu "ačiū, nereikia" biggrin.gif  ax.gif


Na jeigu neatrašo tai dar nereiškia kad nepatikimi mirksiukas.gif Turėjau tokį variantą, irgi streso turėjau, tai pasirodo jie abu kartus butu atvažiave pasiimti ir pagal pirmą neteisingą ir pagal naują pakeistą biggrin.gif

Gal nuorodą įmeskit pas ką užsisakėte 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Jofky @ 2014 09 11, 08:51)
Na jeigu neatrašo tai dar nereiškia kad nepatikimi  mirksiukas.gif  Turėjau tokį variantą, irgi streso turėjau, tai pasirodo jie abu kartus butu atvažiave pasiimti ir pagal pirmą neteisingą ir pagal naują pakeistą  biggrin.gif

Gal nuorodą įmeskit pas ką užsisakėte  4u.gif



Turiu šį pasižimėjusi kaip gerą, bet kiek naudojausi nei vienas nepavedė 4u.gif
http://www.ataturkai...u98879234979923
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2014 09 11, 07:53)
Na jeigu neatrašo tai dar nereiškia kad nepatikimi  mirksiukas.gif  Turėjau tokį variantą, irgi streso turėjau, tai pasirodo jie abu kartus butu atvažiave pasiimti ir pagal pirmą neteisingą ir pagal naują pakeistą  biggrin.gif

Gal nuorodą įmeskit pas ką užsisakėte  4u.gif
Papildyta:
Turiu šį pasižimėjusi kaip gerą, bet kiek naudojausi nei vienas nepavedė  4u.gif
http://www.ataturkai...u98879234979923


Tai taip, bet užsakinėdama susivėliau su atgaliniu laiku, tai bijau, kad nelikčiau netyčia Stambule doh.gif lotuliukas.gif Galėtų atsiliept, ramu būtų. Nurodžiau lėktuvo išvykimo laiką, o kai gavau savo užsakymą, supratau, kad turėjau transferio laiką nurodyt doh.gif
Čia užsisakiau: http://www.citytransferistanbul.com/ ax.gif

Vienas stresas man per tą Stambulą doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Įdomi @ 2014 09 11, 09:08)
Tai taip, bet užsakinėdama susivėliau su atgaliniu laiku, tai bijau, kad nelikčiau netyčia Stambule doh.gif  lotuliukas.gif Galėtų atsiliept, ramu būtų. Nurodžiau lėktuvo išvykimo laiką, o kai gavau savo užsakymą, supratau, kad turėjau transferio laiką nurodyt doh.gif
Čia užsisakiau: http://www.citytransferistanbul.com/  ax.gif

Vienas stresas man per tą Stambulą doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Šitais neteko naudotis. Jų tel (+90) 212 517 0013 nurodytas, galite paprašyti kad iš viešbučio jiems registratūros darbuotojas paskambintu ir patikslintu paėmimo laiką, paprastai jie tai mielai daro ir patys teraujasi pas ką ir kokiam laikui transferis yra užsakytas 4u.gif


Kitas variantas, ten ant kiekvieno kampo transferius parduoda, galit iš jų užsisakyti jeigu problema neišsispręs 4u.gif

Kaip aš jums pavydžiu, pasiilgau Stambulo ir kelionės organizacinių rūpesčių wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jofky: 11 rugsėjo 2014 - 08:17
QUOTE(Jofky @ 2014 09 11, 09:16)
Kaip aš jums pavydžiu, pasiilgau Stambulo ir kelionės organizacinių rūpesčių  wub.gif


Man kažkaip žiauriai sunkiai ši kelionė planuojasi, vis kokie nesklandumai, tai nebežinau, ar noriu dar kur nors skrist doh.gif Svajonių miestas, daug metų svajota apie jį, o dabar džiaugsmo jokio doh.gif Tik daug nerimo dėl skrydžių, kurių airBaltic'o dėka apturėsim kaip šieno; baimė, kad nieks manęs neatvažiuos pasiimt ir nespėsiu į lėktuvą namo; baimė, kad nesusigaudysiu tame milžiniškame mieste, nesusišnekėsiu ir t.t. biggrin.gif Visad prieš keliones neramu, bet taip dar nebuvo lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Ačiū už patarimus 4u.gif Dar lauksiu kolkas, gal susimylės atsiliept biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Įdomi @ 2014 09 11, 09:29)
Man kažkaip žiauriai sunkiai ši kelionė planuojasi, vis kokie nesklandumai, tai nebežinau, ar noriu dar kur nors skrist doh.gif Svajonių miestas, daug metų svajota apie jį, o dabar džiaugsmo jokio doh.gif Tik daug nerimo dėl skrydžių, kurių airBaltic'o dėka apturėsim kaip šieno; baimė, kad nieks manęs neatvažiuos pasiimt ir nespėsiu į lėktuvą namo; baimė, kad nesusigaudysiu tame milžiniškame mieste, nesusišnekėsiu ir t.t.  biggrin.gif Visad prieš keliones neramu, bet taip dar nebuvo lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Ačiū už patarimus 4u.gif Dar lauksiu kolkas, gal susimylės atsiliept biggrin.gif


Airbalticas juk nebeskraido į Stambulą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2014 09 11, 09:34)
Airbalticas juk nebeskraido į Stambulą  g.gif


Kai bilietus pirkau (balandį), dar skraidė biggrin.gif O birželį staigmeną pateikė bigsmile.gif Pasiūlė alternatyvą, turėsim 3 skrydžius pirmyn ir tiek pat atgal karsta.gif
Atsakyti
Ech, grįžom sekmadienį iš Stambulo wub.gif Nei viena baimė nepasitvirtino, viskas buvo liuks bigsmile.gif Stambulas nuostabus wub.gif Jis buvo mano svajonių miestu, tokiu ir liko. Norėsiu dar grįžt ax.gif
Atsakyti