Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis šlapinimasis

QUOTE(solvyte @ 2009 02 25, 02:50)
gal truputy reiketu melisos pagert schmoll.gif  kad nesiblaskytu,bet siaip tai as pati nakty dariau y lova iki trecios klases blush2.gif  doh.gif ,bet kai praejo tai praejo  biggrin.gif ,nors daugelis sake kad tai nenormalu  blink.gif ,bet va jau man virs 30 ir y lova tikrai nedarau  biggrin.gif .o visa tai praejo savaime  thumbup.gif

zinai ir as labai ilgai dariau as iki 7m pokazkaip pradejo tvarkyti bet tikrai neismiegu visos nakties kad nenueiciau i tualeta begu kelis kart pernakti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(grazinuke @ 2009 02 25, 02:50)
Na o namktimis mums pamperso reikejo iki treju metuku  g.gif
Manau mamytems reikia maziau jaudintis ir kuo daugiau dziaugtis savo vaikuciais  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Matot, sakot iki triejų metų, o mūsų bambizui šiemet bus 5, tai jau ne trys metai manau, kad dar su pampiu miegot g.gif Bet kol kas nieko, vieną kartą per naktį atsikeliam, padarom ir vėl parpiam. Dabar aš pati keliuosi kartą ar du į tūliką, tai ir vaiką pakeliu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(grazinuke @ 2009 02 25, 00:50)
Labai nustebino aires kaimynes, kai pamaciusios mano dukryte be pamperso puole kalusineti, kaip man pavyko ja ismokyti biggrin.gif
O ko čia stebėtis doh.gif Gi airių vaikai (ne visi aišku, bet yra nemaža dalis), iki mokyklos dieną dar su pampiu fool.gif

QUOTE(rasve @ 2009 02 25, 07:26)
Matot, sakot iki triejų metų, o mūsų bambizui šiemet bus 5, tai jau ne trys metai manau, kad dar su pampiu miegot  g.gif  Bet kol kas nieko, vieną kartą per naktį atsikeliam, padarom ir vėl parpiam. Dabar aš pati keliuosi kartą ar du į tūliką, tai ir vaiką pakeliu  tongue.gif
Bet Rasve, pažiūrėk kiek prisipažino, kad ilgai darė pačios į lovą, tai gal nereiktų taip sureikšmint, gi gal taip turi būti, turi išaugti, ką g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gadiga @ 2009 02 25, 12:34)
Bet Rasve, pažiūrėk kiek prisipažino, kad ilgai darė pačios į lovą, tai gal nereiktų taip sureikšmint, gi gal taip turi būti, turi išaugti, ką g.gif

Nu žinau, kad taip būna, bet kažkaip nesinori, kad namai my... smirdėtų , o ir kontroliuoti manau pavargsiu tuoj lotuliukas.gif Bet ką dabar, teks laukt ir išaugt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasve @ 2009 02 25, 11:59)
Nu žinau, kad taip būna, bet kažkaip nesinori, kad namai my... smirdėtų , o ir kontroliuoti manau pavargsiu tuoj  lotuliukas.gif  Bet ką dabar, teks laukt ir išaugt  lotuliukas.gif
Man atrodo, kad teks tau lauktuvių parvežti tuos naktinius pampius lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gadiga @ 2009 02 25, 14:21)
Man atrodo, kad teks tau lauktuvių parvežti tuos naktinius pampius lotuliukas.gif

Gali, bet ne tik vaikui ir man tuo pačiu. Tadu mes abu nesikeltume naktimis į tūliką lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasve @ 2009 02 25, 12:29)
Gali, bet ne tik vaikui ir man tuo pačiu. Tadu mes abu nesikeltume naktimis į tūliką  lotuliukas.gif
Prisiprašysi man atrodo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gadiga @ 2009 02 25, 15:03)
Prisiprašysi man atrodo lotuliukas.gif

Tai jau neprašau, pati sakei parveši lotuliukas.gif
Atsakyti
Maniškis tik prieš kelis mėnesius visai nustojo naktimis į lovą daryti. Buvom jau lyg ir atpratę tik kokį kartą per mėnesį, bet pernai liepa gimė sesytė, tai atsinaujinę buvo vos ne kas naktį. Pagėrėm homeopatinių vaistukų, bet nepadėjo. Jau norėjau pirkti stiprių vaistų, bet negavome vaistinėje (nebeatveža), tai keldavausi pati kas naktį, tik labai jau atsibodo ir sako nesveika vaikui. Pakalbėjome labai rimtai su sūneliu apie tai , kad reikia keltis. Ir sykį, kai privarvino į lovą darželyje, labai išsigando ir daugiau nebedaro į lovą. Man net gydytoja pasakojo, kad dažnai taip būna, viskas priklauso nuo mūsų galvelių smile.gif . O mano sesuo iki mokyklos šlapinosi į lovą.
Atsakyti
Gadiga, ačiū už lauktuves mirksiukas.gif Labai keistai jos suveikė mūsų vyrukui g.gif Parodžiau, sakau gal užsidedam, o, sako - čia vyriškos tongue.gif Nu žo, užsidėjom. Naktį pabudo, sako sysiuko noriu blink.gif sakau daryk į pampį, tai vaikis susikaupė, taip nedrąsiai - padarė, paskui sako, nenoriu daugiau pampio. Tai vat, kaip čia mumi gavosi, kai su pampiu, tai pasiprašo, o ir man nereikia budinčiam režime miegot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasve @ 2009 03 05, 06:51)
Gadiga, ačiū už lauktuves  mirksiukas.gif  Labai keistai jos suveikė mūsų vyrukui  g.gif  Parodžiau, sakau gal užsidedam, o, sako - čia vyriškos  tongue.gif  Nu žo, užsidėjom. Naktį pabudo, sako sysiuko noriu  blink.gif  sakau daryk į pampį, tai vaikis susikaupė, taip nedrąsiai - padarė, paskui sako, nenoriu daugiau pampio. Tai vat, kaip čia mumi gavosi, kai su pampiu, tai pasiprašo, o ir man nereikia budinčiam režime miegot  lotuliukas.gif
lotuliukas.gif Ali vis tiek naudos dave, ka bigsmile.gif Tie pampiai kazkokie idomus, ne tokie, kaip paprasti, nes pastebejau, kad jie nesulaiko tiek, kiek kiti schmoll.gif ir gaunasi kaip is serijos mokomieji mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gadiga @ 2009 03 05, 10:44)
lotuliukas.gif Ali vis tiek naudos dave, ka bigsmile.gif Tie pampiai kazkokie idomus, ne tokie, kaip paprasti, nes pastebejau, kad jie nesulaiko tiek, kiek kiti schmoll.gif ir gaunasi kaip is serijos mokomieji mirksiukas.gif

Tai gerai, kad tik kartą padarė ir nusijamė iš karto, o tai būtų buvę ne kas vis tiek lotuliukas.gif
Atsakyti