Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis šlapinimasis

Maniškiui balandį bus 4 m. bet taip pat sėkmingai šlapinasi naktį į lovą, ne kiekvieną naktį tačiau į savaitę kelis kartus tikrai šlapias pabunda ryte, o būna ,kad ir 2-3 naktis sausas poto kelias naktis šlapias, šiaip vakare stengiuosi labai minimaliai jau vandens beduoti, gal nuo to priklauso jei per daug skysčių vartoja g.gif tada ir sysioja. Keista kad prisišlapinęs nepabunda ir miega iki ryto doh.gif kaip jis nejaučia g.gif . Pirmasis sūnus tai nuo 2 m. nei dieną nei naktį nesysiodavo. Bet tikiuosi mes išaugsim ax.gif Nors vieną kartą buvau supykusi sakiau pampersus nupirksiu nes tie skalbimai tai jau pabodo ir patalų gaila blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Leilla @ 2009 02 02, 09:17)
Maniškiui balandį bus 4 m. bet taip pat sėkmingai šlapinasi naktį į lovą, ne kiekvieną naktį tačiau į savaitę kelis kartus tikrai šlapias pabunda ryte, o būna ,kad ir  2-3 naktis sausas poto kelias naktis šlapias, šiaip vakare stengiuosi labai minimaliai jau vandens beduoti, gal nuo to priklauso jei per daug skysčių vartoja  g.gif tada ir sysioja. Keista kad prisišlapinęs nepabunda ir miega iki ryto  doh.gif  kaip jis nejaučia  g.gif . Pirmasis sūnus tai nuo 2 m. nei dieną nei naktį nesysiodavo. Bet tikiuosi mes išaugsim  ax.gif Nors vieną kartą buvau supykusi sakiau pampersus nupirksiu nes tie skalbimai tai jau pabodo ir patalų gaila blink.gif

Tai va, kad jis toliau sau laimingas miega visą naktį doh.gif Su gėrimais vakare irgi karas, kaip taisyklė, atsigula į lovą, tada prasideda - gerti noriu. Neduodu pykstamės, tai lašelį atsigeria, čia labiau kaip įprotis, o ne tai kad iš tikrųjų nori gerti.
Atsakyti
aš įpilu kokia 30 gr gal net mažiau ir viskas, o kitą kartą kai prašo gerti stengiuosi užkalbėt kažką ir pamiršta jis .
Atsakyti
Aš galvoju, kad mums čia bus psichologinė problema g.gif Kai vyras pradėjo važinėtis į pasiruošimus, gryžta tik savaitgalį, o vaikas visą savaitę klausinėja, kada tetukas bus. O pavasarį išvažiuos ilgam, mane pačią labai tai sunkiai veikia, nes vaikas sunkiai išgyvena, labiau dėl vaiko pergyvenu. Taip kad labai bijau, kad mūsų tie šlapinimaisi ne tik kad nesibaigs, bet dar padažnės doh.gif Turbūt teks eiti pas psichologus abiems tongue.gif
Atsakyti
o naktį keliat jį šlapintis ?
Atsakyti
QUOTE(Leilla @ 2009 02 02, 09:55)
o naktį keliat jį  šlapintis ?

taip, keliu. Nors anksčiau jau ir pats atsikeldavo, pasišlapindavo, o dabar vėl gryžtam atgal doh.gif
Atsakyti
Tada gal iš tiesų stresuoja vaikas g.gif , aš savąjį būna pakeliu pasysioti bet jis draskosi kam žadinu ir nieko nesišlapina tai poto privaro į lovą, tai dabar nebežadinu jo, tikiuosi kad greitu laiku išaugsim g.gif
Atsakyti
maniškis tai jei nori sysio tai keliasi be problemų, o jei nenori tai nesikelia ax.gif Bet po kokio pusvalandžio jau šlapias doh.gif
Tai vat ir aš tikiuosi, kad susitvarkysim kaip nors su šia bėda, tik šian man tiek davedė, sakau pasidomėsiu kaip kitoms mamoms sekasi rolleyes.gif
Atsakyti
Rasve, jei paguos tave, tai pasakysiu, kad aš iki 6 metų į lovą dariau doh.gif Buvo ir gėda ir bėda, bet niekas nepadėjo schmoll.gif Ir gėriau arbatas šlykščiausio skonio, ir dar kažką duodavo, bet alei niekas nepadėjo. Bet paskui išaugau, ir dabar jau nebedarau į lovą schmoll.gif lotuliukas.gif
Apsišarvuok kantrybe, juk tai nėra pasaulio pabaiga, galų gale uždėk pampersą nakčiai 4u.gif Mes jau seniai su tiusi (suprask triusikais) vaikštom, bet va naktį dar su pampersu smile.gif Ir sakiau tegul nors ir iki mokyklos miega su pampersu irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gadiga: 02 vasario 2009 - 13:19
QUOTE(Gadiga @ 2009 02 02, 13:18)
Rasve, jei paguos tave, tai pasakysiu, kad aš iki 6 metų į lovą dariau doh.gif Buvo ir gėda ir bėda, bet niekas nepadėjo schmoll.gif Ir gėriau arbatas šlykščiausio skonio, ir dar kažką duodavo, bet alei niekas nepadėjo. Bet paskui išaugau, ir dabar jau nebedarau į lovą schmoll.gif  lotuliukas.gif
Apsišarvuok kantrybe, juk tai nėra pasaulio pabaiga, galų gale uždėk pampersą nakčiai 4u.gif Mes jau seniai su tiusi (suprask triusikais) vaikštom, bet va naktį dar su pampersu smile.gif Ir sakiau tegul nors ir iki mokyklos miega su pampersu irnesakyk.gif

Žinau, kad būna, mano viena sesuo irgi ilgai darydavo į lovą doh.gif Visiems buvo nesmagu, kai kur nors svečiuose nakvoji doh.gif Todėl ir panikuoju, kad vat mano vaikui taip bus. Bet gal šian man čia iškrova tokia buvo g.gif Ir vaiko gaila, ir patalynės tongue.gif ir savęs blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rasve @ 2009 02 02, 12:54)
Žinau, kad būna, mano viena sesuo irgi ilgai darydavo į lovą  doh.gif  Visiems buvo nesmagu, kai kur nors svečiuose nakvoji  doh.gif  Todėl ir panikuoju, kad vat mano vaikui taip bus. Bet gal šian man čia iškrova tokia buvo  g.gif  Ir vaiko gaila, ir patalynės  tongue.gif  ir savęs  blush2.gif
Susikaupei matyt 4u.gif Eikš friends.gif
Atsakyti
QUOTE(Gadiga @ 2009 02 02, 14:06)
Susikaupei matyt 4u.gif Eikš friends.gif

matyt susikaupiau, bet turbūt teks eit į kitas temas, kertelė sielai blush2.gif O su mažium bandysim abu save guosti, gal daugiau reik su juo užsiimti, tadu užsimirš, kad tetės nėra g.gif
Atsakyti